Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Uraim, leköteleznének ha nem idéznének be fél oldalnyi szöveget miközben megvitatják ezt egymással. Ha nem bánják az idézeteket a legutolsót leszámítva kivágtam, mert elfáradt a mancsom amíg átgörgettem rajtuk. Ezen felül semmi mást nem módosítottam a hozzászólásaikon.
@Twinkyboy99:
Ne haragudj, de nem én töltöttem fel olyan címmel a videómat Szemétváros oldalára, hogy "sodifelszopó buziboy faszmonológja". Innentől kezdve engedtessék meg nekem, hogy megvédjem magam, kulturált keretek között. Másrészől pont hogy nem én fenyegetőzök rendőrségi eljárásokkal, hanem Te szeretnél engem feljelenteni olyanokkal, amikkel te totál nem vagy tisztában. Hamis vád alapján maximum akkor tudnál, ha már elmentem volna egy hatósághoz feljelentést tenni olyan ügyben, ami hamis, tehát hamisan vádolnék meg valakit valamivel. Rágalmazást pedig pont hogy nem én követtem el, én legalábbis nem hívtam senkit kisretardnak online. Gondolkozzál már el, mielőtt kommentálsz bármit.

Gondolkodni leginkább neked kellene, elvégre pont, hogy te védesz a nyilvánvaló bizonyítékok ellenére egy pedofil bűnözőt. Egyébként pedig megjegyzem, hogy Sodit már 2020-ban is el akarták vinni a rendőrök, csak 20 percen múlott, hogy akkor nem lett belőle semmi, mert éppen sikerült felvetetnie magát egy masnizott önéletrajzzal egy osztrák céghez. Egyébként magyarázd meg nekem, hogy miként lehetséges, hogy a Sodi által megemlített "nudista strandos fényképeket" tartalmazó weboldalakat sorra lövik le a különböző országok hatóságai? Csak nem valami törvénysértő dolgot tesznek? Ja, hogy mégis van abban a pedofil vádaskodásban valami? Csak a magyar hatóság töketlen és inkább megvárja, ameddig megront egy kiskorút? Persze mit is várjon az ember egy olyantól, aki "Twinkyboy" néven regisztrál? Ez már alapból aberrációt sugall, végtére is amennyire én tudom, a "Twink" kifejezés, az pornós szlengben kiskorúnak kinéző személyt takar. Egyébként Sodi pont egy ilyen linkkel bukott le, ha jól tudom, mert a keresőjében felvillant a "Young twink boy wank hard and cum" kifejezés. Hoppáré!

(MODERÁLT KOMMENT)
Akkor ennek a csatornának annyi
Na már jönnnek az ígérgetések:
https://www.youtube.com/shorts/78Eo8fyPZwE
Bajd 20 gilóval gevesebbel jeleddgezeb
@kistáska:
Ez csak az én elméletem, hogy a gyagyás köthetett valami vádalkut, hogy x ideig nem szerepel a közösségi platformokon cserébe felfüggesztett büntivel csövezhet a macskaólban.

(Inkább nem idézem az egész hozzászólásoda.) Még kész szerencse, hogy azt sem tudom mi az a kick.

A vádalkus elméleted elég valószínű lehet. Emlékezzünk csak vissza az utolsó(?) börtönlevelére, amit Lórának címzett. Micsoda egy mesterkélt megbánást tanusított benne. Mintha tollbamondták volna neki, hogy mit írjon, mert az a jolly joker lesz a Tisztelt Bíróságnál. Dehogy fog ez eltűnni. Le fog lépni Spanyolországba ez is, és onnan fog menni a Barcelona évad.
@SneciGeci:
Twinkboy99-et. A kisratyi nagyon védi Pedo Sodi-t, hovatovább egyenesen rendőrségi eljárással (LMAO) fenyegetőzik

A véleménye miatt nem szoktunk törölni senkit amíg betartja a felhasználási feltételeket. Természetesen ha buzgálkodáson kapjuk akkor vele szemben is ugyanúgy fogunk eljárni, mint a többi pernahajderrel.
@kistáska:
Zéró Úr szerintem törölje nyugodtan az idézeteket is

Jó ötlet Táska úr, pár beidézett spamet töröltem is. Kicsit később tartani fogok egy nagytakarítást, hogy ne ezzel legyen tele a fórum.
Zéró Úr szerintem törölje nyugodtan az idézeteket is
@kistáska:
Chanson de Prolindával mi a helyzet?

