Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Inkább a retro és a friss/aktuális tartalmakat kellene valahogy különválasztani, kategorizálni. Gondolok itt arra, hogy a friss tartalmak prioritást élvezzenek a mostanában nagy mennyiségben feltöltött 3-7 éves archív anyagokkal szemben.
Pl. egy 6 éves videó, ami nagy eséllyel fent van már archive org-on, yt-on, torrenten stb. jó hogy ide is feltöltésre felkerül, de elviszi az adminok idejét, illetve nem biztos hogy annyira érdekli már a trollégákat mit csinált xy trash 2019-ben.
Lehetne egy külön kategória, ahova csak a retro anyagok mennének, ezeknek az elbírálása az adminok "ráérő" idejétől függően történne. Az aktuális, friss tartalmak ahogy eddig is alapból a kezdőlapon jelennének meg, és előnyt élveznének a retro anyagokkal szemben.
Nem értek a web fejlesztéshez, fingom sincs mekkora meló lenne ezt megoldani az oldalon, csak úgy eszembe jutott mi lenne ha
A felvetését meg fogjuk vitatni a Tájfel Corporation soron következő bizottsági ülésén. Most elbírálásra került a feltöltött videók jelentős része, többek között az öné is. Köszönjük a türelmét!
@Rendszergazda:
Feltöltés előtt ellenőrzöm a videókat kategóriánként hossz szerint, vagy cím részlet alapján, hogy már fent van-e. Ehelyett régi ötletem, hogy jó lenne egy lehetőség szűrésre: lehessen kategóriát választani és hossz tartományt tól-ig óra perc másodperc, vagy egy hosszt megadva és plusz mínusz x másodperc. Sokkal könnyebb lenne ellenőrizni.
Erre jelenleg is van lehetőség, ha kiválasztja a kategóriát majd hossz szerint rendezi a videókat. Így legfeljebb pár oldalt kell lapoznia míg elér a kívánt hosszúságú videókhoz az adott kategórián belül, és meg tudja nézni közöttük van-e amit keres.
Így szoktam tenni, de 43 oldal mc isti közt nehéz navigálni. A helyi lejátszó és az oldal szinte mindig mutat néhány másodperc eltérést ugyanazon videó hossza közt, ez még plusz bonyolítja a helyzetet...
@Bolondakisiregylanyutan:
Ez az elnyomó, kizsákmányoló világ megmondó mentsvára? Nem is szemetes, hanem kényelmi zóna a minimálbéres szegények részére. Amivel nincs baj, de hó végén ugyan úgy üres kenyér lesz vagy kölcsönkérés.
Jólvan hülyegyerek, a kinderkommandó az máshol is, szóval húzz a maci berregőjére
@Rendszergazda:
Feltöltés előtt ellenőrzöm a videókat kategóriánként hossz szerint, vagy cím részlet alapján, hogy már fent van-e. Ehelyett régi ötletem, hogy jó lenne egy lehetőség szűrésre: lehessen kategóriát választani és hossz tartományt tól-ig óra perc másodperc, vagy egy hosszt megadva és plusz mínusz x másodperc. Sokkal könnyebb lenne ellenőrizni.
Erre jelenleg is van lehetőség, ha kiválasztja a kategóriát majd hossz szerint rendezi a videókat. Így legfeljebb pár oldalt kell lapoznia míg elér a kívánt hosszúságú videókhoz az adott kategórián belül, és meg tudja nézni közöttük van-e amit keres.
@Rendszergazda:
Érdeklődni szeretnék, hogy archív felvételeket mennyire látnak szívesen az oldalon, illetve bírják-e tárhellyel? Elképzelhető, hogy rövidesen nagyobb mennyiségű archív felvételt fogok tudni közzé tenni. A korábbi adagokat mind elfogadták, de inkább érdeklődök előtte.
Az archív felvételeket természetesen szívesen látjuk, de ha van rá lehetőség ne egyszerre töltse fel mindet, hogy a többi városlakó feltöltései se várjanak sokáig az elfogadásra. Tudja, cipzárelv.
Érdeklődni szeretnék, hogy archív felvételeket mennyire látnak szívesen az oldalon, illetve bírják-e tárhellyel? Elképzelhető, hogy rövidesen nagyobb mennyiségű archív felvételt fogok tudni közzé tenni. A korábbi adagokat mind elfogadták, de inkább érdeklődök előtte.
Feltöltés előtt ellenőrzöm a videókat kategóriánként hossz szerint, vagy cím részlet alapján, hogy már fent van-e. Ehelyett régi ötletem, hogy jó lenne egy lehetőség szűrésre: lehessen kategóriát választani és hossz tartományt tól-ig óra perc másodperc, vagy egy hosszt megadva és plusz mínusz x másodperc. Sokkal könnyebb lenne ellenőrizni.
