Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@kisfütyi:
Miért írtad át az idézett felhasználó nevét?/blockquote>
Miért írtam volna át, pont téged tag-elve te hülye gyerek?
Tudod nagyon jól, hogy ez egy bug. Inkább csinálj pár új reget, mert szükséged lesz rá ahogy látom
@Ruin:
Itt a fórumban felvettem a karakterlimitet, és alulra tettem egy számlálót.
A videók alatti kommenteknél is lehetne egy ilyen karakter számláló, tök hasznos cucc főleg az olyanoknak mint én, akik néha szeretnek mini monológokat írni
@kistáska:
Másnál is van ez anomália mikor új hozzászólást írna egy videó alá?
https://ibb.co/jPZrVb1m
@Boros Dani:
Sziasztok,
Másnál is bugol a dark mode?
Telekomos netről próbálkozom használni az oldalt, de elképesztően lassú. Egy 8-10 perces videót nem tudok megnézni mert bufferel 2-3 másodpercenként sokat.
Megoldottam, a karakter számláló kissé eltolta az elemeket. Itt a fórumban felvettem a karakterlimitet, és alulra tettem egy számlálót. Elég keveset engedett alapból.
A sötét módban kijavítottam, hogy böngészéskor ne villanjon be a fehér mód (ez eddig navigáláskor volt látható).
Most jónak kell legyen, ha mégsem, jelezzék.
Most lehet, hogy kicsit kevésbé leszek releváns, de nem azt ígérte nekünk valamelyik trash, hogy a legaktívabb tagokat a hűvösre rakatja a fakabátokkal?
Sziasztok,
Másnál is bugol a dark mode?
Telekomos netről próbálkozom használni az oldalt, de elképesztően lassú. Egy 8-10 perces videót nem tudok megnézni mert bufferel 2-3 másodpercenként sokat.
Ez egy szép Márai idézet, de megkérem maradjon a témánál, vagy legalább indokolja meg hogyan kapcsolódik hozzá. Ellenkező esetben a további offtopic hozzászólásait moderálni fogom
Egy ötlet az év végére, az év végén lehetne egy új trash díjazási kategória, ami az: "évben a legtöbb pénzt elszóró trash különdíj" lenne, hiszen vannak trashek, Molnár Babakoca, Hájasbré, meg biztos vannak még jó páran, akik rengeteg pénzt elszórnak egy évben, teljesen feleslegesen.
Ebből is lehetne 3 helyezett.
Először komolyan azt hittem, hogy kedvenc Hájasunkról lesz szó, de aztán az életkor nem stimmel a cikkben:
https://www.kisalfold.hu/helyi-kek-hirek/2025/09/eroszak-bony-gyerek-testver
Kíváncsi vagyok, mikor repül rá dögkeselyűként az esetre megszakérteni a Mérnök Úr.
@SuperDave:
Van pár Dákó-gyanús fiók, de az is lehet, hogy valami troll nyomta a roleplay-t:
https://trashcity.net/user/norbert%20Stu%20Kolozsv%C3%A1r
https://trashcity.net/user/Selim%20etkar%20a%20kurv%C3%A1m
Szerintem pista a könnyen elérhető dolgokkal kemény ember, több száz órás trash city-s lájvokkal meg trollégás lájvokkal nem tud mit tennk úgy se, de a 11éves putnoki gép előtt huncutkodó kevinkéket le vadászgyulázza mikor beírja "zárul a kör" "hol a füled" sodi logika, férfiakkal kudarcot vall mercivel is, de lyudkát leitatva meg tudja verni linzi live-ba
@Cefréshányás:
Amugy engem érdekel (ez kicsit random) hogy Mc Dákó járt már itt a Trash city-n látva magát?, mivel eddig nem került szóba meg örjöngés témába nála, tudja hogy ő is szerepel itt több száz videóval és vicces címszavakkal címekkel kommentekkel? Mert előbb volt örjöngés a hamis tiktok profilokról mint erről, lehet nem is tud róla?
Igen. Egy régebbi videóban mondogatta is, hogy úgyis le vannak mentve ide róla a dolgok, stb stb.
Igen ez neke mis rémlik, de a több száz órás live gyűjteményből fogalmam sincs mikor mehetett ez. Azért jó hogy ki vannak ragadva a jobb pillanatok és csak azok kerülnek fel ide.
@Cefréshányás:
Amugy engem érdekel (ez kicsit random) hogy Mc Dákó járt már itt a Trash city-n látva magát?, mivel eddig nem került szóba meg örjöngés témába nála, tudja hogy ő is szerepel itt több száz videóval és vicces címszavakkal címekkel kommentekkel? Mert előbb volt örjöngés a hamis tiktok profilokról mint erről, lehet nem is tud róla?
Igen. Egy régebbi videóban mondogatta is, hogy úgyis le vannak mentve ide róla a dolgok, stb stb.
