Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Nevem Senki:
@SuperDave:
Mi van Huffnágel, megint bejelentkeztél egy ban-ért?

Mert most melyik volt a profilja? MC Soproni? Komolyan már követni nem tudom. "MI TÉVŐ LEGYEK?!"

jaj már megint törölték.. pedig írt valamit de már nem tudtam elolvasni mert mire feljöttem törölték, hallod hufi regisztrálj be nemahufnnágel vagyok néves és írj már az oldalamra, ott tudunk beszélgetni nyugodtan ott nem zavar mást
@SuperDave:
Persze, a snecológusok teszik a dolgukat, itt inkább a fősodratú(bb) médiára gondoltam. Míg a többi trash egy bizonyos ismertség fölött valamilyen szinten átszivárgott, Endre annyira visszataszító és jelentéktelen, hogy a civil megfigyelő csoporton kívül szinte teljesen ismeretlen maradt. Például a kollégáim közül többen is hallottak MC Istiről, de ha megkérdezném őket ismerik-e Sodit fogalmuk se lenne kiről van szó.

Legtöbben Dancsó videói miatt ismerik MC Istit
Persze, a snecológusok teszik a dolgukat, itt inkább a fősodratú(bb) médiára gondoltam. Míg a többi trash egy bizonyos ismertség fölött valamilyen szinten átszivárgott, Endre annyira visszataszító és jelentéktelen, hogy a civil megfigyelő csoporton kívül szinte teljesen ismeretlen maradt. Például a kollégáim közül többen is hallottak MC Istiről, de ha megkérdezném őket ismerik-e Sodit fogalmuk se lenne kiről van szó.
@SuperDave:
Sodi inkább trash-alatti kategória. Mindig röhögök, hogy a kandúrja bekerült a hírekbe, vele meg a kutya se foglalkozik már

Azért ebben ne legyél annyira biztos, mert a sodipedia megint bővült. Bár azt aláírom, hogy messze nem olyan tempóban, mint eddig.
Sodi inkább trash-alatti kategória. Mindig röhögök, hogy a kandúrja bekerült a hírekbe, vele meg a kutya se foglalkozik már
@Nevem Senki:
@SneciGeci:
Magyarország legnagyobb Trash-je

Nem jó. Sodi a legnagyobb trash. Ő maga a nagy betűs TRASH. Senki nem alantasodott le olyan szinten, mint ő. Még a saját anyja is megveti.

Sodi-ra én inkább a "Legnagyobb Evolúciós Zsákutca címet ragasztanám. Többek között azért is, mert Szüzeskényit is megvetik/vetették a szülei. Meg aztán, Sodinak legalább annyi összejött, hogy egy 0,0000000000001/10-es tranyó alá be tudta vágni a pélót, míg Mc Aggszűznek még ennyi élménye sem volt
@Nevem Senki:
Még a saját anyja is megveti.


Golda szerintem a születése pillanat óta megveti. Vlsz. egy nem kívánt gyerek lehetett a gyagyás, csak 40 éve még ciki volt abortuszra menni.
@Bariadd:
@SneciGeci:
Volna egy felvetésem:
Lehet, hogy a Schobert-família is megérne egy misét itt az oldalon! Ugyanis állandóan teleszórják a netet a szemetükkel. Mind a szülők, mind pedig a két idősebb kölök is.


Mondjuk félő, hogy az ő esetükben is az lenne, ami miatt ugye nem lehet Maunika só videókat sem feltenni, hogy nagyon leuralnák a szcénát, és erre ugye vannak dedikált csatornák egyébként (pl. A nagy Norbiréka biznisz csoport Facebookon). Persze nem leszólva az ötletedet, mert én szerintem is nagyon trash az a bagázs, ahogy van, csak ugye az a baj, hogy nekik egy átlagos napjuk produktívabb szemét termelésében, mint Kaffka és Sodi a termékenyebb időszakjaikban, és egyéb trash szereplők elvesznének az áradatban. Ugye az oldalon bulvár trash csak bizonyos kivételekkel van megengedve, és bár ők már annyira nem fővonalasak, de még mindig bulvár trash kategóriába tartoznak szerintem.

P.S: Én is sokat követtem őket egy időben, és az Ifj. Schobert Norbinál annyira gáznak tartottam, ahogy ilyen 15-16 évesen feltette a kockahasas félmeztelen képeit az instára, a sok vényasszony, MangaVica típusú találkozások meg ott nyáladzottak egy effektíve gyerekre.


A Mónika Show és más kibeszélőshows részleteket valójában szerzői jogi okok miatt nem lehet feltölteni.
@SneciGeci:
Magyarország legnagyobb Trash-je

Nem jó. Sodi a legnagyobb trash. Ő maga a nagy betűs TRASH. Senki nem alantasodott le olyan szinten, mint ő. Még a saját anyja is megveti.
@SneciGeci:
@Dragonháj:
Van kedvetek játszani? Szerintetek melyik trash mibe, hogyan hal bele, és mit gravíroznátok a sírjukra?

