Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@PoloskaSzarosAnusza:
Nem tudom már, nekem is csak mesélték, hogy valami liveban elbőgte magát, hogy berángatták egy kapualjba és ott sokkal rosszabbat tettek vele, mint egy verés. Olyan mesélte ezt, aki jól ismeri mc pitypangot. Elvileg kötözködött Bécsben, és migránsok megdugták, én ilyet hallottam.


Ezt saját maga is elmesélte virágnyelven az egyik régebbi élőjében (linket nem tudok adni, sorry). Meg injekciót is kapott a rendőröktől állítólag. (Amúgy mentősök adják, de ez részletkérdés.) Tuti bekattant közterületen, talán kötekedni is kezdett random emberekkel, aztán gondolom bevitték a vigyorgóba.
Bécs egyébként trash szempontból elég vicces. A korcs Kiss Endre Balfasz is Bécsben kezdett igazi mélyrepülésbe (Na jó, már előtte Linzben is.), a tranyó is dorbézolt az U1 metróállomásnál, Hauptbahnhof eleve egy szemétgyűjtő, voltak ott is balhék, beokádás, felfelé ismerkedés Villámmal. Táky is rontotta Bécsben a levegőt. RGL, Isten embere is valamelyik bécsi híd alatt skizóskodik, és fejleszti a saját húgymeghajtású cigányhintóját. Meg volt még egy skizo faszi, aki korábban alpinista volt, aztán megborult, és a Moszadtól, meg még ki tudja melyik titkosszolgálatoktól rettegett, Bécsben, és a bécsi erdőben vándorolgatott, brutális tempóban épült le az ember, aztán teljesen eltűnt a radarról - sajnos neki nem jut eszembe a neve.
@PoloskaSzarosAnusza:
Valaki válaszoljon: megbaszták mc pityut bécsben a migránsok, vagy nem? Volt valami ilyen sztori, amikor elbőgte magát videóban, hogy ott nem megverték, hanem mást csináltak vele... Lehet, hogy onnan ered a fekáliafétise is.

Ez melyik videó
@AVisszatértHuffnágel:
@Rendszergazda:
@AVisszatértHuffnágel:
@Rendszergazda:
@AVisszatértHuffnágel:
@Puro:
https://trashcity.net/user/AVisszat%C3%A9rtHuffn%C3%A1gel

Asszem talán visszatért valaki


Igen igen én volnék!

Szevasz öreg!
Jössz bontani a rendet? !


Kiüsselek? Szájba baszogatnálak ha lenne rá időm!

Basszalak szájba te vén buzi! Mikor írtam egyetlen rossz szót is neked te faszkalap? A jó kurva anyád baszogasd szájba! Ha már ilyen elfoglalt vagy hogy időd sincs egy-két szájba baszást kiosztani akkor ne szájkaratézz az oldalon te majom!

Annyit írtam: Jössz bontani a rendet?
Erre te barom egyből fenyegetőzől?

Tedd le azt a mosogatólé alkoholodat aztán gondolkozz el sofőrként mennyire jó dolog inni! Javaslom hagyj fel az efféle hulladékok fogyasztásával. Remélem nem vezetsz ittasan. Nem valami egészséges amit művelsz.

Üdv, régi barátod.



Téged basszalak szájba te buzi! Odajövök és szétbaszlak a kurva anyádat!

Gyere barátom, nézhetünk együtt trashcity videókat. Te hozol laptopot vagy én hozzak?
Szerintem azért nem válaszolt senki, mert nem tudjuk a választ. Csak Pityuka tudja mi történt ott valójában
Kérem önöket ne provokálják Huffnágel urat, nem szívesen tenném ilyen hamar a hűvösre
@AVisszatértHuffnágel:
@Rendszergazda:
@AVisszatértHuffnágel:
@Puro:
https://trashcity.net/user/AVisszat%C3%A9rtHuffn%C3%A1gel

Asszem talán visszatért valaki


Igen igen én volnék!

Szevasz öreg!
Jössz bontani a rendet? !


Kiüsselek? Szájba baszogatnálak ha lenne rá időm!

Basszalak szájba te vén buzi! Mikor írtam egyetlen rossz szót is neked te faszkalap? A jó kurva anyád baszogasd szájba! Ha már ilyen elfoglalt vagy hogy időd sincs egy-két szájba baszást kiosztani akkor ne szájkaratézz az oldalon te majom!

Annyit írtam: Jössz bontani a rendet?
Erre te barom egyből fenyegetőzől?

