Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Kérdezném tisztelettel, hogy akinek van Trash csopis tagsága, elmondaná, hogy ott milyen tartalmak vannak jelen?
Korábban én is jelen voltam amíg nem törölték a kamu regemet, de ez még a Trashwoodos/citys idők előtt volt, szóval érdekelne, hogy mióta a nagyközönség számára is elérhetőek a videók ilyen nyílt formában, van-e ott még élet?
@NeroVonSchwartz:
Esetleg olyat meg tudok csinálni, hogy 1-2 perc van szerkeszteni, aztán már nem lehet.


Az 1-2 perc helyett lehetne mondjuk 5 perc. Egy hosszabb kommentnél ha utólag átolvassa a trolléga a válaszát és talál benne fogalmazási/helyesírási hibát, lehet hogy kifutna az 1-2 perces limitből.
@Dr Zéró:
Körülbelül egy hete már volt erről diskurzus, de többen helyesen arra következtetésre jutottak, hogy a hozzászólások szerkesztése visszaélésekhez vezethet. Ha bevezetnénk ilyen funkciót, akkor mindenképpen moderátori jóváhagyástól tennénk függővé, ellenkező esetben garázda elemek megtehetnék, hogy a normális hozzászólásukat később átszerkesztik valami törvénybe ütközőre

Esetleg olyat meg tudok csinálni, hogy 1-2 perc van szerkeszteni, aztán már nem lehet.
Körülbelül egy hete már volt erről diskurzus, de többen helyesen arra következtetésre jutottak, hogy a hozzászólások szerkesztése visszaélésekhez vezethet. Ha bevezetnénk ilyen funkciót, akkor mindenképpen moderátori jóváhagyástól tennénk függővé, ellenkező esetben garázda elemek megtehetnék, hogy a normális hozzászólásukat később átszerkesztik valami törvénybe ütközőre
Szeretném megkérdezni a tisztelt városvezetést, hogy nincs-e tervben egy olyan funkció ami lehetővé teszi a már elküldött kommentek utólagos szerkesztését?

Jó lenne kijavítani pár elírást, amit csak azutána veszek észre, hogy leütöttem az entert.
@Bariadd:
@Nevem Senki:
Lett egy Bariadd nickes felhasználó. Vajon ugyan az a személy áll mögötte, mint az előzőnek?!

Igen


A legenda visszatért
@Nevem Senki:
Lett egy Bariadd nickes felhasználó. Vajon ugyan az a személy áll mögötte, mint az előzőnek?!

Igen
@Nevem Senki:
Lett egy Bariadd nickes felhasználó. Vajon ugyan az a személy áll mögötte, mint az előzőnek?!

ja már én is kérdeztem tőle
Lett egy Bariadd nickes felhasználó. Vajon ugyan az a személy áll mögötte, mint az előzőnek?!
@kistáska:
Állítólag Sztív papóka nemsokára publikálja a "fingtok karrier Thaiföldön című könyvét" (vagy valami ilyesmi) melyet majd pdf formátumban lehet valahonnan letölteni.
Nem tiszta nekem ez az egész, valami olyasmit vettem ki a pofázásból, hogy ha kész lesz az iromány, és akik valamilyen formában fizetnek érte 10 dollárt, akkor azoknak privátban megosztja a linket ahonnan le lehet tölteni a pdf-et.
Azt is mondta, hogy a letöltés csak egy napig lesz elérhető azoknak akik fizettek.
Én annyira nem követem ezt a barmot, ha van itt esetleg hardcore Sztíves, és tudja mikor lesz elérhető/és honnan a ragyás fejűnél a letöltés, írjon majd a profilom alatt egy üzit pls.
Beáldozom azt a 10 dodót arra, hogy videót csináljak a pdf-ből és feltöltsem ide, csak hogy érezze a törődést a kamu mester

előre is köszönjük áldozatos munkáját trolléga
Állítólag Sztív papóka nemsokára publikálja a "fingtok karrier Thaiföldön című könyvét" (vagy valami ilyesmi) melyet majd pdf formátumban lehet valahonnan letölteni.
Nem tiszta nekem ez az egész, valami olyasmit vettem ki a pofázásból, hogy ha kész lesz az iromány, és akik valamilyen formában fizetnek érte 10 dollárt, akkor azoknak privátban megosztja a linket ahonnan le lehet tölteni a pdf-et.
Azt is mondta, hogy a letöltés csak egy napig lesz elérhető azoknak akik fizettek.
Én annyira nem követem ezt a barmot, ha van itt esetleg hardcore Sztíves, és tudja mikor lesz elérhető/és honnan a ragyás fejűnél a letöltés, írjon majd a profilom alatt egy üzit pls.
Beáldozom azt a 10 dodót arra, hogy videót csináljak a pdf-ből és feltöltsem ide, csak hogy érezze a törődést a kamu mester
@Nevem Senki:
Duplikációt észleltem tisztelt városvezetés!
https://trashcity.net/video/3763/vk%C3%A1-a-sp%C3%B3rol%C3%A1s-mestere
https://trashcity.net/video/18712/vk%C3%A1-munkab%C3%A9r-a-sp%C3%B3rol%C3%A1s-mestere-retro

Igazából tőlem kétszer is fent lehet, csak gondoltam szólok.

