Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4477 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@MegtértHuffnágel:
Számomra az furcsa, h alulképzett emberek. Még is házat építettek abban a rendszerben. Nekem meg nincs semmim!


Vélhetően jó káderek voltak így volt pénz lóvéra mindig is. Fülű ha munkásőr/besúgó volt ahogy többször elhangzik akkor csurranhatott ott, belvárosi lakás adott volt, aztán később lett hartai nyaraló meg egy örökölt másik budai lakás. Ládikám meg ittasellátóban ha nme is keresett jól, de piára nem kellett költeni, azt beszerezte a munkahelyén, vámolva a söröket.
@MegtértHuffnágel:
Meguntam a feltöltött tiktokos szemétségeket. Nem vezet ez semmire. Köszönöm szépen, hogy tagja lehettem ennek a szűk társaságnak, jól éreztem magam! De, asszem betelt a kukászsákom...

Sziasztok Barátaim!!!


Viszontlátásra!
@McSkziofrén:
@MegtértHuffnágel:
Szerintem fülűcskével nem természetes halál végzett, hanem a fia. Az elmérgesedett viszonyuk alapján teljesen reális kimenetel lehet. Ráadásul nagyon eltűnt Gergő. Szerintetek?

elég szar állapotban volt az öreg, rákos is volt elvielg, a fogyatékos csak hab volt a tortán


Ahhoz képest, hogy nem élt épp egészéséges életet és idegbeteg is elég szép kort megélt 83 évet min. Ládikám pláne, fél évszázados masszív alkoholistaként is képes volt megérni a 80-at nem tudni hogy csinálták.
@MegtértHuffnágel:
Szerintem fülűcskével nem természetes halál végzett, hanem a fia. Az elmérgesedett viszonyuk alapján teljesen reális kimenetel lehet. Ráadásul nagyon eltűnt Gergő. Szerintetek?

elég szar állapotban volt az öreg, rákos is volt elvielg, a fogyatékos csak hab volt a tortán
Szerintetek visszater a “tisztelt” Marko Gergely Imre?
MC repper kidobó nindzsa gengszter szupercsillagharcos Istinek mi a facebook profilja? Rákeresve vagy ötöt kidob, nem tudom melyik a valódi.
@tosay50519:
@Tiborkeksz:
Sziasztok! Valaki nem töltené fel a trashvod régi videók torrentjét? Ha még egyáltalán megvan valakinek a torrent.


A torrent már nem él, itt van egy részben elmentett archívum, főképp sodi, Filmkiller, busák, turbó, Herby videók vannak benne.

https://onedrive.live.com/?redeem=aHR0cHM6Ly8xZHJ2Lm1zL2YvcyFBdC1hN0RCNEY2ZEZnVTJtMC1PNTN0U00wQkpUP2U9ZGI5VUw3JmZiY2xpZD1Jd1kyeGphd0pRcEpWbGVIUnVBMkZsYlFJeE1RQUJIZTN3Nkx1dlBTTnpPeXZzM0JxSlU0cFVHQkV2Y3UwcTFqcDRlbGY5a1R5U242ZkNhcXJDYVpoVnlnX2FlbV9zMnE3T1l2OFNGeGVNa3hnSUhyamtR&id=45A7177830EC9ADF%21205&cid=45A7177830EC9ADF&sb=name&sd=1

Rácsekkoltam a torrentre és néha látni peereket, persze olyan ember ritkán tűnik fel akinek meg lenne az egész 2.8 TB anyag
Itt egy magnet link hozzá: magnet:?xt=urn:btih:e86552f115a3ebc33ef93ee72d214df7e1f45f8f&dn=trashvod_teljes&xl=3178520257441&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%
@Dr Tájfel:
@kistáska: Hol tapasztalta ezt pontosan?

Már tárgytalan, nálam lehetett valami bug. Most már nem tapasztalom ezt a 6 soros karakter limit dolgot
@Tiborkeksz:
Sziasztok! Valaki nem töltené fel a trashvod régi videók torrentjét? Ha még egyáltalán megvan valakinek a torrent.


A torrent már nem él, itt van egy részben elmentett archívum, főképp sodi, Filmkiller, busák, turbó, Herby videók vannak benne.

https://onedrive.live.com/?redeem=aHR0cHM6Ly8xZHJ2Lm1zL2YvcyFBdC1hN0RCNEY2ZEZnVTJtMC1PNTN0U00wQkpUP2U9ZGI5VUw3JmZiY2xpZD1Jd1kyeGphd0pRcEpWbGVIUnVBMkZsYlFJeE1RQUJIZTN3Nkx1dlBTTnpPeXZzM0JxSlU0cFVHQkV2Y3UwcTFqcDRlbGY5a1R5U242ZkNhcXJDYVpoVnlnX2FlbV9zMnE3T1l2OFNGeGVNa3hnSUhyamtR&id=45A7177830EC9ADF%21205&cid=45A7177830EC9ADF&sb=name&sd=1
@Boros Dani:
@Lusta Dick:
Egy kérdés HájasBrével kapcsolatban. Remélem, a szakértők meg tudják válaszolni:

Hogy lehetséges, hogy ő kapta meg a fia felügyeleti jogát? Mennyire kell fogyatékosnak lenni, hogy inkább ennél az elmebetegnél került elhelyezésre?


Ha belegondolok, hogy milyen szedett vetett sorsuk van a gyerekeknek egyszerűen elszomorít.
Ezerszer költözni szanaszét az országban, lelkileg terrorizálni, hogy nem lesz mit enni, nem lesz hol lakni, hogy őket bántják.

Ha bármikor úgy gondolnátok, hogy Ernő áldozat nézzétek vissza ezt: https://trashcity.net/video/5193?t=2044
Gyönyörű sneak peak az otthoni állapotokra.


