Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Kérném az érintetteket, hogy igyekezzünk a témánál maradni, ha beszélgetni szeretnének, egymás profiljain nyugodtan megtehetik. Köszönöm a megértésüket.
@Bolondakisiregylanyutan:
Szombaton a néhai vadangyal sorozat főszereplője, nátálija órejróó lesz a tv2-ön!
Legyünk már kultúráltak míg itt van kishazánkban.
Most képzeld el. Az unatkozó szappanoperás neadjisten feltéved erre az oldalra, mit lát? Google fordítóval csak a mocskot. Hát az van elég mexikóban is!
Szeressük egymást testvéreim! Áldassék a gyümölcs!
Meglátná ezen az oldalon micsoda kincseink vannak tuti nem menne haza 😀
Lehet koldulni TikTok-on (Luka,Vadász,McIsti,Subi)
Szerda reggel részegen boltba menni (Trutymák,Sab)
Szidkozódni büntetlenül (Brigitaho,Editya)
😂😂😂😂
@Fegyenc:
Csak nálam buggos (több eszközön, többféle böngészővel) ez a kommenthez ugrás funkció? Vegyétek már ki, csak lassítja az egészet, lófaszra se jó, ritka hogy egy videónál 60+ komment van, és amúgy is ott vannak a replik, tömbösítve vannak a beszélgetések.
Nálam jól működik, ernőke videóinál elég hasznos hogy nem kell 5 kommentet végig-nyitogatnom ha valaki válaszol. Egyszer volt vele gond amikor egy törölt kommentre próbált ugrani, de az biztos javítható.
@McSkziofrén:
sodi börtönben, kaffka tibi börtönben, vlaszeg jó pár évig.. ki lesz a következő? pista bácsi? trash nélkül fog maradni az ország hahó!
Baszki...Tibcédesznek jobb is hogy bent van.
Mindjárt tél.
Az kéne mégcsak hogy valamelyik reggel minusz fokban megtalálják oda fagyva egy oszlophoz.
Böriben meleg van meg zabál.
Csak nálam buggos (több eszközön, többféle böngészővel) ez a kommenthez ugrás funkció? Vegyétek már ki, csak lassítja az egészet, lófaszra se jó, ritka hogy egy videónál 60+ komment van, és amúgy is ott vannak a replik, tömbösítve vannak a beszélgetések.
@pakistánhacsi:
Lektort keresek az operaházhoz (semmit nem kell csinálnod csak oda leszel iirva a stáblistára hogy Lektora neved)) Legalább nem mondják hogy kulturálatlan műveletlenek ezek a trashcity-n
Engem mindenképpen írjon oda a stáblistára!
következőben ott leszel egy kicsit az elmult pár nap néhéz volt eltávozott egy számomra fontos szinte már személy a családbol (kutyám) de semmi baj tul vagyok a dolgokon és megy tovább a műsor az opera házba változatlanul
@Bombu:
Kisebb technikai probléma/érdekesség: hogy kerül egy kommentre 100 like ...
Üdvözlöm. Jelenleg a szavazó rendszer fejlesztése folyik, mint azt Dr. Zéró úr ecsetelte. Többé-kevésbé működik, mobil eszközökön viszont be van ragadva a hibás verzió úgymond. A holnapi nap folyamán helyreállítom ezeket és akkor a végére érek.
Lektort keresek az operaházhoz (semmit nem kell csinálnod csak oda leszel iirva a stáblistára hogy Lektora neved)) Legalább nem mondják hogy kulturálatlan műveletlenek ezek a trashcity-n
Kisebb technikai probléma/érdekesség: hogy kerül egy kommentre 100 like úgy hogy a videón alig van nézettség? Vagy van valami hiba/sebezhetőség amit kihasználva annyi like-ot lehet nyomni egy kommentre amennyit csak akar az ember. (feltételezem nem a TC adminok szórakoztak ezzel) Példa erre : https://trashcity.net/video/18170/vad%C3%A1sz-gyul%C3%A1n-kifogott-a-temu
@Dr Zéró:
Jelenleg a technikus úr elfoglalt a szavazási rendszer átalakításával, de feljegyzem a javaslatát, mert valóban hasznos lenne ha az elfogadásra váró videóit meg tudná tekinteni. Egyébként megnyugtatom, hogy a legutóbb feltöltött változatban már van hang
tudom csak a test rendert is ugyan ugy neveztem el ez volt a baj
Jelenleg a technikus úr elfoglalt a szavazási rendszer átalakításával, de feljegyzem a javaslatát, mert valóban hasznos lenne ha az elfogadásra váró videóit meg tudná tekinteni. Egyébként megnyugtatom, hogy a legutóbb feltöltött változatban már van hang
Dr Tájfelnek ajánlatom lenne hogy a videó feltőltése elött lehetne egy előnézeti rendszer hogy megtudjam nézni ha nem lenne hang akkor meg lehessen onnan cserélni a videó fájlt előre is köszönöm ha ez az ötlet valamilyen formában bent lesz
@NeroVonSchwartz:
Ezt sajnos mi sem tudjuk, de már nem először lett figyelmeztetve a kolléga, hogy ne spammeljen. Így most 3 nap pihenőt szabtam ki neki.
