Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Dragonháj:
Tényleg, a felszopóval mi van, aki hitelből írt, és adott ki róla könyvet. Vajon kifizette már az összes törlesztőt?
Valószínűleg azóta is fizeti a 3 milla törlesztőt, közben néha esténként elmasztizgat az alkesz valamelyik videójára, hogy tompítsa vele a fájdalmat, amiért a koldus a könyv megírása után sem viszonozta szerelmét.
bár innen nézve, lehet direkt rájátsztik erre a nís-re, astetikre, akár a külsejével, megnyilvánulással, akár a dolgokkal, amik körülveszik, totál android a csaj "zombi robotok"
bár innen nézve, lehet direkt rájátsztik erre a nís-re, astetikre, akár a külsejével, megnyilvánulással, akár a dolgokkal, amik körülveszik, totál android a csaj "zombi robotok"
@R4t3sz:
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat
Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide
@R4t3sz:
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat
Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide
Szerintem ez egy 20-on éves gáré
Prüntyi sem néz ki annyinak mint amennyi
@R4t3sz:
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat
Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide
@R4t3sz:
Sziasztok!
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀
Ő egyébként skizo? Kicsit Bujáki Edina vibe.
https://www.youtube.com/watch?v=WROq2El4gQs
Én nem tudom
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat
Valaki érti ezt az összefüggéstelen blabla szöveget, amit tol? Most jól értem, hogy faszhiányban szenved (nem tudtam beazonosítani a korát) X évesen?!
A másik az, hogy valami 1700-an vannak rá feliratkozva és nézik vagy tizen. Képes volt feliratkozókat venni?!
@R4t3sz:
Sziasztok!
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀
Ő egyébként skizo? Kicsit Bujáki Edina vibe.
https://www.youtube.com/watch?v=WROq2El4gQs
@Rendszergazda:
Dupla, véletlen 2x ment fel ugyanaz:
https://trashcity.net/video/17512/p%C3%BCffedt-bel%C5%B1-koldus-alexa-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
https://trashcity.net/video/17533/l%C3%B3f%C3%A9tis-lexike-vil%C3%A1ga-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
Az maradjon ahol több a komment, ha kérhetem.
Köszönjük hogy jelezte, nagy segítség ez a magyar családok számára A duplikált videót töröltem és hozzáadtam a nézettséget.
Sziasztok!
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀
Dupla, véletlen 2x ment fel ugyanaz:
https://trashcity.net/video/17512/p%C3%BCffedt-bel%C5%B1-koldus-alexa-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
https://trashcity.net/video/17533/l%C3%B3f%C3%A9tis-lexike-vil%C3%A1ga-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
Valaki, akinek megvan Markó Gergő világmegváltós könyve, volna olyan kedves, hogy beszkenneli, és közkinccsé teszi? "Sajnos" amíg a zárton van, gondolom nem vállal kiszállítást, pedig szívesen elolvasnám az agymenéseit a hamis istenekről, meg a kék ufokról. Előre is köszönöm szépen.
@SuperDave:
Erre én is gondoltam már, mert amit TikTok-ból keres mostanában az nudli. Busákkal is bepróbálkozott tegnap, amit akkor szokott ha már fogy a pénze
A legkomolyabb albán kazánok bemutató videóban egy pillanatra látható egy pirosra kifestett köröm. Kizárásos alapon minden trollsz a polosra tippelt mint kameraman.
Chapter 4 folytatása:
Ez sajnos tovább fokozta Isti születése otta meglévő szarfetisét.
Ekkor Isti visza fordult és sírva el futót a háztól le kuporodot egy szarszagu kuka mellé és elkezdte verni a faszat az ott latotakra.
Chapter 5 báratja
Khlohek Blacsenko (A csőves) volt a legjobb barátja akki monopoli jogsival vezetett át a határon.
Blacsenkoval komoly mafia üzletei a biciklik ellopása volt Ausztriába
Blacsenko miután le bukott a monopoli jogsival utána vonaton folytatak műveleteket.
Blacsenko legnagyobb hibája az volt hogy sokszor kangorcsot kapot és itsinek kelet kiengesztelnie.
Chapter 6 Munkái a gangszternek
Isit német országba a lands milk ekbe verte bele a faszát és a biztonsági kamera rajta kapta majd páros lábal basztak ki munka helyérol.
