Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Mcisti a miskolci szarfetises lore:
Chapter 1 A miskolci aluljárok:
Mc isti az egyik miskolci aluljáró sőtétebik zugában születet és rá csuszant a szar az arcára utána poloska aszt hite hogy beszélő szart szült de ekkor meg látta hogy egy dankoros ferde szemű fia lett majd fell karolta és elvitte a lelakot miskolci albérlet be.
Chapter 2 Mónika show:
Pólós aszt hite hogy fia átkot kapot egy cigány asszonytol majd el vidte a legkomolyabb helyre a Mónika show ba hogy le szegyék róla az átkot.
De az átok leszedő egy kokler kopasz fasz volt aki csak át baszta szegény szarfetises Istvánt.
Chapter 3 A Török állam polgár:
Selim Etkar volt akki a csúcsra juttata a ferde szemű Istvánt.
Chapter 4 A szarfétis kezdete:
István egyik nap ment haza az iskolából de mikor a házelé ért látta hogy a penészes ajtó résnyire nyitva van be nyitott az ajtón de amit ott látott élete végéig el kíséri
Látta ahogy apját mázolják szaral és ki van kötve Az ágyhoz ment a pissing kaking
Elnézését kérem, kicsit sokat kortyolgattam ma a macskamenta likőrből és elsiklottam egy részlet fölött. Ha névtelenül tette fel a videókat akkor nem is kaphatott értesítőt az esetleges elutasításról. A legtöbb videót azért utasítjuk el, mert már fent van az oldalon vagy valamilyen lejátszási probléma van velük. Ilyen esetben érdemes megnézni, hogy például a VLC lejátssza-e.
@Hazai Gyűjtőtár:
Szia! Az lenne a kérdésem 1 videó lett jóváhagyva csak, pár trutyi salkmageddonsz videót raktam fel nem felel meg az elveknek vagy a sok videó között elveszett ami nem gond, csak azt a párat kiraktam volna anonymousba akartam felrakni.
Üdvözlöm! Mikor töltötte fel ezeket a videókat, kapott bármilyen értesítést az elutasításukról? Ha nem akkor lehetséges, hogy ön is technikai hiba áldozatává vált. Ha tartalmazott valamilyen emoji-t a videó címe vagy leírása akkor kérem próbálja meg őket újból feltölteni.
@kistáska:
Zéró úr ráérő idejében ránézhetne az én egyik feltöltésemre is. 7-én pénteken töltöttem fel egy Sab Kelemenes videót ami még mindig nem került elfogadásra. Közben a szombati Baranyi Jo-s videóm már kint van az oldalon.
Lehet, hogy a sok feltöltés között elkeveredett az elmúlt 4 napban, előre is NSZKSZ
A másik dolog amire gondolni tudok, hogy valamilyen emoji vagy más speciális unicode karakter volt a videó nevében vagy leírásában. Ezeket eddig szó nélkül eldobta a rendszer, de pár napja javította Schwartz úr. Ha nem kapott semmilyen értesítőt a visszautasításról, akkor próbálja meg ismét feltölteni.
Szia! Az lenne a kérdésem 1 videó lett jóváhagyva csak, pár trutyi salkmageddonsz videót raktam fel nem felel meg az elveknek vagy a sok videó között elveszett ami nem gond, csak azt a párat kiraktam volna anonymousba akartam felrakni.
Valaki esetleg ako jobban vàgja Sab Kelement, mi a túró?
Most láttam egy videójában hogy majdnem 20 évig volt Beijingbe.
Ázsiaipúnci, sokadik emeleten levő, majdhogynem Loft lakàs, írás, progyucerkedés, fasz tudja micsoda még.
Mary Zsuzsi férje volt 5 évig.
Egy másik videojában még magyarban az asztalra letett dolgai, 22 éves koraig bezaeolag, meno kocsi, lakás, téglafon, elsok kozott.
És akkor trashcityn megy a pszichoaktiv szerek általi megvonási szindróma, de legalàbb is valamilyen pszichotikus állapot.
@kistáska:
Zéró úr ráérő idejében ránézhetne az én egyik feltöltésemre is. 7-én pénteken töltöttem fel egy Sab Kelemenes videót ami még mindig nem került elfogadásra. Közben a szombati Baranyi Jo-s videóm már kint van az oldalon.
Lehet, hogy a sok feltöltés között elkeveredett az elmúlt 4 napban, előre is NSZKSZ
A másik dolog amire gondolni tudok, hogy valamilyen emoji vagy más speciális unicode karakter volt a videó nevében vagy leírásában. Ezeket eddig szó nélkül eldobta a rendszer, de pár napja javította Schwartz úr. Ha nem kapott semmilyen értesítőt a visszautasításról, akkor próbálja meg ismét feltölteni.
