Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Huffnágel végül törölte az utolsó profilját vagy a városvezetés lőtte ki? Most nézem, hogy eltűnt a profilja. Pedig egy pár napja még mintha aktív lett volna az oldalon.
Már az előző fiókodat is lapátra tetted az értelmetlen spameléssel.
Van egyszerűbb módja is az oldal elhagyásának, segítek: https://ibb.co/0yJBVVRs (no offense)
Csüdvözlet!
Ezt a videót szívesen nézném:
Egy siófoki család élőben közvetítette, amikor a rendőrség megpróbálta előállítani fiatalkorú gyermeküket, a 15 éves fiú aznap megfenyegetett egy iskolaőrt. A rendőri intézkedést erőszakkal akadályozták, erősítést kellett hívni a helyszínre. A Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség elrendelte a nyomozást, és őrizetbe vett három embert.
@tamás_103:
@Nevem Senki Egyszer felhőmérnök helyett írta így Stoki a fórumra, valszeg auticorrect.
Szerintem nem írta be a fórumra, csak videóban mondta és az affektáló beszédstílusán gúnyolódott a max 5 utálója közül valaki Így lett a big data felhőmérnökből "pikkdata felhőének"
Beírta. Az eredeti hozzászólásban "szoftverének" szerepelt, 2022 októberében, aztán az idők során felhőének lett belőle.
https://forum.sodika.org/?pageNo=10481#comment-1063441
@tamás_103:
@Nevem Senki Egyszer felhőmérnök helyett írta így Stoki a fórumra, valszeg auticorrect.
Szerintem nem írta be a fórumra, csak videóban mondta és az affektáló beszédstílusán gúnyolódott a max 5 utálója közül valaki Így lett a big data felhőmérnökből "pikkdata felhőének"
Egy kis Bug takarítást végzek az oldalon. Korábban jelezte valaki hogy "false" hibaüzenetet kap, ha nagyon hosszú üzenetet küld a "kapcsolat" menüben. Ez javítva lett.
Fingtokon szoktak lenni elég jó podcast jellegű ablakos beszélgetések, 5-8-an bent vannak élőben és kulturáltan dumálgatnak 1-1 trashről.
Csak ugye nem visszanézhető, meg legtöbbször az ilyen Tenerife Brigi jellegű koldusok a téma ami a faxt se érdekli (részemről legalábbis).
Viszont engem sokkal jobban érdekelne ez a "felhőének" dolog, hogy honnan ered? Pédián egyáltalán nincs szócikk róla, se említés. Ugyanakkor boldog-boldogtalan írogatja a sodifórumon.
Egyes egyedül WoWos vonatkozás jut eszembe róla, mint cloudsong.
@Dragonháj:
Sajnos nekem nincsenek meg archívban, de több ilyen rész is volt,
amerikában van pár ilyen "podcast" 1-1 trashre fokuszálva és meglepően igényes és intelektuális. Már nem azért, de Addaboy kurva jó műsort csinált, bezárólag az újszászi szafariig (nagyjából), de minőségi volt a sodis trash kontent. Sajnos nem sok ilyen jellegű szorakoztató és igényes, podcast jellegu kontent van, magyar adda multján kivul nem tudok sok ilyet. Külföldön KingCobraJfs-sel foglalkozott a Snake Bones, az brutálisan jó volt.
@Fegyenc:
kifejezetten szar, azt leszámítva, hogy az alapvető kategorizálás miatt le lehet szűkíteni a keresést, de ha nem konkrétan helyesen írsz be egy adott keresőszavat ami a tagbe is úgy van megadva, nem fogja kiadni, meg már megzavarodik ha 1nél több szó van keresőbe írva, stb., nem igazán hatékony, max ha nagyon tudod mit keresel. No homo.
"Nem kritikának szántam a TC felé" - mert kik ők, hogy nem lehet kritizálni? Sőt, talán még ha meg is világit valaki valamit, esetleg azt megcsináljak vagy elgondolkodnak rajta hátha?
Természetesen lehet minket kritizálni. Tudunk róla hogy a kereső nem túl hatékony, ez is a listánkon van a fejlesztést igénylő funkciók között.
@Dragonháj:
Az extrém mélyrepülés akkor kezdődött, mikor ilyen Trash kibeszélő podcasteket indítottak okoskodó retardokkal, és tyeknikai eszközökre koldultak
Van ebből videó vagy ez már csak mítosz? Lefosnám a bokám ha láthatnám. Anno volt ilyen évvégi trash verseny műsor is szervezve, mert volt valami szavazás is, de nagyon szar volt a szervezés és nem lett a műsorból semmi
Sajnos nekem nincsenek meg archívban, de több ilyen rész is volt, mint sorozat, justchatting Közöddel, beszélgetőpartnerek ilyen átlagos TikTok trashlegyek, eléggé alja volt hozzáadott érték nélkül.
kifejezetten szar, azt leszámítva, hogy az alapvető kategorizálás miatt le lehet szűkíteni a keresést, de ha nem konkrétan helyesen írsz be egy adott keresőszavat ami a tagbe is úgy van megadva, nem fogja kiadni, meg már megzavarodik ha 1nél több szó van keresőbe írva, stb., nem igazán hatékony, max ha nagyon tudod mit keresel. No homo.
