Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Először azt hittem a név alapján, hogy ez egy troll csatorna Ilyen nincs
Bigaveréshez ajánlom ezt a csatornát:
https://www.youtube.com/@fatgirldancingfromhungary/shorts

Hogy az önégetést még most sem tudja elengedni.
@Trashbag:
találtam egy elég komoly trutymós fejet

Tényleg nem rossz

https://ibb.co/8gr2x3xQ
Kérdés a vezetőség felé, hogy kaphatna-e trutyi egy új emojit, mert találtam egy elég komoly trutymós fejet, ami talán megérne egy új emojit a mesternek:
https://trashcity.net/video/19207
0:44 időnél
@SneciGeci:
Igen, pont Penetrásék menhelyes fiaskója miatt is jutott eszembe ez. Ezzel egyébként nem sértünk törvényt sem, mert a hatóság munkáját segítjük, szóval ebbe nem tudnak belekötni.

Még a végén kiderül hogy a trashcity magyar családok százainak kínzásáért felelős oldal nem is olyan rossz hely
@Dragonháj:
@SneciGeci:
Felvetés:
Amelyik trash-ről kiderül, hogy hatósági eljárás folyik ellene, az a trash karakter kerüljön prioritásba mindaddig, ameddig folyik ellene hatósági eljárás, mert lehet, hogy akaratán kívül elejt egy-két fontos bizonyítékot az adott ügyben!

Szerintem ez jó ötlet.
- Brigittahó
- Trutyesz
- Pakisztáni Pantera és SubiDubi
- Lamantin
Valakit kifelejtettem?

PS.: NSZKSZ a zsírboros feltöltésért, végre ő is a megérdemelt helyére került.

Igen, pont Penetrásék menhelyes fiaskója miatt is jutott eszembe ez. Ezzel egyébként nem sértünk törvényt sem, mert a hatóság munkáját segítjük, szóval ebbe nem tudnak belekötni.
killerbunnyinrage törölte a twitch vod-okat ahogy sejtettem. Sajnos vagy nem sajnos nem volt időm letölteni a korábbiakat, az aktuálisak viszont ide fognak felkerülni:

https://gofile.io/d/DAxyB2
@SneciGeci:
Felvetés:
Amelyik trash-ről kiderül, hogy hatósági eljárás folyik ellene, az a trash karakter kerüljön prioritásba mindaddig, ameddig folyik ellene hatósági eljárás, mert lehet, hogy akaratán kívül elejt egy-két fontos bizonyítékot az adott ügyben!

Szerintem ez jó ötlet.
- Brigittahó
- Trutyesz
- Pakisztáni Pantera és SubiDubi
- Lamantin
Valakit kifelejtettem?

PS.: NSZKSZ a zsírboros feltöltésért, végre ő is a megérdemelt helyére került.
Felvetés:
Amelyik trash-ről kiderül, hogy hatósági eljárás folyik ellene, az a trash karakter kerüljön prioritásba mindaddig, ameddig folyik ellene hatósági eljárás, mert lehet, hogy akaratán kívül elejt egy-két fontos bizonyítékot az adott ügyben!
@Boros Dani:
Fogjátok már be a pofátokat.


https://ibb.co/C3tpHWMZ
Nem tudsz tenni semmit, itt emberkedek az interneten
Fogjátok már be a pofátokat.
@McSkziofrén:
telezabálja magát meg ráiszik 2 liter pepszit utána kezdi rájönni az irtozatos skizo roham


Inzulin rezisztencia. A napokban pont írtam az egyik vidi alá erről, hogy vlsz. a malac is egyenes úton halad a 2-es típusú cukorbetegség felé.

"Az inzulinrezisztencia mentális tünetei közé tartozik a szorongás, ingerlékenység, koncentrációs zavar, depresszió, fáradtság és rossz közérzet. Ezeket a tüneteket gyakran a vércukorszint ingadozása okozza, ami hirtelen fáradtságot, és feszült hangulatot is kiválthat, különösen étkezések kihagyása vagy szénhidrátban gazdag ételek fogyasztása után"
Érdekes megfigyelni hogy mc pistánál miután telezabálja magát meg ráiszik 2 liter pepszit utána kezdi rájönni az irtozatos skizo roham, olvas googlben pár gyógyszernevet és azokat ismételgeti hogy hát ezt rajta kívül senki nem tudja ilyenkor biztos abból a kis agyából kimegy a maradék vér az irtózatos gyomrába azt így megszédül vagy nem tudom
Bariadd feljelentése biztos célba ér majd, hiszen dömpervalagának köszönhetően nagyobb nyomatékot tud adni neki, mint a bőnyi kisgömböc
Feltettem egy videót Bariaddról újra, ami elfogadás alatt van még ugye, de röviden tömören elmondanám, mert a videóban voltak vicces mozzanatok, hogy a nádudvari Snorlax saját elmondásai alapján volt a rendőrségen, és feljelentést akart tenni a drollog ellen.
Úgy tűnik a folyamatos fiók tiltásoknak hála már tényleg csak a legelvetemültebb felszopók maradtak nála, akik akkor is bedobálják neki a fizetésüket, ha a gyereküknek a hónap hátralevő részében vegetás vízbe mártott kiflit kell ennie
@Nevem Senki:
@kistáska:
hát jó ha összejött a mangalicának egy dobozos kokára való koint

Istvánka tör fel, mint Budán a talajvíz. De az a lényeg, hogy ő nyer és a Török vesztett.


