Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Puro:
YouTubeon a SZOVJET nevű felhasználó Gergő utolsó videójánál azt írta 3 hete, hogy Szatyorfülű mostmár tényleg meghalt. Azonban Vera azt írta Gergő videójának kommentszekciójában, hogy Gergő jól van és azt kéri, hogy küldjenek neki dalokat a Sláger FM-ben.
szoval akkor mivan a fogyatékkal? IMEI? hol van?
Talán most is bent van de lehet az is, hogy kiengedték csak még pihen szerintem és nem tesz fel videót egyelőre a csatornájára.
@Puro:
YouTubeon a SZOVJET nevű felhasználó Gergő utolsó videójánál azt írta 3 hete, hogy Szatyorfülű mostmár tényleg meghalt. Azonban Vera azt írta Gergő videójának kommentszekciójában, hogy Gergő jól van és azt kéri, hogy küldjenek neki dalokat a Sláger FM-ben.
@kistáska:
Érdekes, hogy most egy mukkot nem mert szólni a spermázó disznó, hogy a Terézanyu több ezer koint bedobált a Léghajósnak párbaj közben. A zongoránál meg fél percenként vergődött (végül ki is lépett), hogy a Teréz a moszad embere, és az ő ellensége Sőt még azt is elviseli, hogy a Tina Fagyas volt az MVP
Kabaré ez a 41 éves kolduló incel szűz patkány.
Kiv. vagyok meddig bírja most a mangalica a Busák szarházival
Azon én is röhögtem, hogy a szeme se rebbent mikor Busák beolvasta, hogy "köszönöm elfogatóparancs". Nagyon kellhetett már neki a kojin, és most meg is kapta a sok Zombi unalomlive után Most nem szájzáras ragequit-tel, hanem pocokfejű vigyorgással zárult az adás.
YouTubeon a SZOVJET nevű felhasználó Gergő utolsó videójánál azt írta 3 hete, hogy Szatyorfülű mostmár tényleg meghalt. Azonban Vera azt írta Gergő videójának kommentszekciójában, hogy Gergő jól van és azt kéri, hogy küldjenek neki dalokat a Sláger FM-ben.
@SuperDave:
Azok a szemérmes pillantások amikor Pityek azt magyarázta, hogy nincsenek is ők összeveszve...
Érdekes, hogy most egy mukkot nem mert szólni a spermázó disznó, hogy a Terézanyu több ezer koint bedobált a Léghajósnak párbaj közben. A zongoránál meg fél percenként vergődött (végül ki is lépett), hogy a Teréz a moszad embere, és az ő ellensége Sőt még azt is elviseli, hogy a Tina Fagyas volt az MVP
Kabaré ez a 41 éves kolduló incel szűz patkány.
Kiv. vagyok meddig bírja most a mangalica a Busák szarházival
Mi lesz Ernőkével ha ráébred, hogy egy esetleges kormányváltás esetén sem fog a Trashcity megszűnni, mivel nem illegális az oldal tevékenysége? Minimum egy újabb örjöngő csöcsös liveot szeretnék tőle látni.
Kérem a városvezetést, hogy a nemrég feltöltött MC Pistás videómban a dátumot elfogadás előtt majd javítsák ki. Véletlenül 2018-at írtam 2025 helyett.
NSZKSZ!
@SneciGeci:
Mi lenne, ha különböző Trash-ek különböző weblapokon megjelenő kommentjeit is elkezdenénk gyűjteni? Akár lementett kép, akár hiperhivatkozás formájában?
Feltöltéseknél nyiss egy kép albumot az adott trashről, töltsd fel a screenshot-okat, leírásba meg tedd be a weboldalt URL-t ahol pofázott.
@SneciGeci:
Nekem lenne egy észrevételem az adminok felé
Mi lenne, ha különböző Trash-ek különböző weblapokon megjelenő kommentjeit is elkezdenénk gyűjteni? Akár lementett kép, akár hiperhivatkozás formájában? Természetesen megjelölve a konkrét weblapot, ahol az adott komment megjelent.
Képek formájában most is kerülnek fel hozzászólások, amennyiben releváns tartalom szívesen várjuk őket.
