Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Busák már nem áll vele szóba? Kíváncsi vagyok, meddig lesznek még fasírtban. A léghajós a saját anyját is eladná 10 forintért.
@SuperDave:
Ma is nyomott MC Tokaszalonna egy másfél órás live-ot Szigfriddel

Már sikeresen, teljesen le lett választva nemrég a disznóról a Szikvíz.
Kicsit belassult a videók elfogadása. Admin gárda esetleg gondolkodott kapacitás bővítésen? Nem rosszból, de szerintem mindenki jól járna ezzel.
Ma is nyomott MC Tokaszalonna egy másfél órás live-ot Szigfriddel. Nagyon szervezkednek Moszad ellen, de ez az érdekházasság se fog sokáig tartani, mert a gyerekezést ellenzi és firtatta a Pitypang felelősségét abban hogy ilyen helyzetbe került. Volt is nagy kidülledt szemekkel gesztikulálás, mert MC Gyogyós képzeletében ő nem csinált soha semmit és mindig mindenről más tehet.
A plázás esetet is jól félremagyarázta a malac, egyértelműen seggbe akarta baszni ezt a két kiskorú srácot és Vadász Gyulát emlegette. Ebben nem volt semmi metafora:
https://trashcity.net/video/11545/
Ajjaj, Moszát mit fog ehhez szólni?
@PoloskaSzarosAnusza:
"Felszállt a vonatra egy rabbi. Olyan büdös volt, mint a geci"

Úgy érted "felszállt a vonatra egy raBi", mert a kettős mássalhangzókat nem tudja kimondani. Pl. horor, szalona, kota, stb.
@kistáska:
https://ibb.co/q8tSy4w


Legkomolyabb rángások
https://ibb.co/q8tSy4w
@PoloskaSzarosAnusza:
@kistáska:
@SuperDave:
Ma megint elég nyűgös volt a Mickolci Koca mikor Mussaddal játszott, folyton azon rugózik hogy kinek miért dobnak


Moszat szarrá trollkodta ma este, legkomolyabb rage quit-es meg könnyes, szájzáras vicsorgások voltak


"Felszállt a vonatra egy rabbi. Olyan büdös volt, mint a geci"
-MC FEKÁLIFÉTIS ISTI


MC Antiszemita
@SuperDave:
Ma megint elég nyűgös volt a Mickolci Koca mikor Mussaddal játszott, folyton azon rugózik hogy kinek miért dobnak


Moszat szarrá trollkodta ma este, legkomolyabb rage quit-es meg könnyes, szájzáras vicsorgások voltak
@SuperDave:
Kb két hete adott magáról életjelet Szartinsz:
https://trashcity.net/album/2434/


Úgy látszik, végre kiverte neki a démonnő, és lehiggadt
@PoloskaSzarosAnusza:
Az https://mcisti.qwqw.hu/ oldalon lévő információk mennyire valósak a miskolci elmebetegről?


Ez a leg-2000-es évekbeli oldal amely valaha is készült a a 2020-as évek elején.
Kb két hete adott magáról életjelet Szartinsz:
https://trashcity.net/album/2434/
Szartinszról tud valaki valamit? Azt tudom, hogy a faterja eltiltotta egy ideje a nettől, de valahol nem lájvozik titokban?
@PoloskaSzarosAnusza:
Az https://mcisti.qwqw.hu/ oldalon lévő információk mennyire valósak a miskolci elmebetegről?

fact chakeltem az oldalt, régi troll odlal ,de az infok nagy része valid
@McSkziofrén:
amugy most jöttem rá remélem ez a killerbunnys videókban szereplő szörnyszülött babayoda vagy ki nem azért lett yoda mert kajak 3 újja van ami úgy is néz ki mint a yodaának a filmben...

Elképzeltem, ahogy megujjazza a gazdáját.
Ma megint elég nyűgös volt a Mickolci Koca mikor Mussaddal játszott, folyton azon rugózik hogy kinek miért dobnak
amugy most jöttem rá remélem ez a killerbunnys videókban szereplő szörnyszülött babayoda vagy ki nem azért lett yoda mert kajak 3 újja van ami úgy is néz ki mint a yodaának a filmben...
@kistáska:
@R4t3sz:
Erre a személyre volna igényetek kedves mélyen tisztelt trollégák?


