Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4479 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Trolléga úrak!
Valakinek megvan az a videó, amiben MC Szarfétis pár másodpercig egy dagadt konyhásnénit mutogat valami putris szobában?
@Dragonháj:
Tényleg, a felszopóval mi van, aki hitelből írt, és adott ki róla könyvet. Vajon kifizette már az összes törlesztőt?

Valószínűleg azóta is fizeti a 3 milla törlesztőt, közben néha esténként elmasztizgat az alkesz valamelyik videójára, hogy tompítsa vele a fájdalmat, amiért a koldus a könyv megírása után sem viszonozta szerelmét.
Tényleg, a felszopóval mi van, aki hitelből írt, és adott ki róla könyvet. Vajon kifizette már az összes törlesztőt?
@Dragonháj:
@Nevem Senki:
@Fegyenc:
Beszarás. Pupilla háza ki van cenzúrázva a google mapsen (Herby Koldustanya) Bp.17.kerület Besenyszög utca 53.

Nem éhesek? (pizzás gif híján)


Esetleg "vas ingyen elvihető"-jellegű hirdetések?

Az se rossz. Ezeknél is megjelennének a kancigányok, mint Mártikánál.
De az is lehet, hogy volna pár holmijuk, amtől szívesen megválnának jófogáson.
@Nevem Senki:
@Fegyenc:
Beszarás. Pupilla háza ki van cenzúrázva a google mapsen (Herby Koldustanya) Bp.17.kerület Besenyszög utca 53.

Nem éhesek? (pizzás gif híján)


Esetleg "vas ingyen elvihető"-jellegű hirdetések?
@Fegyenc:
Beszarás. Pupilla háza ki van cenzúrázva a google mapsen (Herby Koldustanya) Bp.17.kerület Besenyszög utca 53.

Nem éhesek? (pizzás gif híján)
@Fegyenc:
Beszarás. Pupilla háza ki van cenzúrázva a google mapsen (Herby Koldustanya) Bp.17.kerület Besenyszög utca 53.

Pedig Herbert szerint aki kitalartatja az egy "Elmbeteg" 😂
@Fegyenc:
@R4t3sz:
Jogos


bár innen nézve, lehet direkt rájátsztik erre a nís-re, astetikre, akár a külsejével, megnyilvánulással, akár a dolgokkal, amik körülveszik, totál android a csaj "zombi robotok"

Azt láttam ja
Beszarás. Pupilla háza ki van cenzúrázva a google mapsen (Herby Koldustanya) Bp.17.kerület Besenyszög utca 53.
@R4t3sz:
Jogos


bár innen nézve, lehet direkt rájátsztik erre a nís-re, astetikre, akár a külsejével, megnyilvánulással, akár a dolgokkal, amik körülveszik, totál android a csaj "zombi robotok"
@Nevem Senki:
@R4t3sz:
Prüntyi sem néz ki annyinak mint amennyi

Jó, de Prüntyi feje beszorult egy IFA kerék alá.
És NEM született rendellenességgel, mert arról tudna.




😂😂😂
@Fegyenc:
@R4t3sz:
4 Napja írta hogy 25 egy videója alatt


én meg még csak 3 éves vagyok, itt írom, látod?





Jogos
@R4t3sz:
4 Napja írta hogy 25 egy videója alatt


én meg még csak 3 éves vagyok, itt írom, látod?
@R4t3sz:
Prüntyi sem néz ki annyinak mint amennyi

Jó, de Prüntyi feje beszorult egy IFA kerék alá.
És NEM született rendellenességgel, mert arról tudna.
@Fegyenc:
@R4t3sz:
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat


Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide

4 Napja írta hogy 25 egy videója alatt 😀
@Fegyenc:
@R4t3sz:
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat


Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide



Szerintem ez egy 20-on éves gáré
Prüntyi sem néz ki annyinak mint amennyi
@R4t3sz:
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat


Ahogy elnézem még vagy éppen már nem kiskorú, régebbi videóin biztos hogy még az. Nem bomlik a feje és nem alkoholista mint az itteniek nagy átlaga, érdekesnek érdekes, de szerintem nem lenne korrekt kirakni ide
@Fegyenc:
@Nevem Senki:
Valaki érti ezt az összefüggéstelen blabla szöveget, amit tol?



én nem idevalósi vagyok én ide csak feljárok





https://youtube.com/@fairy22666?si=bKoIv_JpvI2eTWw_

Itt a másik csatija is
@Dragonháj:
@R4t3sz:
Sziasztok!
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀


Ő egyébként skizo? Kicsit Bujáki Edina vibe.
https://www.youtube.com/watch?v=WROq2El4gQs

Én nem tudom
Csak gondoltam ha kell akkor átnyálazom azt dobok fel egy párat
@Nevem Senki:
Valaki érti ezt az összefüggéstelen blabla szöveget, amit tol?



