Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4478 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@SuperDave:
MC Gyogyós Pityó tegnap egy padról bejelentkezve azt állította, hogy kint fog aludni, mert nem győzi pénzzel a lakásokat és szállodákat. Persze lehet csak azért mondta, hogy Rian és a többi felszopó jól megtömje, de nem bánnám ha visszatérnének a csöves live-ok

Áh , A miskolci bokorugró. Legkomolyabb testszagok. Akkor volt a legkönnyebb beháromszögelni, mikor a vasútállomásokon csövezett.
@nemjepülababa:
ha az asszonynak futja a legújabb ájfosra, meg airpodsra...

1. Nyugaton (vagy legalább is Angliában) az a fene nagy luxus mind hitelekből van. A legtöbb újautót is hitelre/lízingre hozzák ki. Tehát nincs új a nap alatt. 2. Emberek valamiért mindig éppen a szükségleteiken kezdenek el spórolni. 3. Speciel az építkezéseken az utolsó fos segédmunkásoknak is iphonejuk van. De pl. nyaralni meg nem tudnak elmenni. A pénz ésszerű beosztása...
@Nevem Senki:
@Magyar Péter Officiál:
Megboldogult Treshwoodon rendszeresen feltöltésre került valami Kis-Nagy család angliai tíktok videói azzal az iszonyat raccsoló nővel, ide hogy-hogy nem lettek továbbtöltve?

Tóth-Nagy család. A legkisebb probléma volt a raccsolás. A nagyobb baj az az irtózatos idiótizmusukkal volt/van. IT szektoros trollégák figyelmébe ajánlanám a manuszt. Akkoriban valami olyasmiről hadovált, hogy programozó. És még amellett kell, hogy piramisjátékozzon, hogy meglegyen a normális megélhetésra való... Ez is lehet úgy tud programozni, mint a.


Valamivel csak jobban programozik snecinél, ha az asszonynak futja a legújabb ájfosra, meg airpodsra... az más kérdés, hogy a gyerekeken spórol az az önző kurva...
@Szakállon rúgott vén hülye:
Üdvözlet! Most mesélte egy ismerős, hogy ez az utolsó hulladék Tenerife Brigitta (Brigittahó), aki jelenleg mexikóban bujkál gyerekveszélyeztetésért a magyar hatóságok elöl, nem esett messze az exétől, a gyilkosságért ült Táky Gyulától. Na a büdös trampli kurva elvileg régen szintén gyilkosságért ült. A társadalmi selejt némber már anno is csöves volt itt magyarországon, így befogadta magához valami pap. Az antiszociális csöves kurvamalac pedig "hálából" (!!!) megölte, majd ki is rabolta. Elvileg a kékfényben is leadták régen.
Akinek van erről bármilyen anyaga, az pls dobja fel ide TCre akár kép, akár videó formátumban.
Az is jó, ha tud valaki még infót erről és megosztaná itt a fórumon akár.
Előre is köszi.


Húnnye, ez a némber jobban éget minket külföldön, mint az orosz túristák a sajátjaikat, vagy az ide szakadt ukránok szintén a sajátjaikat...
MC Gyogyós Pityó tegnap egy padról bejelentkezve azt állította, hogy kint fog aludni, mert nem győzi pénzzel a lakásokat és szállodákat. Persze lehet csak azért mondta, hogy Rian és a többi felszopó jól megtömje, de nem bánnám ha visszatérnének a csöves live-ok
@Szakállon rúgott vén hülye:
Üdvözlet! Most mesélte egy ismerős, hogy ez az utolsó hulladék Tenerife Brigitta (Brigittahó), aki jelenleg mexikóban bujkál gyerekveszélyeztetésért a magyar hatóságok elöl, nem esett messze az exétől, a gyilkosságért ült Táky Gyulától. Na a büdös trampli kurva elvileg régen szintén gyilkosságért ült. A társadalmi selejt némber már anno is csöves volt itt magyarországon, így befogadta magához valami pap. Az antiszociális csöves kurvamalac pedig "hálából" (!!!) megölte, majd ki is rabolta. Elvileg a kékfényben is leadták régen.
Akinek van erről bármilyen anyaga, az pls dobja fel ide TCre akár kép, akár videó formátumban.
Az is jó, ha tud valaki még infót erről és megosztaná itt a fórumon akár.
Előre is köszi.


