Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Ez a profil valószínű az övé, de már rég nem írogat ide:
https://trashcity.net/user/norbert%20Stu%20Kolozsv%C3%A1r
@Nevem Senki:
@MC Virágnyelv:
nem ér rá profilokat futtatni még itt is

Te csak azt hiszed. Egy éve vagy hogyan volt már profilja itt. Bizony, hozzánk szólott a nagy tiktok atyaúristen.

Egy videójában még mondta is, hogy nincs-e itt meg ez meg az a tartalom, merthogy ide úgyis fel van töltve.
@MC Virágnyelv:
nem ér rá profilokat futtatni még itt is

Te csak azt hiszed. Egy éve vagy hogyan volt már profilja itt. Bizony, hozzánk szólott a nagy tiktok atyaúristen.
@Cefréshányás:
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek MC Fekáliafétis vajon nézi és olvassa néha a trashcityt?

Ezen én is elgondolkodtam már, hogy ha egy menekülsz üzenetre halott anyázik megy gyerekezik, az itteni sok róla található videó meg jópafa vicces címek kommentek miért bem érdeklik


Nem vágja a malac (egyelőre) a TC-t, ő még abban a tudatban van, hogy a néhai trashvod meg a trashlégy májas féle fészbúk trash csoport szövetkezik ellene.
Pedig régebben párszor láttam, hogy a felszopói írták neki chatben a szemétvárost, de a fél bites sertés nem tudta értelmezni. hogy a trashcity ≠ a trashvod-dal meg a májas trash csoportjával.
Szerintem ha megtudná, hogy ide közel 3000 felvétel van feltöltve róla, tuti a legkomolyabb Szelim Etkáros, szájzáras vergődéseket tolná pár hétig
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek MC Fekáliafétis vajon nézi és olvassa néha a trashcityt?

Ezen én is elgondolkodtam már, hogy ha egy menekülsz üzenetre halott anyázik megy gyerekezik, az itteni sok róla található videó meg jópafa vicces címek kommentek miért bem érdeklik
https://ibb.co/JjcmF6j8
@Bariadd:
Nem gondoltam volna Bariaddot fogom látni Kaffka Tetyó cosplayben rázni a megavalagát.
https://www.youtube.com/watch?v=U4TML-x4pMY

Alternatív valóság, ha Kaffka Marci Nádudvaron csövelt volna Linz helyett.

Jézusom ez beteg
Nem gondoltam volna Bariaddot fogom látni Kaffka Tetyó cosplayben rázni a megavalagát.
https://www.youtube.com/watch?v=U4TML-x4pMY

Alternatív valóság, ha Kaffka Marci Nádudvaron csövelt volna Linz helyett.
Az nagyon jó, ha az embernek nincs nyaka, mert MMA-ban nem tudják fojtogatni
Hol a nyaka? https://ibb.co/YBk1SgYD
@PoloskaSzarosAnusza:
Az emberek finganak szarnak hugyoznak

Ha egy áruház mögött nincs kamera, a fal már össze van hugyozva szarva, ha egy vasútállomáson nincs rendőrség a kocsik össze vannak grafitizve
Hát arra még várhat egy darabig, Livyke az operaház fantomja és Mussáth rendesen beelőzték Persze ki tudja, a Miskolci Kocánál elég egy rossz szó, és máris feketelistára kerülhetnek
@SuperDave:
A léghajós flexelt azzal, hogy haza tudná hozatni Pityukát, de tudja jól hogy mikor már nagyon fogyóban a pénz akkor visszatér majd hozzá MC Pipi, hogy ismét megtollasodjon


Egyre feszültebb a kamu arab cigány, hogy mostanában nem jön a koint neki.
Nemrég azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy a nézőinek nincsen naponta 2-3 ezer felesleges forintja amit kointban bedobálna neki a párbajok alatt
Szerintem rendesen vágja a centit, hogy mikor tér már vissza hozzá a spermázó malac, hogy meglegyenek az esti 20-30 ezres bevételek
A léghajós flexelt azzal, hogy haza tudná hozatni Pityukát, de tudja jól hogy mikor már nagyon fogyóban a pénz akkor visszatér majd hozzá MC Pipi, hogy ismét megtollasodjon
@PoloskaSzarosAnusza:
Ha fel lenne jelentve, muszáj lenne hazajönni, hogy a bírósági tárgyaláson megjelenjen.


Azok tudnák csak feljelenteni akiket ténylegesen fenyegetett. Moszatot fenyegette már meg életveszélyesen, meg a Léghajóst is, csak ők mondjuk pont nem fogják jelentgetni az aranykakastojást tojó MC Pipijüket.
@PoloskaSzarosAnusza:
Szerintetek Mc pityu tényleg be fog kerülni a börtönbe előbb utóbb?

