Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek MC Fekáliafétis vajon nézi és olvassa néha a trashcityt?
Ezen én is elgondolkodtam már, hogy ha egy menekülsz üzenetre halott anyázik megy gyerekezik, az itteni sok róla található videó meg jópafa vicces címek kommentek miért bem érdeklik
Nem vágja a malac (egyelőre) a TC-t, ő még abban a tudatban van, hogy a néhai trashvod meg a trashlégy májas féle fészbúk trash csoport szövetkezik ellene.
Pedig régebben párszor láttam, hogy a felszopói írták neki chatben a szemétvárost, de a fél bites sertés nem tudta értelmezni. hogy a trashcity ≠ a trashvod-dal meg a májas trash csoportjával.
Szerintem ha megtudná, hogy ide közel 3000 felvétel van feltöltve róla, tuti a legkomolyabb Szelim Etkáros, szájzáras vergődéseket tolná pár hétig
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek MC Fekáliafétis vajon nézi és olvassa néha a trashcityt?
Ezen én is elgondolkodtam már, hogy ha egy menekülsz üzenetre halott anyázik megy gyerekezik, az itteni sok róla található videó meg jópafa vicces címek kommentek miért bem érdeklik
Hát arra még várhat egy darabig, Livyke az operaház fantomja és Mussáth rendesen beelőzték Persze ki tudja, a Miskolci Kocánál elég egy rossz szó, és máris feketelistára kerülhetnek
@SuperDave:
A léghajós flexelt azzal, hogy haza tudná hozatni Pityukát, de tudja jól hogy mikor már nagyon fogyóban a pénz akkor visszatér majd hozzá MC Pipi, hogy ismét megtollasodjon
Egyre feszültebb a kamu arab cigány, hogy mostanában nem jön a koint neki.
Nemrég azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy a nézőinek nincsen naponta 2-3 ezer felesleges forintja amit kointban bedobálna neki a párbajok alatt
Szerintem rendesen vágja a centit, hogy mikor tér már vissza hozzá a spermázó malac, hogy meglegyenek az esti 20-30 ezres bevételek
A léghajós flexelt azzal, hogy haza tudná hozatni Pityukát, de tudja jól hogy mikor már nagyon fogyóban a pénz akkor visszatér majd hozzá MC Pipi, hogy ismét megtollasodjon
@PoloskaSzarosAnusza:
Ha fel lenne jelentve, muszáj lenne hazajönni, hogy a bírósági tárgyaláson megjelenjen.
Azok tudnák csak feljelenteni akiket ténylegesen fenyegetett. Moszatot fenyegette már meg életveszélyesen, meg a Léghajóst is, csak ők mondjuk pont nem fogják jelentgetni az aranykakastojást tojó MC Pipijüket.
Szóbakerült ma egy Discord szerveren, hogy manapság mindenből is lehet könyvet írni, és hát szokásomhoz híven ki mást is hoztam volna fel példának, mint Bariaddot, ugyanis:
- verset írt arról, hogy az óriási picsáján szészakadt a farmer
- könyvet írt arról, hogy a trollok Bariaddnak hívják
Egyébként itt megjegyezném, hogy feltűnt nektek is, hogy a Bariadd név mennyire triggereli? Hívhatod őt akármilyen dagadt disznónak, az kevésbé húzza fel, mint a Bariadd név. Mostanában ha trollokról beszél, akkor ezt a nevet kerüli, mint a tűz. Gondolom a rendőrismerősnél is így akart feljelentést tenni, hogy Bariaddnak hívják.
Beg boddadádog biérd így debezdeg, Bariadd??? Holodd Bariadd labjai!!!
@SuperDave:
MC Pipi sose fog európán kívülre eljutni, mert retteg a repüléstől és rosszul viseli a meleget a magas párával. Emellett fosik hazajönni megcsináltatni az útlevelét
Meg szerintem az is közrejátszik, hogy a Balkánról 1-2 nap alatt bármikor visszamenekülhet a poloshoz vonattal, busszal pár tízezerből, ha úgy alakul.
Viszont az USA-ból meg Ázsiából repcsivel nem lenne olyan egyszerű a menekülés, plusz az oda-vissza út azért belekarcolna a 4 kilóba.
@Dragonháj:
Meg volt még egy skizo faszi, aki korábban alpinista volt, aztán megborult, és a Moszadtól, meg még ki tudja melyik titkosszolgálatoktól rettegett, Bécsben, és a bécsi erdőben vándorolgatott, brutális tempóban épült le az ember, aztán teljesen eltűnt a radarról - sajnos neki nem jut eszembe a neve.
Az a Végh Gábor volt, az utolsó videójában belgiumban volt az Atomium szobornál.
@Dr Zéró:
A szemfülesek önök közül bizonyára észrevették, hogy a AVisszatértHuffnágel fiókot száműztük szemétváros börtönszigetére, az AlCatTrash-re. Szeretném továbbá tolmácsolni Dr Tájfel üzenetét, hogy figyelmeztetésül a magukat Huffnágelnek tettető troll fiókokat is törölni fogjuk, még akkor is ha nem valódiak. Azt javaslom, hogy ne egymást trollkodják, hanem azokat akik erre rászolgáltak
A szemfülesek önök közül bizonyára észrevették, hogy a AVisszatértHuffnágel fiókot száműztük szemétváros börtönszigetére, az AlCatTrash-re. Szeretném továbbá tolmácsolni Dr Tájfel üzenetét, hogy figyelmeztetésül a magukat Huffnágelnek tettető troll fiókokat is törölni fogjuk, még akkor is ha nem valódiak. Azt javaslom, hogy ne egymást trollkodják, hanem azokat akik erre rászolgáltak
@Szakállon rúgott vén hülye:
Na már tölve is lett ezt az alkoholista retard proli.