Érdekes, bár most nem a trash city ellen beszélnek, de itt rengeteg a videó rajta és poénok vicces címek róla, de amikor valaki kukacra szerkeszti a fejét már tekket hív dákó
Van pár Dákó-gyanús fiók, de az is lehet, hogy valami troll nyomta a roleplay-t:
https://trashcity.net/user/norbert%20Stu%20Kolozsv%C3%A1r
https://trashcity.net/user/Selim%20etkar%20a%20kurv%C3%A1m
@Cefréshányás:
Amugy engem érdekel (ez kicsit random) hogy Mc Dákó járt már itt a Trash city-n látva magát?, mivel eddig nem került szóba meg örjöngés témába nála, tudja hogy ő is szerepel itt több száz videóval és vicces címszavakkal címekkel kommentekkel? Mert előbb volt örjöngés a hamis tiktok profilokról mint erről, lehet nem is tud róla?
Igen. Egy régebbi videóban mondogatta is, hogy úgyis le vannak mentve ide róla a dolgok, stb stb.
Amugy engem érdekel (ez kicsit random) hogy Mc Dákó járt már itt a Trash city-n látva magát?, mivel eddig nem került szóba meg örjöngés témába nála, tudja hogy ő is szerepel itt több száz videóval és vicces címszavakkal címekkel kommentekkel? Mert előbb volt örjöngés a hamis tiktok profilokról mint erről, lehet nem is tud róla?
Bár tudom, hogy nem úgy értette Tájfel úr, de szerintem az oldal sokat fejlődött stabilitás terén a technikus úrnak hála. Úgy is fogalmazhatnánk, hogy a város alapjait jobb minőségű szemétre cserélték
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Elvileg igen
https://www.tiktok.com/@ria610815
HájasBRÉ-re gondoltam, de nem lényeg. A lényeg, hogy a magam részéről állok elébe!
Miért írtam volna át, pont téged tag-elve te hülye gyerek?
Tudod nagyon jól, hogy ez egy bug. Inkább csinálj pár új reget, mert szükséged lesz rá ahogy látom
A videók alatti kommenteknél is lehetne egy ilyen karakter számláló, tök hasznos cucc főleg az olyanoknak mint én, akik néha szeretnek mini monológokat írni
Megoldottam, a karakter számláló kissé eltolta az elemeket. Itt a fórumban felvettem a karakterlimitet, és alulra tettem egy számlálót. Elég keveset engedett alapból.
A sötét módban kijavítottam, hogy böngészéskor ne villanjon be a fehér mód (ez eddig navigáláskor volt látható).
Most jónak kell legyen, ha mégsem, jelezzék.
Kristályos a saját szarát sem képes eltűntetni a WC-n, nemhogy minket.
Neeeeem!
Ugyanezt látom én is egysoros kommenteknél.
Másnál is bugol a dark mode?
Telekomos netről próbálkozom használni az oldalt, de elképesztően lassú. Egy 8-10 perces videót nem tudok megnézni mert bufferel 2-3 másodpercenként sokat.
https://ibb.co/jPZrVb1m
Majd próbálom megszerezni, ha meglesz akkor tudatom veled.
Ebből is lehetne 3 helyezett.
https://www.kisalfold.hu/helyi-kek-hirek/2025/09/eroszak-bony-gyerek-testver
Kíváncsi vagyok, mikor repül rá dögkeselyűként az esetre megszakérteni a Mérnök Úr.
Arról van szó, hogy Markó Gergely állítólag kikerült a pszichiátriáról és e-maileket küldött Narancsospirulának.
@mokavadasz428
12 nappal ezelőtt
Most beszéltem vele telefonon, semmi különösebb bajuk nincs. Ha érdekel, megadhatom a számát.
köszönöm, hogy miről van szó abból egy szót se értek de érdekes, Pirula vajon hogy került kapcsolatba vele?
MARK Ó GERGELY ÁLL Í T Ó LAG VISSZAT É RT !:
http://youtube.com/post/UgkxGhcUGPYAJpnCwZKz_sT1JghqI10877fS?si=jMycydKSXOZ3OmbD
http://youtube.com/post/UgkxHPMh1jMtkpe0mMnz9QMiXPn3uL4bZDAC?si=GTK1PAcTSN64T9J7
Szerintem pista a könnyen elérhető dolgokkal kemény ember, több száz órás trash city-s lájvokkal meg trollégás lájvokkal nem tud mit tennk úgy se, de a 11éves putnoki gép előtt huncutkodó kevinkéket le vadászgyulázza mikor beírja "zárul a kör" "hol a füled" sodi logika, férfiakkal kudarcot vall mercivel is, de lyudkát leitatva meg tudja verni linzi live-ba
Igen ez neke mis rémlik, de a több száz órás live gyűjteményből fogalmam sincs mikor mehetett ez. Azért jó hogy ki vannak ragadva a jobb pillanatok és csak azok kerülnek fel ide.
Érdekes, bár most nem a trash city ellen beszélnek, de itt rengeteg a videó rajta és poénok vicces
https://trashcity.net/user/norbert%20Stu%20Kolozsv%C3%A1r
https://trashcity.net/user/Selim%20etkar%20a%20kurv%C3%A1m
Igen. Egy régebbi videóban mondogatta is, hogy úgyis le vannak mentve ide róla a dolgok, stb stb.
És még jelképes tí-tí-tíz Forintot sem kell elutalni a "rafis" számlára.