Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Dr Tájfel
Doki a Szuka Pancseráról készített Radics Peti-féle szinkronparódia maradhat? Persze forrás megjelölve meg kiemelve, hogy paródia! Úgy gondolom, hogy releváns tartalom főleg az elmúlt napok történéseinek a fényében, meg aztán ezt a remekművet megéri megőrizni az utókor számára.
@kistáska:
Interjú a fehérvári rádióban az ASKA alapítvány vezetőjével a Subi csalás üggyel kapcsolatban https://voca.ro/15dF49aXmTeU
A feljelentést megtették a koldusok ellen!
Ha releváns az anyag akkor feltöltöm videó formájában az oldalra.

Várjuk! Addig én sem voltam tétlen, a feleségem révén értesítettem a gyermekvédelmi szerveket, főleg Fehérvár vonzáskörzetében, valamint én is leadtam a drótot a hatóságoknak. Erről nyilván nem fogok videót publikálni (ugye a GDPR miatt)
Üdvözletem!
Most újra elkezstem nézni Skizogeri videóit és ahogy olvastam, (korábban is volt rá példa) Markó Imre, gúnynevén Szatyorfülű elhunyt. Tudna valaki nekem egy forrást mutatni, hogy ez az információ valós? Nagyon megköszönném. Hallottam visszatért és elkezdte küldözgetni a világmegváltós és egyéb f@szságait e-mail-en keresztül.
Elnézésüket kérem az előbbi kirohanásom miatt, kissé feszült voltam mert egy újonc reggel leverte az asztalról a reggel odakészített macskamenta likőrömet. Ettől függetlenül Huffnágel megfigyelése folyamatos és zavartalan - hogy egy klasszikust idézzek
Interjú a fehérvári rádióban az ASKA alapítvány vezetőjével a Subi csalás üggyel kapcsolatban https://voca.ro/15dF49aXmTeU
A feljelentést megtették a koldusok ellen!
Ha releváns az anyag akkor feltöltöm videó formájában az oldalra.
@Dragonháj:
Tájfel uram, tök jól jönne a jövőben egy olyan fejlesztés, hogy bizonyos profilokat le lehessen tiltani, így nem kellene értelmetlen szófosásokat, és herbálszemináriumokat olvasgatni a fórumon. Ugyanitt: a hozzászólások spamnek jelölésére még mindig hibát dob, korábban már jeleztem.

Megértem a felvetése alapját, ráadásul anno volt is az oldalon ilyen funkció, azonban én külön kértem a technikus úrtól, hogy vegye ki, hogy ne lehessen tiltani senkit csak úgy tetszőlegesen. Röviden indokolva, az én álláspontom ezzel kapcsolatban mindig is az volt, hogy ne éljünk buborékban. Vannak és lesznek is zavaró dolgok az életünkben és azzal nem szűnik meg a jelenség, ha elrejtjük. Ez egy ilyen saját elv, remélem megérti.
A 'Ruin' profil egyébként fel lett függesztve, illetve a fórumon lévő, abszolút nem releváns hozzászólásai el lettek távolítva többszöri spam-elés miatt.
Ha bármi egyéb, moderációval kapcsolatos kérdésük van, kérem ne habozzanak felkeresni a sóhivatalban munkálkodó, erkölcsrendészeti macskánkat, Dr. Zéró urat, aki készséggel áll rendelkezésükre!

A hozzászólások jelentésével valóban vannak gondok itt a fórumon, de ördöge van! Pont ma küldtem el a technikus úrnak erről a jelentést, így remélhetőleg hamarosan ki lesz küszöbölve ez a hiba is.
Addig is szíves türelmét kérem.