Szerintem Mc Incel-t megbassza az ideg, mert meglát egy párt kézenfogva az utcán és emiatt agyfaszt kap. A sírjára pedig azt írnám fel, hogy "Itt nyugszik Mc Szüzeskényi, Magyarország legnagyobb Trash-je, valamint a legnagyobb incel Elliott Rodger óta"



akarod mondani "legnagyobb terese"
@Dragonháj:
Van kedvetek játszani? Szerintetek melyik trash mibe, hogyan hal bele, és mit gravíroznátok a sírjukra?

Szerintem Mc Incel-t megbassza az ideg, mert meglát egy párt kézenfogva az utcán és emiatt agyfaszt kap. A sírjára pedig azt írnám fel, hogy "Itt nyugszik Mc Szüzeskényi, Magyarország legnagyobb Trash-je, valamint a legnagyobb incel Elliott Rodger óta"
@Bariadd:
@SneciGeci:
Volna egy felvetésem:
Lehet, hogy a Schobert-família is megérne egy misét itt az oldalon! Ugyanis állandóan teleszórják a netet a szemetükkel. Mind a szülők, mind pedig a két idősebb kölök is.


Mondjuk félő, hogy az ő esetükben is az lenne, ami miatt ugye nem lehet Maunika só videókat sem feltenni, hogy nagyon leuralnák a szcénát, és erre ugye vannak dedikált csatornák egyébként (pl. A nagy Norbiréka biznisz csoport Facebookon). Persze nem leszólva az ötletedet, mert én szerintem is nagyon trash az a bagázs, ahogy van, csak ugye az a baj, hogy nekik egy átlagos napjuk produktívabb szemét termelésében, mint Kaffka és Sodi a termékenyebb időszakjaikban, és egyéb trash szereplők elvesznének az áradatban. Ugye az oldalon bulvár trash csak bizonyos kivételekkel van megengedve, és bár ők már annyira nem fővonalasak, de még mindig bulvár trash kategóriába tartoznak szerintem.

P.S: Én is sokat követtem őket egy időben, és az Ifj. Schobert Norbinál annyira gáznak tartottam, ahogy ilyen 15-16 évesen feltette a kockahasas félmeztelen képeit az instára, a sok vényasszony, MangaVica típusú találkozások meg ott nyáladzottak egy effektíve gyerekre.

Persze, így érthető, hogy miért nem kerültek fel róluk videók ide, meg persze gondolom én a szerzői jogok is játszanak a dologban. De tény és való, hogy nagyon keményen tolják a fullkretént és ez a többiek rovására is menne, ez pedig amellett szól, hogy inkább ne. Mondjuk talán (és most nagyon talán) Rácz Gayza kategória mellett meg lehetne említeni egy-két videó erejéig, ha többet nem is, de érthető, hogy a többiek miatt nem feltétlen előnyös, ha rájuk nagy hangsúlyt fektetünk.
Így már azonnal felismerte a rendszer a videót, ezt feljegyzem mert nem kizárt hogy belefutunk még hasonló problémába a jövőben
@Dr Zéró:
@tosay50519:
@Dr Zéró:
A videójával ha jól emlékszem valamilyen konvertálási probléma volt, a mai nap felülvizsgáljuk az esetet


Hát ezt megértem, TikTokról közvetlen letöltéssel valóban rengeteg probléma szokott lenni, mert a forrásvideó teli van hibával, van mikor nekem is a videószerkesztő, konvertáló lefagy, összeomlik, lehagyja a videó nagy részét

Most megpróbáltam másképp konvertálni, azt is feltöltöttem, hátha azzal nem lesz probléma. Ha mégis, szóljanak és kezdek vele még valamit

Leellenőriztem az új feltöltését, de ezt sem akarja átkonvertálni a rendszer. Esetleg megpróbálhat egy régebbi formátumot, vagy hogy a Windows-hoz járó alap Médialejátszó megbirkózik-e vele.



h264 kodeket használok minden feltöltéshez, azzal nem szokott gond lenni, most is lejátsza a gyári médialejátszó. Annyi anomáliát vetem most észre ennél, hogy a videó stream kb 3 másodperc után kezdődik el, addig csak hang megy, lehet ez a baja. Azt a részt levágtam, beimportáltam Davinci Resolveba és úgy konvertáltam újra, mostmár hátha jó lesz.
@tosay50519:
@Dr Zéró:
A videójával ha jól emlékszem valamilyen konvertálási probléma volt, a mai nap felülvizsgáljuk az esetet


