Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
A dislike gomb elvétele egész biztosan hozzájárult ehhez a jelenséghez. Régen lehetett tudni, hogy az értékelőknek milyen arányban tetszett a videó, és hamar kiderült ha a többség utálta a szemetet amit felraktál. Most kifelé csak annyi látszik, hogy kevés pozitív értékelés van egy videón, de ez lehet azért is mert pl. kevesen értékelték összességében.
Olvastam egy okfejtést, mi szerint az volt az állítás, hogy részben annak köszönhető az, hogy a trash ennyire elszabadult az online felületeken, meg a mindenféle egyéb gáz tartalom, mert gyakorlatilag szisztematikusan építették le az értékelési rendszereket. Ugye kezdődött anno azzal, hogy a sokszor 1-5 skálát redukálták Like & Dislike felületre, és mostanában ugye a Dislike-ok száma nem is publikus, és csak a publikáló látja. Szerintetek van ennek az állításnak igazságtartama? Csak mert én is úgy gondolom, hogy pl. a Dislikeok számának elrejtése a nyilvánosság elől nagyon kedvezett sok szar 'tartalomgyártónak'.
@kistáska:
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával
Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.
Legkomolyabb véres Nike jelet pofozták rá https://ibb.co/1t8n9GvW
Közben én rájöttem, hogy miért volt szar a hang YT-on: Nem akarták, hogy Penetra kornyikálása miatt még több halláskárosult legyen
@kistáska:
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával
Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.
Legkomolyabb véres Nike jelet pofozták rá https://ibb.co/1t8n9GvW
@kistáska:
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával
Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.
@Nevem Senki:
Ezekkel a kis csicskapofonokkal legfeljebb a házi csivaváját tudja sakkban tartani. Bár amilyen agresszív az is, lehet még ő is képes blokkolni ezeket.
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával
@Nevem Senki:
Már az első pofonnál majdnem összeesett a telefosott búvárruha. De a harmadik pofonnál konkrétan majdnem kipofozták a bolygóról.
Ahhoz képest az ellenfele meg sem szédült. Mondjuk azoktól a legyezésektől nem is lehet.
Ezekkel a kis csicskapofonokkal legfeljebb a házi csivaváját tudja sakkban tartani. Bár amilyen agresszív az is, lehet még ő is képes blokkolni ezeket.
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek mi történne azzal, aki az MC ISTI - FEKÁLIA című számot hallgatná egy hónapon keresztül megállás nélkül, még akvás közben is?
Előjönnének parafíliák és fétisek az emberi salakanyaggal kapcsolatban
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek mi történne azzal, aki az MC ISTI - FEKÁLIA című számot hallgatná egy hónapon keresztül megállás nélkül, még akvás közben is?
@Boros Dani:
Sziasztok,
Volt egy Ernőre specializálódott trashforum.org nevü oldal. Hová tűnt? Tud valaki róla valamit?
Tegnap reggel óta biztos hogy áll. Az üzemeltetője felszívódott.
Hétfő óta tuti nem megy. Hétfő. Véget ért a szemétkedésünk.
Ernő gondolom most bevett vagy három nyugtatót, megbaszta a rendőrnőt és a bírónőt. A trollok egyesével hullanak ki és mennek sodi mellé a börtönbe.
Az adatok úgyis megvannak gondolom archive.org-on.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Közben én rájöttem, hogy miért volt szar a hang YT-on: Nem akarták, hogy Penetra kornyikálása miatt még több halláskárosult legyen
Legkomolyabb véres Nike jelet pofozták rá https://ibb.co/1t8n9GvW
Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával
Ezekkel a kis csicskapofonokkal legfeljebb a házi csivaváját tudja sakkban tartani. Bár amilyen agresszív az is, lehet még ő is képes blokkolni ezeket.
Ahhoz képest az ellenfele meg sem szédült. Mondjuk azoktól a legyezésektől nem is lehet.
https://www.youtube.com/watch?v=OtQJIxRbKvc
Itt az élő: https://www.youtube.com/live/T2LiyvKGmio
Én kitérnék a hitemből ha ezután folytatná, sodi örök, 2006óta mindig van
Lehet 2045ben is még lesz sodi
Előjönnének parafíliák és fétisek az emberi salakanyaggal kapcsolatban
indul az új sodi évad?
Bekövetkezne annál a személynél az agyrohadás.
Szerintem Ő fog szopni Penetra helyett. 😆😆😆
"Fhúúú!"
Addig is tippeljétek meg trollszok a végeredményt: https://strawpoll.com/kjn1DEpQdyQ
Hétfő óta tuti nem megy. Hétfő. Véget ért a szemétkedésünk.
Ernő gondolom most bevett vagy három nyugtatót, megbaszta a rendőrnőt és a bírónőt. A trollok egyesével hullanak ki és mennek sodi mellé a börtönbe.
Az adatok úgyis megvannak gondolom archive.org-on.
Semmi extra, valami "floating bot" effekt ami követi a fejmozgást és egyesek szerint jól néz ki.
Akartam már kérdezni vagy százszor, hogy mi a koporsó az a robotszerű valami, ami állandóan ott lebeg Busák feje körül?