Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
https://blog.solutionmaster.hu/2025/03/31/%f0%9f%8e%ad-etikus-troll-akademia-etikus-trolkodas-tanfolyam/ / nem tudom ezt a 2 hájasbré ernőke látta e már és milye nfeljelentést tett az ügyben
@Jon TrashHunter:
Ahogy én látom személy szerint: ezen a ponton már nyugodtan kijelenthetjük hogy a DJNeotrue saga lezárult: Imre bácsi nagy eséllyel halott, Gergő édesanyja, ha még nem itta magát halálra, nagy eséllyel már fél lábbal a sírban van ő is, Gergő meg..nos, tartalmat aligha fog egyhamar gyártani megint, ha valaha is.
Szerintem mindenkinek jobb is így
Egy SZOVJET nevű felhasználó aki a környéken lakik Hartán azt írta Gergő legújabb videojánál, hogy Imre bácsi valójában nem halt meg és szokta Gergő szüleit látni.
Ahogy én látom személy szerint: ezen a ponton már nyugodtan kijelenthetjük hogy a DJNeotrue saga lezárult: Imre bácsi nagy eséllyel halott, Gergő édesanyja, ha még nem itta magát halálra, nagy eséllyel már fél lábbal a sírban van ő is, Gergő meg..nos, tartalmat aligha fog egyhamar gyártani megint, ha valaha is.
@Fegyenc:
Na de komolyan, Mi van Markó Gergellyel? info-info? nszksz
Röviden: senki se tudja biztosan
Senki nem lakik Harta közelében? A kúria helye megvan, csak oda kell menni szétnézni.
Ha jól sejtem, a Hartai lakásuk az max nyaraló semmint az állandó lakhelyük aztán ki tudja..
Van egy erős gyanúm hogy Gergőt még nem engedték ki a vigyorgóból, vagy pedig ha ki is van engedve, erősen kontroll alatt van az internet/ social media hasznàlata, vagy pedig kb szobanövény -szintre be van gyógyszerezve (őt ismerve normàl esetben azonnal rohanna újabb tartalmakat gyártani a "rajongóknak")
Ha az anyjának van egy csöppnyi esze, akkor egy esetleges végrendeletben kifejezetten nem hagy semmit Gergőre (se a Hartai, se a pesti, se a megboldogult nagybácsi lakását), mert az eddigiekből kiindulva abban a minutumban hízelegné vissza magát Húgyos Vera
@Magyar Péter Officiál:
Dancso Zoltán egyik legújabb videójában ez a dal honnan származhat, számotokra ismerős, mi lehetett Zoltánunk célja ezzel szerintetek?
https://www.youtube.com/watch?v=1ApZwzYqDI4
Valami AI generált foskupac a Groovehouse - Hol vagy nagy szerelem zenéjére.
Nem tudom hogy szabad-e itt ilyen linket megosztanom. Eredetileg Tájfel nem engedte feltöltésre, mert értelmetlen brutalitás.
Ha úgy vagy akkor úgyis törlik a moderátorok.
Genyamamát megpüfölik (hangot én raktam alá):
https://archive.org/details/worldofgenya
@McSkziofrén:
ki a faszom ez a KlikkerTV akit mostanában töltögetnek fel? sima egyszerű munkakerülőnek tünik amiből kurvasok van az országban. csak ezért nem lesz valaki trash szerintem nem ide való
Ha koldul meg betegséget "szimulál" aztán erre vár donétet meg egy overall hülyegyerek, szerintem jöhet ide.
ki a faszom ez a KlikkerTV akit mostanában töltögetnek fel? sima egyszerű munkakerülőnek tünik amiből kurvasok van az országban. csak ezért nem lesz valaki trash szerintem nem ide való
@Trashbag:
Nálam jelentkezett most egy furcsa hiba, az új turi videóval kapcsolatban, amikor megnyitom, a videó kb 0.5 másodpercig jut el, és egyből újrakezdi a videót, és ez így loop-ol örökké. Még sose láttam itt ilyen hibát. Ez az egyetlen videó, ami ezt csinálja nálam, gondoltam szólok a szerkesztőségnek, hogy tudjanak róla, ha ez az oldal hibája lenne, bár úgy látom másnak nincs vele gondja. https://trashcity.net/video/17328
De ha már ezt írom, akkor ritkán az is elő szokott fordulni, főleg régebbi feltöltésnél láttam, hogy nem lehet a videó belepörgetni, csakis végignézni lehet a videót. (Firefox böngészőt használok)
Most Chrome-al is teszteltem, és ott a turi videó csak 1 másodpercig megy és leáll, akkor nem böngésző probléma, valami az TC oldal részéről nem stimmel.