Itt ragadnám meg az alkalmat továbbá, hogy közöljem önökkel, hogy engem is kereshetnek a profilomon az oldallal kapcsolatos kérdéseikkel.
Sőt! Akár életvezetéssel, alkohol vagy egyéb függőségükkel, félelmükkel vagy párkapcsolati problémáikkal is fordulhatnak hozzám. Elvégre nem véletlen találtam fel a prolilógiát.
Na de viccet félre téve, ezt kivételesen nem humorizálásból ajánlom. Szívesen segítek a közösség tagjainak (is).
Ha nem publikus a kérdésük, nyugodtan felvehetik a kapcsolatot velem e-mailben is, de abban az esetben írják a címbe, hogy hozzám (Tájfel-hez) lenne kérdésük.
Köszönöm a figyelmüket!
@Dr Zéró:
Mostantól törölni fogjuk Huffnágel újabb fiókjait és hozzászólásait amíg ki nem józanodik. Így neki is több ideje lesz megszemlélnie saját magát abban bizonyos görbe tükörben

anno voltak egész jó dumái meg hozzászolásai már persze a részeg örjöngéseket leszámítva, sajnálom hogy idáig fajult a csávó
Trutymó holland ügyével mi van? Remélem, nem sodikázódott el a faszra húzás. Már nincs túl sok idő december végéig, olyan jó lenne kimaxolni ezt a 2025-ös évet, és rácsok mögé juttatni Trutyit, Subi malacot meg a migránsfejű lotyóját, MC Dákót, Gyerekvadász Gyulát, és Brigittahót. Mai napig nem értem azt sem, hogyan csúszott ki a rendőrség karmai közül, mikor jó ideje körözés alatt áll. Remélem, paki panteráék beszopják ezzel a pénzgyűjtő akcióval most. Egyébként az idő így is a trolloknak dolgozik, minél kevesebb a bevétel, annál messzebb mennek a trashek, Dákó is egyre agresszívabb, maga alatt vágja a fát az összes balfék
Mostantól törölni fogjuk Huffnágel újabb fiókjait és hozzászólásait amíg ki nem józanodik. Így neki is több ideje lesz megszemlélnie saját magát abban bizonyos görbe tükörben
Tájfel uram, tök jól jönne a jövőben egy olyan fejlesztés, hogy bizonyos profilokat le lehessen tiltani, így nem kellene értelmetlen szófosásokat, és herbálszemináriumokat olvasgatni a fórumon. Ugyanitt: a hozzászólások spamnek jelölésére még mindig hibát dob, korábban már jeleztem.
@kistáska:
@SneciGeci:
Kösz a linket! Ez is ment tovább pár embernek


Egyébként azt a tervet eszelte ki a disznó meg az aszalt fejű, hogy most nem árulják el, hogy melyik "gyermek támogató szervezetnek adományoznak" majd.
Ha összegyűlt a lóvé akkor majd kibasznak egy videót arról, hogy eljuttatták lóvét és mossák kezeiket.

Szerintem ebből nem lesz semmi, mert már mindenki leadta a drótot mindenkinek, arról, hogy mit művelnek. Szóval így nehéz lesz bárkiről legombolniuk bármit is.
@Ruin:
Csöves bánat , most már utánam a vízözön. Akivel együtt jártam, sajnos tegnap óta nem köszön .

Látom nem bírsz magaddal még mindig. Ritka egy fogyatékosnak kell ehhez lenni, már nem azért.
@SneciGeci:
Kösz a linket! Ez is ment tovább pár embernek


Egyébként azt a tervet eszelte ki a disznó meg az aszalt fejű, hogy most nem árulják el, hogy melyik "gyermek támogató szervezetnek adományoznak" majd.
Ha összegyűlt a lóvé akkor majd kibasznak egy videót arról, hogy eljuttatták lóvét és mossák kezeiket.
@kistáska:
@SuperDave:
Akkor nincs kizárva mangalicáéknál a legrosszabb forgatókönyv sem: dolgozniuk kell majd


Tegnap már átmentek yt-ra koldulni https://ibb.co/zV8D6bLB
Fingtokot nem is fogják egy darabig szerintem erőltetni, annyira szét lettek ott alázva

Kösz a linket! Ez is ment tovább pár embernek
@Ruin:
@SneciGeci:
Nem fogom hagyni, hogy ebből bármilyen profitjuk legyen.

ezt már írtad egy párszor.

