Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Köszi a hasznos tippeket trollégák Közben feltöltöttem már két videót az én elképzelésem szerinti elhelyezéssel és láthatósággal.. Jobb lett volna előbb benézni ide
Na mindegy, a jövőben akkor így: https://ibb.co/YF39NtTH tenném fel a tc-s vízjelet, szerintem ez még az elmegy kategória, annyira nem zavaró.
@Fegyenc ja az is elég gusztustalan mikor belekúrsz sok órát egy videóba és egy random akárki meg azzal fog bevételt vagy nézettséget szerezni.
Mondom, nekem alapból nincs bajom azzal ha valaki letölti a videóimat és újra közli xy platformon, csak akkor annyi legyen benne, hogy odaírja vagy elhelyez egy linket, hogy ez szemétváros anyag.
Most legalább ha elakarja tűntetni a tc-s logót dolgozzon is egy kicsit vele, ne csak 5 perces ctrl+v ctrl+c -ből álljon a művelet
Tulipános jó napokat kívánok a lakóknak! Olyan kérdésem lenne, hogy ehhez a nemzeti kincs értékű weboldalhoz videók fel töltése mellet mi mással lehet még hozzá járulni? Örömmel készítenék videókat én is az oldalhoz, csak emerre nem igazán találkozni trash példányokkal. Előre is köszönöm a válaszokat!
@kistáska:
Érdeklődnék a városvezetéstől, hogy KIZÁRÓLAG az általam rögzített és szerkesztett videókra a jövőben
jó ötlet. Anno amikor csináltam a Top Secret c. filmre maszkos trash videókat turbo titannal meg nagy lacival (mint a Pempi ugy képzeld el) yotubeon volt aki gatlastalanul letöltötte és felrakta saját magához, engem nem kreditálva, azóta se csinálom a vízjelet de tényleg nem ártana, itt persze inkább egyénire gondolok
Ha nem is teljesen középre, de érdemes nagyobb méretben félig átlátszó formában rátenni valahová. Attól még látszik a tartalom, de nem olyan könnyű levakarni.
Csak egy tipp: azt a vízjelet nem a sarkába raknám, mert a jóképességűek fogják és levágják a videó alját. Aztán volt vízjel, nincs vízjel. BD nevű kíváló paródiagyáros csinálja jól. Bele a közepébe, aztán szevasz tavasz.
@kistáska:
Érdeklődnék a városvezetéstől, hogy KIZÁRÓLAG az általam rögzített és szerkesztett videókra a jövőben rakhatok-e egy "trash city.net" vízjelet?
Abszolút. Ez egy jó ötlet, nyugodtan vízjelezze. Ezzel talán egy kicsit segít városunk terjedésében.
Érdeklődnék a városvezetéstől, hogy KIZÁRÓLAG az általam rögzített és szerkesztett videókra a jövőben rakhatok-e egy "trash city.net" vízjelet? Erre gondolok: https://ibb.co/v4ZGn4Rm
Mindezt azért, mert nemrég felhívták a figyelmem, hogy egy youtube és tiktok csatornára folyamatosan pakolják fel a kizárólag itt megtalálható friss, és népszerű tartalmakat. Az én videóimból is több tucatot töltöttek már fel.
Amivel semmi gond nincsen, hisz szabadon felhasználható anyagról van szó, viszont!
Én ezeket a videókat kizárólag a szemét város lakóinak csinálom, máshová nem töltöm fel, ha már valaki letölti, újra felhasználja haszonszerzési céllal akkor annyi lehetne benne, hogy legalább dob egy forrás megjelölést akár #tag formájában.
Szóval ha ez rendben van, akkor tennék egy ilyen vízjelet a jövőben CSAK a saját tartalmaimra, ezzel is népszerűsítve a szemétvárost
Jelezni szeretném, hogy véletlenül egy olyan Hájasbré videót töltöttem fel ami már szerepel az oldalon, és egy trolléga csinálta még 1 éve. Nem voltam elég körültekintő, azt hittem hogy egy sosem látott kocsis hisztis videót találtam.