Köszönjük, hogy jelezte, az újabb videót eltávolítottuk. Nyugodtan jelezzék ha duplikált videót találnak, igyekszünk elkerülni hogy ugyanaz a videó többször legyen fent.
Duplikációt észleltem tisztelt városvezetés!
https://trashcity.net/video/3763/vk%C3%A1-a-sp%C3%B3rol%C3%A1s-mestere
https://trashcity.net/video/18712/vk%C3%A1-munkab%C3%A9r-a-sp%C3%B3rol%C3%A1s-mestere-retro

Igazából tőlem kétszer is fent lehet, csak gondoltam szólok.
@EgyetemistaSrac:
Sab Kelemen blogja: xiongyali.blog.hu


köszi. bakker, ez jó
@kistáska:
@Fegyenc:
de legalàbb tudod, hogy radics petis videot lehet feltolteni!

Úgy tűnik időközben elszublimált az a vidi, legalábbis én nem találom

Mint tudják előző hétvégén rengeteg archív anyag került fel, aminek a feldolgozása közben előfordulhatott, hogy olyan anyag is kikerült ami nem igazán való az oldalra. Természetesen figyeljük a visszajelzéseket, és amennyiben jogos a panasz korrigáljuk a hibát
@Fegyenc:
de legalàbb tudod, hogy radics petis videot lehet feltolteni!

Úgy tűnik időközben elszublimált az a vidi, legalábbis én nem találom
https://ibb.co/S73zDGvF
Pityuli milyen szépen törte a tojást a fején most a léghajós szerelemének
Sab Kelemen blogja: xiongyali.blog.hu
Egyébként meg mindig lesznek új trashek. Lásd Kristályos. Ha minden igaz, akkor Narkó Gergely is most szabadult nemrégiben. Lesz itt tartalom.
@Boros Dani:
Sodi még börtönben és ott is lesz sokáig.

Ahhoz képest a börtönleveléből nekem sokkal inkább az jön le, hogy már a szabadulás utáni időt tervezi. Végén még ki bírja magát hetyetyézni ebből is?
Szerintem nincs ok az aggodalomra az uborkaszezon miatt. Ha valami állandó ernőkében az az, hogy képtelen tanulni a saját hibáiból. Amint elfogy a nyugtató azonnal kezkezdi tervelni a bosszúját a VPN Matyi Tressszitis Bűnözők ellen
@Boros Dani:
Az utóbbi időben ritkán voltam fennt. Nincs sok történés ahogy látom.
Sodi még börtönben és ott is lesz sokáig.
Trutyi rendberakta az életét. Józan liveok dögunalmasak.
A babakoca életében sosem történt semmi.
Heiner Úr befogta a pofáját, gondolom szétnyugtatózva magát a Hetesi és Szarnabás leakek miatt.
Mondhatni győztek a trollok?

Minek lófrájak itt? Törölnöm kéne a profilomat (de előtte az összes videót)?

Nem tudod törölni tetyó. Egy hétig lehet törölni, utána elkült a rendszer egy hibaüzenettel. Azóta van ez, mióta egyik trollégánk betolta a hisztit és anno a profiljáról kb 100+ db Bariadd vidit törölt le. Innen is respect Rendszergazda trollégának aki újra feltölötte utána mindet.
@Boros Dani:
Az utóbbi időben ritkán voltam fennt. Nincs sok történés ahogy látom.
Sodi még börtönben és ott is lesz sokáig.
Trutyi rendberakta az életét. Józan liveok dögunalmasak.
A babakoca életében sosem történt semmi.
Heiner Úr befogta a pofáját, gondolom szétnyugtatózva magát a Hetesi és Szarnabás leakek miatt.
Mondhatni győztek a trollok?

Minek lófrájak itt? Törölnöm kéne a profilomat (de előtte az összes videót)?

Uborka szezon mindig van. Ernőke nyugtatói nem tartanak örökké, Sodrony meg Merga az viszont tényleg elintézte magát. De a trutymó is biztosan vissza fog térni az alkoholhoz. Mint ahogy eddig is. Sajnos addig mekkistvánnal kell beérni.
Az utóbbi időben ritkán voltam fennt. Nincs sok történés ahogy látom.
Sodi még börtönben és ott is lesz sokáig.
Trutyi rendberakta az életét. Józan liveok dögunalmasak.
A babakoca életében sosem történt semmi.
Heiner Úr befogta a pofáját, gondolom szétnyugtatózva magát a Hetesi és Szarnabás leakek miatt.
Mondhatni győztek a trollok?