Másik fejlesztési ötlet: az oldal keresője jó lenne, ha nem csak a címet és címkéket venné figyelembe, hanem a kategóriát is. Előfordulhat, hogy egy videó címe pl mc szarfétis, és a kategória mc isti. Keresőbe írva az mc isti kifejezést, nem fog kijönni az mc szarfétis című videó, csak ha a címkéi tartalmazza hogy mc, isti, mc isti.
Remélem megfontolják az ötleteket.
@Rendszergazda:
Ez egy bug, ha videó leírásába kerül emoji, akkor eldobja az oldal a teljes feltöltést. Ilyenkor a videó/komment id-ja 0 lesz és eltűnik a süllyesztőbe. Jelenleg az a megoldás, hogy nem lehet emoji-t használni.
Na bammeg, életemben először tettem emojit a nemrég feltöltött videó leírásába. Reméljük Schwartz úr megoldja a problémát. Ha mégse, akkor végső mentsvárként még mindig ott van a 2HB csapat, biztos szívesen segítenek
Megoldva. 😀
Kiváló hírek! Nero úr esetleg azt ellenőrizze, mi történik ha a fájlnév emojit tartalmaz (több külónbözőt, van amit eddig is elfogadott az oldal, van amit nem) és ezt bent hagyja a leírásban. Régen nagy eséllyel eldobta a feltöltést, de ha olyan emoji (pl kérdőjel, felkiáltójel) akkor kibírta. Ahogy mondja ez gyári bug. Köszönjük a fejlesztést!
@Rendszergazda:
Ez egy bug, ha videó leírásába kerül emoji, akkor eldobja az oldal a teljes feltöltést. Ilyenkor a videó/komment id-ja 0 lesz és eltűnik a süllyesztőbe. Jelenleg az a megoldás, hogy nem lehet emoji-t használni.
Na bammeg, életemben először tettem emojit a nemrég feltöltött videó leírásába. Reméljük Schwartz úr megoldja a problémát. Ha mégse, akkor végső mentsvárként még mindig ott van a 2HB csapat, biztos szívesen segítenek
@Rendszergazda:
Ez egy bug, ha videó leírásába kerül emoji, akkor eldobja az oldal a teljes feltöltést. Ilyenkor a videó/komment id-ja 0 lesz és eltűnik a süllyesztőbe. Jelenleg az a megoldás, hogy nem lehet emoji-t használni.
Na bammeg, életemben először tettem emojit a nemrég feltöltött videó leírásába. Reméljük Schwartz úr megoldja a problémát. Ha mégse, akkor végső mentsvárként még mindig ott van a 2HB csapat, biztos szívesen segítenek
@bukum_báku_boxá:
Kedves NeroVonSchwartz!
Ha egy videó alatti kommenmezőbe írok egy kommentet ami tartalmaz Unicode Emoji-t, akkor a [Hozzászól] gomb megnyomása után ugyan bekerül kliensoldalon a kommentek közé a legfelső helyre, mint az bármilyen egyéb esetben történne, de az oldalra való ráfrissítés után a hozzászólásom mégsem szerepel a kommentek között.
Csak azért írom, mert nemtudom, hogy mi volt a cél: az, hogy unicode emoji-sat direkt ne lehessen hozzászólni (de akkor kommentek közé bedobás (kliensoldalon) helyett miért nem kapok egy error üzenetet hogy "nem lehet!" vagy egy button disable-t a Hozzászól-ra),
vagy ez csak egy bug?
Javítom a hibát, ez valami "gyári bug", észre sem vettem. Remélem nem lesz túl nehéz.
@bukum_báku_boxá:
Kedves NeroVonSchwartz!
Ha egy videó alatti kommenmezőbe írok egy kommentet ami tartalmaz Unicode Emoji-t, akkor a [Hozzászól] gomb megnyomása után ugyan bekerül kliensoldalon a kommentek közé a legfelső helyre, mint az bármilyen egyéb esetben történne, de az oldalra való ráfrissítés után a hozzászólásom mégsem szerepel a kommentek között.
Csak azért írom, mert nemtudom, hogy mi volt a cél: az, hogy unicode emoji-sat direkt ne lehessen hozzászólni (de akkor kommentek közé bedobás (kliensoldalon) helyett miért nem kapok egy error üzenetet hogy "nem lehet!" vagy egy button disable-t a Hozzászól-ra),
vagy ez csak egy bug?
Ez egy bug, ha videó leírásába kerül emoji, akkor eldobja az oldal a teljes feltöltést. Ilyenkor a videó/komment id-ja 0 lesz és eltűnik a süllyesztőbe. Jelenleg az a megoldás, hogy nem lehet emoji-t használni.
