Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Vagy ez nem számít spamelésnek?
Miért van ennyi spam a fórumon
A dislike gomb elvétele egész biztosan hozzájárult ehhez a jelenséghez. Régen lehetett tudni, hogy az értékelőknek milyen arányban tetszett a videó, és hamar kiderült ha a többség utálta a szemetet amit felraktál. Most kifelé csak annyi látszik, hogy kevés pozitív értékelés van egy videón, de ez lehet azért is mert pl. kevesen értékelték összességében.
Ismét fut a trashforum, minden probléma elhárítva!
Olvastam egy okfejtést, mi szerint az volt az állítás, hogy részben annak köszönhető az, hogy a trash ennyire elszabadult az online felületeken, meg a mindenféle egyéb gáz tartalom, mert gyakorlatilag szisztematikusan építették le az értékelési rendszereket. Ugye kezdődött anno azzal, hogy a sokszor 1-5 skálát redukálták Like & Dislike felületre, és mostanában ugye a Dislike-ok száma nem is publikus, és csak a publikáló látja. Szerintetek van ennek az állításnak igazságtartama? Csak mert én is úgy gondolom, hogy pl. a Dislikeok számának elrejtése a nyilvánosság elől nagyon kedvezett sok szar 'tartalomgyártónak'.
@kistáska:
@Nevem Senki:
@kistáska:
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával

Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.



Legkomolyabb véres Nike jelet pofozták rá https://ibb.co/1t8n9GvW

Közben én rájöttem, hogy miért volt szar a hang YT-on: Nem akarták, hogy Penetra kornyikálása miatt még több halláskárosult legyen
@Nevem Senki:
@kistáska:
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával

Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.



Legkomolyabb véres Nike jelet pofozták rá https://ibb.co/1t8n9GvW
@kistáska:
Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával

Zsír. Igazából felvettem én is. Ugyan a youtubeost, vész esetére.
@Nevem Senki:
Ezekkel a kis csicskapofonokkal legfeljebb a házi csivaváját tudja sakkban tartani. Bár amilyen agresszív az is, lehet még ő is képes blokkolni ezeket.


Már töltöm fel az anyagot (nem a youtube-os fost ahol a hang is meg az operatőri meló is egy szar) lesz exkluzív Lyukas Penetra interjú, két kameraszögből nézet, végén Subi malac nyilatkozat véres disznó pofával
@SneciGeci:
@Nevem Senki:
Már az első pofonnál majdnem összeesett a telefosott búvárruha. De a harmadik pofonnál konkrétan majdnem kipofozták a bolygóról.

Ahhoz képest az ellenfele meg sem szédült. Mondjuk azoktól a legyezésektől nem is lehet.

Ezekkel a kis csicskapofonokkal legfeljebb a házi csivaváját tudja sakkban tartani. Bár amilyen agresszív az is, lehet még ő is képes blokkolni ezeket.
@Nevem Senki:
Már az első pofonnál majdnem összeesett a telefosott búvárruha. De a harmadik pofonnál konkrétan majdnem kipofozták a bolygóról.

Ahhoz képest az ellenfele meg sem szédült. Mondjuk azoktól a legyezésektől nem is lehet.
Már az első pofonnál majdnem összeesett a telefosott búvárruha. De a harmadik pofonnál konkrétan majdnem kipofozták a bolygóról.
SUBI KIKAPOTT!
Ezt a bohóckodást, te atya úristen!
Subidubi disznós részt valaki mindenképpen mentse le.
Közben itt az újabb élő adás, Subi állítólag éjfélkor jön
https://www.youtube.com/watch?v=OtQJIxRbKvc
@MC Virágnyelv:
@SneciGeci:
Ki nézi a Subiék bunyóját rajtam kívül?

hol megy az élő adám(tm)?

Itt az élő: https://www.youtube.com/live/T2LiyvKGmio
Ki nézi a Subiék bunyóját rajtam kívül?
@Basilikum:
@McSkziofrén:
közben friss hír! Kiss Endre Farkas vasárnap ha minden igaz szabadul!

indul az új sodi évad?

Én kitérnék a hitemből ha ezután folytatná, sodi örök, 2006óta mindig van
Lehet 2045ben is még lesz sodi
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek mi történne azzal, aki az MC ISTI - FEKÁLIA című számot hallgatná egy hónapon keresztül megállás nélkül, még akvás közben is?

Előjönnének parafíliák és fétisek az emberi salakanyaggal kapcsolatban
@McSkziofrén:
közben friss hír! Kiss Endre Farkas vasárnap ha minden igaz szabadul!

indul az új sodi évad?
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek mi történne azzal, aki az MC ISTI - FEKÁLIA című számot hallgatná egy hónapon keresztül megállás nélkül, még akvás közben is?


Bekövetkezne annál a személynél az agyrohadás.
közben friss hír! Kiss Endre Farkas vasárnap ha minden igaz szabadul!
@kistáska:
Jaja holnap remélem jól szétpofozzák a malackát

Addig is tippeljétek meg trollszok a végeredményt: https://strawpoll.com/kjn1DEpQdyQ

Szerintem Ő fog szopni Penetra helyett. 😆😆😆
@kistáska:
egyesek szerint jól néz ki.

"Fhúúú!" Elég bazár cucc, hogy őszinte legyek. Mondjuk a tiktok úgy önmagában bazári. Kínai fejlesztés, mit is várunk...
Jaja holnap remélem jól szétpofozzák a malackát

Addig is tippeljétek meg trollszok a végeredményt: https://strawpoll.com/kjn1DEpQdyQ
Holnap megy a dagadt malac ( Subi ) a pofongálára, biztos ömlenek majd a videók.
@Rendszergazda:
@Boros Dani:
Sziasztok,
Volt egy Ernőre specializálódott trashforum.org nevü oldal. Hová tűnt? Tud valaki róla valamit?

Tegnap reggel óta biztos hogy áll. Az üzemeltetője felszívódott.


Hétfő óta tuti nem megy. Hétfő. Véget ért a szemétkedésünk.
Ernő gondolom most bevett vagy három nyugtatót, megbaszta a rendőrnőt és a bírónőt. A trollok egyesével hullanak ki és mennek sodi mellé a börtönbe.

Az adatok úgyis megvannak gondolom archive.org-on.
@Nevem Senki:
@kistáska:

Akartam már kérdezni vagy százszor, hogy mi a koporsó az a robotszerű valami, ami állandóan ott lebeg Busák feje körül?


Semmi extra, valami "floating bot" effekt ami követi a fejmozgást és egyesek szerint jól néz ki.
@kistáska:

Akartam már kérdezni vagy százszor, hogy mi a koporsó az a robotszerű valami, ami állandóan ott lebeg Busák feje körül?