Mikor volt kb? A Kékfény újabb adásai szabadon nézhetőek a Nava-ban
Üdvözlet! Most mesélte egy ismerős, hogy ez az utolsó hulladék Tenerife Brigitta (Brigittahó), aki jelenleg mexikóban bujkál gyerekveszélyeztetésért a magyar hatóságok elöl, nem esett messze az exétől, a gyilkosságért ült Táky Gyulától. Na a büdös trampli kurva elvileg régen szintén gyilkosságért ült. A társadalmi selejt némber már anno is csöves volt itt magyarországon, így befogadta magához valami pap. Az antiszociális csöves kurvamalac pedig "hálából" (!!!) megölte, majd ki is rabolta. Elvileg a kékfényben is leadták régen.
Akinek van erről bármilyen anyaga, az pls dobja fel ide TCre akár kép, akár videó formátumban.
Az is jó, ha tud valaki még infót erről és megosztaná itt a fórumon akár.
Előre is köszi.
Dr Tájfel de igen!
@BuSuck József: Nem a Patuskára?
Kire írta Kálmán pénztárcája, hogy a trash világ hajdú pétere? elfelejtettem
@Magyar Péter Officiál:
Megboldogult Treshwoodon rendszeresen feltöltésre került valami Kis-Nagy család angliai tíktok videói azzal az iszonyat raccsoló nővel, ide hogy-hogy nem lettek továbbtöltve?

Tóth-Nagy család. A legkisebb probléma volt a raccsolás. A nagyobb baj az az irtózatos idiótizmusukkal volt/van. IT szektoros trollégák figyelmébe ajánlanám a manuszt. Akkoriban valami olyasmiről hadovált, hogy programozó. És még amellett kell, hogy piramisjátékozzon, hogy meglegyen a normális megélhetésra való... Ez is lehet úgy tud programozni, mint a.
Megboldogult Treshwoodon rendszeresen feltöltésre került valami Kis-Nagy család angliai tíktok videói azzal az iszonyat raccsoló nővel, ide hogy-hogy nem lettek továbbtöltve?
@NarancsosPirula:
@Dr Tájfel kaptam Enikőtől egy kommentet egy yabokus videó alatt kommentemre, de nagyon hirtelen eltűnt és sajnos nem tudtam elolvasni.
Gondolom egy bedrogozott, bemindenezett állat lehet
Mondjuk nem tudom hogy mit és miért és hogyan volt ez.

Érdekes dolgok ezek, nálam ugyan ez!
@Dr Tájfel kaptam Enikőtől egy kommentet egy yabokus videó alatt kommentemre, de nagyon hirtelen eltűnt és sajnos nem tudtam elolvasni.
Gondolom egy bedrogozott, bemindenezett állat lehet
Mondjuk nem tudom hogy mit és miért és hogyan volt ez.
@Enikő:
Köszönöm a felvilágosítást Zsolt! 2009 óta van bekötve nálunk az internet. Rip upc. Azóta nyelem a nyennyet.

Az a helyzet, hogy az Ön esetében ez nem így működik, hogy, ha ki lett bannolva, akkor csak csinál egy új profilt és el van minden felejtve. Ön többszöri figyelmeztetés ellenére, az oldal szándékos szabotázsával lett innen kitéve, mivel többször is szándékosan brutális gyilkosságra buzdító dolgokat írt több videó alá is.

Két út áll Ön előtt jelenleg:
1. Felkeres minket a kapcsolat menüpontban és tisztázza a dolgot, így egy igen erős egyszeri figyelmeztetéssel visszakaphatja az eredeti 'MegtértHuffnágel' fiókját.
2. Csinálhat bármennyi új profilt úgy, de csak úgy, hogy lapít vele, ugyanis abban a pillanatban, amint felfedi magát, (mint itt) sajnos bannolnunk/törölnünk kell azt biztonsági okokból.

Ezt tudom önnek ajánlani. Él vele vagy sem, ez magán áll. Ez a profilja, természetesen törlésre fog kerülni.

A megértését köszönöm.
@Dr Tájfel:
Lehet, hogy teszteli önt, hogy mennyire veterán trash rajongó.

Akár az is lehetett volna. Néha el szoktam játszani a gondolattal, hogy hány napig tudnék csak és kizárólag trashek szájából elhangzott kifejezésekkel és mondatottak kommunikálni.
@Enikő:
"Huffnágel" vagyok! Haza jöttem!

