Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@MC JÉZUS:
𝕄𝕒𝕘𝕪𝕒𝕣𝕠𝕣𝕤𝕫𝕒𝕘𝕠𝕟 𝕟𝕚𝕟𝕔𝕤 𝕛𝕖𝕫𝕦𝕤


De van kedves Milleniumi kommentelő, ugyanis övé a 2000.-ik hozzászólás a fórumon. Vagyis a 2. milleniumi komment!
Úgy látom még feleznek, mert Busikának nagyságrendekkel több pontja volt, "ellenségek" is dobtak, de nem volt ragequit és még a tétet is megcsinálta a Miskolci Koca.
@PoloskaSzarosAnusza:
Pitypang legutóbb nagyon bebaszott. De még így is sokan küldenek neki ajándékokat. Miért költenek rá az emberek?


Kérdezd meg tőlük, miért kúrják el a pénzüket a most is a disznóra https://ibb.co/zTxh5yZN
Trashtársaim a segítségeteket kérném. Éppen trash régészeti hadműveletet végzek, és szükségem lenne Varangy Judit alteregóinak nevére. A Szedunka Judit, Judit Hay és a Judit Milankov megvannak, de esetleg a varangyosunknak milyen álneve volt még?
hugi megint repült megint nem bírtam elolvasni mit írt nekem
Kellene egy pia emoji is
@MC Remote:
angol tanárról van szó?

Igen Huffi
@Magyar Péter Officiál:
egy bizonyos másik hullarészegről is jöhetnének a tartalmak


A trashlegyek elintézték, hogy mostanában ne liveoljon, ha úgy emberesen be van baszva.
1-2 ilyen spicces zsidózós élőt indított a hetekben, de ott is csak a loop megy órákon át ugyan arról. Ha elfogy a piája akkor meg kinyomja az élőt, aztán elmegy bevásárolni és bebaszik egymagában.
Van pár régebbi bebaszós anyagom, majd apránként elkezdem feltölteni.
@Rendszergazda:
Keress rá, a Baseus

Igen, azóta már rákerestem, még mielőtt visszaírtál volna.
Egy perifériát a márkanevén nevezni...? (Oké, tudom az ősidőkben a Winchester is egy merevlemez márka volt.) Ez nagyjából olyan típusú autizmus, mint amikor okostelefon meglétére úgy kérdeznek rá, hogy ' van iphone-od?'.
@Nevem Senki:
@Rendszergazda:
alán usb hub vagy ilyesmi.

Így van. Egy videójában így emlegetett egy usb-s elosztót. Csak marhára nem értem, hogy ez valami márkanév vagy egy saját kútfőjéből kipattant baromság, mint a kültéri wagozás?!

Keress rá, a Baseus az egy márka, IT cuccokat gyárt. Usb hub, sata interfész, kábel, miegyéb.
Kedvenc informatikusunk fejéből a "bászeusz" elnevezés jött így fonetikusan. A tanítás lényege pedig, hogy utálja a hub-okat és ehulladéknak tartja, de ha már muszáj akkor a "bászeusz" kell, az alá pedig ne adj mert ugyan ehulladéknak tartja de hibátlanul működik. A gond hogy túlárazott.
@Rendszergazda:
alán usb hub vagy ilyesmi.

Így van. Egy videójában így emlegetett egy usb-s elosztót. Csak marhára nem értem, hogy ez valami márkanév vagy egy saját kútfőjéből kipattant baromság, mint a kültéri wagozás?!
@Nevem Senki:
Tisztelettel kérdezném a informatikai szaktekintélyt itt az oldalon, hogy az Ernői nómenklatúrában mit jelent az a "bázeusz"?

Valami Baseus eszközről beszélt így, talán usb hub vagy ilyesmi.
@Nevem Senki:
@SuperDave:
Busák szerelme az egyetlen aki rá tudja venni a piálásra, a mirrort elnézve most is ez történt

Akkor ez kointfarmolásra ment ki?!

Busika részéről biztosan, mert tudja hogy ha leitatja a malacot akkor jó lesz a műsor, illetve nem kap olyan hamar hisztirohamot ha polos vagy az ő képével dobnak ellene, csak gyogyós pocokvigyor lesz.
@SuperDave:
Ha annyira szereted akkor szerecsenmosdatás helyett inkább beszélj a lelkére, hogy a mániákus epizódjait valahol máshol élje ki.