Kedves NeroVonSchwartz!
Ha egy videó alatti kommenmezőbe írok egy kommentet ami tartalmaz Unicode Emoji-t, akkor a [Hozzászól] gomb megnyomása után ugyan bekerül kliensoldalon a kommentek közé a legfelső helyre, mint az bármilyen egyéb esetben történne, de az oldalra való ráfrissítés után a hozzászólásom mégsem szerepel a kommentek között.
Csak azért írom, mert nemtudom, hogy mi volt a cél: az, hogy unicode emoji-sat direkt ne lehessen hozzászólni (de akkor kommentek közé bedobás (kliensoldalon) helyett miért nem kapok egy error üzenetet hogy "nem lehet!" vagy egy button disable-t a Hozzászól-ra),
vagy ez csak egy bug?
@Bolondakisiregylanyutan:
Ez az elnyomó, kizsákmányoló világ megmondó mentsvára? Nem is szemetes, hanem kényelmi zóna a minimálbéres szegények részére. Amivel nincs baj, de hó végén ugyan úgy üres kenyér lesz vagy kölcsönkérés.
Ez valami költői kritika lenne vagy csak felszívtál egy kis kábítót tetyóu?
@kistáska:
A mai este folyamán próbáltam egy-két kommentre válaszolni, és az alábbi anomáliával találkoztam: https://ibb.co/TxNPrghz
Gyakorlatilag "láthatatlan" amit gépelek, csakis kijelölés után lesznek láthatóak a karakterek.
Kizárólag kommentekre való válaszolásnál tapasztaltam ezt az anomáliát, videóknál kezdeményezett hozzászólásnál látszik amit gépelek, ott minden okés.
Chrome böngésző, Win11
A mai este folyamán próbáltam egy-két kommentre válaszolni, és az alábbi anomáliával találkoztam: https://ibb.co/TxNPrghz
Gyakorlatilag "láthatatlan" amit gépelek, csakis kijelölés után lesznek láthatóak a karakterek.
Kizárólag kommentekre való válaszolásnál tapasztaltam ezt az anomáliát, videóknál kezdeményezett hozzászólásnál látszik amit gépelek, ott minden okés.
Chrome böngésző, Win11
Tudja valaki, hogy a Bartos melyik elvonóban van most?
Rákérdeznék az intézménynél, mennyire legit az, hogy "egy büntetését letöltő személy" adóforintokból finanszírozott helyen, ahol etetve itatva van, meg szállásolva, koldulja a kointokat napi 12 órában fingtok párbajozással.
Gondolom a pénzt majd valaki lehúzza róla, hisz a csövesnek kétlem, hogy lenne PayPal fiókja meg bankszámlája amire ő maga intézné a kiutalást.
Hozzászólások
4479 hozzászólás
Inkább a retro és a friss/aktuális tartalmakat kellene valahogy különválasztani, kategorizálni. Gondolok itt arra, hogy a friss tartalmak prioritást élvezzenek a mostanában nagy mennyiségben feltöltött 3-7 éves archív anyagokkal szemben.
Pl. egy 6 éves videó, ami nagy eséllyel fent van már archive org-on, yt-on, torrenten stb. jó hogy ide is feltöltésre felkerül, de elviszi az adminok idejét, illetve nem biztos hogy annyira érdekli már a trollégákat mit csinált xy trash 2019-ben.
Lehetne egy külön kategória, ahova csak a retro anyagok mennének, ezeknek az elbírálása az adminok "ráérő" idejétől függően történne. Az aktuális, friss tartalmak ahogy eddig is alapból a kezdőlapon jelennének meg, és előnyt élveznének a retro anyagokkal szemben.
Nem értek a web fejlesztéshez, fingom sincs mekkora meló lenne ezt megoldani az oldalon, csak úgy eszembe jutott mi lenne ha
https://trashcity.net/video/1762
https://trashcity.net/video/1848
nszksz
Így szoktam tenni, de 43 oldal mc isti közt nehéz navigálni. A helyi lejátszó és az oldal szinte mindig mutat néhány másodperc eltérést ugyanazon videó hossza közt, ez még plusz bonyolítja a helyzetet...
Jólvan hülyegyerek, a kinderkommandó az máshol is, szóval húzz a maci berregőjére
Na bej👋
Erre jelenleg is van lehetőség, ha kiválasztja a kategóriát majd hossz szerint rendezi a videókat. Így legfeljebb pár oldalt kell lapoznia míg elér a kívánt hosszúságú videókhoz az adott kategórián belül, és meg tudja nézni közöttük van-e amit keres.