Jó kérdés. Most hogy az Anyagos is visszavonult (úgy néz hosszabb időre, mert több mint egy hónapja teljesen offolta a kick csatornáját + le is pucolta az összes vod-ot) csak néhány sodrony függőben bízhatunk, hogy nyakon csípik valahol a Tajgit és interjút készítenek vele. Pedig a trollszoknak igaza van, egy púpszászi szafari most nagyot menne https://ibb.co/JwcXfcyg (kick chatbe akkor is lehet írni, ha offline a streamer) Csak gondolom a Bajusz nyakába is szakadt némi szar ez alatt a fél év alatt, és inkább visszavonult.

Ez csak az én elméletem, hogy a gyagyás köthetett valami vádalkut, hogy x ideig nem szerepel a közösségi platformokon cserébe felfüggesztett büntivel csövezhet a macskaólban.
@Puro:
Felfüggesztethetnék ideiglenesen a regisztrációt Huffnágel miatt.

Ezért nem fogjuk a regisztrációt lezárni, előbb-utóbb megunja majd
Mi van Hufi, megint leszaladt a gyomrodba a sörfőzde? Bezzeg a fejedre adnék egy tockost, nem értenéd miért kaptad. Igyál még, hátha a májad felmondja a szolgálatot, te marharépa.
Felfüggesztethetnék ideiglenesen a regisztrációt Huffnágel miatt.
@Dr Zéró:
Megkérném önöket, hogy ne idézzék be amit Huffnágel ír

Rendben.
@SSBT:
@Nevem Senki:
@kistáska:
@Toguro:
Twinkboy99-et. A kisratyi nagyon védi Pedo Sodi-t, hovatovább egyenesen rendőrségi eljárással (LMAO) fenyegetőzik

Fingtokon meg a yt-os mirror chatben is mindig ott lihegett.
Rendesen szívügyének tekintette a gyagyást megvédeni

Chanson de Prolindával mi a helyzet? Nem bújt elő a panellakásból most, hogy aSzodit kiengedték a hűvösről? Volt a parlament előtt őrjöngős pörfomansza, azóta nem hallani felőle.

roli egy palotai állampolgár. tudjátok még ki palotai?

Na ki az? Szabad a gazda.
Megkérném önöket, hogy ne idézzék be amit Huffnágel ír
@kistáska:
@Toguro:
Twinkboy99-et. A kisratyi nagyon védi Pedo Sodi-t, hovatovább egyenesen rendőrségi eljárással (LMAO) fenyegetőzik

Fingtokon meg a yt-os mirror chatben is mindig ott lihegett.
Rendesen szívügyének tekintette a gyagyást megvédeni

Chanson de Prolindával mi a helyzet? Nem bújt elő a panellakásból most, hogy aSzodit kiengedték a hűvösről? Volt a parlament előtt őrjöngős pörfomansza, azóta nem hallani felőle.
@Bariadd:
mert a sima gyaloglópadhoz már túl dagadt.

na ezen jót nevettem
Bariadd most megint nagyot ment egy videójával. A Kofis oldalát hirdette, és azt mondta, hogy ilyen drágább gyaloglópadra gyűjt, mert a sima gyaloglópadhoz már túl dagadt.
@kistáska:
én nem tartozok ide csak fel járok.