Üdv újra köreinkben, jányom... Szabin voltál?
@Enikő: Csak ugratják önt. Ez egy híresebb mondat Busák Józseftől. Nem kell komolyan venni.
Lehet, hogy teszteli önt, hogy mennyire veterán trash rajongó.
@Enikő:
Istvánt sikeresen kikészítettétek troll hungenyók!

De ez miért hiba?
Pityukának volt már több mélyrepülése amiből visszahozta magát, de a trólok meg a TikTok most jobban bekorlátozta a mozgásterét. Egy biztos, az idő ellene dolgozik.
@Nevem Senki:
Vagy kezd beköszönteni az általam úgy várvavárt pénztelenség, mint tisztítótűz az online koldusokra nézve.

A gyerekezés meg amiatt ahogy Mosaddal beszél alig várom, hogy a kukoricásba kerüljön. Életemben nem tudtam senkit gyűlölni a képernyőn de ez a tévképzetes rosszindulatú kivagyi majom most betett.
@előkészített rabruha:
Szerintetek elképzelhető, hogy ez a vég kezdete vagy ez csak egy nyári ideiglenes bezuhanás?

A vég kezdete. Semmi nem tart örökké. Ezt Molnár hízódisznó óta tudjuk. Persze az is lehet, hogy csak uborkaszezon van és mindenki elhúzott a vérbe nyaralni. Vagy kezd beköszönteni az általam úgy várvavárt pénztelenség, mint tisztítótűz az online koldusokra nézve.
Pityesz ma esti livejában az volt látható, hogy Bossáék medencés bulin vannak, szól a zene Pityuri meg a képernyő jobb oldalán ül egy fehér fal előtt debil duli-fuli fejjel, és nyomorultul biztatja a dobóit, hogy ,, legyőzze" azt, aki jól érzi magát berúgva a medencébe ugrálva. A kontraszt a két kép között kegyetlenül fájdalmas volt, rendesen megsajnáltam Köröskényi nyomorult életét. Egy idő után szó nélkül kinyomta a liveot. Jól érzem, hogy mostanában kevesebb a dobója? Tiszta ideg mindig, nem tud aludni, ha tud, akkor 14:00-kor kel fel, issza a kólát, az energiaitalt, eszi a pizzát, a virslit, 130 kilós, nagyon rottyon van. A mentális állapotáról nem is beszélve. Szerintetek elképzelhető, hogy ez a vég kezdete vagy ez csak egy nyári ideiglenes bezuhanás?
@nemjepülababa:
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív

szerintem azt akarják elérni, hogy bannolják csani csatornáját, meg a beninek az online jelenlétének is szól


A családja nem normális kihasználják a gyereket, YouTube bevételek miatt. Felnőttként lesz kínos neki ez a sok cringe videó.
@Boros Dani:
Másnál is szarakodik az oldal? Nagyon lassú. Percekig nem jönnek be videók, akadoznak, töltenek. Pedig Cloudflare WRAPpal is próbáltam.


Nalam is ez volt regebben,egy evvel ezelott kb.Minden video megakadt,volt hogy elsem indult. De mostanaban lekopogom nem volt vele baj
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív

szerintem azt akarják elérni, hogy bannolják csani csatornáját, meg a beninek az online jelenlétének is szól
@McSkziofrén:
valaki van kapcsolatba a trash pictures (https://www.youtube.com/@trashpictures) csapattal? nagyon jó lenne folytatás vagy hasonló kontent


Írták anno, hogy az mlm-es trollkodásból több epizód nem lesz. Pedig imádtam
@McSkziofrén:
@Boros Dani:
Másnál is szarakodik az oldal? Nagyon lassú. Percekig nem jönnek be videók, akadoznak, töltenek. Pedig Cloudflare WRAPpal is próbáltam.

foxcum 4.0val kell megnyitni akkor hasít (személyit meg egy gázszámlát készíts ki)


FoxCUM 5.0 használok, amit maga Heiner Ernő töltött fel a szolgálati laptopra és tökéletesen működik
@Boros Dani:
Másnál is szarakodik az oldal? Nagyon lassú. Percekig nem jönnek be videók, akadoznak, töltenek. Pedig Cloudflare WRAPpal is próbáltam.

foxcum 4.0val kell megnyitni akkor hasít (személyit meg egy gázszámlát készíts ki)
Nálam gyors mint a villám