Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4477 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Dr Tájfel:
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Kellemes húsvétot számodra is !
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!
@MegtértHuffnágel:
Mind ebben élünk, ebben a forró-büdös szutyokban.

Ez valóban ide illik.
És Nyilas Jánosnak nem jár semmi köszönet amiért a kínzó oldalak hálózatából álló bűnszervezet irányítja a háttérből?
@Rendszergazda:
Láda Zsoltnak üdvözletét küldi az Archiváló Tanszék.


Köszönöm szépen!
Az oldal szülinapja alkalmából össze kellene dobni egy újabb random összeállítást a hulladékokról!
@kistáska:
Köszi az oldalba fektetett enerdzsit, és külön köszi a 8 éves VPN trolloknak akik kitartóan 2 éve ütik a hájas autipajzsát

Hogy repül az idő, már 2 éve élvezhetjük a magyar trash kultúrát! Kiváló ez a hely, hogy több ezer ilyen videó van tárolva! Minden drogos állat vpnmatyinak és homokládának jó szórakozást, az autipajzs szép lassan olvad le és végül megsemmisül. Láda Zsoltnak üdvözletét küldi az Archiváló Tanszék.
Én szívesen küldök neki pár közüzemi számlát, ha be is fizeti Akinek 50 rugó fölött van a havi villanyszámlája annak meg se kottyanna
Megannyi feljelentés, bírósági tárgyalás és még sorolhatnánk.
Ernőnek lehetne küldeni valami születésnapi meglepetést az oldal nevében. Ötletek?
Köszi az oldalba fektetett enerdzsit, és külön köszi a 8 éves VPN trolloknak akik kitartóan 2 éve ütik a hájas autipajzsát
@Mű Süsü:
2 éves lett a Trashcity! Gratula, úgy látom a sok trash feljelentés meg a "kiberosztály" ránk nem hat

Lehet kéne küldeni egy szeletet a születésnapi tortából Kristályos Alexának is, ha már annyira verte a nyálát.
@NeroVonSchwartz:
@NarancsosPirula:
2 éves a trashcity, ez egy újabb közös faszverést kíván homokládák


Ez az
@NarancsosPirula:
2 éves a trashcity, ez egy újabb közös faszverést kíván homokládák

2 éves a trashcity, ez egy újabb közös faszverést kíván homokládák
2 éves a Trashcity!!
2 éves lett a Trashcity! Gratula, úgy látom a sok trash feljelentés meg a "kiberosztály" ránk nem hat
Verácskát nem lehetne beizzítani? Gergőék nyugalmára való tekintettel dobhatna valami infót, hogy a trollok leakadjanak róla, pl.
Ha belegondolunk már egy éve is töltögette fel a nyomasztó videókat a katéteres fekvő öregről, ahogy kb haldoklik. Őszintén én örülök, hogy eltakarították azt az aberráltat és arról már nincs videó, hogy ténylegesen meghal Fülüke.
@MegtértHuffnágel:
Most olvasom Markóék drámáját.
Ha van valakinek kedve kocsikázni, kimehetünk hozzájuk kultúráltan körülnézni. Az anyósülés foglalt. Az a "fegyenc" faszé!



Videót képet csináljatok.

Ezt dobta fel a Youtube:
https://youtu.be/t-3XRuixPjc?si=7dcKiHCAa4GU0AlX
@MegtértHuffnágel:
Most olvasom Markóék drámáját.
Ha van valakinek kedve kocsikázni, kimehetünk hozzájuk kultúráltan körülnézni. Az anyósülés foglalt. Az a "fegyenc" faszé!

Nem akarok odamenni, mert ha netán emglátom ezt az emberi szemetet agyba főbe verném
@MegtértHuffnágel:
Most olvasom Markóék drámáját.
Ha van valakinek kedve kocsikázni, kimehetünk hozzájuk kultúráltan körülnézni. Az anyósülés foglalt. Az a "fegyenc" faszé!


Fotót vagy videót esetleg hangfelvételt is kérünk majd!
Próbáltam rákeresni, hogy igaz-e az infó, de nem találtam semmit. Az a gond, hogy az egész Markó family (Gergőéken felül) még plusz 2 tagból áll. Ezt Fülű mondta az egyik videóban, mikor épp azért balhézott a skizóval, mert az csúnyán beszélt az egyikről. Elvileg valam Julcsi a neve, gondoltam rákeresek facebookon, hátha ott lesz egy RIP poszt tőle, de nem találtam.

