Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
https://ibb.co/ycFYQhSJ enő reagált a leakekre!
@Dr Zéró:
Természetesen nem szeretnénk ha görcsrohamot kapnának a várakozástól, ezért a videó elfogadásra került Beletelt egy órába mire megtaláltam az egeremet, mert megint elszökött

köszönöm a közösség nevében is a gyors reakciót uram! ezért el is mondo kegy imát a rackhost zrtnek
Természetesen nem szeretnénk ha görcsrohamot kapnának a várakozástól, ezért a videó elfogadásra került Beletelt egy órába mire megtaláltam az egeremet, mert megint elszökött
@Valéria néni:
Ismételten SOS-ben kérném a feltöltött leak publikálását! Köszönöm!

én is! nem akaork fél napot várni rá! eközben követeljük a 2hb yt csatornájának azonnali törlését, illetve ernőtől egy elnézést kérő videó feltöltését a trashcityre!
'Tibort egy hónapra letartóztatták, amit az IMEI-ben hajtanak végre.
Tibor a letartóztatási tárgyaláson őrjöngött, öngyilkossággal fenyegetőzött.
Tibor jelenleg lekötözve, leszedálva fekszik az IMEI-ben.'

Forrás: Sodifórum, ma reggeli komment.

Van Isten, ha ez igaz.
@szarosgatya:
@tosay50519:
Nemrég figyeltem, hogy még nincs Lakatos Brendon kategória. Szinte garantált, hogy amikor szabadulni fog, őt is olyan mértékben fogják nézni és pénzelni a TikTokon, mint a nájk családot és MC Istit.

Tényleg, pont nemrég jutott eszembe. Tudni azt, hogy mikor szabadul?


Szeptember 20 terjeng pár helyen, aztán meglátjuk.
Nagybátyja már csináltatott neki "szabadulós" zenét https://gofile.io/d/RJqXWM
@tosay50519:
Nemrég figyeltem, hogy még nincs Lakatos Brendon kategória. Szinte garantált, hogy amikor szabadulni fog, őt is olyan mértékben fogják nézni és pénzelni a TikTokon, mint a nájk családot és MC Istit.

Ha "kiérdemli" a kategóriát, természetesen létre fogunk hozni egyet neki.
@tosay50519:
Nemrég figyeltem, hogy még nincs Lakatos Brendon kategória. Szinte garantált, hogy amikor szabadulni fog, őt is olyan mértékben fogják nézni és pénzelni a TikTokon, mint a nájk családot és MC Istit.

Tényleg, pont nemrég jutott eszembe. Tudni azt, hogy mikor szabadul?
Nemrég figyeltem, hogy még nincs Lakatos Brendon kategória. Szinte garantált, hogy amikor szabadulni fog, őt is olyan mértékben fogják nézni és pénzelni a TikTokon, mint a nájk családot és MC Istit.
@Fegyenc:
ne haragudjon kérem, de ha létezik ilyen videó, akkor azt itt és most szeretném látni

Ebben igaza van, elírtam a nevét, nem a Dörpapa volt, hanem a Tajgi.
@Dr Tájfel:
(Lásd.: Dörpapa agresszív ámokfutása és fenyegetőzése a nyílt utcán.)


ne haragudjon kérem, de ha létezik ilyen videó, akkor azt itt és most szeretném látni, köszöntem!
@Dr Tájfel:
Minden, mára már jól ismert trash karakter anno "nevenincs" trash videókkal kezdte pályafutását


hát igen, de azért ez nem kizárólagos, te is tudod, hogy van bőven olyan videó itt fenn, ami egyszeri és nem szökött szárba mint egy dzsolika. Hát, változnak az idők. Öregedtem. Kis suhanc voltam még amikor tresvod meg még az se volt aztán összesen volt turbó titán meg nagy laci meg ilyesmi, most meg a toktok óta, minden undoritó szar létezik már, hát lezárúlt egy korszak, el kell fogadni.

Elképesztő, hogy a toktok elötti trash "tartalom" nívosabb volt, és azóta érezhető egy "minőségi" romlás a trash tartalmakon is, nem beszélve a világ és a létezés más aspektusairól, rétegeiről, csak a trashről. Dehát nyilván ok-okazat.
@Dr Tájfel:
Önmagában nem sok relevanciája van az addabboy-nak


áh, értem már a logikát. Tehát, mivel ő maga konkrétan, mint személy, Addaboy, nem releváns ( Mint anno mondjuk Máj Viktor, amíg bele nem esett a híres szegedi kádba és onnantól már a maga jogán is átlépte azt a bizonyos határt, amit te most itt fejtegetsz?!), hiszen ő csak annyit csinál, hogy MÁS, KONKRÉT trash karakter(eket) a trashuniverzumba buzumbaszomba mutogat, róluk elmélkedik, gyárt tartalmat. (Podcast anyag btw.)

