Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@PoloskaSzarosAnusza:
MC pitypangot amúgy nem lehetne gyámság vagy gondnokság alá helyeztetni a rendőrséggel, mivel fixen elmebeteg?


Gyámság alá akkor helyeznek, ha annyira nem vagy beszámítható, hogy egyedül totálisan nem tudsz funkcionálni vagy ha enyhén gyogyós is vagy, akkor az érintettnek magának kell kezdeményeznie. Nála valószínűbb, hogy ha olyat csinál, akkor megy a zárt osztályra.
A felvetésüket jogosnak érzem, nem ártana több fórum téma hogy ne ömlesztve kerüljön ide minden. Ezt mindenképpen a bizottsági tanács elé viszem a sóhivatalban, mert kicsit átláthatóbb volt a fórum amikor több téma volt.
@kistáska:
@PoloskaSzarosAnusza:
ahova lehet annyit és úgy írnia, aemennyit és ahogyan akar az ember.


Mivel ez nem egy Sodi fórum oldal, ahol következménynek nélkül bárki leírhatja pl. kit, hogyan, és mikor végezne ki, így elég macerás lenne egy külön fórumot is fenntartani ahova bárki "bármit" beokádhat.
Erősen ajánlott olvasnivaló: https://net-jog.hu/2025/01/03/az-internetes-agresszio-visszaszoritasa-uj-szabalyok-lepnek-eletbe-2025-ben/

Én is örülnék, ha lenne itt egy jó kis csevegő felület ahol kulturáltan lehetne minőségi beszélgetéseket folytatni bármiről, de ahhoz tényleg az kellene, hogy normális beszélgetőpartnerek legyenek.
Jelenleg szerintem Zéró Úr aki viszi a munka oroszlánrészét az oldalon. A feltöltéseket ellenőrzi + moderál is ha úgy van. Biztos, hogy kurva sok időt kúr el a szabadidejéből minden nap erre, és még egy plusz fórumot moderálni ahova "bármit" lehet írni már nem biztos, hogy beleférne neki.
Voltam 35+ ezer tagos discord szerveren modi, nyilván nem kell részletezni milyen kaotikus állapotok alakultak ki egy-egy éjjeli veszekedések alkalmával. Volt, hogy reggelre 1000+ kommentet kellett törölnünk
És egy ez egy DC szerver, ahol igazából nincs semmi veszteni való ha az új internetes komment törvény miatt elővennék és megszűnne. 1-2 nap nyitni egy újat és újra konfigolni, aztán mehet tovább mintha mi sem történt volna.
Viszont a szemétváros más téma, egy ilyen éjjeli gyűlölködő retard spam hullám miatt megüthetné a bokáját elég keményen.


Akkor megoldás lehetne egy moderált off-topic fórum is.
@PoloskaSzarosAnusza:
ahova lehet annyit és úgy írnia, aemennyit és ahogyan akar az ember.


Mivel ez nem egy Sodi fórum oldal, ahol következménynek nélkül bárki leírhatja pl. kit, hogyan, és mikor végezne ki, így elég macerás lenne egy külön fórumot is fenntartani ahova bárki "bármit" beokádhat.
Erősen ajánlott olvasnivaló: https://net-jog.hu/2025/01/03/az-internetes-agresszio-visszaszoritasa-uj-szabalyok-lepnek-eletbe-2025-ben/

Én is örülnék, ha lenne itt egy jó kis csevegő felület ahol kulturáltan lehetne minőségi beszélgetéseket folytatni bármiről, de ahhoz tényleg az kellene, hogy normális beszélgetőpartnerek legyenek.
Jelenleg szerintem Zéró Úr aki viszi a munka oroszlánrészét az oldalon. A feltöltéseket ellenőrzi + moderál is ha úgy van. Biztos, hogy kurva sok időt kúr el a szabadidejéből minden nap erre, és még egy plusz fórumot moderálni ahova "bármit" lehet írni már nem biztos, hogy beleférne neki.
Voltam 35+ ezer tagos discord szerveren modi, nyilván nem kell részletezni milyen kaotikus állapotok alakultak ki egy-egy éjjeli veszekedések alkalmával. Volt, hogy reggelre 1000+ kommentet kellett törölnünk
És egy ez egy DC szerver, ahol igazából nincs semmi veszteni való ha az új internetes komment törvény miatt elővennék és megszűnne. 1-2 nap nyitni egy újat és újra konfigolni, aztán mehet tovább mintha mi sem történt volna.
Viszont a szemétváros más téma, egy ilyen éjjeli gyűlölködő retard spam hullám miatt megüthetné a bokáját elég keményen.
+1 szavazat a dühöngőre, de emellett javaslok egy fórumszerkesztő rovatot is, ahová a fórum javítására tett ötleteinket tudjuk papírra vetni
+1 szavazat a dühöngőre!
@PoloskaSzarosAnusza:
Az élet evezt írtam én, és az egy MC ISTI idézet, amin trasheltünk