Nekem lenne egy észrevételem az adminok felé
Mi lenne, ha különböző Trash-ek különböző weblapokon megjelenő kommentjeit is elkezdenénk gyűjteni? Akár lementett kép, akár hiperhivatkozás formájában? Természetesen megjelölve a konkrét weblapot, ahol az adott komment megjelent.
@Valéria néni:
Kint a videó, kérném az elfogadást ASAP
Kedves Valéria néni, amint meghallottam a hírt azonnal abbahagytam a járőrözést és visszaszáguldottam a Tájfel Corp. épületébe. Dr Tájfel bekérette az irodájába a telefonos cicust és valami hosszút diktálhat neki, mert mert már jó ideje bent van nála. Ilyenkor nem ajánlatos zavarni ezért kiengedtem én a sorban álló videókat, hogy az öné se legyen sokáig várólistán.
@SuperDave:
Képzeljük már el azt az esetet, hogy fel van telepítve egy program a gépedre, de nem szabad elindítanod, mert csak az dagadt kókler futtathatja mikor Tájmvíverrel belép a gépedre "karbantartani"
Képzeld el eleve a "karbantartást", mikor a dagadt átnézi a géped egész tartalmát, te meg nem tudsz semmit sem csinálni, mert közben órákig pörögnek a rókák, és közben végtelenítve hallgathatod Ernyő karbantartásos hangeffektjét. A pokol ehhez képest egy kellemes wellness-tábor lehet.
Ez ernőke szerint azért legális, mert ezeket a programokat csak ő indíthatja el az ügyfél gépén távoli asztal hozzáféréssel. Nem olvastam el betűről betűre a HD Sentinel vagy az AIDA64 licenszszerződését, de nagy összeget mernék rá, hogy ez a felhasználási mód nem engedélyezett Képzeljük már el azt az esetet, hogy fel van telepítve egy program a gépedre, de nem szabad elindítanod, mert csak az dagadt kókler futtathatja mikor Tájmvíverrel belép a gépedre "karbantartani"
@hattertrollega00:
Tisztelettel kérdezem, hogy van-e olyan társulás, akik hájas ernyő Foskom-ját szedegetik széjjel? Egyik videó alá beírtam egy kommentet ezzel kapcsolatban, de - mea culpa - most látom, hogy van fórum itt.
Biztos, hogy vannak akik már dolgoznak az ügyön, elég friss még a leakelt ISO.
A hacsi elemzős Logout bejegyzés elég nagyot ment, mielőtt leállt az oldal közel 300 komment volt alatta. Szóval szerintem a Prohardveres kollégáktól is lesz valami jó kis Logout cucc a foscumról nemsokára
Az meg ugye már kiderült, hogy a foscum tele van warezolt, licensz díjas crackelt szoftverekkel https://i.ibb.co/7tW8Xnr5/a455f5df60f6.png
@hattertrollega00:
Tisztelettel kérdezem, hogy van-e olyan társulás, akik hájas ernyő Foskom-ját szedegetik széjjel? Egyik videó alá beírtam egy kommentet ezzel kapcsolatban, de - mea culpa - most látom, hogy van fórum itt.
Tehát hogy van e, titkos szétszedegetős társulás? A titkos szétszedegetős társulás nyilván attól titkos, hogy nem adják tudtodra a létezésüket.
Tisztelettel kérdezem, hogy van-e olyan társulás, akik hájas ernyő Foskom-ját szedegetik széjjel? Egyik videó alá beírtam egy kommentet ezzel kapcsolatban, de - mea culpa - most látom, hogy van fórum itt.
@Dragonháj:
kíváncsi lennék, hogyan nyilatkoznának Ernyőről a volt osztálytársai
Volt facebookon egy srác akinek az osztálytársa volt. Már nem tudom szószerint idézni, de valami olyasmi volt, hogy már akkor is azzal vagánykodott a suliba, hogy neki milyen gépe van. (meg akkor is hazudozott össze vissza).
@McSkziofrén:
https://ibb.co/ycFYQhSJ enő reagált a leakekre!
És nem..., nem bírja megállni, hogy ne Rackhostozzon egy jóízűt, remélem, elperlik tőle az összes Vegetát. Amúgy ha már sulis barátokat emleget, tökre kíváncsi lennék, hogyan nyilatkoznának Ernyőről a volt osztálytársai.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Talán most is bent van de lehet az is, hogy kiengedték csak még pihen szerintem és nem tesz fel videót egyelőre a csatornájára.
szoval akkor mivan a fogyatékkal? IMEI? hol van?