Tedd le azt a mosogatólé alkoholodat aztán gondolkozz el sofőrként mennyire jó dolog inni! Javaslom hagyj fel az efféle hulladékok fogyasztásával. Remélem nem vezetsz ittasan. Nem valami egészséges amit művelsz.

Üdv, régi barátod.
Huffi tipikus este az online Stockholm-szindrómának. Egyszerűen nem tud elszakadni a szemétváros közösségétől. Időnként igényli a verbális abuzálást, hogy megkapja azt a minimális figyelmet a PET palackos 2 literes szisszenős borital kinyitása közben
@AVisszatértHuffnágel:
Te veled megcsinálnám te köcsög

És mi tart vissza?

Komolyra fordítva a szót. Tedd le az italt! Ezt a saját érdekedben mondom. Nézd meg micsoda károkat okozol! Menj be valami elvonóra vagy tudom is én. Ismerkedj meg Norbi35-tel és burrogjatok együtt. Az alapján, amit korábban leírtál simán lehetne jobb életed a jövőben. Az már más kérdés, hogy ehhez a mában kéne áldozatokat hoznod. Mondjuk kezdésnek valami nyugati cégnél, nyugati bérért kamionozni. Hmm?
@kistáska:
@AVisszatértHuffnágel:
Mert akkor mi lesz barátom?


Semmi.
Körbe rajzollak és elmegyek aludni

Vagy akár egy klasszikust idézve: lerajzollak és széttéplek, te köcsög!
@Dr Zéró:
Nem is tudja mennyire, két alom után is fizetnie kell édesanyámnak a kölyöktartást

Plusz ne feledkezzen meg az én százalékomról sem, progresszíven.
Nem is tudja mennyire, két alom után is fizetnie kell édesanyámnak a kölyöktartást
@AVisszatértHuffnágel:
sajnos aznap kicsit több macskamenta likőrt ittam a kelleténél


Tudjuk Zéró Úr, hogy nehéz az élet a Tájfel sóhivatalban! Ezért nem haragszunk meg érte, ha néha a macskamenta likőr mellé egy kis macskagyökeret is fogyaszt (termesztésen kizárólag a munkahelyi stresszoldás, és a cicakölykei érdekében)!
@AVisszatértHuffnágel:
Mert akkor mi lesz barátom?


Semmi.
Körbe rajzollak és elmegyek aludni
@AVisszatértHuffnágel:
@Rendszergazda:
@AVisszatértHuffnágel:
@Puro:
https://trashcity.net/user/AVisszat%C3%A9rtHuffn%C3%A1gel

Asszem talán visszatért valaki


Igen igen én volnék!

Szevasz öreg!
Jössz bontani a rendet? !


Kiüsselek? Szájba baszogatnálak ha lenne rá időm!


Kérsz enni vagy inni?
@AVisszatértHuffnágel:
@Puro:
https://trashcity.net/user/AVisszat%C3%A9rtHuffn%C3%A1gel

Asszem talán visszatért valaki


Igen igen én volnék!

Szevasz öreg!
Jössz bontani a rendet? !
@kistáska:
https://trashcity.net/video/19220

18-án töltöttem fel ezt a több mint 3 órás Trutymó anyagot, amiről azóta sem kaptam értesítést miért nem került ki.

Üdvözlöm Táska úr, volt ismét egy kis kavarodás. Ezeket a Trutymó live adásokat ön és tosay úr is feltöltötte, de sajnos aznap kicsit több macskamenta likőrt ittam a kelleténél és a rövidebbet engedtem ki. Most már kicsit késő lenne cserélni, mert a hozzászólások átvitelére egyelőre nincs lehetőség, de kárpótlásul kiengedtem most az ön feltöltését is, mivel jóval hosszabb
@SuperDave:
Jelentették és azt állítja kapott is büntetést, illetve polosnak könyvelőt kellett fogadnia

Szerintem még nem kapott végelszámolást a fináncoktól. Ha kapott volna, akkor vele jött volna egy agyvérzés is. Ha csak 20%-ot kell befizetnie, az is 16 millió Forint...
https://trashcity.net/video/19220

18-án töltöttem fel ezt a több mint 3 órás Trutymó anyagot, amiről azóta sem kaptam értesítést miért nem került ki.
Jelentették és azt állítja kapott is büntetést, illetve polosnak könyvelőt kellett fogadnia
Hamar elintézte magának a hülye gyerek rangot
https://trashcity.net/user/AVisszat%C3%A9rtHuffn%C3%A1gel