Hát ezt megértem, TikTokról közvetlen letöltéssel valóban rengeteg probléma szokott lenni, mert a forrásvideó teli van hibával, van mikor nekem is a videószerkesztő, konvertáló lefagy, összeomlik, lehagyja a videó nagy részét

Most megpróbáltam másképp konvertálni, azt is feltöltöttem, hátha azzal nem lesz probléma. Ha mégis, szóljanak és kezdek vele még valamit

Leellenőriztem az új feltöltését, de ezt sem akarja átkonvertálni a rendszer. Esetleg megpróbálhat egy régebbi formátumot, vagy hogy a Windows-hoz járó alap Médialejátszó megbirkózik-e vele.
Van kedvetek játszani? Szerintetek melyik trash mibe, hogyan hal bele, és mit gravíroznátok a sírjukra?
@SneciGeci:
Volna egy felvetésem:
Lehet, hogy a Schobert-família is megérne egy misét itt az oldalon! Ugyanis állandóan teleszórják a netet a szemetükkel. Mind a szülők, mind pedig a két idősebb kölök is.


Mondjuk félő, hogy az ő esetükben is az lenne, ami miatt ugye nem lehet Maunika só videókat sem feltenni, hogy nagyon leuralnák a szcénát, és erre ugye vannak dedikált csatornák egyébként (pl. A nagy Norbiréka biznisz csoport Facebookon). Persze nem leszólva az ötletedet, mert én szerintem is nagyon trash az a bagázs, ahogy van, csak ugye az a baj, hogy nekik egy átlagos napjuk produktívabb szemét termelésében, mint Kaffka és Sodi a termékenyebb időszakjaikban, és egyéb trash szereplők elvesznének az áradatban. Ugye az oldalon bulvár trash csak bizonyos kivételekkel van megengedve, és bár ők már annyira nem fővonalasak, de még mindig bulvár trash kategóriába tartoznak szerintem.

P.S: Én is sokat követtem őket egy időben, és az Ifj. Schobert Norbinál annyira gáznak tartottam, ahogy ilyen 15-16 évesen feltette a kockahasas félmeztelen képeit az instára, a sok vényasszony, MangaVica típusú találkozások meg ott nyáladzottak egy effektíve gyerekre.
Volna egy felvetésem:
Lehet, hogy a Schobert-família is megérne egy misét itt az oldalon! Ugyanis állandóan teleszórják a netet a szemetükkel. Mind a szülők, mind pedig a két idősebb kölök is.
@Dr Zéró:
A videójával ha jól emlékszem valamilyen konvertálási probléma volt, a mai nap felülvizsgáljuk az esetet


Hát ezt megértem, TikTokról közvetlen letöltéssel valóban rengeteg probléma szokott lenni, mert a forrásvideó teli van hibával, van mikor nekem is a videószerkesztő, konvertáló lefagy, összeomlik, lehagyja a videó nagy részét

Most megpróbáltam másképp konvertálni, azt is feltöltöttem, hátha azzal nem lesz probléma. Ha mégis, szóljanak és kezdek vele még valamit
A videójával ha jól emlékszem valamilyen konvertálási probléma volt, a mai nap felülvizsgáljuk az esetet
3 napja vár elfogadásra ez a videó

https://trashcity.net/video/19038/turb%C3%B3-tit%C3%A1n-bebasz%C3%B3s-tiktok-live-2025-10-10
@SuperDave:
Azért kell hozzá pofa, hogy becsületsértésért feljelentsen valakit akit ő is elhordott mindennek és életveszélyesen megfenyegetett


Érdekes, hogy a per elvesztése után hirtelen pár nappal már el is készült yt-ra a "segítsünk a rászorulókon" videójuk a férgeknek. Kicsit sem átlátszó, hogy azt a 80 ezret amiből 50-et egy Dániába(?) menekült rodás küldött be nekik anno, gyorsan elköltötték a fehérvári Auchanban, mert ugye eredetileg az volt a cél, hogy minimum 150 ezer gyűljön össze, addig meg sem mozdulnak.
Ja és még plusz 10 ezerrel kipótolták mert 90 lett a vége a bevásárlásnak, amit ki is hangsúlyoznak, hogy A SAJTÁT PÉNZÜKBŐL is adakoznak mert ők jó emberek
Itt a videó ha valakit érdekel https://www.youtube.com/watch?v=cT2am2WjvIE&

Most nem bántani akarom a mamikát meg a fiát, de ők ketten kurvára messze vannak az igazi rászorulóktól. Aki rászoruló az nem egy viszonylag összkomfortos családiházban él (oké lepukkant a kecó de simán élhető), hanem minden este azon agyal, hogy mit fog enni vagy enni adni a gyerekeinek a következő napon, hogyan vészeli át a telet stb.