Az archív felvételeket természetesen szívesen látjuk, de ha van rá lehetőség ne egyszerre töltse fel mindet, hogy a többi városlakó feltöltései se várjanak sokáig az elfogadásra. Tudja, cipzárelv.
🤝 köszönöm
Heiner úr édes könnycseppjei, és a városlakók áldassék a rendíthetetlen munkáját becses Schwartz úr! ☺️
Feltöltés előtt ellenőrzöm a videókat kategóriánként hossz szerint, vagy cím részlet alapján, hogy már fent van-e. Ehelyett régi ötletem, hogy jó lenne egy lehetőség szűrésre: lehessen kategóriát választani és hossz tartományt tól-ig óra perc másodperc, vagy egy hosszt megadva és plusz mínusz x másodperc. Sokkal könnyebb lenne ellenőrizni.
Másik fejlesztési ötlet: az oldal keresője jó lenne, ha nem csak a címet és címkéket venné figyelembe, hanem a kategóriát is. Előfordulhat, hogy egy videó címe pl mc szarfétis, és a kategória mc isti. Keresőbe írva az mc isti kifejezést, nem fog kijönni az mc szarfétis című videó, csak ha a címkéi tartalmazza hogy mc, isti, mc isti.
Remélem megfontolják az ötleteket.
Kiváló hírek! Nero úr esetleg azt ellenőrizze, mi történik ha a fájlnév emojit tartalmaz (több külónbözőt, van amit eddig is elfogadott az oldal, van amit nem) és ezt bent hagyja a leírásban. Régen nagy eséllyel eldobta a feltöltést, de ha olyan emoji (pl kérdőjel, felkiáltójel) akkor kibírta. Ahogy mondja ez gyári bug. Köszönjük a fejlesztést!
Megoldva. 😀
Na bammeg, életemben először tettem emojit a nemrég feltöltött videó leírásába. Reméljük Schwartz úr megoldja a problémát. Ha mégse, akkor végső mentsvárként még mindig ott van a 2HB csapat, biztos szívesen segítenek
Javítom a hibát, ez valami "gyári bug", észre sem vettem. Remélem nem lesz túl nehéz.
Ez egy bug, ha videó leírásába kerül emoji, akkor eldobja az oldal a teljes feltöltést. Ilyenkor a videó/komment id-ja 0 lesz és eltűnik a süllyesztőbe. Jelenleg az a megoldás, hogy nem lehet emoji-t használni.
Ha egy videó alatti kommenmezőbe írok egy kommentet ami tartalmaz Unicode Emoji-t, akkor a [Hozzászól] gomb megnyomása után ugyan bekerül kliensoldalon a kommentek közé a legfelső helyre, mint az bármilyen egyéb esetben történne, de az oldalra való ráfrissítés után a hozzászólásom mégsem szerepel a kommentek között.
Csak azért írom, mert nemtudom, hogy mi volt a cél: az, hogy unicode emoji-sat direkt ne lehessen hozzászólni (de akkor kommentek közé bedobás (kliensoldalon) helyett miért nem kapok egy error üzenetet hogy "nem lehet!" vagy egy button disable-t a Hozzászól-ra),
vagy ez csak egy bug?
Ez valami költői kritika lenne vagy csak felszívtál egy kis kábítót tetyóu?
Újabb felfedezés: ha a komment törlésre került, és a link nem létező kommentre mutat, akkor is lúpol a végtelenségig!
NSZKSZ!
Javítva, köszönjük a türelmet!
Gyakorlatilag "láthatatlan" amit gépelek, csakis kijelölés után lesznek láthatóak a karakterek.
Kizárólag kommentekre való válaszolásnál tapasztaltam ezt az anomáliát, videóknál kezdeményezett hozzászólásnál látszik amit gépelek, ott minden okés.
Chrome böngésző, Win11
Köszönet a fejlesztésért, én egyből egy kezelendő esetre szeretném felhívni a figyelmet:
Ezt az alábbi linken tekintheti meg:
https://trashcity.net/video/17512/püffedt-belű-koldus-alexa-élőben-közvetít#comment_0
Ha a komment id 0, és valamiért nem lett sikeresen hozzáadva a komment, de értesítés jött róla, ezesetben végtelenségig lúpol a kommentre ugrás.
Rákérdeznék az intézménynél, mennyire legit az, hogy "egy büntetését letöltő személy" adóforintokból finanszírozott helyen, ahol etetve itatva van, meg szállásolva, koldulja a kointokat napi 12 órában fingtok párbajozással.
Gondolom a pénzt majd valaki lehúzza róla, hisz a csövesnek kétlem, hogy lenne PayPal fiókja meg bankszámlája amire ő maga intézné a kiutalást.