"Nem kritikának szántam a TC felé" - mert kik ők, hogy nem lehet kritizálni? Sőt, talán még ha meg is világit valaki valamit, esetleg azt megcsináljak vagy elgondolkodnak rajta hátha?
@Dragonháj:
Az extrém mélyrepülés akkor kezdődött, mikor ilyen Trash kibeszélő podcasteket indítottak okoskodó retardokkal, és tyeknikai eszközökre koldultak
Van ebből videó vagy ez már csak mítosz? Lefosnám a bokám ha láthatnám. Anno volt ilyen évvégi trash verseny műsor is szervezve, mert volt valami szavazás is, de nagyon szar volt a szervezés és nem lett a műsorból semmi
Nem kritikának szántam a TC felé, bocsánat, ha így jött át, valószínűleg rosszul fogalmaztam. Arra akartam kihegyezni az egészet, hogy miért nincs értelme szellemi utódokról beszélgetni ilyen online szemétkollekciók kapcsán. Voltak, vannak, lesznek ilyenek, amíg van internet. Szerintem is muszáj a soderáció egy ilyen oldalra, van egy csomó beteg elméjű degenerált, akik szanaszét spammelnék, meg a trashek is elkezdenének itt randalírozni. Én abból a szempontból kimondottan szeretem a TC-t, hogy remekül vannak kategorizálva a trashek, és kimondottan jól működik a kereső funkció. Szimpatikus az is, hogy bár lehet az oldalt támogatni, mégsem nyomják erőszakosan a képedbe a perselyt, mint ahogy anno a TrashVOD csinálta. A végén már a hányinger kerülgetett az egész T-VOD bagázstól. Illetve a közösség is tetszik, rengeteg, kimondottan értelmes, olvasmányos, humoros hozzászólás van a fórumon, és a videók alatt is, az öncélú szardobálók hamar kihullanak innen. Na, Tájfelfelszopás off
Szerintem Tájfelék se gondolják, hogy ő szarták a spanyol viaszt, egyszerűen a TrashVod után maradt űrt töltötték be annak hibáiból tanulva. Sokan drákóinak tartják a soderációt, nekem is volt már napokig limbo-ban feltöltésem, de ha szabad lenne a vásár tuti rögtön elkezdenék spamelni gore meg pornó videókat és megpróbálnák lelövetni az oldalt.
Trashvideókat, képeket gyűjteni, feltölteni, megosztani, kategorizálni, kommentelni azért nem egy olyan hú de egyedi ötlet, bocs TC :-). Lásd régi Napiszar, indexes Subbacultcha, Puruttya (RIP). Napiszar jó ideje nézhetetlen hulladék, kb bosszúpornós incelfészek, Subba mindig is túl lightos volt nekem, Puruttya meg sajnos jó 1-1,5 évtizede nincs, pedig emlékszem anno a jó kis blog.hu-s időkre, amikor indult, meg arra is, amikor kinőtte a blog.hu-t.
Tájfelék abban voltak zseniálisak, hogy elég hamar reagáltak, és szinte azonnal betömték azt a piaci rést, amelyet a TrashVOD hirtelen eltűnése okozott. Rengeteg TrashVOD-os videó egyébként sokaknak megvolt archív a saját gépükön is, meg a végén felkerült valahova több GB-nyi torrentfájl az összes régi VOD-os videóval.
@MC Örömforrás:
Ez az oldal a TrashVOD szellemi utódja egyébként?
Szerintem határozottan nem, a TrashVOD rárepült egy olyan ötletre - ami eleve adta magát - mint gyöngytyúk a zöld takonyra.
Dr Tájfelék nem koldulnak, és nem pedofilok.
A TrashVOD-ot abból a szempontból utáltam, hogy rohadt erőszakosan nyomultak a sodifórumon is, hogy csak azt nézhetik a TV-néző gyerekek, és folyton szpemmelték oda a szar linkjeiket. (Ha érdekel, megtalálom én is az oldalon).
Mikor elindult az adás, kibaszták azonnal a kolduscsíkot is felülre. Az extrém mélyrepülés akkor kezdődött, mikor ilyen Trash kibeszélő podcasteket indítottak okoskodó retardokkal, és tyeknikai eszközökre koldultak. A pénz össze is gyűlt bőven, ha jól emlékszem, a TrashVOD meg hirtelen eltűnt, és kiadtak egy hetyetyét. Az már csak cseresznye volt a tejszínhab tetején, mikor kiderült, hogy a TrashVOD-ot csináló faszi is vonzódik a fehérnégyzetekhez.