Fingtokra is pakolja fel a szemetet serényen. 10-15 videót leszedtem már tőle, amiből akartam egy 20-30 perces egyveleget csinálni. Aztán végül inkább elengedtem, mert szerintem csak játssza a debilt ez a barom.
Mondjuk van pár jó megmozdulása, a pókhaj meg a Sztárboxos videóin egész jókat lehet röhögni
Főleg miután véletlenül "elesett" a zuhanyzóban és pont az ujjait törte össze ami miatt sajnos nem tud részt venni a Sztárbox eseményen (amire állítása szerint hetekig készül )

Egy válogatást szerintem megérne 😃
@R4t3sz:
Erre a személyre volna igényetek kedves mélyen tisztelt trollégák?


Fingtokra is pakolja fel a szemetet serényen. 10-15 videót leszedtem már tőle, amiből akartam egy 20-30 perces egyveleget csinálni. Aztán végül inkább elengedtem, mert szerintem csak játssza a debilt ez a barom.
Mondjuk van pár jó megmozdulása, a pókhaj meg a Sztárboxos videóin egész jókat lehet röhögni
Főleg miután véletlenül "elesett" a zuhanyzóban és pont az ujjait törte össze ami miatt sajnos nem tud részt venni a Sztárbox eseményen (amire állítása szerint hetekig készül )
@Dragonháj:
@Bombu:
@PoloskaSzarosAnusza:
Molnár F Árpád interjú kellene MC Pityesszel xd

Na azt megnézném Molnár F. mit mondana mikor pityuka nekiállna gyerekezni


"Egy gyerek, egy csont! Egy gyerek, egy csont! Megértetted, Kőröskényi István??!??!!!"
MC Dákó pedig arra a következtetésre jutna, hogy a babiloni szajhának is büdös, szaros, kakás a lyuka.

Nem fogok halom gecizni nők képeit! Megértetted?
MIT KÉPZELSZ TE NEMZETKÖZI KOLDUS?
@Bombu:
@PoloskaSzarosAnusza:
Molnár F Árpád interjú kellene MC Pityesszel xd

Na azt megnézném Molnár F. mit mondana mikor pityuka nekiállna gyerekezni


"Egy gyerek, egy csont! Egy gyerek, egy csont! Megértetted, Kőröskényi István??!??!!!"
MC Dákó pedig arra a következtetésre jutna, hogy a babiloni szajhának is büdös, szaros, kakás a lyuka.
@PoloskaSzarosAnusza:
Molnár F Árpád interjú kellene MC Pityesszel xd

Na azt megnézném Molnár F. mit mondana mikor pityuka nekiállna gyerekezni
https://www.facebook.com/share/r/14SyXAgeqnf/?mibextid=wwXIfr


Erre a személyre volna igényetek kedves mélyen tisztelt trollégák? 😃😃
@PoloskaSzarosAnusza:
@kistáska:
Van valami infó infó arról, hogy a mangalica most hol tartózkodik? Állítólag Bulgáriában van, azért nem volt fingtokon 2 napig. A délutáni twitch live alatt írták páran, hogy Bulgáriába menekült.

Zárul a kör. Lesz ebből még Miskolc is. Azon belül is a börtön. Az is Busák Alikkal. Nekik is a faszukkal.

Én tudok neki jobb helyet is: Kőrishelyen van egy jóféle táborunk. Neki mondjuk gázos élmény lenne
@kistáska:
Tőtikével

"földrajzi jelzés nélküli bor"
@MC Virágnyelv:
Nem tudom ki az a Huffi


Neked nem is kell tudnod, hisz ez Huffinak szólt
Mondtam már Huffi, hogy állj le a Tőtikével mert rossz hatással van rád https://ibb.co/7NJd00Ds
Van valami infó infó arról, hogy a mangalica most hol tartózkodik? Állítólag Bulgáriában van, azért nem volt fingtokon 2 napig. A délutáni twitch live alatt írták páran, hogy Bulgáriába menekült.
Egyre többet fenyegetőzik nők meggyilkolásával, szóval akár még a rendőrség látókörébe is bekerülhet, de ők kivételes eseteket leszámítva nem intézkednek amíg vér nem folyik