Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Dr Tájfel:
Bár az is tény, hogy mi nem is tervezzük embereknek árulni 10-20 ezer forintért ""támogatás"" címszó alatt személyi igazolvány és közüzemi számlák elkérése mellett
További üzleti modellekért keressétek Heiner Ernőt a bőnyi dohányboltok egyikében.
Adócsalási, életvezetési tanácsok és műszaki megoldásokért keressétek bizalommal.
@Rendszergazda:
Gondolom eddig annyit tárolt a renCer hogy hány like van illetve ki szavazott, felteszem azt nem hogy ki mivel szavazott, csak a szummát.
Valahogy így kell elképzelni, igen.
Sajnos számunkra is csak utólag, a hónapok alatt derült ki az, hogy úgy volt egy hulladék ez a "weboldal motor", ahogy volt.
Szerencsétlen kollégáim itt a tájfelsz sóhivatalban kb. megőszülnek mire ezt valaha teljesen stabil állapotba tudják állítani, de legalább méltóan hű ez a város a 'trash' jelzőhöz.
Bár az is tény, hogy mi nem is tervezzük embereknek árulni 10-20 ezer forintért ""támogatás"" címszó alatt személyi igazolvány és közüzemi számlák elkérése mellett.
Can esély rá hogy skizogeri kikerült?
Anno a könyvének az árára voltam kíváncsi és most este kaptam sorban 5 emailt a világmegváltásos könyvéről meg valami Orbán Magyar skizofrén dolgok plusz valami onlyfanszos tanárról is beszél az egyik levélben
Amúgy az ő stílusa.
@SuperDave:
Nem lehetett volna szimplán a Medve irtót ráküldeni?
Ezen most röhögtem egyet! Ez a vége a sok hacsizásnak. Neroék is hacsiznak egyet aztán tessék, eltünnek a lájkok.
Gondolom eddig annyit tárolt a renCer hogy hány like van illetve ki szavazott, felteszem azt nem hogy ki mivel szavazott, csak a szummát.
Ez van ha hsp webfejleszt, Tájfelék foltozhatják a spegettit. Egyesek azt beszélik hogy a TC kernele még a HSP Endencio biosába volt integrálva és a bootloaderén keresztül töltötték be veszett pörgő-kerge kórban szenvedő rókák a botnet pókhálóra.
Csak annyit üzenek
@Boros Dani:
Köszi. most látom. Gondolom Niki Angel kernel futhatott a komment likeok mögött, hogy csak ilyen nyakatekert megoldás jöhetett szóba.
Nem szeretnék bele menni a technikai dolgokba, de dióhéjban a "gyári" megoldás hiányos volt, ki kellett egészíteni, hogy vissza lehessen vonni a szavazatokat, azonban az új logika összeférhetetlen volt a régivel.
@Mátyás az igazságtalan:
valaki lőjön fel egy discord szerót tbh
Én szívesen nyitok egy "szemétváros beszélgetős" DC szerót, ha te vállalod a 365/0-24 moderálást
Szerintem ahogy kikerülne a link - hiába a különféle pl. csak mobilszámmal hitelesített acc-al lehet hozzászólni - korlátozások ellenére az első 10 percben a retardok szarrá floodolnák a szerót
@MC Örömforrás:
Kedves Troll társaim! Engedjétek meg, hogy egy marhanagy bocsánatkérést intézzek felétek a viselkedésemmel kapcsolatban. Csak cinikus vagyok magammal szemben, hogy még akkor is elengedhetem a farok üldözésének izgalmát illetve az opcionálisságot, amikor odaérek erre a pontra. Mert szuper addiktív. Már nagyon fiatalon elértem a pénzügyi függetlenséget, és nagyjából az egyetlen érdekes v. ösztönző dolog az, hogy a családommal, pár közeli bárátáimmál hűvös szart csinálok, néhány intellektuális törekvés és napjaim jelentős része több nő kezelése.
Tisztelt vezetés! Ennek a Skizo emlebetegneg a tiltását kérjük most!
Szíves elnézésüket kérjük a komment like/dislike-ok miatt, sajnos ez egy szükséges rossz volt egy biztonsági rés betöméséhez. Az aktivitási pontjaikat ez nem érinti, így nem kell attól tartaniuk, hogy Hülyegyerek lesz önökből Még egyszer köszönjük 3FA trollégának, hogy felhívta a hibára a figyelmünket
@Nevem Senki:
Huffnágel végül törölte az utolsó profilját vagy a városvezetés lőtte ki? Most nézem, hogy eltűnt a profilja. Pedig egy pár napja még mintha aktív lett volna az oldalon.
