Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@SneciGeci:
Észrevettem, hogy a kommenteket nem lehet szerkeszteni.
A korlátlanul szerkeszthető kommentekkel nagyon vissza lehet élni. Ami viszont a Prohardver fórumokon van, hogy a beküldés után még 5 percig módosíthatod (ezzel mondjuk javíthatod a gépelési vagy fogalmazási hibákat) a hozzászólást az egy jó dolog.
Viszont gondolj bele, írsz egy választ egy videó alá, érkezik rá x komment, majd másnap gondolsz egyet és átszerkeszted egy tök random faxságra a válaszod, onnantól kezdve értelmét veszti az egész bejegyzés.
Közhírré tétetik! Hülye agyatlan konzumidióta megvette az új iPhone 17 pro maxot. Csodálom nem a 2 terrás változatot. Most mégjobb képminőségben fognak jönni a löttytesztek.
Nekem lenne egy észrevételem a kommentelést illetően. Észrevettem, hogy a kommenteket nem lehet szerkeszteni. Szerintem ha van rá igény és lehetőség, akkor legyen ott egy "komment szerkeszt" opció is!
Valószínű nem ernőke regisztrálta, nem hiszem hogy szívesen támogatná a Rackhost-ot és ők se szívesen látnák az ügyfélkörükben az erőszakos fenyegetések után. Szerintem inkább valamelyik trolléga volt miután ernőke regisztrációja lejárt
https://wiki.trashforum.org/Heiner_Ern%C5%91/trashcity.hu
Domain: trashcity.hu
Állapot: Regisztrált
Zónában: Igen
Domain-használó: Természetes személy
Kapcsolattartó: Természetes személy
Névszerverek: ns1.dns24.hu ns2.dns24.hu ns3.dns24.hu ns4.dns24.hu
Regisztrálva: 2025-03-14 01:07:40
Lejárati idő: 2026-03-14
Regisztrátor: Rackhost Zrt.
Regisztrátor cim: HU 6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
itt a cím a rackhost szegedi bejelentett címe, semmi különös
Domain: trashcity.hu
Állapot: Regisztrált
Zónában: Igen
Domain-használó: Természetes személy
Kapcsolattartó: Természetes személy
Névszerverek: ns1.dns24.hu ns2.dns24.hu ns3.dns24.hu ns4.dns24.hu
Regisztrálva: 2025-03-14 01:07:40
Lejárati idő: 2026-03-14
Regisztrátor: Rackhost Zrt.
Regisztrátor cim: HU 6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
Elnézésér kérem Táska úr, jelenleg lóugrásban haladunk a videók elfogadásával, hogy friss és archív anyagok is kikerüljenek minden nap. Valószínű ez a videója egymaga ékelődött be a VKÁ videók közé és így átsiklottunk rajta. Amennyiben nem kapott értesítést elutasításról még mindig a feltöltési sorban várakozik és elbírálásra fog kerülni.
@Dr Tájfel:
Mert rengeteg retro VKÁ videó került feltöltésre és ezeket is ellenőrizni kell
Semmi gond Tájfel Úr, csak a Pepszi Bélás videó utáni (néhány) feltöltésem már elfogadásra került. Ezért felmerült bennem a kétség, hogy a vén buzi szopós friss fingtok élőjét esetleg nem preferálja a Tájfel sóhivatal.
Várok akkor türelemmel
@kistáska: Mert rengeteg retro VKÁ videó került feltöltésre és ezeket is ellenőrizni kell. Emiatt egyes videókat előbb, míg más anyagokat később tudunk ellenőrizni/kiengedni. Kérem legyen türelemmel addig is.