@Dr Zéró:
Kérem hanyagolják az aktuálpolitikai témát aminek nincs trash vonatkozása, ellenkező esetben kénytelen leszek lenyisszantani a hozzászólásaikat
Ez konkrétan azt jelenti, hogy random kiszemelt "trashnek kinevezett" egyéneket lehet abuzálni kommentben, de azért némelyeket mégse. Vannak kivételek. Kik azok és miért?
Ez az oldal nem azért van, hogy egymást marják a fórumban az eltérő politikai nézeteik miatt. Az hogy ki trash nem mi választjuk ki véletlenszerűen, az internetes tevékenységük alapján szolgálnak rá erre a nem túl megtisztelő titulusra. Javaslom, hogy olvassa el fentebb a szabályokat, mert a kérdései alapján úgy tűnik még nem tette ezt meg
@Bolondakisiregylanyutan:
Am 18 értesítésem jött, de csak 7-et mutat ...
Az összeset nem mutatja, arra van a bal felső sarokban az " összes értesítés" gomb. A többi részt nem tudom értelmezni, mert én Schwartz vagyok, Safranek fejlesztőnk nincs.
Tegnap meg ma is szinte csak a zsugorodott arcú fegyverlobbissal foglalkozott idiótisztán, olyannyira, hogy elfeljtették 9/11-et is. Meg is érdemlik, legkomolyabb őrjöngések mennek a rohadó trélekben, a kultista barmok telezokogták az összes létező piros sapkát. Amerika egy idiótisztán, idióta hülyékkel főleg a déli államokban, azok akik a ruszkikhoz dörgölőznek nem is érdemelnek szimpátiát.
Bocs de az önérzetem nem hagyja, hogy ne szóljak. Admin törölte tegnap a beszélgetésem egy másik felhasználóval, arra hivatkozva hogy maradjunk a trash témánal stb, úgyhogy remélem nem lesz kivételezés és ezt is törölni fogja.
Amúgy ha már itt tartunk, én javasolnék egy "mindenes" vagy "chat szoba" topikot is negyedik fórum fejezetnek, és akkor ott mindenki beszélgethetne úgy és arról amiről akar, persze semmi agyatlan uszitás meg fenyegetőzés, de olyan szobát ahol akár én most erre a Kirk ös irásodra nyugodtan reagálhatok.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Már az előző fiókodat is lapátra tetted az értelmetlen spameléssel.
Van egyszerűbb módja is az oldal elhagyásának, segítek: https://ibb.co/0yJBVVRs (no offense)
Ezt a videót szívesen nézném:
Egy siófoki család élőben közvetítette, amikor a rendőrség megpróbálta előállítani fiatalkorú gyermeküket, a 15 éves fiú aznap megfenyegetett egy iskolaőrt. A rendőri intézkedést erőszakkal akadályozták, erősítést kellett hívni a helyszínre. A Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség elrendelte a nyomozást, és őrizetbe vett három embert.
Sírok baszki.
Beírta. Az eredeti hozzászólásban "szoftverének" szerepelt, 2022 októberében, aztán az idők során felhőének lett belőle.
https://forum.sodika.org/?pageNo=10481#comment-1063441
Szerintem nem írta be a fórumra, csak videóban mondta és az affektáló beszédstílusán gúnyolódott a max 5 utálója közül valaki
Fingtokon szoktak lenni elég jó podcast jellegű ablakos beszélgetések, 5-8-an bent vannak élőben és kulturáltan dumálgatnak 1-1 trashről.
Csak ugye nem visszanézhető, meg legtöbbször az ilyen Tenerife Brigi jellegű koldusok a téma ami a faxt se érdekli (részemről legalábbis).
NSZKSZ! Életemben nem találtam volna ki.
Vejmelka Mihal, sodi főtrollja.
Viszont engem sokkal jobban érdekelne ez a "felhőének" dolog, hogy honnan ered? Pédián egyáltalán nincs szócikk róla, se említés. Ugyanakkor boldog-boldogtalan írogatja a sodifórumon.
Egyes egyedül WoWos vonatkozás jut eszembe róla, mint cloudsong.
amerikában van pár ilyen "podcast" 1-1 trashre fokuszálva és meglepően igényes és intelektuális. Már nem azért, de Addaboy kurva jó műsort csinált, bezárólag az újszászi szafariig (nagyjából), de minőségi volt a sodis trash kontent. Sajnos nem sok ilyen jellegű szorakoztató és igényes, podcast jellegu kontent van, magyar adda multján kivul nem tudok sok ilyet. Külföldön KingCobraJfs-sel foglalkozott a Snake Bones, az brutálisan jó volt.