Tehát, ide az oldalra KONKRÉT trash tartalom kerülhet, de az amire valaki reflektál, kvázi, az nem. Jogos. Bár szerintem ha olyan dolgokat mutogat azokon a lefoglalt faptopokon, akkor bőven idevaló az anyag, de persze, ha 18 percből 17 csak a szokásos betépett hetyetye a kis szerepjátékában, az itt nem valid.

Azt hiszem érteni vélem logikátokat, amikor összeül a nagy macskatanács a new yorki recskafészekbe és a spártai öreg bölcsek mentén hoz ítéletet . Jól értem?
@Fegyenc:
Számomra rejtély, hogy ezt az anyagot miért nem engedik az oldalon

Azért, mert az 'addabboy' adásai addig érdekesek, amíg bemutat valamilyen érdemleges, esetleg eddig ismeretlen információt vagy valami extrémebb trash anyagot. (Lásd.: Dörpapa agresszív ámokfutása és fenyegetőzése a nyílt utcán.)

Önmagában nem sok relevanciája van az addabboy-nak, mint trash karakternek. Ettől független, ha ez megváltozik és elkezd pl. piás/gyűlölködős live-okat csinálni stb., akkor abban az esetben, természetesen önmagában is releváns lesz, de addig nem.

Minden, mára már jól ismert trash karakter anno "nevenincs" trash videókkal kezdte pályafutását. A Robbant Jollyka is 1-2 örjöngős/ordítós videóval kezdte a bemutatkozást és azóta trash karakterré nőtte ki magát, még, ha azóta kissé vissza is vonult mostanában.
Kérem, azért ön is próbálja megérteni az én álláspontom és ne csak azt látni bele, hogy nem lehet és kész és ez így szar stb. Köszönöm.
@kistáska:
Nem firtatom, úgyhogy részemről el is engedem a témát


Számomra rejtély, hogy ezt az anyagot miért nem engedik az oldalon, ha nem engedik, de várom a következő nevenincs szar trash felbukkanását a tiktokról vagy a harmincezredik egyszeri videós még annyira sincs neve szart is! Ideje balázs és mónika sót is feltölteni!
Üdvözlöm! Tájfel úr jelenleg a karmait élesíti, addig is kiengedtem a tegnapi feltöltéseket az önével együtt
@Rendszergazda:
nem fogok én erre előfizetni, úgyhogy nyomás, menjen a feltöltés ide!


Jah hogy közben az Anyagos only sub-ra tette a vod-ot... Mekkora egy szarházi
Én feltöltöttem ide, nyilván a városvezetésnek megvan az oka, miért nem hagyták jóvá az anyagot.
Nem firtatom, úgyhogy részemről el is engedem a témát

Másik: állítólag Kaffka Tibikét hűvösre tették a kékek, van erről valakinek valami hiteles infója?
@Bolondakisiregylanyutan:
Mekkora lenne zárszakértővel kinyittatni köröskényiék albérletét és levideózni a benti állapotot. Vajon mc anyuka még mindig "mázohistá"? Matrac jó állapotú? Mi van a hűtőben?
Ezernyi kérdés. Ezzel jól fellehetne baszni köröskényit. Valszeg haza jönne.


Biztos, hogy fel lehetne vele kúrni az Ananász agyát, csak az a baj, hogy bűncselekmény, és mi nem vagyunk bűnözők, még akkor sem, ha Hájasbré azt állítja.
@kistáska:
hahó és hahó2 nevű videókat kell megnézni.


nem fogok én erre előfizetni, úgyhogy nyomás, menjen a feltöltés ide!
Sziasztok!
Ezek a Trashvod videók megvannak valakinek teljes egészében, aki meg tudná osztani?