Asszem talán visszatért valaki
Szerintem nem fog hazajönni amíg nincs valami lájfdéndzsör, inkább visszatér a csövezéhez ha elfogy a pénze. Az ellenségei száma csak nőtt a TikTokos ámokfutása óta és itt nem olyan emberekre gondolok, akik írogatják neki, hogy "zárul a kör malac" hogy szájzárat kapjon
@PoloskaSzarosAnusza

Ha az elmúlt 4-6 hónapot nézzük, akkor látható, hogy exponenciálisan csökken (szerencsére) a fingtok bevétele 2024-hez képest. Nem véletlen van az, hogy már magának főzi a moslékot és nem a legkomolyabb kebábokat meg hámburgereket eszi. Én még max 2 évet jósolok neki a fingtok karrierjéből, utána végleg bezárul a kör. Ezzel az őszülő, kopaszodó, túlsúlyos cukrosbácsi fizimiskával amúgy sem lesz túl népszerű a platformon.
Polost szerintem nem kúrta le, azt viszont a mangalica mondta, hogy 30+ évesen még együtt aludtak a Gálffy utcai panelban. Aztán lehet kiverte neki az öregasszony párszor, ki tudja

(remélem nem Hufnágel újabb fiókja vagy, mert akkor )
@SuperDave:
80 millió

Azt a leborult szivarvégit! Sodi kihívóra talált. A múltkor volt kint egy autiexcel, amiben fel voltak tüntetve a külföldi bevételei és valami 180ezer ojróra jött ki a vége. És még ezen felül van 80ezres tartozása...
@SuperDave:
a 80 millióból amit TikTokból összeharácsolt maradt kb 300 Ft-ja, mert a többit kidobta az ablakon Airbnb lakásokra


A malacarcú mindig elárulja magát amikor apadnak a koint bevételek. Olyankor szokott halott gyerekek és nők össze spermázásáról fantáziálni.
Az a féltucat felszopója aki kamu profilról bedobálja neki a fél fizetését - rajtuk kívül nem nagyon maradt már eltartója. Keményen záródik a pénzcsap.
Aztán ha hozzá kell nyúlni ahhoz a kevéske tartalékhoz, mert már a polos nyugdíja sem fedezi az Airbnb putrik bérlését meg napi moslékot, na olyankor jön a prémium szájzáras vicsorgás

Napi 12-15 ezer egy Airbnb alap putri a Balkánon, ahhoz hozzájön még a zabálni való, meg néha a legkomolyabb 30 ezres New Yorker kabátok, mindjárt ott vagyunk hogy alaphangon napi 20 ezer a disznó rezsije.
És akkor még ott van az a pazarlás is: ami nem fér bele a ridikülbe amit maga után húz, azt mind vagy kidobja vagy otthagyja a putriban.
Egyetlen esélye maradt már csak, hogy folytatja a jólmegszokott tendenciát, és a hisztik után visszatér a Busákhoz meg Moszathoz pár napra, hogy megkeresse a következő hétre elegendő alamizsnáját.

Funfact hogy a Zohár szolgálója a szakítás óta teljesen eltűnt fingtokról, még a fészbúk fiókját is privátolta
Pocsánat, 300 ezer forintot akartam írni
Úgy tűnik a Miskolci Koca és Moszad ismét egymásra találtak. A mai rövid bokorliveból kiderült, hogy Pitypang még Macedóniában amíg a "jogi ügyeit" intézi, illetve, hogy a 80 millióból amit TikTokból összeharácsolt maradt kb 300 Ft-ja, mert a többit kidobta az ablakon Airbnb lakásokra Ez már Sodi-szintű pénzszórás
@NeroVonSchwartz:
@Bariadd:
Bigaveréshez ajánlom ezt a csatornát:
https://www.youtube.com/@fatgirldancingfromhungary/shorts

Hogy az önégetést még most sem tudja elengedni.

Vajon Nikivel mi lett? Megsértődött valami miatt rá?



Dikiszpóknak külön csatornája van, és oda töltögeti fel a dögunalmas pofázós videóit Bariadd. Nem vesztek össze, csak Dikinek ugye kölke van, és emiatt nem tud annyit lógni Dikivel, ami miatt a közös podcastok cseppet elhaltak.
@Bariadd:
Bigaveréshez ajánlom ezt a csatornát:
https://www.youtube.com/@fatgirldancingfromhungary/shorts

Hogy az önégetést még most sem tudja elengedni.

Ettől kiégett a retinám baszki!
@Bariadd:
Bigaveréshez ajánlom ezt a csatornát:
https://www.youtube.com/@fatgirldancingfromhungary/shorts

Hogy az önégetést még most sem tudja elengedni.

Vajon Nikivel mi lett? Megsértődött valami miatt rá?