én mondtam már neki irogasson itt nekem én elhallgatom szívesen
@SuperDave:
Busák szerelme az egyetlen aki rá tudja venni a piálásra, a mirrort elnézve most is ez történt

Akkor ez kointfarmolásra ment ki?!
Tisztelettel kérdezném a informatikai szaktekintélyt itt az oldalon, hogy az Ernői nómenklatúrában mit jelent az a "bázeusz"?
Ha annyira szereted akkor szerecsenmosdatás helyett inkább beszélj a lelkére, hogy a mániákus epizódjait valahol máshol élje ki.
én szeretem a hufit, a piálás mág hát istenem mindenkinek lehet roszs napja olykor-olykor nem?
Busák szerelme az egyetlen aki rá tudja venni a piálásra, a mirrort elnézve most is ez történt
@kistáska:
Pityuka hulla detox részeg

Lehet tudni, hogy miért öntött fel a garatra? Tán fogy a stex? Ezt kérdezem úgy, hogy korábban sokáig azt hittem róla ő valójában antialkoholista. A legkomolyabb török piás esetet kivéve.
@kistáska:
Pityuka hulla detox részeg, legkomolyabb tartalmak várhatóak

Már előre hergelem a makkomat
Sziasztok! Ne haragudjatok a gazdám kirohanásaiért. Tudjátok, mi már nem egyszer próbálunk elválni, külön utakon járni, de mivel gazdám egy büdös, hugyos proli, így idővel mindig egymásra találunk, ezután miattam felbátorodva szokott internetes közösségekben buziskodni, ha épp nem piával idéz meg engem. Remélem elnézitek neki.
@kistáska:
Pityuka hulla detox részeg, legkomolyabb tartalmak várhatóak

egy bizonyos másik hullarészegről is jöhetnének a tartalmak
Pityuka hulla detox részeg, legkomolyabb tartalmak várhatóak
@NeroVonSchwartz:
Elméletileg 200 pont alatt nem enged szavazni a rendszer, de utána nézek a dolognak.

@kistáska:
Schwartz Úr a bosszú diszlájkokkal esetleg nem tudna valamit kezdeni? Gondolok itt újfent a frissen regelt fiókokra, amivel szisztematikusan pontoznak le válaszokat csak a bosszú kedvéért.

Elméletileg 200 pont alatt nem enged szavazni a rendszer, de utána nézek a dolognak.
Schwartz Úr a bosszú diszlájkokkal esetleg nem tudna valamit kezdeni? Gondolok itt újfent a frissen regelt fiókokra, amivel szisztematikusan pontoznak le válaszokat csak a bosszú kedvéért.
@Dr Zéró:
Ez sajnos nem rajtunk múlik. Nekünk alapvetően nincs vele problémánk, viszont ha megittasodik randalírozásba kezd az oldalon amivel plusz munkát ad a vezetőségnek. Mivel nem tudtunk szót érteni vele egyszerűbb elejét venni ezeknek a kirohanásoknak azokkal a technikai módosításokkal amit Schwartz úr eszközölt.

Igen, és bár az egyik kommentem keménynek tűnhet, csak a fokozatosságra szerettem volna felhívni a figyelmet. Nem vagyok híve a végleges kitiltásnak, de amerre a dolgok haladnak úgy tűnik nem lesz más út. Bízom abban, hogy más mederbe fognak terelődni a dolgok, de ehhez neki is akarnia kellene.
Ez sajnos nem rajtunk múlik. Nekünk alapvetően nincs vele problémánk, viszont ha megittasodik randalírozásba kezd az oldalon amivel plusz munkát ad a vezetőségnek. Mivel nem tudtunk szót érteni vele egyszerűbb elejét venni ezeknek a kirohanásoknak azokkal a technikai módosításokkal amit Schwartz úr eszközölt.
Huffnágellal nem lehetne valahogy kiegyezni?? Természetesen ehez az ő közreműködése is szükséges lenne, mert amúgy nagyon vicces volt még régebben.