Ez csak az én elméletem, de szerintem ez az egész egy megrendezett színjáték volt.
Videón kívül a disznó meg a múmia fejű szépen visszapakolta a kaják egy részét a kocsiba, a mamikának (aki vlsz. az ismerősük lehet) meg beadtak valami kamu dumát az elején, hogy játssza el az áldozat szerepet, ha jövőben is akar ilyen kaja csomagokat kapni.
@SuperDave:
Mi van Huffnágel, megint bejelentkeztél egy ban-ért?

Mert most melyik volt a profilja? MC Soproni? Komolyan már követni nem tudom. "MI TÉVŐ LEGYEK?!"
@tosay50519:
@Magyar Péter Officiál:
Kérdezném tisztelettel, hogy akinek van Trash csopis tagsága, elmondaná, hogy ott milyen tartalmak vannak jelen?
Korábban én is jelen voltam amíg nem törölték a kamu regemet, de ez még a Trashwoodos/citys idők előtt volt, szóval érdekelne, hogy mióta a nagyközönség számára is elérhetőek a videók ilyen nyílt formában, van-e ott még élet?


Igazából nem nagyon maradsz le semmiről, ami videók kikerülnek oda, azt egy anonim fiók fel szokta ide töltögetni.
Van naponta kb. 2-3 poszt, amik általában valami mémek TikTokról szedve, vagy szól valaki ha megy valamilyen live, nincsenek már azok a beszélgetések mint régen, néha van egy kis nosztalgiázás.
Habár van már egy Messenger csoportja is, abban nem vagyok benne, lehet ott jobban zajlik az élet

@Bariadd:
@Magyar Péter Officiál:
Kérdezném tisztelettel, hogy akinek van Trash csopis tagsága, elmondaná, hogy ott milyen tartalmak vannak jelen?
Korábban én is jelen voltam amíg nem törölték a kamu regemet, de ez még a Trashwoodos/citys idők előtt volt, szóval érdekelne, hogy mióta a nagyközönség számára is elérhetőek a videók ilyen nyílt formában, van-e ott még élet?


Anno tag voltam, és a TrashCity megalakulásával én úgy érzem, hogy az a csoport értelmét vesztette, ráadásul tele lett olyan emberekkel, akik mindenféle random dolgokkal teleposztolják a csoportot, így a releváns tartalom kezdett elveszni.

Köszi!
Közlemény: Huffnágel újabb troll profilját az Intermouse munkatársai átadták Trash City határőrségének, akik kikísérték az úriembert a városkapun kívülre.
Az okozott kellemetlenségért, szíves elnézésüket kérem.
Mi van Huffnágel, megint bejelentkeztél egy ban-ért?
Loka pantera színművésznő Üdvözlendő hír hogy nem kaptak egy forintot se Azért kell hozzá pofa, hogy becsületsértésért feljelentsen valakit akit ő is elhordott mindennek és életveszélyesen megfenyegetett
Kicsi háttérinfó a feljelentgetős patkány Subiékról https://www.tiktok.com/@edyta.megmentoje/video/7560290522791693590
@Magyar Péter Officiál:
Kérdezném tisztelettel, hogy akinek van Trash csopis tagsága, elmondaná, hogy ott milyen tartalmak vannak jelen?
Korábban én is jelen voltam amíg nem törölték a kamu regemet, de ez még a Trashwoodos/citys idők előtt volt, szóval érdekelne, hogy mióta a nagyközönség számára is elérhetőek a videók ilyen nyílt formában, van-e ott még élet?


Anno tag voltam, és a TrashCity megalakulásával én úgy érzem, hogy az a csoport értelmét vesztette, ráadásul tele lett olyan emberekkel, akik mindenféle random dolgokkal teleposztolják a csoportot, így a releváns tartalom kezdett elveszni.
@Magyar Péter Officiál:
Kérdezném tisztelettel, hogy akinek van Trash csopis tagsága, elmondaná, hogy ott milyen tartalmak vannak jelen?
Korábban én is jelen voltam amíg nem törölték a kamu regemet, de ez még a Trashwoodos/citys idők előtt volt, szóval érdekelne, hogy mióta a nagyközönség számára is elérhetőek a videók ilyen nyílt formában, van-e ott még élet?


Igazából nem nagyon maradsz le semmiről, ami videók kikerülnek oda, azt egy anonim fiók fel szokta ide töltögetni.
Van naponta kb. 2-3 poszt, amik általában valami mémek TikTokról szedve, vagy szól valaki ha megy valamilyen live, nincsenek már azok a beszélgetések mint régen, néha van egy kis nosztalgiázás.
Habár van már egy Messenger csoportja is, abban nem vagyok benne, lehet ott jobban zajlik az élet