Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Boros Dani:
Sziasztok,
Volt egy Ernőre specializálódott trashforum.org nevü oldal. Hová tűnt? Tud valaki róla valamit?

Tegnap reggel óta biztos hogy áll. Az üzemeltetője felszívódott.
Újabb kör: https://ibb.co/HL7HrmGS
Pipike nem érti ki az a hülye aki ennyi koint dobál a Busáknak, közben kínjában már számolgatja mennyit keresett a Léghajós
(kb. 230 ezer forintot 2 óra alatt )
A Debil szerint egy bűnöző dobál a fekete drog pénzből
Nagyon irigy a mangalica https://ibb.co/9krT5gdV
Pityukánál hatalmas szájzáras gyerekezések várhatóak nemsokára https://ibb.co/pBsXdK5p
A kamu arab szénné keresi ma magát az irigy spermázón
@SneciGeci:
Körkérdés:
Szerintetek melyik szopik jobban? Subi vagy a Penetra?


Ezekkel a fogakkal, nem kérdés hogy a disznó https://ibb.co/zTJvb4Sx
Körkérdés:
Szerintetek melyik szopik jobban? Subi vagy a Penetra?
Pikácsu Violka kaphat saját kategóriát vagy nincs ahhoz elég tartalom (amin ugye lehet javítani)
@PoloskaSzarosAnusza:
A másik meg, hogy nem lehet, hogy annyi ideig nem jutott nőhöz, hogy az elméje ezt úgy dolgozza fel, hogy akkor magát helyezi női szerepkörbe szexuális értelemben?

Biztos megszállta őt is a buzidémon, mint a púpszászi pedofilt.
Sziasztok,
Volt egy Ernőre specializálódott trashforum.org nevü oldal. Hová tűnt? Tud valaki róla valamit?
@Dragonháj:
@MC Virágnyelv:
igaz hogy M. Gergely maghalt?


Micsoda csattanó lenne, ha a másvilágon basztatnák egymást Szatyorfülűvel az idők végezetéig. Amúgy erről van valakinek info info?



Ott is ordítoznának a bundáskenyérhez szükséges tojás mennyiségén, hogy kettő vagy három. Meg, hogy mennyit kell locsolni a paradicsomot. Ládikám meg csendben a háttérben vedelne
@kistáska:
Nézem Lyvike élőjét, nagyon ki van akadva amiért a spermázó malac már nem foglalkozik vele Pedig a koint éhes Lyvike szerint ő sokkal jobb partner lenne mint az "unalmas" Warrior"

Erről jut eszembe, Busákot megint ejtette a Miskolci Vadmalac? Nekem úgy tűnt békességben váltak el vasárnap
@MC Virágnyelv:
igaz hogy M. Gergely maghalt?

Ha megvan a születési helye, ideje, és anyja lánykori neve, ügyfélkapun le lehet kérdezni.
@MC Virágnyelv:
igaz hogy M. Gergely maghalt?


Micsoda csattanó lenne, ha a másvilágon basztatnák egymást Szatyorfülűvel az idők végezetéig. Amúgy erről van valakinek info info?
Sziasztok kedves trollégák!

Nincs meg valakinek az a videó mikor szopatja a csajt a csávó és közben olyanokat mond hogy:
Szopood,fogoood,harapd,ki a kurva anyád vagy te pidbullnő? Basszál már oda neki!!!

Előre is köszönöm!
Nézem Lyvike élőjét, nagyon ki van akadva amiért a spermázó malac már nem foglalkozik vele Pedig a koint éhes Lyvike szerint ő sokkal jobb partner lenne mint az "unalmas" Warrior"
@MC Virágnyelv:
igaz hogy M. Gergely maghalt?


Nem nem is hallottam erről.
@SneciGeci:
meztelen gyerekekről készült képek birtoklása

azt ejtették, de nem kell félni elvileg 4 komoly ügy van amiben vádat emelnek +ausztriában 2, valszeg megunták az évek óta kapott több száz feljelentést ellene, éés most lenyugtatják egy kis időre
Úgy tudom a fehér négyzetes ügyét augusztusban lezárták, örült is neki gecisbajusz komája
@MC Virágnyelv:
sodinál mi a vád most,?

Rágalmazás, de majdnem biztos, hogy hozzácsapódnak a folyamatban lévő ügyei. Többek között, segélycsalás, meztelen gyerekekről készült képek birtoklása, rendőrség fenyegetése, meg a többi.
Valaki vágja, hogy a sperma imádó jenes hulladék miért pakol ki ilyen videókat https://www.tiktok.com/@thejenipatrik2000/video/7567546187172154646
Erről a csajról https://www.tiktok.com/@azisbarbiee ?
Állítólag a csaj feljelentette valamiért a férget..?
@SuperDave:
@PoloskaSzarosAnusza:
"Felszállt a vonatra egy rabbi. Olyan büdös volt, mint a geci"

Úgy érted "felszállt a vonatra egy raBi", mert a kettős mássalhangzókat nem tudja kimondani. Pl. horor, szalona, kota, stb.