Igen, ez volt az az egyetlen videó aminél emojit tettem a leírásba, akkor meg is van a hiba oka. Feltöltöm újra, köszönöm
@kistáska:
Zéró úr ráérő idejében ránézhetne az én egyik feltöltésemre is. 7-én pénteken töltöttem fel egy Sab Kelemenes videót ami még mindig nem került elfogadásra. Közben a szombati Baranyi Jo-s videóm már kint van az oldalon.
Lehet, hogy a sok feltöltés között elkeveredett az elmúlt 4 napban, előre is NSZKSZ
A másik dolog amire gondolni tudok, hogy valamilyen emoji vagy más speciális unicode karakter volt a videó nevében vagy leírásában. Ezeket eddig szó nélkül eldobta a rendszer, de pár napja javította Schwartz úr. Ha nem kapott semmilyen értesítőt a visszautasításról, akkor próbálja meg ismét feltölteni.
Atalában sorban haladunk, szóval elbírálásra kellett volna kerülnie a videójának. A listában már nem látom, így elképzelhető hogy el lett utasítva. Nem kapott róla értesítőt?
@Dr Zéró:
A hétvégén kissé feltorlódtak a videók, de pár nap és utolérjük magunkat. Addig is kiengedtem a soron következő 2 videót, mivel az öné is pont közte volt.
Zéró úr ráérő idejében ránézhetne az én egyik feltöltésemre is. 7-én pénteken töltöttem fel egy Sab Kelemenes videót ami még mindig nem került elfogadásra. Közben a szombati Baranyi Jo-s videóm már kint van az oldalon.
Lehet, hogy a sok feltöltés között elkeveredett az elmúlt 4 napban, előre is NSZKSZ
Mikor új volt az oldal akkor több téma volt, szóval technikailag biztos megoldható. Szerintem azért nem akarnak külön HájasBré témát, mert ernőke rögtön mutogatná mint "bizonyíték", hogy az ő kínzására jött létre az oldal.
Mondjuk valami panaszkönyv nem lenne rossz, hogy a videóproblémák meg a feature request-ek külön legyenek.
@Twinky99:
Kedves Vezetőség, egy olyan kérdésem lenne, hogyha már vannak videó kategóriák különféle trashekre, lehetséges lenne-e tematikus alfórumok létrehozása? Kicsit átalakításra kerülne pl. ez az alfórum, ami lehetne egy társalkodó, mellette lenne egy "Trashek" főkategória, amiben a trasheknek lenne külön alfórumok. Nem értek a webfejlesztéshez, nem tudom mennyire bonyolult lenne ezt létrehozni, de szerintem többen örülnének pl. egy HSP tematikus alfórumnak.
Hspnek és sodinak, sőt még istinek is van dedikált fóruma külső oldalakon. Itt is jó lenne, igazából a videók alatt is jó kommentek szoktak lenni, de egy fórumban összeszedettebb lenne.
A hétvégén kissé feltorlódtak a videók, de pár nap és utolérjük magunkat. Addig is kiengedtem a soron következő 2 videót, mivel az öné is pont közte volt.
Ez üdvözlendő hír Schwartz úr! Velem is előfordult már, hogy a drogos görcsroham miatt megremegett az kezem, és véletlenül lepontoztam egy trollégát. Utána percekig bűntudatom volt Az is látszani fog zöld/piros kijelöléssel, hogy előzőleg mire nyomtunk rá? A színezések most eltűnnek ha ráfrissítünk az oldalra.
@bukum_báku_boxá:
Tisztelt városvezetés!
Beterjeszteném megvalósításra a Lájk-visszavétel funkciójának lefejlesztését.
Videókra és kommentekre adott lájkra ha netán véletlen nyomtunk rá, akkor nem vonható vissza ugyanazon lájk gombra való kattintással (mint ahogy az youtubeon vagy bárhol máshol működni szokott), és örökre rajtamarad emiatt. Jelenleg alert box ugrik fel ha komment esetében mégegyszer a lájkra nyomok, "Már szavazott erre!" felirattal.
#like button state toggle
(csak velem történt meg ez csomószor? )
Ez a fejlesztés viszont tervben van, a napokban valószínűleg megvalósításra kerül.
Tisztelt városvezetés!
Beterjeszteném megvalósításra a Lájk-visszavétel funkciójának lefejlesztését.
Videókra és kommentekre adott lájkra ha netán véletlen nyomtunk rá, akkor nem vonható vissza ugyanazon lájk gombra való kattintással (mint ahogy az youtubeon vagy bárhol máshol működni szokott), és örökre rajtamarad emiatt. Jelenleg alert box ugrik fel ha komment esetében mégegyszer a lájkra nyomok, "Már szavazott erre!" felirattal.