Azon én is röhögtem, hogy a szeme se rebbent mikor Busák beolvasta, hogy "köszönöm elfogatóparancs". Nagyon kellhetett már neki a kojin, és most meg is kapta a sok Zombi unalomlive után
Érdekes, hogy most egy mukkot nem mert szólni a spermázó disznó, hogy a Terézanyu több ezer koint bedobált a Léghajósnak párbaj közben. A zongoránál meg fél percenként vergődött (végül ki is lépett), hogy a Teréz a moszad embere, és az ő ellensége
Kabaré ez a 41 éves kolduló incel szűz patkány.
Kiv. vagyok meddig bírja most a mangalica a Busák szarházival
Azok a szemérmes pillantások amikor Pityek azt magyarázta, hogy nincsenek is ők összeveszve...
A fületlen disznó meg a kamu arab megint szerelmeskednek fingtokon, szerintem a legkomolyabb hisztik várhatóak
NSZKSZ!
Feltöltéseknél nyiss egy kép albumot az adott trashről, töltsd fel a screenshot-okat, leírásba meg tedd be a weboldalt URL-t ahol pofázott.
Képek formájában most is kerülnek fel hozzászólások, amennyiben releváns tartalom szívesen várjuk őket.
Mi lenne, ha különböző Trash-ek különböző weblapokon megjelenő kommentjeit is elkezdenénk gyűjteni? Akár lementett kép, akár hiperhivatkozás formájában? Természetesen megjelölve a konkrét weblapot, ahol az adott komment megjelent.
Kedves Valéria néni, amint meghallottam a hírt azonnal abbahagytam a járőrözést és visszaszáguldottam a Tájfel Corp. épületébe. Dr Tájfel bekérette az irodájába a telefonos cicust és valami hosszút diktálhat neki, mert mert már jó ideje bent van nála. Ilyenkor nem ajánlatos zavarni ezért kiengedtem én a sorban álló videókat, hogy az öné se legyen sokáig várólistán.
Győzelem?
Hájaspé Facebookon jelentette be, hogy határozatlan időre leállnak a Szarnabás leakek miatt.
Hát részeg maga, Köcsög úr?
ittl enne az ideje jogi lépéseket tenni a rackhostnak mert ez már kezd sok lenni..
Miről beszélsz kistestvérem?
1. Kiről beszélsz?
2. Melyik oldalra gondolsz?
3. NE TEGEZZ
Köszönjük a munkáját, drága Valéria néni. Remélem, unokák, és a Katica csoport jól vannak. Finom volt a múltkori lekvár, abból még küldhet sokat.
Képzeld el eleve a "karbantartást", mikor a dagadt átnézi a géped egész tartalmát, te meg nem tudsz semmit sem csinálni, mert közben órákig pörögnek a rókák, és közben végtelenítve hallgathatod Ernyő karbantartásos hangeffektjét. A pokol ehhez képest egy kellemes wellness-tábor lehet.
Biztos, hogy vannak akik már dolgoznak az ügyön, elég friss még a leakelt ISO.
A hacsi elemzős Logout bejegyzés elég nagyot ment, mielőtt leállt az oldal közel 300 komment volt alatta. Szóval szerintem a Prohardveres kollégáktól is lesz valami jó kis Logout cucc a foscumról nemsokára
Az meg ugye már kiderült, hogy a foscum tele van warezolt, licensz díjas crackelt szoftverekkel https://i.ibb.co/7tW8Xnr5/a455f5df60f6.png
Kár. :/
Azt ne itt kérd fiam, hanem ernyő videói alatt.
Volt facebookon egy srác akinek az osztálytársa volt. Már nem tudom szószerint idézni, de valami olyasmi volt, hogy már akkor is azzal vagánykodott a suliba, hogy neki milyen gépe van. (meg akkor is hazudozott össze vissza).
És nem..., nem bírja megállni, hogy ne Rackhostozzon egy jóízűt, remélem, elperlik tőle az összes Vegetát. Amúgy ha már sulis barátokat emleget, tökre kíváncsi lennék, hogyan nyilatkoznának Ernyőről a volt osztálytársai.