Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Cefréshányás:
De vajon miért nem fejezik be az egészet ha látják hogy mindenki utálja, vagy legalább töröltetnék a kommenteket, meg nem tűnik fel nekik hogy a 3.platformon is 20-30 reelsből vagy videóból mindeggyiken van 70negatív komment? Meg mit szól hozzá 20évesen hogy rájön "évekig utáltak"?
Pénzt keresnek vele, régen voltak talán ilyen szponzorációs közreműködések is, gondolom ennyi az egész.
A kommentek meg legyenek akármilyenek, a legtöbb platformon segítenek, hogy felkapja a posztot az algoritmus. Így több emberhez jut el, több pénz jön.
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív
Szerintem igazából a tesójának, Bánki Beninek szólnak a kommentek, mert asszem talán mintha ő vagy a szülei kezelné a platformjait a kiskölyöknek. Legalábbis én ezzel tudom magyarázni a jelenséget.
De vajon miért nem fejezik be az egészet ha látják hogy mindenki utálja, vagy legalább töröltetnék a kommenteket, meg nem tűnik fel nekik hogy a 3.platformon is 20-30 reelsből vagy videóból mindeggyiken van 70negatív komment? Meg mit szól hozzá 20évesen hogy rájön "évekig utáltak"?
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív
Szerintem igazából a tesójának, Bánki Beninek szólnak a kommentek, mert asszem talán mintha ő vagy a szülei kezelné a platformjait a kiskölyöknek. Legalábbis én ezzel tudom magyarázni a jelenséget.
@McSkziofrén:
valaki van kapcsolatba a trash pictures (https://www.youtube.com/@trashpictures) csapattal? nagyon jó lenne folytatás vagy hasonló kontent
Nem vagyok velük kapcsolatban, de egy szöveges posztban azt írta Djbagoly, hogy most nem érdeklik a trashek, és más életszakaszba is lépett. A poszt óta eltelt kb. fél év, azóta semmi érdemi életjel. Beszédhang alapján talán 23-28 év körülre lőném be a srácokat, tehát nem lennék meglepve, ha simán csak besűrűsödött volna nekik a felnőtt élet, nem érnének már rá a baromságra.
Zseniális tartalmak voltak, ezért ne legyen igazam, de én úgy veszem, hogy ennyi volt.
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív
Meg tudom hogy néha rettentő idegesítő tud lenni a kölke, de akkor is lelkileg lenyomorító egy 13éves léleknek, és a szülei látszólag leszarják telibe
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív
@HónapVadőre:
A sümegi parazitáról is egyre kevesebb a kontent, de mi a helyzet "mr Falábbal"? Fatel végül elunta a baromságait? Vagy külföldre szökött mint Ananász meg Trutymó?
Ha jól emlékszem mostanság sittelszállítást vállal furgonnal.
https://trashcity.net/photo/1016/
Legalább dolgozik és nem tikszaron csinál hülyét magából
@MegtértHuffnágel:
Szerintem fülűcskével nem természetes halál végzett, hanem a fia. Az elmérgesedett viszonyuk alapján teljesen reális kimenetel lehet. Ráadásul nagyon eltűnt Gergő. Szerintetek?
elég szar állapotban volt az öreg, rákos is volt elvielg, a fogyatékos csak hab volt a tortán
Ahhoz képest, hogy nem élt épp egészéséges életet és idegbeteg is elég szép kort megélt 83 évet min. Ládikám pláne, fél évszázados masszív alkoholistaként is képes volt megérni a 80-at nem tudni hogy csinálták.
Van konkrét megbízható info info arról, hogy Imre Bácsi már nem él?
@MegtértHuffnágel:
Szerintem fülűcskével nem természetes halál végzett, hanem a fia. Az elmérgesedett viszonyuk alapján teljesen reális kimenetel lehet. Ráadásul nagyon eltűnt Gergő. Szerintetek?
elég szar állapotban volt az öreg, rákos is volt elvielg, a fogyatékos csak hab volt a tortán
Ahhoz képest, hogy nem élt épp egészéséges életet és idegbeteg is elég szép kort megélt 83 évet min. Ládikám pláne, fél évszázados masszív alkoholistaként is képes volt megérni a 80-at nem tudni hogy csinálták.
Van konkrét megbízható info info arról, hogy Imre Bácsi már nem él?
@HónapVadőre:
A sümegi parazitáról is egyre kevesebb a kontent, de mi a helyzet "mr Falábbal"? Fatel végül elunta a baromságait? Vagy külföldre szökött mint Ananász meg Trutymó?
Ha jól emlékszem mostanság sittelszállítást vállal furgonnal.
https://trashcity.net/photo/1016/
A sümegi parazitáról is egyre kevesebb a kontent, de mi a helyzet "mr Falábbal"? Fatel végül elunta a baromságait? Vagy külföldre szökött mint Ananász meg Trutymó?
Én is a tisztelt városvezetéshez szólnék egy apróság miatt. (Na jó, lehet mégsem annyira apróság, nem értek a webfejlesztéshez.) Az miért van hogy képeknél ki lehet keresni kategorizálatlan trasht, videóknál viszont nem? Szerintem annyival is jobb lenne az oldal.
Tisztelt városvezetés! A lejátszóba szeretnék kérni egy olyan lehetőséget, hogy a , és . billentyűk képkockánként léptessék a videót. Így könnyebb lenne megtalálni egy-egy jó pillanatot.
@Boros Dani:
Na Huffnágel megint bebaszott és eltűnik. Vissza fogsz te még jönni.
