Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Bariadd:
Amúgy kedves adminszok. Tudom, hogy a Maunika só tabu itt, és nem is ezzel akarok vitába szállni, de SzemétVáros portfoliojába belefér Maunika só szereplő trash szereplése a műsoron kívül? Gondolok itt pl. Fb vagy más felületen történő gyűlölködése.
Szerintem ha megüti a szintet, és nem "maunika só" simán mehet.
Amúgy kedves adminszok. Tudom, hogy a Maunika só tabu itt, és nem is ezzel akarok vitába szállni, de SzemétVáros portfoliojába belefér Maunika só szereplő trash szereplése a műsoron kívül? Gondolok itt pl. Fb vagy más felületen történő gyűlölködése.
@NeroVonSchwartz:
Elejét véve a dolgoknak, mostantól minden 200 pont alatti user csak 10 percenként szólhat hozzá. Reméljük ezzel kedvét tudjuk szegni huffnágel úrnak, akinek láthatóan sok volt az alkohol.
Ja és a feliratkozás gombot sem lehet spamolni. Itt jelezném Hufi úrnak hogy a következő lépés az az lesz, hogy regisztrálni sem fog tudni (megvan rá a módszer). Nagyon sok türelmem van, de az is egyszer el tud fogyni.
@kistáska:
Huffinak tényleg sok volt a Tőtike mára https://ibb.co/Q3qmfQtd
Ezzel én szoktam szivatni
@NeroVonSchwartz:
Elejét véve a dolgoknak, mostantól minden 200 pont alatti user csak 10 percenként szólhat hozzá. Reméljük ezzel kedvét tudjuk szegni huffnágel úrnak, akinek láthatóan sok volt az alkohol.
Elejét véve a dolgoknak, mostantól minden 200 pont alatti user csak 10 percenként szólhat hozzá. Reméljük ezzel kedvét tudjuk szegni huffnágel úrnak, akinek láthatóan sok volt az alkohol.
@kistáska:
Mondjuk ez se jó, mert akkor meg előre legyárt egy csomó reget a félnótása.
Viccet félretéve mondom amiről beszélsz azt csak filmkiller csinálta meg, hogy valami 100+ profilt legyártva trollkodta freddyD-t még a blog.hu-s érában 2007 környékén vagy hogyan.
Minden egyes profilhoz kell egy emailcím is.
@Nevem Senki:
akkor közüzemi számla, személyi, vércseppek egy kis fiolában, némi körömvagdalék és egy tincs a hajamból.
(meló helyed elérhetősége kimaradt)
Olyan korlátozást is lehetne, hogy friss fiókkal mitudomain 3 napig csak 1 óránként tud kommentelni az oldalon.
Mondjuk ez se jó, mert akkor meg előre legyárt egy csomó reget a félnótása.
Támadás alatt áll az oldal? Mi ez a sok spam? Vezessetek be valami 5FA hitelesítést, nem lesz ez így jó hogy 20 percenként új fiókokkal kapja a fórum a spamet.
A helyzetet kicsit árnyalja, hogy a Return Youtube Dislike plugin csak a régi videóknál mutat valós számokat. Amióta a YT elrejtette ezt az adatot már abból következtet, hogy plugin felhasználói közül hányan nyomtak dislike-ot.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Szerintem ha megüti a szintet, és nem "maunika só" simán mehet.
*hónapok óta valojában*
Hasonlóan a sodifórumhoz
A jelek szerint nem
Üdvözlöm, Huffnágel Úr.
Ezzel én szoktam szivatni
Köszönjük szépen az intézkedést!
Viccet félretéve mondom amiről beszélsz azt csak filmkiller csinálta meg, hogy valami 100+ profilt legyártva trollkodta freddyD-t még a blog.hu-s érában 2007 környékén vagy hogyan.
Minden egyes profilhoz kell egy emailcím is.
Alvállalkozóként dolgozok és mindig más helyen. Ernőke kiszophatja!
(meló helyed elérhetősége kimaradt)
Olyan korlátozást is lehetne, hogy friss fiókkal mitudomain 3 napig csak 1 óránként tud kommentelni az oldalon.
Mondjuk ez se jó, mert akkor meg előre legyárt egy csomó reget a félnótása.
5FA? Tehát akkor közüzemi számla, személyi, vércseppek egy kis fiolában, némi körömvagdalék és egy tincs a hajamból.
Ja, és a szaros 10Forint!
Ezt nem is tudtam
"Megint kezded?"
Van bővítmény böngészőbe amivel láthatod a diszlájkot. Már ha a yt-ra gondoltál.
Nekem a bokszolásaiból úgy tűnt, hogy egy bokszzsák is simán legyőzné bunyóban.
Egészségedre. Bye
Csak ne a fórumot spameld naphosszat könyörgöm!!!
Írd be neki kommentbe!
Szerencsére Szemétvárosban még van dislike gomb!!! A többi trash közösségi médiában pedig elvették tőlünk!!!
Természetesen igen, főleg ha jó édes a tésztája és meg van kenve nutellával vagy lekvárral.
Melyik a kedvenc lekvárod?