2021-10/az általam felvett live részlet [rjBmPaTBFGKeL3xXVYdYpZ].mp4
2022-01/Kaffka Merci 2020 nyári utcai live + Jutka rage [itLG5S3XrsUBVSLUUmypVQ].mp4
2022-01/Kaffka Merci a Gogol utcában + Jutka őrjöng (2021. július 10.) [oGvL9pqwSMHLRdNgz3Lo8C].mp4
2022-01/Kaffka Merci behajtja Sodi összes kölcsönadott pénzét (2022.01.29.) [edjCumc7ihdXL4qjibXfjX].mp4
2022-04/Fullfear - Vágjunk Bele 2022.04.13. [itrFjcHZxLyUBtdkEk94yd].mp4
2022-10/MARKO GERGELY - Karácsonyi ajándékbontás Gergőéknél, 2020 (+90 fok) [9i7oHooVzqCJ5eE43uJZHz].mp4
2022-10/Private Szabina: Ufo ?Paralleluniversum-Bermuda [eMfsZSwU9PgYUYTKUxj9xt].mp4
2023-01/TikTok Live - Atomrészeg, letiltott live (2023.01.22.) #3 [eh5mLmMbrb1ghRSagzVFgc].mp4
2023-02/Pukk Digi. - Mirror felvétel (2023.02.01.) [tEHok3iFEtvxXwP8pVrh9p].mp4

A többi mind megvan.
@Fegyenc:
azta kva...ezt hol lehet megnézni?

https://kick.com/addaboy2209/videos

hahó és hahó2 nevű videókat kell megnézni.
Asszem a hosszabb videóban van Golda jelszó leak is az ájfónhoz.
Elvileg a pedó ügy miatt lefoglalt laptopot és telefont kapta vissza a gyagyás, vagyis jelenleg a Golda.
Mivel az anyagos qrva sokat vetít, így helyén kell kezelni a dolgot. Viszont ott volt a macskaólban, Golda is megjelent, így esélyes hogy nem kamuról van szó, hanem tényleg visszaadták a lefoglalt eszközöket.
@kistáska:
@Dr Tájfel:
@kistáska: Üdv! Ránézek önnek, de előre szólok, hogy az 'addabboy' addig releváns csak az oldalon, amíg a Sodiról leakel, esetleg valami extrém látható a közvetítésében.

Tájfel úr! Elvileg az Anyagos liveban a macskaólban Sodi korábban elvett fehér négyezetes eszközeit mutogatja (ájfón és gamer laptop), ami visszakerült Goldához.



azta kva...ezt hol lehet megnézni?
@McSkziofrén:
Trutymó elvileg fejre rakott valami autót hollandba szóval most itthon szopik megint, biztos tölti fel valaki a liveot


Felvettem a legelejétől, 18:55ig tartó liveot fel is töltöttem tegnap, mert azt hittem többet már nem liveol, de végül kb 23 óráig nyomta, majd ránézek hogy van e értelme feltölteni a többit.

Egyébként egyszer azt mondja hogy fejre borult az autóval, máskor azt, hogy megpadkázta, kidurrant a gumi és felnin közlekedett tovább.
Trutymó elvileg fejre rakott valami autót hollandba szóval most itthon szopik megint, biztos tölti fel valaki a liveot
@Dr Tájfel:
@kistáska: Üdv! Ránézek önnek, de előre szólok, hogy az 'addabboy' addig releváns csak az oldalon, amíg a Sodiról leakel, esetleg valami extrém látható a közvetítésében.

Tájfel úr! Elvileg az Anyagos liveban a macskaólban Sodi korábban elvett fehér négyezetes eszközeit mutogatja (ájfón és gamer laptop), ami visszakerült Goldához.
@kistáska: Üdv! Ránézek önnek, de előre szólok, hogy az 'addabboy' addig releváns csak az oldalon, amíg a Sodiról leakel, esetleg valami extrém látható a közvetítésében.
Érdeklődnék a tisztelt városvezetéstől, hogy a 2025.08.18-án 12:05-kor feltöltött Anyagos macskaól látogatós videó felkerült a pending listába?
Az ominózus videó után 5-6 órával később feltöltött Tibis videóim már kint vannak, elvileg az Anyagos videónak ezek előtt kellett volna kikerülnie.
Nem kaptam értesítést az elutasításról, illetve nem használtam emojit sehol.
Előre is NSZKSZ
@tosay50519:
@kistáska:
Trolléga úrak!
Valakinek megvan az a videó, amiben MC Szarfétis pár másodpercig egy dagadt konyhásnénit mutogat valami putris szobában?


https://trashcity.net/video/3842/mc-isti-n%C3%A9met%C3%BCl-pr%C3%B3b%C3%A1l-csajozni-retro

mindig mondja volt egyszer nővel de fos szaga volt, hát ennek elhiszem hogy az volt
@tosay50519:
https://trashcity.net/video/3842/mc-isti-n%C3%A9met%C3%BCl-pr%C3%B3b%C3%A1l-csajozni-retro


Ezer hála trolléga úr
@kistáska:
Trolléga úrak!
Valakinek megvan az a videó, amiben MC Szarfétis pár másodpercig egy dagadt konyhásnénit mutogat valami putris szobában?

Repárínren 😂😂