#like button state toggle
@Dr Zéró:
Nézzék, van akit a klasszikus tartalmak érdekelnek, és van aki a friss szemétért jár ide. Lehetne egy retro kapcsoló feltöltéskor, viszont az kérdéses, hogy hogyan integráljuk ezt a meglévő keresőbe. Ezt mindenképpen meg kell vitatnia majd a vezetőségnek, hiszen a technikus úr tudja megmondani milyen lehetőségeink vannak.
A másik az, hogy mennyi eltelt időtől számít egy tartalom retrónak. Ez sincs definiálva.
@Dr Zéró:
Nézzék, van akit a klasszikus tartalmak érdekelnek, és van aki a friss szemétért jár ide. Lehetne egy retro kapcsoló feltöltéskor, viszont az kérdéses, hogy hogyan integráljuk ezt a meglévő keresőbe. Ezt mindenképpen meg kell vitatnia majd a vezetőségnek, hiszen a technikus úr tudja megmondani milyen lehetőségeink vannak.
Mindezek mellett valamilyen úton módon a lejátszási listák bevezetése és az automatikus lejátszás is óriásit dobna az oldalon. Rég óta hiányzó lehetőség, nagyon jó lenne valahogy implementálni.
Nézzék, van akit a klasszikus tartalmak érdekelnek, és van aki a friss szemétért jár ide. Lehetne egy retro kapcsoló feltöltéskor, viszont az kérdéses, hogy hogyan integráljuk ezt a meglévő keresőbe. Ezt mindenképpen meg kell vitatnia majd a vezetőségnek, hiszen a technikus úr tudja megmondani milyen lehetőségeink vannak.
Inkább a retro és a friss/aktuális tartalmakat kellene valahogy különválasztani, kategorizálni.
ez egy remek ötlet. Kéne egy Retro / Nosztalgia szoba, bàr érdekes lenne meghúzni ebben a határt, mettől/meddig az.
Személy szerint, a régi, klasszikus trasshek aranypillanatain(trutyi, sodi, nagylaci, 2020 is màr tevékeny) vagy azok a liveok, amikben azok születtek, màs tartalom nem érdekel. A random felbukkanó egyszeri, vagy újvonalas, kategoriàvà vàló (ezalól HSP az egyeduli kivetel) trash számomra már erősen problémàs, bàr vannak rityka kivétyelek...
Egyetértek, a friss tartalmakra kéne helyezni a hangsúlyt. Ma 40-50 videót tettem fel, mindet ellenőriztem hogy fent van-e már, hogy kevesebb legyen vele a moderátori munka. 1-2 darab duplikátum ilyenkor is becsúszhat. Címek, címkék kb normálisan kitöltve. Az admin felületet nem ismerem, de nem feltétlen a feltöltés sorrendje alapján kéne haladni. Esetleg a nagy megbízható feltöltők videóit automatikusan jóvá lehetne hagyni, persze ez is hordozhat némi veszélyt. Másik opció a feltöltés után adni lehetőséget pl előnézet választására, ezzel is egy terhet levéve az adminok válláról.
Hozzászólások
4479 hozzászólás
Chapter 1 A miskolci aluljárok:
Mc isti az egyik miskolci aluljáró sőtétebik zugában születet és rá csuszant a szar az arcára utána poloska aszt hite hogy beszélő szart szült de ekkor meg látta hogy egy dankoros ferde szemű fia lett majd fell karolta és elvitte a lelakot miskolci albérlet be.
Chapter 2 Mónika show:
Pólós aszt hite hogy fia átkot kapot egy cigány asszonytol majd el vidte a legkomolyabb helyre a Mónika show ba hogy le szegyék róla az átkot.
De az átok leszedő egy kokler kopasz fasz volt aki csak át baszta szegény szarfetises Istvánt.
Chapter 3 A Török állam polgár:
Selim Etkar volt akki a csúcsra juttata a ferde szemű Istvánt.
Chapter 4 A szarfétis kezdete:
István egyik nap ment haza az iskolából de mikor a házelé ért látta hogy a penészes ajtó résnyire nyitva van be nyitott az ajtón de amit ott látott élete végéig el kíséri
Látta ahogy apját mázolják szaral és ki van kötve Az ágyhoz ment a pissing kaking
Üdvözlöm! Mikor töltötte fel ezeket a videókat, kapott bármilyen értesítést az elutasításukról? Ha nem akkor lehetséges, hogy ön is technikai hiba áldozatává vált. Ha tartalmazott valamilyen emoji-t a videó címe vagy leírása akkor kérem próbálja meg őket újból feltölteni.