Köszönjük a visszajelzést, valószínű konvertálás közben került némi alom a gépezetbe. Az esetet meg fogjuk vizsgálni
@Trashbag:
Nálam jelentkezett most egy furcsa hiba, az új turi videóval kapcsolatban, amikor megnyitom, a videó kb 0.5 másodpercig jut el, és egyből újrakezdi a videót, és ez így loop-ol örökké. Még sose láttam itt ilyen hibát. Ez az egyetlen videó, ami ezt csinálja nálam, gondoltam szólok a szerkesztőségnek, hogy tudjanak róla, ha ez az oldal hibája lenne, bár úgy látom másnak nincs vele gondja. https://trashcity.net/video/17328
De ha már ezt írom, akkor ritkán az is elő szokott fordulni, főleg régebbi feltöltésnél láttam, hogy nem lehet a videó belepörgetni, csakis végignézni lehet a videót. (Firefox böngészőt használok)
Most Chrome-al is teszteltem, és ott a turi videó csak 1 másodpercig megy és leáll, akkor nem böngésző probléma, valami az TC oldal részéről nem stimmel.
Valószínűleg valami tényleg nem oké vele, ha rányomsz a letöltés gombra ott is csomószor fel van sorolva a link. Asszem 4k 60 vp9, megpróbálom majd 1080p vp8 kódekben tenni.
Nálam jelentkezett most egy furcsa hiba, az új turi videóval kapcsolatban, amikor megnyitom, a videó kb 0.5 másodpercig jut el, és egyből újrakezdi a videót, és ez így loop-ol örökké. Még sose láttam itt ilyen hibát. Ez az egyetlen videó, ami ezt csinálja nálam, gondoltam szólok a szerkesztőségnek, hogy tudjanak róla, ha ez az oldal hibája lenne, bár úgy látom másnak nincs vele gondja. https://trashcity.net/video/17328
De ha már ezt írom, akkor ritkán az is elő szokott fordulni, főleg régebbi feltöltésnél láttam, hogy nem lehet a videó belepörgetni, csakis végignézni lehet a videót. (Firefox böngészőt használok)
Most Chrome-al is teszteltem, és ott a turi videó csak 1 másodpercig megy és leáll, akkor nem böngésző probléma, valami az TC oldal részéről nem stimmel.
@Dr Zéró:
Üdvözlöm! A hétvégén több mint 100 videó került feltöltésre, jelenleg is ezeknek a feldolgozása zajlik. Minden olyan videót szívesen várunk ami még nem található meg az oldalon, amint odaérünk az ön feltöltéseit is elbíráljuk majd. Köszönöm a megértését és a türelmét.
Köszönöm az információt! Ezek nagyrésze szerintem kevés helyen vagy egyáltalán sehol nem található meg és az eredeti YouTube live címeiken töltöm fel őket, amiket Kaffka adott nekik. Arra sajnos nincs és soha nem is volt idegzetem, hogy mindegyiket végig nézzem, szóval nem igazán tudom, hogy mi van bennük, van köztük néhány ikonikus nagy balhés live is, de főként ezek az unalmas semmitmondó adások lettek mentve. Nosztalgiázni talán jó lehet majd valakinek. Tegnap még csak 5 darabot töltöttem fel teszt jelleggel, de akkor szépen lassan csorgatom majd fel az összeset.
@KaffkaRetro:
Sziasztok! Van elég sok régi felvételem, 2020-as teljes live adásaim Kaffkáról és Juciról, még amik a NagysándorJózsef utcai albiban készültek. Nem mindegyik izgi, sőt, de gondoltam arra talán jók lehetnek, hogy archiválva legyenek az utókor számára, mert én már szívesen törölném őket a merevlemezemről Elkezdtem ide feltöltögetni őket tegnap, de valamiért nem jelennek meg. Esetleg érdektelenség miatt lettek elutasítva vagy én szúrtam el valamit feltöltésnél vagy csak hosszabb az elfogadási folyamat?