Rendben. Mea culpa.
Simán békejobbot nyújtok.
Pocsásson meg! Pékküjjünk ki!
@PoloskaSzarosAnusza:
Amúgy az tény, hogy lehetne több topik, mondjuk lehetne egy "dühöngő" ahova lehet annyit és úgy írnia, aemennyit és ahogyan akar az ember.

Pontosan ez lett volna a javaslatom. A "ujjaimból" vetted ki a szót. Legyen egy olyan topik. Oda mindenki azt okádhat kontextus nélkül, amit jónak gondol. Legfeljebb oda nem iratkozok fel.
Nézd, nekem nem azzal van a bajom, hogy miről beszéltek. Hanem arról, hogy hogyan. Sokszor olyanokat írtok, aminek se füle-se farka.

Ennek mi értelme: "kutya ugat, tolókocsi gurul, ügyvéd kuncog"?
vagy ennek: "Az élet evez"?
MC Virágnyelvnek és PoloskaSzarosAnusza-nak szól: "Most Elemér nem hozzád beszélek vagy te egy skizofrén vagy azt' te vagy Kolo Hokomon is?"

Hosszú napok óta elnézegetem, ahogy egymással kommunikáltok itt a fórumon, gyakorlatilag egymásnak válaszolgatva, mindezt villámgyorsan. Viszont valami azt súgja nekem, hogy ti egy azon személy vagytok. Abba inkább nem is megyek bele, hogy melyik kitiltott tagot vélem felfedezni a profilok mögött.

Hálával és tisztelettel kérdezném a város köztisztaságért felelős vezetőjét, hogy tervez-e valamit kezdeni ezzel a spamáradattal? Belépek 8-9 óra munka után és azt látom, hogy kaptam 20 értesítést, abból kb 18 csak az ő baromságaik.
Parádés, hogy az AI milyen jól generálja le a disznó fejét https://ibb.co/wNPprsSq

https://www.tiktok.com/@a.maris.szomszed2/video/7565531575060974870
@Bariadd:
A mercis videóhoz tudsz dobni linket?


https://trashcity.net/video/2853
@kistáska:
https://ibb.co/JjcmF6j8


A mercis videóhoz tudsz dobni linket? Lehet egy video editet csinálnék belőle.
@Gino Leszopoar:
Mizu van sracok jo minden? Kis penz kis foci?


Faszasag van, két kézzel mutogatom mint Lacapapa
Mizu van sracok jo minden? Kis penz kis foci?
@PoloskaSzarosAnusza:
pista vajon mikor volt pszichésen a csúcson, amikor magához képest a legkevésbé volt trash és elmebeteg


Debil volt a mangalica már akkor is mikor az anyja panel putrijában felxelt a vasárnapi farhát pörkölttel meg kettes kokával 6-8 éve.
Az volt az igazi fénykor, alig pár száz ember nézte csak az agymenését yt-on. Aztán amikor a Dancsó geci felkapaszkodott rajta egy videóban, akkor vált igazán ismerté. A fingtokos emberek 95%-a azt se tudja milyen múltja volt a kocának mielőtt ilyen felkapott lett.
Mellesleg minden egyes fillért a mai napig a Dancsó kutyának köszönhet.
Egyébként nemigaz hogy ő ott tényleg full egyedül van, szerintem biztos van valami amit titkol nézők elől, pl olyan jellegű párkapcsolata amit tudja hogy mivel nagyszájú volt csúfolnák vele, vagy illegális, azért ez hihetetlen hogy több országban szállóban jár és csak egyedül lájvozgatva van, bár ezt csak én tippem, de ez így kevés egy 40évesnek hogy gyakran váltogatja országokat szállókat és csak telefonozik, tv-zik, hokizik, lájvolt
Lehet egészet megjátsza
Bár ezt nem 100%komolysággal irom
@MC Virágnyelv:
@PoloskaSzarosAnusza:
Teljesen komolyan, pista szerintem most sokkal rosszabb pszichés állapotban van,

pista teljes regresszióba taszította magát a meggondolatlan cselekményeivel ráadásul a pénzt is nagyrészt elitta kb napról napra él már de jó színvonalon azért. a tiktok igazi életben tartó gép számára, olyan mint sodinak a zenélő doboz. az utóbbit sajnos nem vihette be a börtönbe mert nincs rajta a zenélő doboz az engedélyezett tárgyak listáján.