@ujjaszuletettszomszedok:
Sajnálatos.. na mindegy várok türelemmel. Marad a youtube az archiválásra
Megértem, hogy önnek ez frusztráló, de nagyon jó oka van, hogy miért moderáljuk manuálisan a felkerülő tartalmakat. Sokan vannak akik szeretnék ellehetetleníteni a TrashCity működését, és ennek egyik kiváló módja lenne, ha el tudnák árasztani az oldalt illegális tartalmakkal. Persze így is próbálkoznak, de valamelyik rostán mindig fennakadnak. Ezen felül szeretnénk megőrizni az oldal trash-tematikáját is.
Amennyiben fontos önnek, hogy a feltöltött videói azonnal elérhetőek legyenek javaslom, hogy használjon egy másik megosztót erre a célra. Kérem ezt ne vegye úgy, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, hiszen mi örülnénk neki, ha hozzánk is feltöltené ezeket a videókat, ezzel is tovább gyarapítva városunk közkincsét
Köszönöm az intelligens választ. Nagyra értékelem🙌
@ujjaszuletettszomszedok:
Sajnálatos.. na mindegy várok türelemmel. Marad a youtube az archiválásra
Megértem, hogy önnek ez frusztráló, de nagyon jó oka van, hogy miért moderáljuk manuálisan a felkerülő tartalmakat. Sokan vannak akik szeretnék ellehetetleníteni a TrashCity működését, és ennek egyik kiváló módja lenne, ha el tudnák árasztani az oldalt illegális tartalmakkal. Persze így is próbálkoznak, de valamelyik rostán mindig fennakadnak. Ezen felül szeretnénk megőrizni az oldal trash-tematikáját is.
Amennyiben fontos önnek, hogy a feltöltött videói azonnal elérhetőek legyenek javaslom, hogy használjon egy másik megosztót erre a célra. Kérem ezt ne vegye úgy, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, hiszen mi örülnénk neki, ha hozzánk is feltöltené ezeket a videókat, ezzel is tovább gyarapítva városunk közkincsét
@ujjaszuletettszomszedok:
Mennyi idő mire egy vidit feldolgoznak? 600megás videó óràk óta nincs feldolgozva és igen értékes anyagról van szó... Nem szeretek ide feltölteni pont emiatt a körülményesség miatt, de néha muszáj...
Kézileg fogadják el és publikálják a videókat, az telik több időbe. Átlagosan egy napon belül megvan, néha előfordul hogy 2 nap
Sajnálatos.. na mindegy várok türelemmel. Marad a youtube az archiválásra
@ujjaszuletettszomszedok:
Mennyi idő mire egy vidit feldolgoznak? 600megás videó óràk óta nincs feldolgozva és igen értékes anyagról van szó... Nem szeretek ide feltölteni pont emiatt a körülményesség miatt, de néha muszáj...
Kézileg fogadják el és publikálják a videókat, az telik több időbe. Átlagosan egy napon belül megvan, néha előfordul hogy 2 nap
Mennyi idő mire egy vidit feldolgoznak? 600megás videó óràk óta nincs feldolgozva és igen értékes anyagról van szó... Nem szeretek ide feltölteni pont emiatt a körülményesség miatt, de néha muszáj...
Csak szeretném leírni, hogy amióta ezt az oldalt megtaláltam, azóta mindig garantált a röhögőgörcsöm. Nem csak a videók, de az alattuk lévő hozzászólások miatt is. Szebbé teszitek a napjaimat! Szercsi-lávcsi
@McMizatnrop:
Volt egy video talan ahol bemondta(?) 9. Kerulet.közraktár utca, (vhol a Bálna mögöt).
mikori video ez? Hát bakker az erkel utca a bálnánál van kb, ott lakott, én is anno, láttam is, de ez évek óta volt. Most hol van. Szabadon? Csak nem videozik?