A szeptember 28-án feltöltött "Pepszi Béla" videóm miért nem került még mindig elfogadásra? https://ibb.co/60xtLRqp
Ha ez irreleváns tartalomnak minősül a szemétvárosban, akkor legalább egy elutasítva üzenet az értesítésekben nem ártana küldeni, hogy a jövőben ne pazaroljak időt az ide feltöltésre
@SuperDave:
Ha jól emlékszem ernőke is próbálkozott ilyesmivel. A belső csoportban koldult rá ezerrel, aztán persze semmilyen hatása nem volt a mestertervének a TC működésére
Kár hogy nincs rajta semmilyen tartalom. Mondjuk nem tudom hogy egy ilyen domain miért vetné vissza szemétváros működését.
Ha jól emlékszem ernőke is próbálkozott ilyesmivel. A belső csoportban koldult rá ezerrel, aztán persze semmilyen hatása nem volt a mestertervének a TC működésére
@Jon TrashHunter:
Magyar Trashrettenet csatorna szerint Markó Gergő kiszabadult (sajnos) a pszichiátriáról és protonmailről zagyválja a faszságait megint:
https://imgur.com/a/4CUc7GZ
Szemmel láthatólag a gyógykezelés semmit se hatott, szóval nem lepődnék meg ha hamarosan újrakezdődne youtubeon a világmegváltása
Amúgy annak a csatornának a tulajdonosa pedig én volnék. Narancsospirula küldte át ezeket nekem illetve át küldte az e-mail címemet Markó Gergelynek kísérletből.
@Dragonháj:
Régebben láttam még a TrashVOD-on egy videót, ahol Kaffka Tranyó üvöltözte, hogy Cipromiiiix, és teljesen megrambósodott tőle. Akinek megvan ez a felvétel, lenne olyan kedves, hogy feltöltené ide? Anno szarrá röhögtem magam rajta, de sehol sem találom.
Régebben láttam még a TrashVOD-on egy videót, ahol Kaffka Tranyó üvöltözte, hogy Cipromiiiix, és teljesen megrambósodott tőle. Akinek megvan ez a felvétel, lenne olyan kedves, hogy feltöltené ide? Anno szarrá röhögtem magam rajta, de sehol sem találom.
@McSkziofrén:
anno voltak egész jó dumái meg hozzászolásai már persze a részeg örjöngéseket leszámítva, sajnálom hogy idáig fajult a csávó
Ezt mondtam én is mikor még a Lidl szatyros Rambos prof képe volt
Mi is sajnáljuk, de sajnos amikor alkoholhoz nyúl rendbontó tevékenységbe kezd az oldalon, ezért vesztette el a korábbi felhasználói fiókjait. Általában akkor tért vissza hozzánk, amikor sikerült úrrá lenni a démonain, de most futószalagon gyártja a profilokat és sok bejelentést kapunk az állandó spam miatt. A többi városlakóval szemben sem lenne korrekt, ha ezt figyelmen kívül hagynánk és szemétváros utcáit ellepnék a kéretlen hozzászólások.
Az erkölcsrendész dolga, hogy odamenjen az emberekhez, és ha valamit nem jól csinálnak akkor rátereljék őket a helyes útra, mint egy szerető apa a gyermekeit. Persze ha a gyerek rossz, akkor néha meg kell verni. Esetleg bizonyos esetekben agyon is... Bocsássanak meg, megint elragadtattam magam, az előbbieket kérem hagyják figyelmen kívül
@kistáska:
Interjú a fehérvári rádióban az ASKA alapítvány vezetőjével a Subi csalás üggyel kapcsolatban https://voca.ro/15dF49aXmTeU
A feljelentést megtették a koldusok ellen!
Ha releváns az anyag akkor feltöltöm videó formájában az oldalra.
@Dr Zéró:
Mostantól törölni fogjuk Huffnágel újabb fiókjait és hozzászólásait amíg ki nem józanodik. Így neki is több ideje lesz megszemlélnie saját magát abban bizonyos görbe tükörben
anno voltak egész jó dumái meg hozzászolásai már persze a részeg örjöngéseket leszámítva, sajnálom hogy idáig fajult a csávó
Ezt mondtam én is mikor még a Lidl szatyros Rambos prof képe volt
Hozzászólások
4480 hozzászólás
A korlátlanul szerkeszthető kommentekkel nagyon vissza lehet élni. Ami viszont a Prohardver fórumokon van, hogy a beküldés után még 5 percig módosíthatod (ezzel mondjuk javíthatod a gépelési vagy fogalmazási hibákat) a hozzászólást az egy jó dolog.