Minek lófrájak itt? Törölnöm kéne a profilomat (de előtte az összes videót)?
@kistáska:
@SneciGeci:
Észrevettem, hogy a kommenteket nem lehet szerkeszteni.


A korlátlanul szerkeszthető kommentekkel nagyon vissza lehet élni. Ami viszont a Prohardver fórumokon van, hogy a beküldés után még 5 percig módosíthatod (ezzel mondjuk javíthatod a gépelési vagy fogalmazási hibákat) a hozzászólást az egy jó dolog.
Viszont gondolj bele, írsz egy választ egy videó alá, érkezik rá x komment, majd másnap gondolsz egyet és átszerkeszted egy tök random faxságra a válaszod, onnantól kezdve értelmét veszti az egész bejegyzés.

Igen, pont azért is vetettem fel, mert utólag vettem észre, hogy az egyik kommentem kiegészítésre szorul, ezért vetettem fel, hogy lehessen szerkeszteni, viszont azt is aláírom, hogy ez az opció (mármint a szerkesztés) csak egy bizonyos ideig legyen elérhető, hogy elkerüljük a visszaéléseket.
@NarancsosPirula:
@kistáska
De most milyen Táska az Úr?
Diplomata Táska? Diplomata Úr?

A táska a diplomata. Az én nevem Linka
@kistáska:
@Dr Zéró:
Elnézésér kérem Táska úr, jelenleg lóugrásban haladunk a videók elfogadásával


Semmi gond Zéró Úr!
Nem hisztizek ha egy videóm nem kerül elfogadásra, mert/vagy megelőztek a feltöltésben, jobb a minősége, lényegre törőbb a mondanivalója stb. Erről ugye (ha) megkapom az értesítést, tudomásul veszem és ennyi, tiszta ügy, nem óvodában vagyunk.
Csak amikor 3-4 nap után se értesítés se semmi arról, hogy mi a bánat van a feltöltéssel, felmerül bennem a kétség, hogy valami gebasz van.
Pár hónapja volt egy Anyagos feltöltésem amiről szintén napokig nem kaptam csengős értesítést, hogy miért nem került elfogadásra.
Érdeklődtem itt, majd Tájfel Úr írta, hogy nem releváns tartalom, tudomásul vettem és ennyi. Csak jó lett volna korábban egy elutasítva/törölve értesítés.
Ezért merült fel bennem tegnap a kérdés, hogy lehet ezzel a Pepszi Bélás videóval is hasonlóképpen jártam mint az Anyagos feltöltéssel, csak nem értesítettek róla.
Mivel jóideje magam rögzítem, vágom, meg vízjelezem az ide feltöltött videókat, feleslegesen nem kúrnék el időt olyan tartalomra amit a Tájfel sóhivatal nem preferál, ezért remélem érthető a "kiakadásom".
De egy szónak is száz a vége love and peace mindenkinek



de legalàbb tudod, hogy radics petis videot lehet feltolteni!
@kistáska
De most milyen Táska az Úr?
Diplomata Táska? Diplomata Úr?
@MC Soproni:
egy dolog amiben Vká Vlog megelőzött engem. Azért az új iPhone 17 pro max mégis csak a technológiai élvonal, akárhogy is nézzük. Nekem feltöltőkártyás telefonom van.

Gyanús vagy te nekem...

De hogy érdemben válaszoljak. Legyen ez a legkisebb gondjuk az embereknek, hogy milyen telefonjuk van.
@Dr Zéró:
Elnézésér kérem Táska úr, jelenleg lóugrásban haladunk a videók elfogadásával


Semmi gond Zéró Úr!
Nem hisztizek ha egy videóm nem kerül elfogadásra, mert/vagy megelőztek a feltöltésben, jobb a minősége, lényegre törőbb a mondanivalója stb. Erről ugye (ha) megkapom az értesítést, tudomásul veszem és ennyi, tiszta ügy, nem óvodában vagyunk.
Csak amikor 3-4 nap után se értesítés se semmi arról, hogy mi a bánat van a feltöltéssel, felmerül bennem a kétség, hogy valami gebasz van.
Pár hónapja volt egy Anyagos feltöltésem amiről szintén napokig nem kaptam csengős értesítést, hogy miért nem került elfogadásra.
Érdeklődtem itt, majd Tájfel Úr írta, hogy nem releváns tartalom, tudomásul vettem és ennyi. Csak jó lett volna korábban egy elutasítva/törölve értesítés.
Ezért merült fel bennem tegnap a kérdés, hogy lehet ezzel a Pepszi Bélás videóval is hasonlóképpen jártam mint az Anyagos feltöltéssel, csak nem értesítettek róla.
Mivel jóideje magam rögzítem, vágom, meg vízjelezem az ide feltöltött videókat, feleslegesen nem kúrnék el időt olyan tartalomra amit a Tájfel sóhivatal nem preferál, ezért remélem érthető a "kiakadásom".
De egy szónak is száz a vége love and peace mindenkinek