Üdvözlöm! A hétvégén több mint 100 videó került feltöltésre, jelenleg is ezeknek a feldolgozása zajlik. Minden olyan videót szívesen várunk ami még nem található meg az oldalon, amint odaérünk az ön feltöltéseit is elbíráljuk majd. Köszönöm a megértését és a türelmét.
@KaffkaRetro:
Sziasztok! Van elég sok régi felvételem, 2020-as teljes live adásaim Kaffkáról és Juciról, még amik a NagysándorJózsef utcai albiban készültek. Nem mindegyik izgi, sőt, de gondoltam arra talán jók lehetnek, hogy archiválva legyenek az utókor számára, mert én már szívesen törölném őket a merevlemezemről Elkezdtem ide feltöltögetni őket tegnap, de valamiért nem jelennek meg. Esetleg érdektelenség miatt lettek elutasítva vagy én szúrtam el valamit feltöltésnél vagy csak hosszabb az elfogadási folyamat?
Átlagosan 1 nap az elfogadási idő, de előfordul 2-3 nap is, valószínűleg nem szúrtál el semmit.
Pár napja megszórtam én is az oldalt olyan 80-100db retro videóval, leterheltem a moderátorokat. Próbáltam csak olyat feltenni ami még nincs fent, de néhányat így is benéztem. Szerintem 2 napon belül be fogják érni maguk. Amúgy dobd fel az egészet egy archive.org itembe hogy ott is meglegyen.
@KaffkaRetro:
Sziasztok! Van elég sok régi felvételem, 2020-as teljes live adásaim Kaffkáról és Juciról, még amik a NagysándorJózsef utcai albiban készültek. Nem mindegyik izgi, sőt, de gondoltam arra talán jók lehetnek, hogy archiválva legyenek az utókor számára, mert én már szívesen törölném őket a merevlemezemről Elkezdtem ide feltöltögetni őket tegnap, de valamiért nem jelennek meg. Esetleg érdektelenség miatt lettek elutasítva vagy én szúrtam el valamit feltöltésnél vagy csak hosszabb az elfogadási folyamat?
Átlagosan 1 nap az elfogadási idő, de előfordul 2-3 nap is, valószínűleg nem szúrtál el semmit.
Sziasztok! Van elég sok régi felvételem, 2020-as teljes live adásaim Kaffkáról és Juciról, még amik a NagysándorJózsef utcai albiban készültek. Nem mindegyik izgi, sőt, de gondoltam arra talán jók lehetnek, hogy archiválva legyenek az utókor számára, mert én már szívesen törölném őket a merevlemezemről Elkezdtem ide feltöltögetni őket tegnap, de valamiért nem jelennek meg. Esetleg érdektelenség miatt lettek elutasítva vagy én szúrtam el valamit feltöltésnél vagy csak hosszabb az elfogadási folyamat?
Feltételezem, hogy Szabolcs úr OF oldalán felnőtt tartalmak találtatóak, ezért kérem hogy a megfelelő fórumba tegyék majd a linket amennyiben tudomásuk van a címéről:
https://trashcity.net/forum/6
@Miskolci Herceg:
Jenes meg a maffiakirály duoval mi történt? Össze vesztek? Egy ideje már nem láttam. Komolyak voltak a buzulos - züllős liveok.
Maffiakirály többször is ott volt amikor turbó ment jeneshez. Liveban nem mutatta magát de néha lehetett hallani a hangját. Még akkor is ott volt amikor turbó lefújta sprayjel
Azokat nem lattam. De trutymot nem birom nezni ugyhogy jobb is inkabb hogy nem lattam.
A kommentek áthozásáról beszélni fogok a technikus úrral, mivel a BIOS frissítős videó mindkét példányánál is vannak szórakoztató vagy tanulságos hozzászólások.
Hozzászólások
4478 hozzászólás
Remélem, igen. Mondjuk nem lesz nehéz azt a retardált, kancsal, fületlen, telibeszart búvárruhát megtalálniuk.
Egy SZOVJET nevű felhasználó aki a környéken lakik Hartán azt írta Gergő legújabb videojánál, hogy Imre bácsi valójában nem halt meg és szokta Gergő szüleit látni.