Erkel utca 4 3. emelet, Google Mapsen is be van jelölve, ahogy a hartai bázis is. Kapucsengőn is ott a Markó név.
De már régóta semmi aktivitás a csatornán, tuti lenne videó ha kiengedték volna a zártosztályról.
@Dragonháj:
Sviccerhurre Edytáról van valami info info? Rég láttam róla új feltöltést. Nincs tiktokom, csak az itteni videókból követem a trashek nyomorát.
Néha indít egy-egy élőt fingtokon, legtöbbször egy szarrá filterezett fénykép mögül pofázik. Magát is egyre kevesebbszer mutatja, mondjuk amilyen lelakott feje van nem is csodálom, szerencsétlen telefon procija szénné izzadhat a sok filtertől, hogy fennmaradjon a 20 évvel fiatalabb kinézet élőzés közben
Ja meg a Tenerife szutymadékkal szokott még liveloni, megbeszélik a semmit a saját szintjükön, és ennyi.
Horváth Martin 9 hónap eltűnés után posztolt egy rövid videót YouTubera, aki esetleg szeretné hogy visszatérjen liveozni, az írhat neki kommentet: https://youtu.be/QMzkhhfMkGY
@Brako:
Egy esetleges fejlesztéssel (kéréssel/kérdéssel) kapcsolatban hova lehet írni, tessékmondani? Nem akarom teleszemetelni a fórumot, ezért nem itt fejteném ki részletesen.
Nyugodtan írja le ide, vagy ha nem akarja a fórumba akkor Schwartz úr profiljára. Biztosan örülni fog neki
Egy esetleges fejlesztéssel (kéréssel/kérdéssel) kapcsolatban hova lehet írni, tessékmondani? Nem akarom teleszemetelni a fórumot, ezért nem itt fejteném ki részletesen.
Vicces ahogy próbálnak jó tanácsokat adni neki, ő meg loopol tovább a rögeszméiről. A nárcisztikus személyiségzavar miatt úgysem fog soha tanulni a hibáiból, vagy elismerni ha nincs igaza. Neki az az életcélja, hogy megéljen a laikusok átveréséből és aki ennek az útjába mer állni az népirtást követ el
@McMizatnrop:
Volt egy video talan ahol bemondta(?) 9. Kerulet.közraktár utca, (vhol a Bálna mögöt).
mikori video ez? Hát bakker az erkel utca a bálnánál van kb, ott lakott, én is anno, láttam is, de ez évek óta volt. Most hol van. Szabadon? Csak nem videozik?
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Na mindegy, a jövőben akkor így: https://ibb.co/YF39NtTH tenném fel a tc-s vízjelet, szerintem ez még az elmegy kategória, annyira nem zavaró.
@Fegyenc ja az is elég gusztustalan mikor belekúrsz sok órát egy videóba és egy random akárki meg azzal fog bevételt vagy nézettséget szerezni.
Mondom, nekem alapból nincs bajom azzal ha valaki letölti a videóimat és újra közli xy platformon, csak akkor annyi legyen benne, hogy odaírja vagy elhelyez egy linket, hogy ez szemétváros anyag.
Most legalább ha elakarja tűntetni a tc-s logót dolgozzon is egy kicsit vele, ne csak 5 perces ctrl+v ctrl+c -ből álljon a művelet
jó ötlet. Anno amikor csináltam a Top Secret c. filmre maszkos trash videókat turbo titannal meg nagy lacival (mint a Pempi ugy képzeld el) yotubeon volt aki gatlastalanul letöltötte és felrakta saját magához, engem nem kreditálva, azóta se csinálom a vízjelet de tényleg nem ártana, itt persze inkább egyénire gondolok
Csak egy tipp: azt a vízjelet nem a sarkába raknám, mert a jóképességűek fogják és levágják a videó alját. Aztán volt vízjel, nincs vízjel. BD nevű kíváló paródiagyáros csinálja jól. Bele a közepébe, aztán szevasz tavasz.