Szia! Az lenne a kérdésem 1 videó lett jóváhagyva csak, pár trutyi salkmageddonsz videót raktam fel nem felel meg az elveknek vagy a sok videó között elveszett ami nem gond, csak azt a párat kiraktam volna anonymousba akartam felrakni.
igen. Meg valami boxolo is volt, de legalább is vannak ilyen archiv képek boxgálán ahol nyert meg ilyenek.
Ez az! Hamarosan újra jön a bokorugró évad.
Erre én is gondoltam már, mert amit TikTok-ból keres mostanában az nudli. Busákkal is bepróbálkozott tegnap, amit akkor szokott ha már fogy a pénze
https://wplace.live/
Pedo Sodi, Tar Sanyi már fel lett tüntetve a lakhelyén,
igen kintvolt vitt ki nyugtatót és volt is békeszex meg főzött csomó dolgot pityukát nagy eséllyel a nagy felszopói provát utalásban pénzelik
HELÓ.
Valaki esetleg ako jobban vàgja Sab Kelement, mi a túró?
Most láttam egy videójában hogy majdnem 20 évig volt Beijingbe.
Ázsiaipúnci, sokadik emeleten levő, majdhogynem Loft lakàs, írás, progyucerkedés, fasz tudja micsoda még.
Mary Zsuzsi férje volt 5 évig.
Egy másik videojában még magyarban az asztalra letett dolgai, 22 éves koraig bezaeolag, meno kocsi, lakás, téglafon, elsok kozott.
És akkor trashcityn megy a pszichoaktiv szerek általi megvonási szindróma, de legalàbb is valamilyen pszichotikus állapot.
Vajaki sodiforumosan be tud avatni nszksz
Igen, ez volt az az egyetlen videó aminél emojit tettem a leírásba, akkor meg is van a hiba oka. Feltöltöm újra, köszönöm
A másik dolog amire gondolni tudok, hogy valamilyen emoji vagy más speciális unicode karakter volt a videó nevében vagy leírásában. Ezeket eddig szó nélkül eldobta a rendszer, de pár napja javította Schwartz úr. Ha nem kapott semmilyen értesítőt a visszautasításról, akkor próbálja meg ismét feltölteni.
Zéró úr ráérő idejében ránézhetne az én egyik feltöltésemre is. 7-én pénteken töltöttem fel egy Sab Kelemenes videót ami még mindig nem került elfogadásra. Közben a szombati Baranyi Jo-s videóm már kint van az oldalon.
Lehet, hogy a sok feltöltés között elkeveredett az elmúlt 4 napban, előre is NSZKSZ
Mondjuk valami panaszkönyv nem lenne rossz, hogy a videóproblémák meg a feature request-ek külön legyenek.
Hspnek és sodinak, sőt még istinek is van dedikált fóruma külső oldalakon. Itt is jó lenne, igazából a videók alatt is jó kommentek szoktak lenni, de egy fórumban összeszedettebb lenne.
Ez a fejlesztés viszont tervben van, a napokban valószínűleg megvalósításra kerül.
Beterjeszteném megvalósításra a Lájk-visszavétel funkciójának lefejlesztését.
Videókra és kommentekre adott lájkra ha netán véletlen nyomtunk rá, akkor nem vonható vissza ugyanazon lájk gombra való kattintással (mint ahogy az youtubeon vagy bárhol máshol működni szokott), és örökre rajtamarad emiatt. Jelenleg alert box ugrik fel ha komment esetében mégegyszer a lájkra nyomok, "Már szavazott erre!" felirattal.
#like button state toggle
(csak velem történt meg ez csomószor?
Üdvözlöm. Jelenleg nincs tervben ilyesmi.
A másik az, hogy mennyi eltelt időtől számít egy tartalom retrónak. Ez sincs definiálva.
Mindezek mellett valamilyen úton módon a lejátszási listák bevezetése és az automatikus lejátszás is óriásit dobna az oldalon. Rég óta hiányzó lehetőség, nagyon jó lenne valahogy implementálni.
ez egy remek ötlet. Kéne egy Retro / Nosztalgia szoba, bàr érdekes lenne meghúzni ebben a határt, mettől/meddig az.
Személy szerint, a régi, klasszikus trasshek aranypillanatain(trutyi, sodi, nagylaci, 2020 is màr tevékeny) vagy azok a liveok, amikben azok születtek, màs tartalom nem érdekel. A random felbukkanó egyszeri, vagy újvonalas, kategoriàvà vàló (ezalól HSP az egyeduli kivetel) trash számomra már erősen problémàs, bàr vannak rityka kivétyelek...