A Bolondakisiregylanyutan felhasználót nem mi töröltük, de mint látja több másik fiókja is van amivel párhuzamosan küzd a felfüggesztésért.
Lehet csal az emlékezetem, de úgy rémlik, hogy nyársra tűzték fejedet, illetve ráolvasták a fejedre, ha mégegyszer kiderül, hogy te vagy bármely profil mögött, onnantól kezdve lesújt a banbunkó.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
További üzleti modellekért keressétek Heiner Ernőt a bőnyi dohányboltok egyikében.
Adócsalási, életvezetési tanácsok és műszaki megoldásokért keressétek bizalommal.
Valahogy így kell elképzelni, igen.
Sajnos számunkra is csak utólag, a hónapok alatt derült ki az, hogy úgy volt egy hulladék ez a "weboldal motor", ahogy volt.
Szerencsétlen kollégáim itt a tájfelsz sóhivatalban kb. megőszülnek mire ezt valaha teljesen stabil állapotba tudják állítani, de legalább méltóan hű ez a város a 'trash' jelzőhöz.
Bár az is tény, hogy mi nem is tervezzük embereknek árulni 10-20 ezer forintért ""támogatás"" címszó alatt személyi igazolvány és közüzemi számlák elkérése mellett.
Anno a könyvének az árára voltam kíváncsi és most este kaptam sorban 5 emailt a világmegváltásos könyvéről meg valami Orbán Magyar skizofrén dolgok plusz valami onlyfanszos tanárról is beszél az egyik levélben
Amúgy az ő stílusa.
Nem, azokat nem az értékelések alapján díjazzuk.
Sajnos tény, hogy vannak hiányosságai a motornak (sőt). Azért igyekszünk használhatóbbá tenni. Pörgő macskákkal sajnos viszont nem tudok szolgálni.
Ezen most röhögtem egyet! Ez a vége a sok hacsizásnak. Neroék is hacsiznak egyet aztán tessék, eltünnek a lájkok.
Gondolom eddig annyit tárolt a renCer hogy hány like van illetve ki szavazott, felteszem azt nem hogy ki mivel szavazott, csak a szummát.
Ez van ha hsp webfejleszt, Tájfelék foltozhatják a spegettit. Egyesek azt beszélik hogy a TC kernele még a HSP Endencio biosába volt integrálva és a bootloaderén keresztül töltötték be veszett pörgő-kerge kórban szenvedő rókák a botnet pókhálóra.
Csak annyit üzenek
Nem szeretnék bele menni a technikai dolgokba, de dióhéjban a "gyári" megoldás hiányos volt, ki kellett egészíteni, hogy vissza lehessen vonni a szavazatokat, azonban az új logika összeférhetetlen volt a régivel.
Köszi. most látom. Gondolom Niki Angel kernel futhatott a komment likeok mögött, hogy csak ilyen nyakatekert megoldás jöhetett szóba.
https://www.tiktok.com/@lazakarora/video/7552631032898440470
https://trashcity.net/notices
Én szívesen nyitok egy "szemétváros beszélgetős" DC szerót, ha te vállalod a 365/0-24 moderálást
Szerintem ahogy kikerülne a link - hiába a különféle pl. csak mobilszámmal hitelesített acc-al lehet hozzászólni - korlátozások ellenére az első 10 percben a retardok szarrá floodolnák a szerót
ez nem ő.
Tisztelt vezetés! Ennek a Skizo emlebetegneg a tiltását kérjük most!
1-2 hónapja rakott ki trash csoportba valaki képet, hogy az Eiffel téren látta egy cigány nővel https://ibb.co/album/5Bc5Xm
"Óóó, jaj neeeee! Nyehehehe."
Köszönöm szépen a tájékoztatást!
Kb. 170-175 fertálya lehet.
A Bolondakisiregylanyutan felhasználót nem mi töröltük, de mint látja több másik fiókja is van amivel párhuzamosan küzd a felfüggesztésért.
Lehet csal az emlékezetem, de úgy rémlik, hogy nyársra tűzték fejedet, illetve ráolvasták a fejedre, ha mégegyszer kiderül, hogy te vagy bármely profil mögött, onnantól kezdve lesújt a banbunkó.
Vagy sikerült X-elni a városvezetéssel?