Köszönöm a jóváhagyást Schwartz úr
Abszolút. Ez egy jó ötlet, nyugodtan vízjelezze. Ezzel talán egy kicsit segít városunk terjedésében.
Mindezt azért, mert nemrég felhívták a figyelmem, hogy egy youtube és tiktok csatornára folyamatosan pakolják fel a kizárólag itt megtalálható friss, és népszerű tartalmakat. Az én videóimból is több tucatot töltöttek már fel.
Amivel semmi gond nincsen, hisz szabadon felhasználható anyagról van szó, viszont!
Én ezeket a videókat kizárólag a szemét város lakóinak csinálom, máshová nem töltöm fel, ha már valaki letölti, újra felhasználja haszonszerzési céllal akkor annyi lehetne benne, hogy legalább dob egy forrás megjelölést akár #tag formájában.
Szóval ha ez rendben van, akkor tennék egy ilyen vízjelet a jövőben CSAK a saját tartalmaimra, ezzel is népszerűsítve a szemétvárost
Köszönöm az intelligens választ. Nagyra értékelem🙌
Megértem, hogy önnek ez frusztráló, de nagyon jó oka van, hogy miért moderáljuk manuálisan a felkerülő tartalmakat. Sokan vannak akik szeretnék ellehetetleníteni a TrashCity működését, és ennek egyik kiváló módja lenne, ha el tudnák árasztani az oldalt illegális tartalmakkal. Persze így is próbálkoznak, de valamelyik rostán mindig fennakadnak. Ezen felül szeretnénk megőrizni az oldal trash-tematikáját is.
Amennyiben fontos önnek, hogy a feltöltött videói azonnal elérhetőek legyenek javaslom, hogy használjon egy másik megosztót erre a célra. Kérem ezt ne vegye úgy, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, hiszen mi örülnénk neki, ha hozzánk is feltöltené ezeket a videókat, ezzel is tovább gyarapítva városunk közkincsét
Sajnálatos.. na mindegy várok türelemmel. Marad a youtube az archiválásra
Kézileg fogadják el és publikálják a videókat, az telik több időbe. Átlagosan egy napon belül megvan, néha előfordul hogy 2 nap
A fórumon nem működik a spamnek jelölés, ha a zászlóra kattintok: "Hiba a spamnek jelölés közben!"
Melyik fórumon?
Erkel utca 4 3. emelet, Google Mapsen is be van jelölve, ahogy a hartai bázis is. Kapucsengőn is ott a Markó név.
De már régóta semmi aktivitás a csatornán, tuti lenne videó ha kiengedték volna a zártosztályról.
Néha indít egy-egy élőt fingtokon, legtöbbször egy szarrá filterezett fénykép mögül pofázik. Magát is egyre kevesebbszer mutatja, mondjuk amilyen lelakott feje van nem is csodálom, szerencsétlen telefon procija szénné izzadhat a sok filtertől, hogy fennmaradjon a 20 évvel fiatalabb kinézet élőzés közben
Ja meg a Tenerife szutymadékkal szokott még liveloni, megbeszélik a semmit a saját szintjükön, és ennyi.
Nyugodtan írja le ide, vagy ha nem akarja a fórumba akkor Schwartz úr profiljára. Biztosan örülni fog neki
https://www.youtube.com/post/UgkxpouEJkNHCYva0NX3CALOmMlsxhw0mt2u
Akkor ott folytatjuk.
Üdvözlöm. Ha gondolja a profilomra is írhat.
mikori video ez? Hát bakker az erkel utca a bálnánál van kb, ott lakott, én is anno, láttam is, de ez évek óta volt. Most hol van. Szabadon? Csak nem videozik?