Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4478 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Dr Zéró:
Köszönöm hogy jelezte, a későbbi videót töröltem és a nézettségét hozzáadtam az előzőhöz. Ha duplikált tartalmat talál használja nyugodtan a "Jelent" gombot, úgy kevesebb az esélye, hogy elkallódik a fórum hozzászólások között.

Egyelőre jónak tartom itt is a gyűjtést, de szükség szerint persze jelenthetem is a videót. Valahogy a kommenteket nem lehetne összevonni? Újabb adag:

https://trashcity.net/video/6791
https://trashcity.net/video/6816

https://trashcity.net/video/6298
https://trashcity.net/video/13922

Nincs kategóriában:
https://trashcity.net/video/6817
@Miskolci Herceg:
Jenes meg a maffiakirály duoval mi történt? Össze vesztek? Egy ideje már nem láttam. Komolyak voltak a buzulos - züllős liveok.


Maffiakirály többször is ott volt amikor turbó ment jeneshez. Liveban nem mutatta magát de néha lehetett hallani a hangját. Még akkor is ott volt amikor turbó lefújta sprayjel
https://trashcity.net/video/1547/ki-az-a-bus%C3%A1k-j%C3%B3zsef-janka-elhagy%C3%B3s-teljes-amg-golf-live mai napig agyalok buska ezt hogy a faszba élte túl arra doboz xanaxra ráivott keményen és nem ájult el csodával határos vagy valami netről rendelt kockacukor volt, a rendestől 1-2 szem + pia = kékhalál
Köszönöm hogy jelezte, a későbbi videót töröltem és a nézettségét hozzáadtam az előzőhöz. Ha duplikált tartalmat talál használja nyugodtan a "Jelent" gombot, úgy kevesebb az esélye, hogy elkallódik a fórum hozzászólások között.
Duplikáció:
https://trashcity.net/video/7786/brutal-tv-a-ribanc-csak-ingyen-j%C3%B3
https://trashcity.net/video/15366/brutal-tv-a-ribanc-csak-ingyen-j%C3%B3
Jenes meg a maffiakirály duoval mi történt? Össze vesztek? Egy ideje már nem láttam. Komolyak voltak a buzulos - züllős liveok.
https://www.youtube.com/watch?v=sDto8Srhxpk Ennek valaki tudja az elozmenyet? Remelem bele all az oreg zoli a turhaba ujra
@Mátyás az igazságtalan:
Most találtam egy potenciális kezdő magyar trash vidist, érdemes lecsekkolni
https://www.tiktok.com/@gerggazdag

ez a csávó olyan szinten értelmi foggyos gyanús, hogy még ananász is agysebésznek tűnik mellette
Sziasztok,
Tremmel mivan? Fix info, hogy meghalt? Ilyesmi rémlett.
Helló!
Arra gondoltam hogy gamplayelhetnénk egyet az Eye of the Börtöncell-el.
Ha össze tudom munka után rakni a szetápot akkor 18:30 körül tudunk indulni. Akinek van kedve, csatlakozzon. Semmi feliratkozás meg ilyen buziságok, csak fun.
kick.com/notbadviking
@Mátyás az igazságtalan:
Most találtam egy potenciális kezdő magyar trash vidist, érdemes lecsekkolni
https://www.tiktok.com/@gerggazdag

Valamelyik videóját megnéztem, nem tudtam eldönteni elsőnek, hogy most magyarul beszél vagy nem.
Most találtam egy potenciális kezdő magyar trash vidist, érdemes lecsekkolni
https://www.tiktok.com/@gerggazdag
@SuperDave:
Lehetnének fokozatok, ernőke legrégebbi profilja például negatív csúcsot döntött
https://trashcity.net/user/HeinerErno

Sírok a röhögéstől.
@Dr Tájfel:
Kérem engedjenek meg nekem egy rövid tájékoztatást itt, annak apropóján, hogy új taggal bővült a Tájfel Corporation!
Dr. Zeró úr a jövőben főként a hozzászólások moderációját fogja végezni, de természetesen néha videókat, képeket is ellenőrizhet az oldalon.