Szerintem mindenkinek jobb is így
Ha jól sejtem, a Hartai lakásuk az max nyaraló semmint az állandó lakhelyük aztán ki tudja..
Van egy erős gyanúm hogy Gergőt még nem engedték ki a vigyorgóból, vagy pedig ha ki is van engedve, erősen kontroll alatt van az internet/ social media hasznàlata, vagy pedig kb szobanövény -szintre be van gyógyszerezve (őt ismerve normàl esetben azonnal rohanna újabb tartalmakat gyártani a "rajongóknak")
Ha az anyjának van egy csöppnyi esze, akkor egy esetleges végrendeletben kifejezetten nem hagy semmit Gergőre (se a Hartai, se a pesti, se a megboldogult nagybácsi lakását), mert az eddigiekből kiindulva abban a minutumban hízelegné vissza magát Húgyos Vera
Valami AI generált foskupac a Groovehouse - Hol vagy nagy szerelem zenéjére.
https://www.youtube.com/watch?v=1ApZwzYqDI4
Senki nem lakik Harta közelében? A kúria helye megvan, csak oda kell menni szétnézni.
Ha úgy vagy akkor úgyis törlik a moderátorok.
Genyamamát megpüfölik (hangot én raktam alá):
https://archive.org/details/worldofgenya
Ha koldul meg betegséget "szimulál" aztán erre vár donétet meg egy overall hülyegyerek, szerintem jöhet ide.
Röviden: senki se tudja biztosan
Genyamam ezen szokott fogykoskodni, meg önmagának válaszolgatni az állprofiljaival: https://trashcity.net/user/cshmark
Torkán akadt a kürtőskalács, mert azt hitte, hogy fasz.
Köszönjük a visszajelzést, valószínű konvertálás közben került némi alom a gépezetbe. Az esetet meg fogjuk vizsgálni
Valószínűleg valami tényleg nem oké vele, ha rányomsz a letöltés gombra ott is csomószor fel van sorolva a link. Asszem 4k 60 vp9, megpróbálom majd 1080p vp8 kódekben tenni.
De ha már ezt írom, akkor ritkán az is elő szokott fordulni, főleg régebbi feltöltésnél láttam, hogy nem lehet a videó belepörgetni, csakis végignézni lehet a videót. (Firefox böngészőt használok)
Most Chrome-al is teszteltem, és ott a turi videó csak 1 másodpercig megy és leáll, akkor nem böngésző probléma, valami az TC oldal részéről nem stimmel.
Csak a szokásos skizo tévképzetek, hogy a fiát kínozzák stb. videókat rakott fel.
Köszönöm az információt! Ezek nagyrésze szerintem kevés helyen vagy egyáltalán sehol nem található meg és az eredeti YouTube live címeiken töltöm fel őket, amiket Kaffka adott nekik. Arra sajnos nincs és soha nem is volt idegzetem, hogy mindegyiket végig nézzem, szóval nem igazán tudom, hogy mi van bennük, van köztük néhány ikonikus nagy balhés live is, de főként ezek az unalmas semmitmondó adások lettek mentve. Nosztalgiázni talán jó lehet majd valakinek. Tegnap még csak 5 darabot töltöttem fel teszt jelleggel, de akkor szépen lassan csorgatom majd fel az összeset.
Üdvözlöm! A hétvégén több mint 100 videó került feltöltésre, jelenleg is ezeknek a feldolgozása zajlik. Minden olyan videót szívesen várunk ami még nem található meg az oldalon, amint odaérünk az ön feltöltéseit is elbíráljuk majd. Köszönöm a megértését és a türelmét.
Pár napja megszórtam én is az oldalt olyan 80-100db retro videóval, leterheltem a moderátorokat. Próbáltam csak olyat feltenni ami még nincs fent, de néhányat így is benéztem. Szerintem 2 napon belül be fogják érni maguk. Amúgy dobd fel az egészet egy archive.org itembe hogy ott is meglegyen.
Átlagosan 1 nap az elfogadási idő, de előfordul 2-3 nap is, valószínűleg nem szúrtál el semmit.
https://trashcity.net/forum/6
Azokat nem lattam. De trutymot nem birom nezni ugyhogy jobb is inkabb hogy nem lattam.