Na mindegy, reméljük nem igaz a hír, és jól van a vén komcsi.
@Ernő Wozniak:
Markó familyről van valakinek új infója? Több helyen írták, hogy a zakkantat rendőrök vitték el bilincsben és most is épp kényszergyógykezelés alatt áll a zártosztályon. Az is hírlik, hogy fülücske közben eltávozott az élők soraiból. Az a gond, hogy egyikre sincs hiteles forrás, ezek az infók mind csak random kommentből származnak.



Nagyjából ennyit lehet tudni, de mivel a "szörnyek" nem kommentelnek így nem tudni mi az igazság. De ha Fülű meghalt akkor Ládikám se húzza sokáig masszív alkeszként, ha nincs, aki eldugja előle a piát, hogy ne vedelje magát halálra. Már a macskás videón is látszik, hogy derilium tremens állapotban van
Markó familyről van valakinek új infója? Több helyen írták, hogy a zakkantat rendőrök vitték el bilincsben és most is épp kényszergyógykezelés alatt áll a zártosztályon. Az is hírlik, hogy fülücske közben eltávozott az élők soraiból. Az a gond, hogy egyikre sincs hiteles forrás, ezek az infók mind csak random kommentből származnak.
Tisztelt városlakók! Egy nagyon régi hiba került kijavításra a lejátszóval kapcsolatban: A beágyazás most már működik. Ez eddig nem volt prioritás, viszont ma végre kijavítottam. A videókat értelemszerűen az alattuk levő megosztás gombbal lehet beágyazni más oldalakba.
@Nevem Senki:
@Boros Dani:
@Nevem Senki:
@MegtértHuffnágel:
Nem hagy nyugodni a téma. Tremmel tényleg meghalt?

Ez engem is érdekelne. Mondjuk ha tényleg trollnak van benne a keze, akkor k.anyját. Azért ilyet ne csináljunk már!

Hogy lenne troll keze benne?

Ez az eredeti hozzászólás José Luis Ananásztól: Elterjedt az a pletyka, hogy sajnos kiugrott az emeletről. Hogy magától, mert mondjuk mentális gondjai voltak vagy mert egy nyomorék troll arra buzdította azt nem tudom. Egy liveban a fasszopó gyökér Patuska hihetetlen érzéketlen módon ráírt Tamás édesanyjára ezzel kapcsolatban, aki megerősítette, hogy sajnos igaz a hír.


Sajnálattal hallom. Nem beszámítható személyt bíztatni öngyilkosságra az bűncselekmény és felér a gyilkossággal. Ha ez igaz akkor remélem kiderül, hogy ki volt.
https://youtu.be/KkN5moW7OCA?si=-4t619mlRbl9BbuQ&t=507
Busák Jóska kámeója a Kékfényben?
@Boros Dani:
@Nevem Senki:
@MegtértHuffnágel:
Nem hagy nyugodni a téma. Tremmel tényleg meghalt?

Ez engem is érdekelne. Mondjuk ha tényleg trollnak van benne a keze, akkor k.anyját. Azért ilyet ne csináljunk már!

Hogy lenne troll keze benne?

Ez az eredeti hozzászólás José Luis Ananásztól: Elterjedt az a pletyka, hogy sajnos kiugrott az emeletről. Hogy magától, mert mondjuk mentális gondjai voltak vagy mert egy nyomorék troll arra buzdította azt nem tudom. Egy liveban a fasszopó gyökér Patuska hihetetlen érzéketlen módon ráírt Tamás édesanyjára ezzel kapcsolatban, aki megerősítette, hogy sajnos igaz a hír.
@Nevem Senki:
@MegtértHuffnágel:
Nem hagy nyugodni a téma. Tremmel tényleg meghalt?

Ez engem is érdekelne. Mondjuk ha tényleg trollnak van benne a keze, akkor k.anyját. Azért ilyet ne csináljunk már!

Hogy lenne troll keze benne?
@Boros Dani:
Más: Ernő megint letöröltette a házáról a nyilvános WC megjelölést. Valakinek van ötlete mivel lehetne megjelölni a házat?

vissza kell rakatni, nagyon röfög a koca mostanában, rég érkezett neki 30 ezres rendelés, szerintem a környékbeli futárok feketelistára tették a címet, na hát meg rég volt bünöző oldal rent