Elitta? Már mc is alkesz lett? Vagy csak a szokásos pepszí fűggősé g?
@kistáska:
@SuperDave:
A legutóbbi infó hogy Montenegróban van, de azóta lehet tovább menekült.


Múlt héten még Macedóniában volt állítólag, vagy az akkor fake infó?

Csuldigung, én is Macedóniára gondoltam csak az óraátállítás úgy tűnik agyamra ment Még mondta is, hogy a bolgár határ közelében van.
Újabb pending-es videó amire rá kellene nézni https://trashcity.net/video/19425
@SuperDave:
A legutóbbi infó hogy Montenegróban van, de azóta lehet tovább menekült.


Múlt héten még Macedóniában volt állítólag, vagy az akkor fake infó?
MC Boldogságtartály számára jól érzékelem, hogy most valóban bezárul a kör? Már kezdi elfogadni maga is. Megkezdte az álmodozást arról, hogy Shkodre városában is majd úgy ellébecol az utcán, mint tette azt nyugat-Európában. Na igen ám, de az albánok szemben a svájciakkal full csórók. Ott nem lesz lehetősége kukából enni, ott nem lesz pap, aki puszta szánalomból 30 eurót nyom a markába. Ott csak ősi papok vannak, akik jól ellene is uszítják a környék lakóit, ha kezd terhessé válni az adott közösség számára. Akkor pedig kénytelen lesz visszajönni, és akkor maga fog a színünk elé járulni. Akkor pedig végleg megkapja, ami jár. . .
A legutóbbi infó hogy Montenegróban van, de azóta lehet tovább menekült.
@Puro:
Brigittát a Tenerifei Tahó Úrnőt körözi a rendőrség internetes agresszió vádjával!

https://www.police.hu/hu/koral/elfogatoparancs-alapjan-korozott-szemelyek/524411

Egy pár hete vagy volt már hónapja is, valaki már feltöltötte ide a képek közé.
Brigittát a Tenerifei Tahó Úrnőt körözi a rendőrség internetes agresszió vádjával!

https://www.police.hu/hu/koral/elfogatoparancs-alapjan-korozott-szemelyek/524411
@PoloskaSzarosAnusza:
MC Pistától nagy kedvenc sztori, amikor mesélte, hogy bement a kínaiba, aztán köszönt, hogy hello, mire a kínai pali visszaköszönt, hogy HELLLLOOO!!!!!. Erre Pista (elmondása szerint): mi van magával jóember?

Van hasonló sztorija, ami nem szól semmiről, se nagyon előadta? Xddddd

A menyértes sztorija is hasonló.
@kistáska:
Már 100 ezer felett jár pontokban, ha így halad lassan csöcsöket is csináltathat

Vajon Livyke még mindig egy filigrán tiszta nő ahogy moszadnak mondta, vagy most már egyéb jelzőkkel illeti?
@Nevem Senki:
@kistáska:
Most 20 ezer pont, előző körben 36 ezer, a 100+ ezer forintja meglesz retek picsának ma.

Amennyi zsugát összefarmol, abból már igazán megcsináltathatná azt a csálé fogát.


Már 100 ezer felett jár pontokban, ha így halad lassan csöcsöket is csináltathat
(a disznó full ideg, már ment is a rage quit )
@kistáska:
Most 20 ezer pont, előző körben 36 ezer, a 100+ ezer forintja meglesz retek picsának ma.

Amennyi zsugát összefarmol, abból már igazán megcsináltathatná azt a csálé fogát.
A múmia fejű Livyke jól bekeres ma a disznón https://ibb.co/cc29yRt6
Most 20 ezer pont, előző körben 36 ezer, a 100+ ezer forintja meglesz retek picsának ma.
Szerencsére kezd már a mangalica irigység rohamot kapni, kiv. vagyok mikor nyomja ki a lájvot halott gyerekezéssel