Dr. Zéró urat üdvözlöm az oldalon!
Jók ezek a rangok, legalábbis biztos csak azt nem láttam sehol milyen rangok vannak Én trash rajongó vagyok, igaz, találó elnevezés, rendben, de mi van még? Trash fanatikus, trash őrült? Totál trashre kattant?
A másik profilja se rossz, de itt már látszik hogy kicsit megtört a lendület:
https://trashcity.net/user/HeinerErnoIN
@SuperDave:
Lehetnének fokozatok, ernőke legrégebbi profilja például negatív csúcsot döntött
https://trashcity.net/user/HeinerErno

Hát ezen beszartam
Mi van mostanában Koldus Herberttel?
Lehetnének fokozatok, ernőke legrégebbi profilja például negatív csúcsot döntött
https://trashcity.net/user/HeinerErno
Ez a Rangsorolás nem egy rossz ötlet, bár nekem van egy-két címem így pluszban. Pl.: Trashvadász, vagy negatív irányban retardált, full kretén vagy abszolút trash. Nem tudom, ti mit gondoltok erről, de szerintem ez így sokkal ütősebb.
@NarancsosPirula:
Verjem habosra a Dr. Zéró úr faszát

Értékelem az ajánlatot Pirula úr, de egy üveg finom macskamenta likőrnek jobban örülnék!
Verjem habosra a Dr. Zéró úr faszát
@Dr Tájfel:
Dr. Zeró úr a jövőben főként a hozzászólások moderációját fogja végezni, de természetesen néha videókat, képeket is ellenőrizhet az oldalon

Örvendetes hír! Üdv köreinkben Dr. Zéró úrnak!
@Adani12345:
@nemjepülababa:
@Cefréshányás:
Most tudom bocsi kakukktojás témát hozok fel, de van az a Csanicsenöl nevű 13éves videós, miért van az hogy csórikámat minden platformon, instagrammon is főleg rengetegen bántják, gusztustalan vagy erőszakos de kreatív kommentokkal, pl minden bejegyzésének ahol nem kis komment van 99,99%-a csak negatív, gúnyos?, de vicc nélkül van egy új poszt, 80ból 79komment negatív

szerintem azt akarják elérni, hogy bannolják csani csatornáját, meg a beninek az online jelenlétének is szól


A családja nem normális kihasználják a gyereket, YouTube bevételek miatt. Felnőttként lesz kínos neki ez a sok cringe videó.

Hát akik a kisgyereküket kihasználják, csalinak használják olyat kívánok nekik amiért pokolra jutok ha kimondom, amugy meg igen ez a sok videó is kínos lesz neki, meg 20évesen megtudja hogy évekig gyülöltek, mocskoltak = lelki cárbomba
Ez a videó felesleges mert már fel van töltve: https://trashcity.net/video/17095/tov%C3%A1bbi-%C3%BCdv%C3%B6zlend%C5%91-h%C3%ADrek-tenerife-brigitta-csukl%C3%B3j%C3%A1n-mexik%C3%B3ban-kattant-a-bilincs-oh-bilincs

Nálam fent van egyben a part 1 és a part 2 ez csak a part 2 külön.
@Dr Tájfel:

Ámen! Van bármiféle kilátás, hogy sodipédia módjára legyen hozzászólás kereső? Itt most konkrétan a videók és képek alá érkező hozzászólásokra gondolok.
Kérem engedjenek meg nekem egy rövid tájékoztatást itt, annak apropóján, hogy új taggal bővült a Tájfel Corporation!
Dr. Zeró úr a jövőben főként a hozzászólások moderációját fogja végezni, de természetesen néha videókat, képeket is ellenőrizhet az oldalon. Mint azt talán önök is észlelték, egyre több komment íródik, ezért szükségessé vált egy "erkölcsrendészeti osztályvezető" is a "polgármester" és a technikus úr mellé. Szerény véleményem szerint, a Zéró úr egy igen rendes és jól nevelt macska, így hozzá is nyugodtan fordulhatnak bármilyen kérdésükkel, amit majd igyekszik a legjobb tudása szerint, úriemberhez méltóan megválaszolni önöknek. Természetesen én is moderálok és ellenőrzök továbbra is, de most már nem teljesen egyedül fogom ezt végezni. Dr. Zéró profiljára mutató linket természetesen megtalálják a 'Felhasználási feltételekben' is.

Köszönöm ha elolvasták és további kellemes időtöltést kívánok önöknek magam és kollégáim nevében is!
@Magyar Péter Officiál:
Rucuja több mint egy hónapja nem jelentkezett, komoly gondok lehetnek ott!

Ide se jelentkezett be egy hónapja:
https://trashcity.net/user/Laci0301
@Twinky99:
Kaffkától valakinek megvan esetleg a Parádi évad teljes egészében? Próbáltam keresgélni az interneten, de csak rövid, 1-2 perces snitteket láttam belőle.

Esetleg esetleg írja ki a "Trash videó keresés / kérés" fórum topicba is, hátha ott olvasgatnak olyan archivátorok, akiknek megvan.
Rucuja több mint egy hónapja nem jelentkezett, komoly gondok lehetnek ott!