Börtön, vagy meszesgödör. Ezt a kettőt tartom a legvalószínűbbnek
Amikor annyira kövér vagy, hogy az orrjárataidat is behíztad
Betrezselyeb, Baradicsob stb stb
Szóbakerült ma egy Discord szerveren, hogy manapság mindenből is lehet könyvet írni, és hát szokásomhoz híven ki mást is hoztam volna fel példának, mint Bariaddot, ugyanis:
- verset írt arról, hogy az óriási picsáján szészakadt a farmer
- könyvet írt arról, hogy a trollok Bariaddnak hívják

Egyébként itt megjegyezném, hogy feltűnt nektek is, hogy a Bariadd név mennyire triggereli? Hívhatod őt akármilyen dagadt disznónak, az kevésbé húzza fel, mint a Bariadd név. Mostanában ha trollokról beszél, akkor ezt a nevet kerüli, mint a tűz. Gondolom a rendőrismerősnél is így akart feljelentést tenni, hogy Bariaddnak hívják.

Beg boddadádog biérd így debezdeg, Bariadd??? Holodd Bariadd labjai!!!
@SuperDave:
MC Pipi sose fog európán kívülre eljutni, mert retteg a repüléstől és rosszul viseli a meleget a magas párával. Emellett fosik hazajönni megcsináltatni az útlevelét


Meg szerintem az is közrejátszik, hogy a Balkánról 1-2 nap alatt bármikor visszamenekülhet a poloshoz vonattal, busszal pár tízezerből, ha úgy alakul.
Viszont az USA-ból meg Ázsiából repcsivel nem lenne olyan egyszerű a menekülés, plusz az oda-vissza út azért belekarcolna a 4 kilóba.
@Nevem Senki:
@Dr Zéró:
magukat Huffnágelnek tettető troll fiókok

Megjegyzem megfordult a fejemben tegnap, hogy valaki csak heccel minket a nevében.

A trash-eknek nincs annyi eszük.
@Dr Zéró:
magukat Huffnágelnek tettető troll fiókok

Megjegyzem megfordult a fejemben tegnap, hogy valaki csak heccel minket a nevében.
@Dragonháj:
Meg volt még egy skizo faszi, aki korábban alpinista volt, aztán megborult, és a Moszadtól, meg még ki tudja melyik titkosszolgálatoktól rettegett, Bécsben, és a bécsi erdőben vándorolgatott, brutális tempóban épült le az ember, aztán teljesen eltűnt a radarról - sajnos neki nem jut eszembe a neve.

Az a Végh Gábor volt, az utolsó videójában belgiumban volt az Atomium szobornál.
@Dr Zéró:
A szemfülesek önök közül bizonyára észrevették, hogy a AVisszatértHuffnágel fiókot száműztük szemétváros börtönszigetére, az AlCatTrash-re. Szeretném továbbá tolmácsolni Dr Tájfel üzenetét, hogy figyelmeztetésül a magukat Huffnágelnek tettető troll fiókokat is törölni fogjuk, még akkor is ha nem valódiak. Azt javaslom, hogy ne egymást trollkodják, hanem azokat akik erre rászolgáltak

Több Huffnágelünk is van?
A szemfülesek önök közül bizonyára észrevették, hogy a AVisszatértHuffnágel fiókot száműztük szemétváros börtönszigetére, az AlCatTrash-re. Szeretném továbbá tolmácsolni Dr Tájfel üzenetét, hogy figyelmeztetésül a magukat Huffnágelnek tettető troll fiókokat is törölni fogjuk, még akkor is ha nem valódiak. Azt javaslom, hogy ne egymást trollkodják, hanem azokat akik erre rászolgáltak
@Szakállon rúgott vén hülye:
Na már tölve is lett ezt az alkoholista retard proli.
Felregisztrál, beleköt mindenkibe, aztán a többi user dislikejaival lepofoztatja magát hülyegyerek rangra, majd emiatt dühöng és anyázik nekik, aztán meg törlik az adminszok. Ez a huffnágel körforgás.

Kíváncsi vagyok, hogy mikor eszi vissza a fene
Na már tölve is lett ezt az alkoholista retard proli.
Felregisztrál, beleköt mindenkibe, aztán a többi user dislikejaival lepofoztatja magát hülyegyerek rangra, majd emiatt dühöng és anyázik nekik, aztán meg törlik az adminszok. Ez a huffnágel körforgás.
@PoloskaSzarosAnusza:
"nagyon durva dolog", pityuka faszt kapott a seggébe

Hát igen, meglett... baszva
Már az is hatalmas műsor lenne ha eljutna a hőn szeretett Amerikába és szembesülne a valósággal. Visszasírná a benzinkúti büfénél terpeszállásban faló cigányokat
MC Pipi sose fog európán kívülre eljutni, mert retteg a repüléstől és rosszul viseli a meleget a magas párával. Emellett fosik hazajönni megcsináltatni az útlevelét