Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Úgy látom még feleznek, mert Busikának nagyságrendekkel több pontja volt, "ellenségek" is dobtak, de nem volt ragequit és még a tétet is megcsinálta a Miskolci Koca.
Trashtársaim a segítségeteket kérném. Éppen trash régészeti hadműveletet végzek, és szükségem lenne Varangy Judit alteregóinak nevére. A Szedunka Judit, Judit Hay és a Judit Milankov megvannak, de esetleg a varangyosunknak milyen álneve volt még?
@Magyar Péter Officiál:
egy bizonyos másik hullarészegről is jöhetnének a tartalmak
A trashlegyek elintézték, hogy mostanában ne liveoljon, ha úgy emberesen be van baszva.
1-2 ilyen spicces zsidózós élőt indított a hetekben, de ott is csak a loop megy órákon át ugyan arról. Ha elfogy a piája akkor meg kinyomja az élőt, aztán elmegy bevásárolni és bebaszik egymagában.
Van pár régebbi bebaszós anyagom, majd apránként elkezdem feltölteni.
Igen, azóta már rákerestem, még mielőtt visszaírtál volna.
Egy perifériát a márkanevén nevezni...? (Oké, tudom az ősidőkben a Winchester is egy merevlemez márka volt.) Ez nagyjából olyan típusú autizmus, mint amikor okostelefon meglétére úgy kérdeznek rá, hogy ' van iphone-od?'.
Így van. Egy videójában így emlegetett egy usb-s elosztót. Csak marhára nem értem, hogy ez valami márkanév vagy egy saját kútfőjéből kipattant baromság, mint a kültéri wagozás?!
Keress rá, a Baseus az egy márka, IT cuccokat gyárt. Usb hub, sata interfész, kábel, miegyéb.
Kedvenc informatikusunk fejéből a "bászeusz" elnevezés jött így fonetikusan. A tanítás lényege pedig, hogy utálja a hub-okat és ehulladéknak tartja, de ha már muszáj akkor a "bászeusz" kell, az alá pedig ne adj mert ugyan ehulladéknak tartja de hibátlanul működik. A gond hogy túlárazott.
Így van. Egy videójában így emlegetett egy usb-s elosztót. Csak marhára nem értem, hogy ez valami márkanév vagy egy saját kútfőjéből kipattant baromság, mint a kültéri wagozás?!
@SuperDave:
Busák szerelme az egyetlen aki rá tudja venni a piálásra, a mirrort elnézve most is ez történt
Akkor ez kointfarmolásra ment ki?!
Busika részéről biztosan, mert tudja hogy ha leitatja a malacot akkor jó lesz a műsor, illetve nem kap olyan hamar hisztirohamot ha polos vagy az ő képével dobnak ellene, csak gyogyós pocokvigyor lesz.
Lehet tudni, hogy miért öntött fel a garatra? Tán fogy a stex? Ezt kérdezem úgy, hogy korábban sokáig azt hittem róla ő valójában antialkoholista. A legkomolyabb török piás esetet kivéve.
Sziasztok! Ne haragudjatok a gazdám kirohanásaiért. Tudjátok, mi már nem egyszer próbálunk elválni, külön utakon járni, de mivel gazdám egy büdös, hugyos proli, így idővel mindig egymásra találunk, ezután miattam felbátorodva szokott internetes közösségekben buziskodni, ha épp nem piával idéz meg engem. Remélem elnézitek neki.
@kistáska:
Schwartz Úr a bosszú diszlájkokkal esetleg nem tudna valamit kezdeni? Gondolok itt újfent a frissen regelt fiókokra, amivel szisztematikusan pontoznak le válaszokat csak a bosszú kedvéért.
Elméletileg 200 pont alatt nem enged szavazni a rendszer, de utána nézek a dolognak.
Schwartz Úr a bosszú diszlájkokkal esetleg nem tudna valamit kezdeni? Gondolok itt újfent a frissen regelt fiókokra, amivel szisztematikusan pontoznak le válaszokat csak a bosszú kedvéért.