Viszont gondolj bele, írsz egy választ egy videó alá, érkezik rá x komment, majd másnap gondolsz egyet és átszerkeszted egy tök random faxságra a válaszod, onnantól kezdve értelmét veszti az egész bejegyzés.
https://wiki.trashforum.org/Heiner_Ern%C5%91/trashcity.hu
itt a cím a rackhost szegedi bejelentett címe, semmi különös
trashcity.hu domain adatai
Domain: trashcity.hu
Állapot: Regisztrált
Zónában: Igen
Domain-használó: Természetes személy
Kapcsolattartó: Természetes személy
Névszerverek: ns1.dns24.hu ns2.dns24.hu ns3.dns24.hu ns4.dns24.hu
Regisztrálva: 2025-03-14 01:07:40
Lejárati idő: 2026-03-14
Regisztrátor: Rackhost Zrt.
Regisztrátor cim: HU 6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 41.
Semmi gond Tájfel Úr, csak a Pepszi Bélás videó utáni (néhány) feltöltésem már elfogadásra került. Ezért felmerült bennem a kétség, hogy a vén buzi szopós friss fingtok élőjét esetleg nem preferálja a Tájfel sóhivatal.
Várok akkor türelemmel
Ha ez irreleváns tartalomnak minősül a szemétvárosban, akkor legalább egy elutasítva üzenet az értesítésekben nem ártana küldeni, hogy a jövőben ne pazaroljak időt az ide feltöltésre
Kár hogy nincs rajta semmilyen tartalom. Mondjuk nem tudom hogy egy ilyen domain miért vetné vissza szemétváros működését.
Méghozzá nem is olyan régen
https://whois.domaintools.com/trashcity.hu
Amúgy annak a csatornának a tulajdonosa pedig én volnék. Narancsospirula küldte át ezeket nekem illetve át küldte az e-mail címemet Markó Gergelynek kísérletből.
"kedd délelőtt nem berúgni az olyan, mint elpazarolni az életed"
https://imgur.com/a/4CUc7GZ
Szemmel láthatólag a gyógykezelés semmit se hatott, szóval nem lepődnék meg ha hamarosan újrakezdődne youtubeon a világmegváltása
ezt a kérésekhez írd ki
Jogos! Lamantin igazi hungarikum, már-már közkincse az egész országnak
na, ezt sértésnek veszem, mert én is az vagyok! a bálnaszirénen kívül sok jót adott már ez a város az országnak
Mi is sajnáljuk, de sajnos amikor alkoholhoz nyúl rendbontó tevékenységbe kezd az oldalon, ezért vesztette el a korábbi felhasználói fiókjait. Általában akkor tért vissza hozzánk, amikor sikerült úrrá lenni a démonain, de most futószalagon gyártja a profilokat és sok bejelentést kapunk az állandó spam miatt. A többi városlakóval szemben sem lenne korrekt, ha ezt figyelmen kívül hagynánk és szemétváros utcáit ellepnék a kéretlen hozzászólások.
Az erkölcsrendész dolga, hogy odamenjen az emberekhez, és ha valamit nem jól csinálnak akkor rátereljék őket a helyes útra, mint egy szerető apa a gyermekeit. Persze ha a gyerek rossz, akkor néha meg kell verni. Esetleg bizonyos esetekben agyon is... Bocsássanak meg, megint elragadtattam magam, az előbbieket kérem hagyják figyelmen kívül
Lehet Szögedi származású na
6:12-nél ilyet szól: pöcséttel
Ezt mondtam én is mikor még a Lidl szatyros Rambos prof képe volt
Egyelőre nem tudom most pontosan, hogy melyik videó, de töltse fel ha gondolja és akkor megnézzük. Garantálni nem garantálok semmit.