Lehet visszajön, de egyenlőre ne várják vissza. Legalábbis, ezzel a fiókkal ne. Sajnos a többszöri figyelmeztetések ellenére, szándékosan brutális, gyilkolós kommentek írása miatt egyenlőre fel lett függesztve a profilja. Az majd még elválik, hogy a visszatérésével kapcsolatban, milyen döntést hoz erről a szindikátus.
Diszkréten szoktuk itt kezelni az ilyen ügyeket, de gondoltam tudtukra hozom a dolgot, hogy ezzel is tisztázzam azt, hogy nem azért kapta, mert negatív véleménnyel lenne az oldalról. Itt ilyenért kitiltás nincs.
Továbbá az lenne jó, ha mindenki megértené, hogy nem azért nem lehet ilyeneket leírni, mert nekem nem tetszik és kész. Azért nem lehet, mert ezzel az oldal kerülne bajba. Tehát ez gyakorlatilag az oldal szándékos szabotálása.
Természetesen ez nem azoknak szólt, akik tisztában annak ezzel.
Megértésüket köszönöm.
@MegtértHuffnágel:
Meguntam a feltöltött tiktokos szemétségeket. Nem vezet ez semmire. Köszönöm szépen, hogy tagja lehettem ennek a szűk társaságnak, jól éreztem magam! De, asszem betelt a kukászsákom...
Sziasztok Barátaim!!!
Na Huffnágel megint bebaszott és eltűnik. Vissza fogsz te még jönni.
@MegtértHuffnágel:
Meguntam a feltöltött tiktokos szemétségeket. Nem vezet ez semmire. Köszönöm szépen, hogy tagja lehettem ennek a szűk társaságnak, jól éreztem magam! De, asszem betelt a kukászsákom...
Ti hallottatok Farkas Icuskáról aki felgyújtotta magát élő adásban? Egy TikTok párbaj után történt az incidens amikor fogadásból meggyújtotta a ruháját ami hamar fel is gyulladt. Állítólag Farkas Icuska az eset után meghalt.
Hozzászólások
4477 hozzászólás
Pénzt keresnek vele, régen voltak talán ilyen szponzorációs közreműködések is, gondolom ennyi az egész.
A kommentek meg legyenek akármilyenek, a legtöbb platformon segítenek, hogy felkapja a posztot az algoritmus. Így több emberhez jut el, több pénz jön.
De vajon miért nem fejezik be az egészet ha látják hogy mindenki utálja, vagy legalább töröltetnék a kommenteket, meg nem tűnik fel nekik hogy a 3.platformon is 20-30 reelsből vagy videóból mindeggyiken van 70negatív komment? Meg mit szól hozzá 20évesen hogy rájön "évekig utáltak"?
Szerintem igazából a tesójának, Bánki Beninek szólnak a kommentek, mert asszem talán mintha ő vagy a szülei kezelné a platformjait a kiskölyöknek. Legalábbis én ezzel tudom magyarázni a jelenséget.
Nem vagyok velük kapcsolatban, de egy szöveges posztban azt írta Djbagoly, hogy most nem érdeklik a trashek, és más életszakaszba is lépett. A poszt óta eltelt kb. fél év, azóta semmi érdemi életjel. Beszédhang alapján talán 23-28 év körülre lőném be a srácokat, tehát nem lennék meglepve, ha simán csak besűrűsödött volna nekik a felnőtt élet, nem érnének már rá a baromságra.
Zseniális tartalmak voltak, ezért ne legyen igazam, de én úgy veszem, hogy ennyi volt.
Meg tudom hogy néha rettentő idegesítő tud lenni a kölke, de akkor is lelkileg lenyomorító egy 13éves léleknek, és a szülei látszólag leszarják telibe
Legalább dolgozik és nem tikszaron csinál hülyét magából
A törököt kérdzed vagy a ÉRIK FÁMILIT vagy a norbert sztyút
Ez engem is érdekelne
Van konkrét megbízható info info arról, hogy Imre Bácsi már nem él?
Ha jól emlékszem mostanság sittelszállítást vállal furgonnal.
https://trashcity.net/photo/1016/
Most bukkantam erre a Sodipédián és kész
https://endreborton.github.io/bunozo/
Pont elkaptam egy liveban: https://gofile.io/d/vopLEz
Ezt magamra veszem és úgy fogom fel, hogy egy pedáns troll vagyok. Jaj maga Tájfel mindig csak hájjal keneget engem, hogy nyomjam a lukába.
Lehet visszajön, de egyenlőre ne várják vissza. Legalábbis, ezzel a fiókkal ne. Sajnos a többszöri figyelmeztetések ellenére, szándékosan brutális, gyilkolós kommentek írása miatt egyenlőre fel lett függesztve a profilja. Az majd még elválik, hogy a visszatérésével kapcsolatban, milyen döntést hoz erről a szindikátus.
Diszkréten szoktuk itt kezelni az ilyen ügyeket, de gondoltam tudtukra hozom a dolgot, hogy ezzel is tisztázzam azt, hogy nem azért kapta, mert negatív véleménnyel lenne az oldalról. Itt ilyenért kitiltás nincs.
Továbbá az lenne jó, ha mindenki megértené, hogy nem azért nem lehet ilyeneket leírni, mert nekem nem tetszik és kész. Azért nem lehet, mert ezzel az oldal kerülne bajba. Tehát ez gyakorlatilag az oldal szándékos szabotálása.
Természetesen ez nem azoknak szólt, akik tisztában annak ezzel.
Megértésüket köszönöm.
Na Huffnágel megint bebaszott és eltűnik. Vissza fogsz te még jönni.
Minden jót!
Még az is lehet, ha már kikerült, meg lecsillapodtak a kedélyek fülű után