én nem idevalósi vagyok én ide csak feljárok
@Fegyenc:
https://www.youtube.com/watch?v=7A7kewCBuS4&ab_channel=MagicProductsChannel

Valaki érti ezt az összefüggéstelen blabla szöveget, amit tol? Most jól értem, hogy faszhiányban szenved (nem tudtam beazonosítani a korát) X évesen?!
A másik az, hogy valami 1700-an vannak rá feliratkozva és nézik vagy tizen. Képes volt feliratkozókat venni?!
@Dragonháj:
Ő egyébként skizo? Kicsit Bujáki Edina vibe.


hojjoj...fullos csaj. I can fix her

https://www.youtube.com/watch?v=7A7kewCBuS4&ab_channel=MagicProductsChannel

Makettes dobozok a háttérben, meg egyéb érdekességek. Fiu tesóval van egy szobában vagy mi a turó, tudod a lore-t? Amúgy kajak full bujáki edina
@R4t3sz:
Sziasztok!
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀


Ő egyébként skizo? Kicsit Bujáki Edina vibe.
https://www.youtube.com/watch?v=WROq2El4gQs
@Rendszergazda:
Dupla, véletlen 2x ment fel ugyanaz:
https://trashcity.net/video/17512/p%C3%BCffedt-bel%C5%B1-koldus-alexa-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
https://trashcity.net/video/17533/l%C3%B3f%C3%A9tis-lexike-vil%C3%A1ga-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt

Az maradjon ahol több a komment, ha kérhetem.

Köszönjük hogy jelezte, nagy segítség ez a magyar családok számára A duplikált videót töröltem és hozzáadtam a nézettséget.
Sziasztok!
Nem tudom valaki találkozott-e már ezzel a csatornával.
Esetleg láttok benne fantáziát hogy felkerüljön néhány videó?
Néhány videóban igen droid tud lenni.
https://youtube.com/@phonix66666?si=yFhRN58D4OlIYOt9
Válaszokat köszönöm 😀
Dupla, véletlen 2x ment fel ugyanaz:
https://trashcity.net/video/17512/p%C3%BCffedt-bel%C5%B1-koldus-alexa-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt
https://trashcity.net/video/17533/l%C3%B3f%C3%A9tis-lexike-vil%C3%A1ga-%C3%A9l%C5%91ben-k%C3%B6zvet%C3%ADt

Az maradjon ahol több a komment, ha kérhetem.
Valaki, akinek megvan Markó Gergő világmegváltós könyve, volna olyan kedves, hogy beszkenneli, és közkinccsé teszi? "Sajnos" amíg a zárton van, gondolom nem vállal kiszállítást, pedig szívesen elolvasnám az agymenéseit a hamis istenekről, meg a kék ufokról. Előre is köszönöm szépen.
@KhlohekBlacsenkoorvosiruhába:
Hamarosan folytatjuk

A legkomolyabb történetek
@SuperDave:
Erre én is gondoltam már, mert amit TikTok-ból keres mostanában az nudli. Busákkal is bepróbálkozott tegnap, amit akkor szokott ha már fogy a pénze


A legkomolyabb albán kazánok bemutató videóban egy pillanatra látható egy pirosra kifestett köröm. Kizárásos alapon minden trollsz a polosra tippelt mint kameraman.
Chapter 4 folytatása:
Ez sajnos tovább fokozta Isti születése otta meglévő szarfetisét.
Ekkor Isti visza fordult és sírva el futót a háztól le kuporodot egy szarszagu kuka mellé és elkezdte verni a faszat az ott latotakra.
Chapter 5 báratja
Khlohek Blacsenko (A csőves) volt a legjobb barátja akki monopoli jogsival vezetett át a határon.
Blacsenkoval komoly mafia üzletei a biciklik ellopása volt Ausztriába
Blacsenko miután le bukott a monopoli jogsival utána vonaton folytatak műveleteket.
Blacsenko legnagyobb hibája az volt hogy sokszor kangorcsot kapot és itsinek kelet kiengesztelnie.
Chapter 6 Munkái a gangszternek
Isit német országba a lands milk ekbe verte bele a faszát és a biztonsági kamera rajta kapta majd páros lábal basztak ki munka helyérol.
Majd a határon elkapták mert nem fizetett kár teritést.
Be is basztak a koterba ahol le ejtette a szappant és egy kanfaszu öregember seggbe baszta.Hamarosan folytatjuk