Köszönöm hogy intézkedett Schwartz úr, már én is kezdtem élesíteni a karmaimat a felfüggesztés gomb fölött
@McMizatnrop:
Próbáltam a mobilomon belépni az E-mail portafiókomba. Soha nem használtam a mobilomat E-mailre, ezért meglepődtem, hogy egyszer csak csörgött a készülékem és egy férfi angolul megkérdezte, hogy én hívtam-e őt és beszélek-e angolul. Megkérdeztem, hogy ki ő, erre letette a telefont. Néhány éve volt egy csalásban részem, kriptovalutázók hálójába kerültem és az OTP segítségével lezártam az ügyet, kb. 1 millió ft veszteséggel. Ebből az incidensből gyanítom, hogy az elérhetőségeim még minidig rossz kezekben vannak, tartok a további veszteségektől...
@McMizatnrop:
Próbáltam a mobilomon belépni az E-mail portafiókomba. Soha nem használtam a mobilomat E-mailre, ezért meglepődtem, hogy egyszer csak csörgött a készülékem és egy férfi angolul megkérdezte, hogy én hívtam-e őt és beszélek-e angolul. Megkérdeztem, hogy ki ő, erre letette a telefont. Néhány éve volt egy csalásban részem, kriptovalutázók hálójába kerültem és az OTP segítségével lezártam az ügyet, kb. 1 millió ft veszteséggel. Ebből az incidensből gyanítom, hogy az elérhetőségeim még minidig rossz kezekben vannak, tartok a további veszteségektől...
Köszönjük a tanulságos történetet, de ne haragudj, ez milyen módon kötődik a TrashCity-hez?
Szeretnék jelenteni egy hibát a tisztelt városvezetés, illetve a közterületek tisztaságát fenntartók fele. "Régebbi" videóknál az összes hozzászóláson ugyan annyi like van. Egész pontosan 5-5.
Csókolom a szívüket a továbbiakban is!
Csak az ÉKE IMA!
@Kommandós Sámán:
Tulipános jó napokat kívánok a lakóknak! Olyan kérdésem lenne, hogy ehhez a nemzeti kincs értékű weboldalhoz videók fel töltése mellet mi mással lehet még hozzá járulni? Örömmel készítenék videókat én is az oldalhoz, csak emerre nem igazán találkozni trash példányokkal. Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdvözlöm! Ha szeretne támogatni minket akkor a Támogatás menüpont alatt be tud szállni az oldal fenntartási költségeibe. Ez természetesen teljesen opcionális, az oldalt jelenleg is nagyrészt saját költségén üzemelteti a vezetőség
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Ez az állat már rég börtönben lenne, ha Lyudga beismerte volna, hogy a Traffi vert fejbe a laptoptöltővel.
És
Kaffka Tibor Mercédesz megint alakított egy nagyot.
Meglátná ezen az oldalon micsoda kincseink vannak tuti nem menne haza 😀
Lehet koldulni TikTok-on (Luka,Vadász,McIsti,Subi)
Szerda reggel részegen boltba menni (Trutymák,Sab)
Szidkozódni büntetlenül (Brigitaho,Editya)
😂😂😂😂
Egy korai South Park részből idézve Mr. Garrison szavait: VILLAMOSSZÉKET A KIS PÖCSÖKNEK!
Mondjuk Kaffernak már negatív előjelű a pöcsének a hossza.
Nálam jól működik, ernőke videóinál elég hasznos hogy nem kell 5 kommentet végig-nyitogatnom ha valaki válaszol. Egyszer volt vele gond amikor egy törölt kommentre próbált ugrani, de az biztos javítható.
Baszki...Tibcédesznek jobb is hogy bent van.
Mindjárt tél.
Az kéne mégcsak hogy valamelyik reggel minusz fokban megtalálják oda fagyva egy oszlophoz.
Böriben meleg van meg zabál.
következőben ott leszel egy kicsit az elmult pár nap néhéz volt eltávozott egy számomra fontos szinte már személy a családbol (kutyám) de semmi baj tul vagyok a dolgokon és megy tovább a műsor az opera házba változatlanul
Üdvözlöm. Jelenleg a szavazó rendszer fejlesztése folyik, mint azt Dr. Zéró úr ecsetelte. Többé-kevésbé működik, mobil eszközökön viszont be van ragadva a hibás verzió úgymond. A holnapi nap folyamán helyreállítom ezeket és akkor a végére érek.
tudom csak a test rendert is ugyan ugy neveztem el ez volt a baj
Köszönöm hogy intézkedett Schwartz úr, már én is kezdtem élesíteni a karmaimat a felfüggesztés gomb fölött
nem nyugszol meg mi?
Ezt sajnos mi sem tudjuk, de már nem először lett figyelmeztetve a kolléga, hogy ne spammeljen. Így most 3 nap pihenőt szabtam ki neki.
Köszönjük a tanulságos történetet, de ne haragudj, ez milyen módon kötődik a TrashCity-hez?
Ebből a videóból van:
https://trashcity.net/video/16323
Igen, ezt a problémát orvosoltam a napokban. Egyúttal a szavazó rendszer is fejlesztés slatt áll, még pár egyéb dologgal együtt.
Csókolom a szívüket a továbbiakban is!
Csak az ÉKE IMA!
Üdvözlöm! Ha szeretne támogatni minket akkor a Támogatás menüpont alatt be tud szállni az oldal fenntartási költségeibe. Ez természetesen teljesen opcionális, az oldalt jelenleg is nagyrészt saját költségén üzemelteti a vezetőség