@Dr Zéró:
Ez sajnos nem rajtunk múlik. Nekünk alapvetően nincs vele problémánk, viszont ha megittasodik randalírozásba kezd az oldalon amivel plusz munkát ad a vezetőségnek. Mivel nem tudtunk szót érteni vele egyszerűbb elejét venni ezeknek a kirohanásoknak azokkal a technikai módosításokkal amit Schwartz úr eszközölt.
Igen, és bár az egyik kommentem keménynek tűnhet, csak a fokozatosságra szerettem volna felhívni a figyelmet. Nem vagyok híve a végleges kitiltásnak, de amerre a dolgok haladnak úgy tűnik nem lesz más út. Bízom abban, hogy más mederbe fognak terelődni a dolgok, de ehhez neki is akarnia kellene.
Ez sajnos nem rajtunk múlik. Nekünk alapvetően nincs vele problémánk, viszont ha megittasodik randalírozásba kezd az oldalon amivel plusz munkát ad a vezetőségnek. Mivel nem tudtunk szót érteni vele egyszerűbb elejét venni ezeknek a kirohanásoknak azokkal a technikai módosításokkal amit Schwartz úr eszközölt.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
De van kedves Milleniumi kommentelő, ugyanis övé a 2000.-ik hozzászólás a fórumon. Vagyis a 2. milleniumi komment!
Kérdezd meg tőlük, miért kúrják el a pénzüket a most is a disznóra https://ibb.co/zTxh5yZN
Igen Huffi
A trashlegyek elintézték, hogy mostanában ne liveoljon, ha úgy emberesen be van baszva.
1-2 ilyen spicces zsidózós élőt indított a hetekben, de ott is csak a loop megy órákon át ugyan arról. Ha elfogy a piája akkor meg kinyomja az élőt, aztán elmegy bevásárolni és bebaszik egymagában.
Van pár régebbi bebaszós anyagom, majd apránként elkezdem feltölteni.
Igen, azóta már rákerestem, még mielőtt visszaírtál volna.
Egy perifériát a márkanevén nevezni...? (Oké, tudom az ősidőkben a Winchester is egy merevlemez márka volt.) Ez nagyjából olyan típusú autizmus, mint amikor okostelefon meglétére úgy kérdeznek rá, hogy ' van iphone-od?'.
Keress rá, a Baseus az egy márka, IT cuccokat gyárt. Usb hub, sata interfész, kábel, miegyéb.
Kedvenc informatikusunk fejéből a "bászeusz" elnevezés jött így fonetikusan. A tanítás lényege pedig, hogy utálja a hub-okat és ehulladéknak tartja, de ha már muszáj akkor a "bászeusz" kell, az alá pedig ne adj mert ugyan ehulladéknak tartja de hibátlanul működik. A gond hogy túlárazott.
Így van. Egy videójában így emlegetett egy usb-s elosztót. Csak marhára nem értem, hogy ez valami márkanév vagy egy saját kútfőjéből kipattant baromság, mint a kültéri wagozás?!
Valami Baseus eszközről beszélt így, talán usb hub vagy ilyesmi.
Busika részéről biztosan, mert tudja hogy ha leitatja a malacot akkor jó lesz a műsor, illetve nem kap olyan hamar hisztirohamot ha polos vagy az ő képével dobnak ellene, csak gyogyós pocokvigyor lesz.
én mondtam már neki irogasson itt nekem én elhallgatom szívesen
Akkor ez kointfarmolásra ment ki?!
Lehet tudni, hogy miért öntött fel a garatra? Tán fogy a stex? Ezt kérdezem úgy, hogy korábban sokáig azt hittem róla ő valójában antialkoholista. A legkomolyabb török piás esetet kivéve.
Már előre hergelem a makkomat
egy bizonyos másik hullarészegről is jöhetnének a tartalmak
Elméletileg 200 pont alatt nem enged szavazni a rendszer, de utána nézek a dolognak.
Igen, és bár az egyik kommentem keménynek tűnhet, csak a fokozatosságra szerettem volna felhívni a figyelmet. Nem vagyok híve a végleges kitiltásnak, de amerre a dolgok haladnak úgy tűnik nem lesz más út. Bízom abban, hogy más mederbe fognak terelődni a dolgok, de ehhez neki is akarnia kellene.