Most nézem a spermázó dagadtat, jól tele dobálják megint a régi felszopói ilyen pár napos friss fiókokról a koldus Livike ellen.
Kicsit sem átlátszó, hogy a napokban, a semmiből előbukkant 8-12-es fiókokról dobálnak be neki 3-4 ezer koint Gondolom a korábbi Rájen, meg hasonló értelmi szinten lévő simp incel felszopói már nem merik vállalni magukat, ezért inkább kamu fiókokról pénzelik a pedó férget.
Számomra felfoghatatlan, hogy ki a faszom képes 10-20-30 ezer forint értékben ennek a deviáns genetikai hulladéknak kointot bedobálni. Főleg úgy, hogy a 70%-át behúzza a fingtok.
@kistáska:
hát jó ha összejött a mangalicának egy dobozos kokára való koint

Istvánka tör fel, mint Budán a talajvíz. De az a lényeg, hogy ő nyer és a Török vesztett.
@ExitMemory:
Igaz lehet, hogy Molnár Krisztián elvesztette a 4 órás doboz ragasztós munkahelyét a Retomi kft-nél?


Nem csodálkoznék rajta. Ezek a vállalkozások nem a két szép szemükért foglalkoztatják ezeket a csökkent munkaképességű embereket, hanem az állami kedvezményekért (is) amit cserébe kapnak értük.
Viszont a malac táppénzét a cégből kell finanszírozni, és mivel a malacka lassan többet van táppénzen mint munkában, így simán elképzelhető, hogy némi osztás-szorzás úgy jött ki a matek, hogy nekik ez már nem éri meg, és búcsút vettek tőle.

@SuperDave megnéztem most azt a hajnali fél órás koldulást a Livykével... hát jó ha összejött a mangalicának egy dobozos kokára való koint
Igaz lehet, hogy Molnár Krisztián elvesztette a 4 órás doboz ragasztós munkahelyét a Retomi kft-nél?
Sab Kelemen kedvenc Jutasi mixe: https://www.youtube.com/watch?v=BlEUtbXdt8c
@kistáska:
Most, hogy állítólag "véglegesen" szakított a pedó gyerekező malac a Zohár inasával, szerintetek kivel fog a héten visszatérni koldulásokba?
Szavazzatok trollégák: https://strawpoll.com/LVyK2R2v8Z0

Úgy tűnik egyikünk se nyert, a Livykéhez ment be koldulni. Bár nem tudom meddig fogja elviselni, hiszen ő is egy szaros picsájú
@Dr Zéró:
@kistáska:
Ránéznének majd erre a videómra hogy mizu van vele? Köszönöm
https://trashcity.net/video/19119

Még a feltöltési sorban van, de ön előtt egy másik városlakó is feltöltötte. Amint összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban megtárgyaljuk a kialakult helyzetet


Okés
Ugye megint az van, hogy azóta már került ki feltöltésem, aztán azt hittem valami gebasz van a feltöltéssel.
@kistáska:
Ránéznének majd erre a videómra hogy mizu van vele? Köszönöm
https://trashcity.net/video/19119

Még a feltöltési sorban van, de ön előtt egy másik városlakó is feltöltötte. Amint összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban megtárgyaljuk a kialakult helyzetet
@kistáska:
Ránéznének majd erre a videómra hogy mizu van vele? Köszönöm
https://trashcity.net/video/19119

Még függőben van elvileg, de most én is várok egy videóra. Pedo Sodi-nak akadt egy újabb felszopója aztán gondolom, megér egy misét
Ránéznének majd erre a videómra hogy mizu van vele? Köszönöm
https://trashcity.net/video/19119
@SuperDave:
Az lenne a legnagyobb csavar, ha az ananászozás ellenére visszamenne zohárkához

Zohárka már 2. napja teljesen el van tűnve a fingtokról, a fészbúk fiókja is full privát lett
Az lenne a legnagyobb csavar, ha az ananászozás ellenére visszamenne zohárkához
Most, hogy állítólag "véglegesen" szakított a pedó gyerekező malac a Zohár inasával, szerintetek kivel fog a héten visszatérni koldulásokba?
Szavazzatok trollégák: https://strawpoll.com/LVyK2R2v8Z0