Most írtam le először, de ne zavarjon Huffnágel!
@kistáska:
@SuperDave:
Akkor nincs kizárva mangalicáéknál a legrosszabb forgatókönyv sem: dolgozniuk kell majd


Tegnap már átmentek yt-ra koldulni https://ibb.co/zV8D6bLB
Fingtokot nem is fogják egy darabig szerintem erőltetni, annyira szét lettek ott alázva

Helyes! Ott könnyebben el tudom őket kapni. Egyébként pár ismerősömnek, aki ilyen gyermekvédelmi alapítványnak dolgozik, ma leadtam a drótot, hogy vigyázzanak ezzel a két jómadárral. Nem fogom hagyni, hogy ebből bármilyen profitjuk legyen.
@SuperDave:
Akkor nincs kizárva mangalicáéknál a legrosszabb forgatókönyv sem: dolgozniuk kell majd


Tegnap már átmentek yt-ra koldulni https://ibb.co/zV8D6bLB
Fingtokot nem is fogják egy darabig szerintem erőltetni, annyira szét lettek ott alázva
Akkor nincs kizárva mangalicáéknál a legrosszabb forgatókönyv sem: dolgozniuk kell majd
@SneciGeci:
fogy a pénzük és egyre kétségbeesettebbek


Nem kicsit fogy a lóvé. Konkrétan ebben a hónapban alig volt bevételük a kointból, azért is megy a vergődés ezerrel, hogy hátha más pénzcsapokból jön majd némi alamizsna.
Viszont ezzel a kutyamenhelyes témával most nagyon rábasztak, mert jó pár hardcore dobójuk is elpártolt tőlük (mondjuk jó kérdés eddig mi a faxért dobálták be a megtakarításukat ezeknek a férgeknek).
A Temperának utoljára fél éve volt értékelése a rossz jányokon, vlsz. az ilyen 70-es lankadt farkú kuncsaftjai is kezdenek elpártolni tőle, mert rájöttek hogy ugyanazért a pénzért van jobb, fiatalabb parti ennél az aszalódott fejű, csüngő csöcsű förmedvénynél.
@SuperDave:
Nem azt mondta Penetra hogy gyerekeknek nem "gyűjtenek"? Gyorsan váltottak miután az AKSA-s csalásra fény derült. Köszönek a KoldusFigyelő csoportnak, a nevükön percekig röhögtem

Ez csak azt jelenti, hogy fogy a pénzük és egyre kétségbeesettebbek. A Koldusfigyelő csoportnak pedig ajánlom a KoldusKergetők nevet YT-ra
@SuperDave:
Nem azt mondta Penetra hogy gyerekeknek nem "gyűjtenek"?


Már nem emlékszem milyen szavakkal, de valahogy úgy jött le, hogy gyerekeknek dehogy gyűjtünk b+ hülye vagy?
Remélem valaki felrakja majd azt a videót amiben tegnap vagy 20 percen keresztül szórta a cigány átkokat a Lyukas Tempera, az ASKA balhé miatt.
@SneciGeci:
HájasBRÉ-re gondoltam

Ödönke alatt én is rá gondoltam. Igaz, csak én hívom így a Bőnyi megváltó urunkat.
@kistáska:
Subi disznóéknál nagyon fogy a lóvé, hogy már ilyen átlátszó csalásokkal akarnak pénzt kicsalni az emberekből.
Az állatmenhelyes (ASKA alapítvány) koldulás botrányba fulladása után most gyerekekkel próbálkoznak:

https://ibb.co/7NR8hJTz

ASKA alapítvány leak a csalásról: https://www.tiktok.com/@e30withcats/video/7554315521081003286

Állítólag már fel is jelentették őket a rendőrségen internetes csalás miatt, reméljük a legjobbakat

Nem azt mondta Penetra hogy gyerekeknek nem "gyűjtenek"? Gyorsan váltottak miután az AKSA-s csalásra fény derült. Köszönek a KoldusFigyelő csoportnak, a nevükön percekig röhögtem
@Ruin:
@SneciGeci:

HájasBRÉ-re gondoltam, de nem lényeg. A lényeg, hogy a magam részéről állok elébe!

Hány személyigazolványod van?

