Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Ma is nyomott MC Tokaszalonna egy másfél órás live-ot Szigfriddel. Nagyon szervezkednek Moszad ellen, de ez az érdekházasság se fog sokáig tartani, mert a gyerekezést ellenzi és firtatta a Pitypang felelősségét abban hogy ilyen helyzetbe került. Volt is nagy kidülledt szemekkel gesztikulálás, mert MC Gyogyós képzeletében ő nem csinált soha semmit és mindig mindenről más tehet.
A plázás esetet is jól félremagyarázta a malac, egyértelműen seggbe akarta baszni ezt a két kiskorú srácot és Vadász Gyulát emlegette. Ebben nem volt semmi metafora:
https://trashcity.net/video/11545/
@McSkziofrén:
amugy most jöttem rá remélem ez a killerbunnys videókban szereplő szörnyszülött babayoda vagy ki nem azért lett yoda mert kajak 3 újja van ami úgy is néz ki mint a yodaának a filmben...
amugy most jöttem rá remélem ez a killerbunnys videókban szereplő szörnyszülött babayoda vagy ki nem azért lett yoda mert kajak 3 újja van ami úgy is néz ki mint a yodaának a filmben...
@R4t3sz:
Erre a személyre volna igényetek kedves mélyen tisztelt trollégák?
Fingtokra is pakolja fel a szemetet serényen. 10-15 videót leszedtem már tőle, amiből akartam egy 20-30 perces egyveleget csinálni. Aztán végül inkább elengedtem, mert szerintem csak játssza a debilt ez a barom.
Mondjuk van pár jó megmozdulása, a pókhaj meg a Sztárboxos videóin egész jókat lehet röhögni
Főleg miután véletlenül "elesett" a zuhanyzóban és pont az ujjait törte össze ami miatt sajnos nem tud részt venni a Sztárbox eseményen (amire állítása szerint hetekig készül )
@R4t3sz:
Erre a személyre volna igényetek kedves mélyen tisztelt trollégák?
Fingtokra is pakolja fel a szemetet serényen. 10-15 videót leszedtem már tőle, amiből akartam egy 20-30 perces egyveleget csinálni. Aztán végül inkább elengedtem, mert szerintem csak játssza a debilt ez a barom.
Mondjuk van pár jó megmozdulása, a pókhaj meg a Sztárboxos videóin egész jókat lehet röhögni
Főleg miután véletlenül "elesett" a zuhanyzóban és pont az ujjait törte össze ami miatt sajnos nem tud részt venni a Sztárbox eseményen (amire állítása szerint hetekig készül )
@PoloskaSzarosAnusza:
Molnár F Árpád interjú kellene MC Pityesszel xd
Na azt megnézném Molnár F. mit mondana mikor pityuka nekiállna gyerekezni
"Egy gyerek, egy csont! Egy gyerek, egy csont! Megértetted, Kőröskényi István??!??!!!"
MC Dákó pedig arra a következtetésre jutna, hogy a babiloni szajhának is büdös, szaros, kakás a lyuka.
Nem fogok halom gecizni nők képeit! Megértetted?
MIT KÉPZELSZ TE NEMZETKÖZI KOLDUS?
@PoloskaSzarosAnusza:
Molnár F Árpád interjú kellene MC Pityesszel xd
Na azt megnézném Molnár F. mit mondana mikor pityuka nekiállna gyerekezni
"Egy gyerek, egy csont! Egy gyerek, egy csont! Megértetted, Kőröskényi István??!??!!!"
MC Dákó pedig arra a következtetésre jutna, hogy a babiloni szajhának is büdös, szaros, kakás a lyuka.
@kistáska:
Van valami infó infó arról, hogy a mangalica most hol tartózkodik? Állítólag Bulgáriában van, azért nem volt fingtokon 2 napig. A délutáni twitch live alatt írták páran, hogy Bulgáriába menekült.
Zárul a kör. Lesz ebből még Miskolc is. Azon belül is a börtön. Az is Busák Alikkal. Nekik is a faszukkal.
Én tudok neki jobb helyet is: Kőrishelyen van egy jóféle táborunk. Neki mondjuk gázos élmény lenne
Van valami infó infó arról, hogy a mangalica most hol tartózkodik? Állítólag Bulgáriában van, azért nem volt fingtokon 2 napig. A délutáni twitch live alatt írták páran, hogy Bulgáriába menekült.
Egyre többet fenyegetőzik nők meggyilkolásával, szóval akár még a rendőrség látókörébe is bekerülhet, de ők kivételes eseteket leszámítva nem intézkednek amíg vér nem folyik
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Már sikeresen, teljesen le lett választva nemrég a disznóról a Szikvíz.
A plázás esetet is jól félremagyarázta a malac, egyértelműen seggbe akarta baszni ezt a két kiskorú srácot és Vadász Gyulát emlegette. Ebben nem volt semmi metafora:
https://trashcity.net/video/11545/
Úgy érted "felszállt a vonatra egy raBi", mert a kettős mássalhangzókat nem tudja kimondani. Pl. horor, szalona, kota, stb.
Legkomolyabb rángások
MC Antiszemita
Moszat szarrá trollkodta ma este, legkomolyabb rage quit-es meg könnyes, szájzáras vicsorgások voltak
Úgy látszik, végre kiverte neki a démonnő, és lehiggadt
Ez a leg-2000-es évekbeli oldal amely valaha is készült a a 2020-as évek elején.
https://trashcity.net/album/2434/
fact chakeltem az oldalt, régi troll odlal ,de az infok nagy része valid
Elképzeltem, ahogy megujjazza a gazdáját.
Egy válogatást szerintem megérne 😃
Fingtokra is pakolja fel a szemetet serényen. 10-15 videót leszedtem már tőle, amiből akartam egy 20-30 perces egyveleget csinálni. Aztán végül inkább elengedtem, mert szerintem csak játssza a debilt ez a barom.
Mondjuk van pár jó megmozdulása, a pókhaj meg a Sztárboxos videóin egész jókat lehet röhögni
Főleg miután véletlenül "elesett" a zuhanyzóban és pont az ujjait törte össze ami miatt sajnos nem tud részt venni a Sztárbox eseményen
Nem fogok halom gecizni nők képeit! Megértetted?
MIT KÉPZELSZ TE NEMZETKÖZI KOLDUS?
"Egy gyerek, egy csont! Egy gyerek, egy csont! Megértetted, Kőröskényi István??!??!!!"
MC Dákó pedig arra a következtetésre jutna, hogy a babiloni szajhának is büdös, szaros, kakás a lyuka.
Na azt megnézném Molnár F. mit mondana mikor pityuka nekiállna gyerekezni
Erre a személyre volna igényetek kedves mélyen tisztelt trollégák? 😃😃
Én tudok neki jobb helyet is: Kőrishelyen van egy jóféle táborunk. Neki mondjuk gázos élmény lenne
"földrajzi jelzés nélküli bor"
Neked nem is kell tudnod, hisz ez Huffinak szólt