Felregisztrál, beleköt mindenkibe, aztán a többi user dislikejaival lepofoztatja magát hülyegyerek rangra, majd emiatt dühöng és anyázik nekik, aztán meg törlik az adminszok. Ez a huffnágel körforgás.
Na már tölve is lett ezt az alkoholista retard proli.
Felregisztrál, beleköt mindenkibe, aztán a többi user dislikejaival lepofoztatja magát hülyegyerek rangra, majd emiatt dühöng és anyázik nekik, aztán meg törlik az adminszok. Ez a huffnágel körforgás.
Már az is hatalmas műsor lenne ha eljutna a hőn szeretett Amerikába és szembesülne a valósággal. Visszasírná a benzinkúti büfénél terpeszállásban faló cigányokat
MC Pipi sose fog európán kívülre eljutni, mert retteg a repüléstől és rosszul viseli a meleget a magas párával. Emellett fosik hazajönni megcsináltatni az útlevelét
Hozzászólások
4480 hozzászólás
https://trashcity.net/user/norbert%20Stu%20Kolozsv%C3%A1r
Egy videójában még mondta is, hogy nincs-e itt meg ez meg az a tartalom, merthogy ide úgyis fel van töltve.
Te csak azt hiszed. Egy éve vagy hogyan volt már profilja itt. Bizony, hozzánk szólott a nagy tiktok atyaúristen.
Nem vágja a malac (egyelőre) a TC-t, ő még abban a tudatban van, hogy a néhai trashvod meg a trashlégy májas féle fészbúk trash csoport szövetkezik ellene.
Pedig régebben párszor láttam, hogy a felszopói írták neki chatben a szemétvárost, de a fél bites sertés nem tudta értelmezni. hogy a trashcity ≠ a trashvod-dal meg a májas trash csoportjával.
Szerintem ha megtudná, hogy ide közel 3000 felvétel van feltöltve róla, tuti a legkomolyabb Szelim Etkáros, szájzáras vergődéseket tolná pár hétig
Ezen én is elgondolkodtam már, hogy ha egy menekülsz üzenetre halott anyázik megy gyerekezik, az itteni sok róla található videó meg jópafa vicces címek kommentek miért bem érdeklik
Jézusom ez beteg
https://www.youtube.com/watch?v=U4TML-x4pMY
Alternatív valóság, ha Kaffka Marci Nádudvaron csövelt volna Linz helyett.
Ha egy áruház mögött nincs kamera, a fal már össze van hugyozva szarva, ha egy vasútállomáson nincs rendőrség a kocsik össze vannak grafitizve
Egyre feszültebb a kamu arab cigány, hogy mostanában nem jön a koint neki.
Nemrég azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy a nézőinek nincsen naponta 2-3 ezer felesleges forintja amit kointban bedobálna neki a párbajok alatt
Szerintem rendesen vágja a centit, hogy mikor tér már vissza hozzá a spermázó malac, hogy meglegyenek az esti 20-30 ezres bevételek
Azok tudnák csak feljelenteni akiket ténylegesen fenyegetett. Moszatot fenyegette már meg életveszélyesen, meg a Léghajóst is, csak ők mondjuk pont nem fogják jelentgetni az aranykakastojást tojó MC Pipijüket.
Börtön, vagy meszesgödör. Ezt a kettőt tartom a legvalószínűbbnek
- verset írt arról, hogy az óriási picsáján szészakadt a farmer
- könyvet írt arról, hogy a trollok Bariaddnak hívják
Egyébként itt megjegyezném, hogy feltűnt nektek is, hogy a Bariadd név mennyire triggereli? Hívhatod őt akármilyen dagadt disznónak, az kevésbé húzza fel, mint a Bariadd név. Mostanában ha trollokról beszél, akkor ezt a nevet kerüli, mint a tűz.
Meg szerintem az is közrejátszik, hogy a Balkánról 1-2 nap alatt bármikor visszamenekülhet a poloshoz vonattal, busszal pár tízezerből, ha úgy alakul.
Viszont az USA-ból meg Ázsiából repcsivel nem lenne olyan egyszerű a menekülés, plusz az oda-vissza út azért belekarcolna a 4 kilóba.
A trash-eknek nincs annyi eszük.
Megjegyzem megfordult a fejemben tegnap, hogy valaki csak heccel minket a nevében.
Az a Végh Gábor volt, az utolsó videójában belgiumban volt az Atomium szobornál.
Több Huffnágelünk is van?
Kíváncsi vagyok, hogy mikor eszi vissza a fene
Felregisztrál, beleköt mindenkibe, aztán a többi user dislikejaival lepofoztatja magát hülyegyerek rangra, majd emiatt dühöng és anyázik nekik, aztán meg törlik az adminszok.
Hát igen, meglett... baszva