Természetesen lehet minket kritizálni. Tudunk róla hogy a kereső nem túl hatékony, ez is a listánkon van a fejlesztést igénylő funkciók között.
Sajnos nekem nincsenek meg archívban, de több ilyen rész is volt, mint sorozat, justchatting Közöddel, beszélgetőpartnerek ilyen átlagos TikTok trashlegyek, eléggé alja volt hozzáadott érték nélkül.
kifejezetten szar, azt leszámítva, hogy az alapvető kategorizálás miatt le lehet szűkíteni a keresést, de ha nem konkrétan helyesen írsz be egy adott keresőszavat ami a tagbe is úgy van megadva, nem fogja kiadni, meg már megzavarodik ha 1nél több szó van keresőbe írva, stb., nem igazán hatékony, max ha nagyon tudod mit keresel. No homo.
"Nem kritikának szántam a TC felé" - mert kik ők, hogy nem lehet kritizálni? Sőt, talán még ha meg is világit valaki valamit, esetleg azt megcsináljak vagy elgondolkodnak rajta hátha?
Van ebből videó vagy ez már csak mítosz? Lefosnám a bokám ha láthatnám. Anno volt ilyen évvégi trash verseny műsor is szervezve, mert volt valami szavazás is, de nagyon szar volt a szervezés és nem lett a műsorból semmi
Tájfelék abban voltak zseniálisak, hogy elég hamar reagáltak, és szinte azonnal betömték azt a piaci rést, amelyet a TrashVOD hirtelen eltűnése okozott. Rengeteg TrashVOD-os videó egyébként sokaknak megvolt archív a saját gépükön is, meg a végén felkerült valahova több GB-nyi torrentfájl az összes régi VOD-os videóval.
Szerintem határozottan nem, a TrashVOD rárepült egy olyan ötletre - ami eleve adta magát - mint gyöngytyúk a zöld takonyra.
Dr Tájfelék nem koldulnak, és nem pedofilok.
A TrashVOD-ot abból a szempontból utáltam, hogy rohadt erőszakosan nyomultak a sodifórumon is, hogy csak azt nézhetik a TV-néző gyerekek, és folyton szpemmelték oda a szar linkjeiket. (Ha érdekel, megtalálom én is az oldalon).
Mikor elindult az adás, kibaszták azonnal a kolduscsíkot is felülre. Az extrém mélyrepülés akkor kezdődött, mikor ilyen Trash kibeszélő podcasteket indítottak okoskodó retardokkal, és tyeknikai eszközökre koldultak. A pénz össze is gyűlt bőven, ha jól emlékszem, a TrashVOD meg hirtelen eltűnt, és kiadtak egy hetyetyét. Az már csak cseresznye volt a tejszínhab tetején, mikor kiderült, hogy a TrashVOD-ot csináló faszi is vonzódik a fehérnégyzetekhez.
Ez az oldal nem azért van, hogy egymást marják a fórumban az eltérő politikai nézeteik miatt. Az hogy ki trash nem mi választjuk ki véletlenszerűen, az internetes tevékenységük alapján szolgálnak rá erre a nem túl megtisztelő titulusra. Javaslom, hogy olvassa el fentebb a szabályokat, mert a kérdései alapján úgy tűnik még nem tette ezt meg
Az összeset nem mutatja, arra van a bal felső sarokban az " összes értesítés" gomb. A többi részt nem tudom értelmezni, mert én Schwartz vagyok, Safranek fejlesztőnk nincs.
Az igazság az, hogy afrikában hatvan másodpercenként eltelik egy perc.
Tegnap meg ma is szinte csak a zsugorodott arcú fegyverlobbissal foglalkozott idiótisztán, olyannyira, hogy elfeljtették 9/11-et is. Meg is érdemlik, legkomolyabb őrjöngések mennek a rohadó trélekben, a kultista barmok telezokogták az összes létező piros sapkát. Amerika egy idiótisztán, idióta hülyékkel főleg a déli államokban, azok akik a ruszkikhoz dörgölőznek nem is érdemelnek szimpátiát.
Charlie Kirk
Bocs de az önérzetem nem hagyja, hogy ne szóljak. Admin törölte tegnap a beszélgetésem egy másik felhasználóval, arra hivatkozva hogy maradjunk a trash témánal stb, úgyhogy remélem nem lesz kivételezés és ezt is törölni fogja.
Amúgy ha már itt tartunk, én javasolnék egy "mindenes" vagy "chat szoba" topikot is negyedik fórum fejezetnek, és akkor ott mindenki beszélgethetne úgy és arról amiről akar, persze semmi agyatlan uszitás meg fenyegetőzés, de olyan szobát ahol akár én most erre a Kirk ös irásodra nyugodtan reagálhatok.
kősz.
Shaját megoldás!