Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Bariadd:
Amúgy kedves adminszok. Tudom, hogy a Maunika só tabu itt, és nem is ezzel akarok vitába szállni, de SzemétVáros portfoliojába belefér Maunika só szereplő trash szereplése a műsoron kívül? Gondolok itt pl. Fb vagy más felületen történő gyűlölködése.

Szerintem ha megüti a szintet, és nem "maunika só" simán mehet.
Amúgy kedves adminszok. Tudom, hogy a Maunika só tabu itt, és nem is ezzel akarok vitába szállni, de SzemétVáros portfoliojába belefér Maunika só szereplő trash szereplése a műsoron kívül? Gondolok itt pl. Fb vagy más felületen történő gyűlölködése.
Egyébként mi ez a Bariadd Dzsabi távcsövével, ami itt van?
@MC Remote:
@Puro:

Hasonlóan a sodifórumhoz

Oda már évek óta nem is lehet regisztrálni


*hónapok óta valojában*
@NeroVonSchwartz:
Elejét véve a dolgoknak, mostantól minden 200 pont alatti user csak 10 percenként szólhat hozzá. Reméljük ezzel kedvét tudjuk szegni huffnágel úrnak, akinek láthatóan sok volt az alkohol.


Hasonlóan a sodifórumhoz
@MC Remote:
@NeroVonSchwartz:
Üdvözlöm, Huffnágel Úr.

Helo admin úr, abban lenne kérdésem hogy a MC Virágnyelv fiókom miért lett felfüggesztve tegnap? Én jól viselkedtem

A jelek szerint nem
@MC Remote:
@NeroVonSchwartz:
Nagyon sok türelmem van, de az is egyszer el tud fogyni.

akkor te biztos nem keresztény vagy

Üdvözlöm, Huffnágel Úr.
Ja és a feliratkozás gombot sem lehet spamolni. Itt jelezném Hufi úrnak hogy a következő lépés az az lesz, hogy regisztrálni sem fog tudni (megvan rá a módszer). Nagyon sok türelmem van, de az is egyszer el tud fogyni.
@kistáska:
Huffinak tényleg sok volt a Tőtike mára https://ibb.co/Q3qmfQtd

Ezzel én szoktam szivatni

@NeroVonSchwartz:
Elejét véve a dolgoknak, mostantól minden 200 pont alatti user csak 10 percenként szólhat hozzá. Reméljük ezzel kedvét tudjuk szegni huffnágel úrnak, akinek láthatóan sok volt az alkohol.

Köszönjük szépen az intézkedést!
Elejét véve a dolgoknak, mostantól minden 200 pont alatti user csak 10 percenként szólhat hozzá. Reméljük ezzel kedvét tudjuk szegni huffnágel úrnak, akinek láthatóan sok volt az alkohol.
Amikor beüt a Kokkintosz
Azt hittem, hogy csak velem játszott el vagy húszszor alsó hangon.
Huffinak tényleg sok volt a Tőtike mára https://ibb.co/Q3qmfQtd
@kistáska:
Mondjuk ez se jó, mert akkor meg előre legyárt egy csomó reget a félnótása.

Viccet félretéve mondom amiről beszélsz azt csak filmkiller csinálta meg, hogy valami 100+ profilt legyártva trollkodta freddyD-t még a blog.hu-s érában 2007 környékén vagy hogyan.
Minden egyes profilhoz kell egy emailcím is.
@kistáska:
(meló helyed elérhetősége kimaradt)

Alvállalkozóként dolgozok és mindig más helyen. Ernőke kiszophatja!
@Nevem Senki:
akkor közüzemi számla, személyi, vércseppek egy kis fiolában, némi körömvagdalék és egy tincs a hajamból.


(meló helyed elérhetősége kimaradt)

Olyan korlátozást is lehetne, hogy friss fiókkal mitudomain 3 napig csak 1 óránként tud kommentelni az oldalon.
Mondjuk ez se jó, mert akkor meg előre legyárt egy csomó reget a félnótása.
@Rendszergazda:
5FA hitelesítés

5FA? Tehát akkor közüzemi számla, személyi, vércseppek egy kis fiolában, némi körömvagdalék és egy tincs a hajamból.

Ja, és a szaros 10Forint!
Semmi extra, csak Huffnágel megint megittasodott. Holnapra remélhetőleg kijózanodik
Támadás alatt áll az oldal? Mi ez a sok spam? Vezessetek be valami 5FA hitelesítést, nem lesz ez így jó hogy 20 percenként új fiókokkal kapja a fórum a spamet.
@SuperDave:
Amióta a YT elrejtette ezt az adatot már abból következtet, hogy plugin felhasználói közül hányan nyomtak dislike-ot.

Ezt nem is tudtam
@Mayhembrother:
busák ali a zsánerem.

"Megint kezded?"
A helyzetet kicsit árnyalja, hogy a Return Youtube Dislike plugin csak a régi videóknál mutat valós számokat. Amióta a YT elrejtette ezt az adatot már abból következtet, hogy plugin felhasználói közül hányan nyomtak dislike-ot.
@SneciGeci:
pl. a Dislikeok számának elrejtése a nyilvánosság elől nagyon kedvezett sok szar 'tartalomgyártónak'.


Van bővítmény böngészőbe amivel láthatod a diszlájkot. Már ha a yt-ra gondoltál.
@Rendszergazda:
Subidubi bunyója komoly meccs volt csóri majdnem hanyatt esett


Nekem a bokszolásaiból úgy tűnt, hogy egy bokszzsák is simán legyőzné bunyóban.
@MC Virágnyelv:
@Rendszergazda:

Írd be neki kommentbe!

nincs tiktokom de régen használtam

Egészségedre. Bye
@MC Virágnyelv:
@Rendszergazda:
@MC Virágnyelv:
hola diszlájk

Szerencsére Szemétvárosban még van dislike gomb!!! A többi trash közösségi médiában pedig elvették tőlünk!!!

hogy tönkre tegyék csakúgy

Csak ne a fórumot spameld naphosszat könyörgöm!!!
@MC Virágnyelv:
@Rendszergazda:

Melyik a kedvenc lekvárod?

nem tudom mi az a lekvár. MC Istit kérdezzük meg mi az a lekvár.

Írd be neki kommentbe!
Subidubi bunyója komoly meccs volt csóri majdnem hanyatt esett
@MC Virágnyelv:
hola diszlájk

Szerencsére Szemétvárosban még van dislike gomb!!! A többi trash közösségi médiában pedig elvették tőlünk!!!
@MC Virágnyelv:
szeretitek a gofrit?

Természetesen igen, főleg ha jó édes a tésztája és meg van kenve nutellával vagy lekvárral.

Melyik a kedvenc lekvárod?