Majd a határon elkapták mert nem fizetett kár teritést.
Be is basztak a koterba ahol le ejtette a szappant és egy kanfaszu öregember seggbe baszta.Hamarosan folytatjuk
Hozzászólások
4479 hozzászólás
Valakinek megvan az a videó, amiben MC Szarfétis pár másodpercig egy dagadt konyhásnénit mutogat valami putris szobában?
Valószínűleg azóta is fizeti a 3 milla törlesztőt, közben néha esténként elmasztizgat az alkesz valamelyik videójára, hogy tompítsa vele a fájdalmat, amiért a koldus a könyv megírása után sem viszonozta szerelmét.
Az se rossz. Ezeknél is megjelennének a kancigányok, mint Mártikánál.
De az is lehet, hogy volna pár holmijuk, amtől szívesen megválnának jófogáson.
Esetleg "vas ingyen elvihető"-jellegű hirdetések?
Nem éhesek?
Pedig Herbert szerint aki kitalartatja az egy "Elmbeteg" 😂
Azt láttam ja
bár innen nézve, lehet direkt rájátsztik erre a nís-re, astetikre, akár a külsejével, megnyilvánulással, akár a dolgokkal, amik körülveszik, totál android a csaj "zombi robotok"
😂😂😂
Jogos
én meg még csak 3 éves vagyok, itt írom, látod?
Jó, de Prüntyi feje beszorult egy IFA kerék alá.
És NEM született rendellenességgel, mert arról tudna.
4 Napja írta hogy 25 egy videója alatt 😀
Szerintem ez egy 20-on éves gáré
Prüntyi sem néz ki annyinak mint amennyi
Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide
https://youtube.com/@fairy22666?si=bKoIv_JpvI2eTWw_
Itt a másik csatija is
Én nem tudom
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat
én nem idevalósi vagyok én ide csak feljárok
Valaki érti ezt az összefüggéstelen blabla szöveget, amit tol? Most jól értem, hogy faszhiányban szenved (nem tudtam beazonosítani a korát) X évesen?!
A másik az, hogy valami 1700-an vannak rá feliratkozva és nézik vagy tizen. Képes volt feliratkozókat venni?!
hojjoj...fullos csaj. I can fix her
https://www.youtube.com/watch?v=7A7kewCBuS4&ab_channel=MagicProductsChannel
Makettes dobozok a háttérben, meg egyéb érdekességek. Fiu tesóval van egy szobában vagy mi a turó, tudod a lore-t? Amúgy kajak full bujáki edina
Ő egyébként skizo? Kicsit Bujáki Edina vibe.
https://www.youtube.com/watch?v=WROq2El4gQs
Köszönjük hogy jelezte, nagy segítség ez a magyar családok számára
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀
https://trashcity.net/video/17512/p%C3%BCffedt-bel%C5%B1-koldus-alexa-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
https://trashcity.net/video/17533/l%C3%B3f%C3%A9tis-lexike-vil%C3%A1ga-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
Az maradjon ahol több a komment, ha kérhetem.
A legkomolyabb történetek
A legkomolyabb albán kazánok bemutató videóban egy pillanatra látható egy pirosra kifestett köröm. Kizárásos alapon minden trollsz a polosra tippelt mint kameraman.
Ez sajnos tovább fokozta Isti születése otta meglévő szarfetisét.
Ekkor Isti visza fordult és sírva el futót a háztól le kuporodot egy szarszagu kuka mellé és elkezdte verni a faszat az ott latotakra.
Chapter 5 báratja
Khlohek Blacsenko (A csőves) volt a legjobb barátja akki monopoli jogsival vezetett át a határon.
Blacsenkoval komoly mafia üzletei a biciklik ellopása volt Ausztriába
Blacsenko miután le bukott a monopoli jogsival utána vonaton folytatak műveleteket.
Blacsenko legnagyobb hibája az volt hogy sokszor kangorcsot kapot és itsinek kelet kiengesztelnie.
Chapter 6 Munkái a gangszternek
Isit német országba a lands milk ekbe verte bele a faszát és a biztonsági kamera rajta kapta majd páros lábal basztak ki munka helyérol.
Majd a határon elkapták mert nem fizetett kár teritést.
Be is basztak a koterba ahol le ejtette a szappant és egy kanfaszu öregember seggbe baszta.Hamarosan folytatjuk