Vicc, hogy ezeket pont az angol kiejtésnek megfelelően ejti ki. Ugyanis nem ejtik ki a kettős mássalhangzókat.
@Dragonháj:
Busák már nem áll vele szóba? Kíváncsi vagyok, meddig lesznek még fasírtban. A léghajós a saját anyját is eladná 10 forintért.


Egészen a mai napig tartott a nagy cicaharag. Már együtt koldulták a koint, a desznyó szépen bekeresett a Léghajóson. Igaz javarészt privátban dobtak neki a felszopók, amiből 40-60 ezret megkeresett az este.
Én legkésőbb hétfőre jósolom az újabb szakítást a kamu arab cigánnyal.
@SuperDave:
Miskolci Vadmalac már el is kezdte fenyegetni Szikvizet meg a családját mérgeskalács fejjel


Itt van annak a ~40 perces mézeskalács fejes vergődésnek a kiváltó oka: https://mega.nz/file/srwCRZSQ#OFvRt3tK8_4y2jWXsEtaMnxBnRs7FKk10i7Y27EtZ_k
A háromnegyed részénél becsatlakozik a gyogyós is pár percre. Nem tudom mennyire releváns háttéranyag a debil és a Szikvíz karrieréről, feltöltöm ide ha úgy van.
(a MEGA lejátszója nálam szarakodik, jobb letölteni a videót)
@PoloskaSzarosAnusza:
Írattam a Gemini Proval egy MC ISTI rap szöveget. Nem teljesen találta el a stílust, de a a fekáliafétis persze benne van:


https://voca.ro/1cHVssk53Git
Valaki felvetette Bariaddnak, hogy álljon össze Puma csajjal. Annyira megnézném, hogy miközben az a kétbites nő kornyikál, Bariadd rázza rá a mázsás picsáját.
@Bariadd:
Kicsit belassult a videók elfogadása. Admin gárda esetleg gondolkodott kapacitás bővítésen? Nem rosszból, de szerintem mindenki jól járna ezzel.

Elnézésüket kérem, van pár videó a csőben ami még a prolilógiai szakreferensünk vizsgálatára vár. Addig is kiengedem a friss feltöltéseket, hogy ne kelljen túl sokáig várniuk.
Kb. naponta változtatja a véleményét MC Fekalománia, de ha lesz is új zene az megint a két kedvenc témájáról fog szólni: a székletről és a férfi seggekről
Nem semmi Részben már be is jött Mussadék jóslata, a Miskolci Vadmalac már el is kezdte fenyegetni Szikvizet meg a családját mérgeskalács fejjel
@SuperDave:
Pedig délelőtt még nagy elánnal magyarázta, hogy ha más is megszedheti magát a gyogyóson akkor ő miért ne tehetné?


Utána bement Moszat meg az Unknow hozzá és elmondták a Szikvíznek, hogy mire számítson ha továbbra is Pityulival akar játszani. Ezt a kamu télapó személyes fenyegetésnek vette (pedig csak annyit mondtak, ne csodálkozzon ha pár napon belül kiderítik a trollszok a magánéletét, meg a munkahelyét), amiből kialakult egy kisebb balhé.
Majd miután kidobta az élőjéből a kamagrást meg a traktorost, elkezdte őket fenyegetni, hogy hiába Kanadában van, majd a cigány haverok intézkedni fognak stb.
Ekkor megjelent a mangalica Szikvíznél (ezt a részt feltöltöttem ide) aminek a vége az lett, hogy a Szikvíz azt mondta soha többet nem fog már játszani a gyogyóssal mert neki arra szaráradatra amit ebben a néhány órában kapott, nincs szüksége.

Persze a Moszat+Unknow témát nem hagyta annyiban, még mindig sértve érezte magát mert az hitte ők ketten fenyegették meg amiért "elvette" tőlük a koint termelő Pityukát.
Erről van egy több mint 1 órás háttéranyagom Unknow élőjéből (lehet majd feltöltöm ide), aminek a vége az lett, hogy részletesen elmagyarázták többen is a Szikvíznek, hogy tényleg az a sors vár rá amit felvázoltak neki, sőt még rosszabb is mert a vamzer disznó bármikor képes kiteregetni minden magánéleti dolgot ha megbántják azzal, hogy nem neki dobnak (szokásos, nem kell részletezni).
Végül mindenki megbékélt mindenkivel, a Szikvíz is belátta, hogy igazuk van az embereknek és azt mondta annyira lejártatta magát most a disznóval, hogy lehet hetekig fel se néz a fingtoktra a lelki békéje érdekében (majd meglátjuk mi sül ki ebből)
@kistáska:
Már sikeresen, teljesen le lett választva nemrég a disznóról a Szikvíz.

Üdvözlendő hír Pedig délelőtt még nagy elánnal magyarázta, hogy ha más is megszedheti magát a gyogyóson akkor ő miért ne tehetné? Úgy tűnik neki is tettek a trollok egy visszautasíthatatlan ajánlatot.
@Dragonháj:
Busák már nem áll vele szóba? Kíváncsi vagyok, meddig lesznek még fasírtban. A léghajós a saját anyját is eladná 10 forintért.

Busika szóba állna, csak Pitypang dühös rá mert nem hajlandó tiltani az ellenségeit = mindenkit aki dob ellene