Én tényleg nem vagyok az a balhés arc, de a te faszságaid mellett nehéz elmenni szó nélkül Huffnágel. De amúgy tényleg mit vársz attól, hogy ide feljarsz majomkodni és gyártani egymas után a szar profiljaidat? Mi az értelme ennek? Gondolom lázadni akarsz, mert üldözöttnek érzed itt magad, -amit amúgy magadnak köszönhetsz- meg előadod ezt a téged nem érdekel semmi szerepet, de a tc azért annyira csak érdekel, hogy nem tudod elengedni.
Gondolom azért is van ez, mert nincsen elég, vagy minőségei emberi kapcsolatod, ezért itt lógsz, amivel alapvetőleg nem lenne baj, mert ez is egy közösség, de nálad itt nagyobb a baj.
Azt anno megtudtuk, hogy egy kamionos vagy, aki ráadásul alkoholista is és ez nem személyeskedés. Ezt TE MAGAD osztottad meg saját magadról a nagy világfájdalmadban még anno valamelyik profiloddal, gondolom bebaszva.
Komolyan mondom te még a Puro nevű csávót is alulmúlod bazdmeg. Igaz ő is telespamolta már nem egyszer a tc-t a random hülyeségeivel, ami miatt ki is baszták nem egy profilját neki is, de ő rá valahol nem lehet annyira haragudni, mert autista a srác, így valahol érthető, hogy miért írkál néha faszságokat, de még ő is megtanulta azóta és ezerszer jobban visszafogja magát, mint te basszus.
Még egy autista is jobban teljesít nálad. Belegondoltál már ebbe?
A hülyének is lejön, hogy fel vagy baszva, mert kibasztak de erről nem az itteni felhasználók tehetnek.

Nyilván nem az anyád vagyok, hogy megmondjam mit csinálj, de biztos nincs jobb dolgod neked, mint pl az alkoholfüggőségeddel kedjél valamit? Vagy hogy javuljon valamit, mert eddig is csak szarul jöttél ki a dolgokból és ha nem változtatsz, csak fokozódni fog ez.
Ha meg végre teszel a saját érdekedben is valamit, az neked is jobb lesz, hidd el. Ez sehova sem vezet, csak egy újabb random profilod törléséhez, aztán csinálhatod a kóvit. Biztos nagyon élvezed a tcs profilok regisztrációját, de közben olyan örök és értelmetlen lúpban leszel, mint bármelyik trash az oldalon kb. Jóból mondom.... gondold meg.
Subi disznóéknál nagyon fogy a lóvé, hogy már ilyen átlátszó csalásokkal akarnak pénzt kicsalni az emberekből.
Az állatmenhelyes (ASKA alapítvány) koldulás botrányba fulladása után most gyerekekkel próbálkoznak:

https://ibb.co/7NR8hJTz

ASKA alapítvány leak a csalásról: https://www.tiktok.com/@e30withcats/video/7554315521081003286

Állítólag már fel is jelentették őket a rendőrségen internetes csalás miatt, reméljük a legjobbakat
@NarancsosPirula:
@Dragonháj:
Pirula, ha megvan a könyv, felteszed valahova pdf-ben?

Majd próbálom megszerezni, ha meglesz akkor tudatom veled.


@kistáska:
@Fegyenc:
na, mennek a bolond cigánykártyából jósolások...


Meg a koldulás ezerrel https://ibb.co/rfKHZycw
20 percen keresztül loopolta élőben, hogy porszívóra gyűjt utaljatok, utaljatok, utaljatok


Ha a fején lévő loboncot akarja vele kitakarítani, én küldök neki egy rőzsét. Mik azok a zsemlemorzsák a hajában, de tényleg?
@Ruin:

megint itt vagy? nem unod még?
@Fegyenc:
na, mennek a bolond cigánykártyából jósolások...


Meg a koldulás ezerrel https://ibb.co/rfKHZycw
20 percen keresztül loopolta élőben, hogy porszívóra gyűjt utaljatok, utaljatok, utaljatok
@Jon TrashHunter:
Elvileg igen


na, mennek a bolond cigánykártyából jósolások...