Nem is véletlen, hogy másodszorra már egy értelmi fogyatékos cigánylányt csinált fel... a kislányát meg le se szarja... Amúgy a kisfiú tiszta anyukája arcra, ráadásul, csak kihipózva...
@Halál_Esetére_Szóló_Ajándék:
Busák Józsival példálóznak a Kékfény sokkolós riportjában

https://mediaklikk.hu/video/kekfeny-2025-05-05-i-adas/ a 40:15-től-

"szamurájkard" az, baszki.... az "gíroszkard". Mondjuk itt a rendőrök is szarul csinálták a dolgukat és még eszközhiányra sem lehet fogni, olyan hibát vétettek...
@MegtértHuffnágel:
Hee, melyik mondta sámsoniak közül, hogy jóba vagyok petrikó csabivaa'?




Szétmentek Edömsszel. Most már megélhetik a "szerelmüket" lelkifurka nélkül. Tututty!
Egy twitches streamer live-jában elhangzott, hogy a hugyosveron apósa, fülű elhunyt. Bárkinek fix info?
@kistáska: Hol tapasztalta ezt pontosan?
Halóka! Lett valami korlátozás bevezetve a hozzászólásokat illetően? Csak azért kérdem, mert nekem 5-6 sornál többet nem enged gépelésnél. Ez valami új limit, vagy nálam lesz a hiba?
Sziasztok! Valaki nem töltené fel a trashvod régi videók torrentjét? Ha még egyáltalán megvan valakinek a torrent.
@Boros Dani:
@MegtértHuffnágel:
Az elmondások szerinti corvin sétány lasvegas casinoban megmahinált rulettgolyós palival történt valami azóta? A rendőrség nagyerőkkel lerohanta a gyalázatos fosztogató andy vajna érdekeltségébe tartozó kuplerájt és bevizsgálta a cigány által önkényesen lefoglalt rulettgolyót vagy megszüntették az eljárást 3 hét után ismeretlen tettes jelszóval?


Te mi a geciről beszélsz?

"Balfasz Burai Jenő 54 millát bukott ruletten, ezért fel akarja jelenteni a kaszinót." c. videó itt szemétvárosban.
@MegtértHuffnágel:
Az elmondások szerinti corvin sétány lasvegas casinoban megmahinált rulettgolyós palival történt valami azóta? A rendőrség nagyerőkkel lerohanta a gyalázatos fosztogató andy vajna érdekeltségébe tartozó kuplerájt és bevizsgálta a cigány által önkényesen lefoglalt rulettgolyót vagy megszüntették az eljárást 3 hét után ismeretlen tettes jelszóval?


Te mi a geciről beszélsz?
@SneciGeci:
Közben menyasszonyom felvetette, hogyha már vannak képek és videók, akkor miért ne lehetne egy GIF-gyűjtemény is a Trash-ekről?


Figyu itt szopatlanok és buzik vannak. Nem kéne itt felvágnod a menyasszonyoddal. (kivéve, ha a menyasszonyod a Tibor, mert akkor révbeértél)
@Jon TrashHunter:
DJ Neotrue gondolom azóta se tért vissza a youtube-ra?


Valószínűleg azóta is vigyorgóban van, különben tuti posztolt volna. Mondjuk kérdés meddig fogják ott, eddig mindig kiengedték pár hét/hónap után, most meg már fél éve ottvan.
Közben menyasszonyom felvetette, hogyha már vannak képek és videók, akkor miért ne lehetne egy GIF-gyűjtemény is a Trash-ekről?
DJ Neotrue gondolom azóta se tért vissza a youtube-ra?
Most, hogy kijelentette, hogy a szex az Istenkáromlás, megvitatnék vele pár dolgot.
@előkészített rabruha:
Sziasztok! Szájzáras Mc Pityeknek mik az elérhetőségei?

Ez engem is érdekelne
Sziasztok! Szájzáras Mc Pityeknek mik az elérhetőségei?
Tudom, csak részben tartozik ide, de eddig ez a legjobb év. Na persze nem a trash-eknek, mert ők szívnak, mint a torkosborz. De valljuk be, Pedo Sodi sittre vágva, Caffka Tranyó inkasszálva, Anti Füstgép elkergetve... eddig ez nem is rossz arány! Ráadásul nekem most még zsúfolt is lett az elmúlt néhány hónap, mert rengeteg a papírmunka. Mondjuk annak részben szomorú oka van, (bácsikám halála) de pozitív dolgok is értek, ugyanis a barátnőm igent mondott, miután megkértem a kezét.
@MegtértHuffnágel:
Ez a buzi Köröskényi ma délelött rendesen rákiabált egy kutyasétáltató lányra. Ez nem garázdaság? Hisz másokban megbotránkozást, félelmet kelt.

Nem feltétlen. A garázdasághoz fizikai erőszak alkalmazása is kell, hogy történjen, márpedig, ha az nincs meg, akkor nincs garázdaság sem. Viszont azt gondolom, hogy ebből ki lehetne hozni egy csinos kis zaklatást akár, mert azt ez a nyominger lazán megvalósította.
Kösz szépen, egy próbát megér!
Leleményes trollok azzal kerülték meg, hogy a jókívánságot beállították névnek, és utána elkezdték nyomkodni a megosztást. Lehet azóta letiltotta ezt a beállítást, de egy próbát megér.
Sziasztok!

Gyerekező Pityesz előfizetői chatjére csak akkor lehet jókívánságokat írni, ha fizetek vagy meg lehet kerülni valahogy a rendszert? Sajnos nincs annyi pénzem mint ahány jókívánságom lenne a bulldog fejűnek.