Köszi az infót Huffi, így már jobban fogok aludni
@Toguro:
Twinkboy99-et. A kisratyi nagyon védi Pedo Sodi-t, hovatovább egyenesen rendőrségi eljárással (LMAO) fenyegetőzik

Fingtokon meg a yt-os mirror chatben is mindig ott lihegett.
Rendesen szívügyének tekintette a gyagyást megvédeni
@Toguro:
@SneciGeci:
@McSkziofrén:
@Toguro:
@kistáska:
@MC JÉZUS:
akkor ez most hanyadik komment hol látom a számát ?

Nyisd ki a szemed Huffi

Már nem nyitja, ez repült

szerintem ez rekord gyorsaságú volt

Van még, akit még ki lehetne innen baszni, ugyanilyen gyorsasággal!



Kit?

Twinkboy99-et. A kisratyi nagyon védi Pedo Sodi-t, hovatovább egyenesen rendőrségi eljárással (LMAO) fenyegetőzik
@SneciGeci:
@McSkziofrén:
@Toguro:
@kistáska:
@MC JÉZUS:
akkor ez most hanyadik komment hol látom a számát ?

Nyisd ki a szemed Huffi

Már nem nyitja, ez repült

szerintem ez rekord gyorsaságú volt

Van még, akit még ki lehetne innen baszni, ugyanilyen gyorsasággal!



Kit?
@McSkziofrén:
@Toguro:
@kistáska:
@MC JÉZUS:
akkor ez most hanyadik komment hol látom a számát ?

Nyisd ki a szemed Huffi

Már nem nyitja, ez repült

szerintem ez rekord gyorsaságú volt

Van még, akit még ki lehetne innen baszni, ugyanilyen gyorsasággal!
@Toguro:
@kistáska:
@MC JÉZUS:
akkor ez most hanyadik komment hol látom a számát ?

Nyisd ki a szemed Huffi

Már nem nyitja, ez repült

szerintem ez rekord gyorsaságú volt
@Dr Tájfel
Doki a rangoknál lehetne bővíteni a negatív tételeket ilyenekkel, mint például "retardált", "fullkretén" vagy "abszolút trash" mert Twinkyboy99 nevű egyénünk nagyon arra játszik, hogy Hájasbrénél is mélyebb szintre kerüljön
A kör nem nyílt ki, ugyanúgy a Balkánon kell lakásról lakásra menekülnie, és csak egy fehér fal előtt tud gyerekezni. Csak annyi történt hogy Busikával megint egymásra találtak és így kevésbé van rászorulva polosra. Majd ha megint egy EUs országból jelentkezik akkor nyílt ki a kör
Nagyot ment ThanosPlein reakciója Bariaddra. Fel is töltöttem ide, hogy meg legyen örökítve.
@kistáska:
Ha nem is feleznek, de valamennyit mostanában biztos utalhat a kamu arab cigány a debilnek. Mondjuk ilyen kör után egy forintot sem érdemelne a disznó https://ibb.co/zhkNGhQ9

Valószínű a különbözetet utalja át, hogy nagyjából egálban legyenek. Amíg MC Vicsor kibírja ragequit nélkül addig jövedelmező lesz az együttműködés, de így is rátör néha az irigységi roham.
@PoloskaSzarosAnusza:
Néztem a mai lájvot és sokan nem csak az egy coinos ajándékot dobálják, de az egy coinosból is sok ment, sok kicsi sokra megy. A miskolci elmebeteg most jó szériában van, el tudta kapni a hullámot. Azért azt megnézném, hogy ha lenne egy nagyobb gazdasági válság, akkor mit csinálna, ha az emberek nem tudnának neki küldözgetni ajándékokat. Jönnének a bokor lájvok meg a hazaköltözös poloshoz.

Most is elég szar a gazdaság és az embereknek mégis van arra pénze, hogy az internetes ingyenélőkre költsék. Amíg a TikTok elérhető számára addig megtömik pénzzel a Miskolci Elmebeteget.
@kistáska:
@MC JÉZUS:
akkor ez most hanyadik komment hol látom a számát ?

Nyisd ki a szemed Huffi

Már nem nyitja, ez repült
@MC JÉZUS:
akkor ez most hanyadik komment hol látom a számát ?

Nyisd ki a szemed Huffi
@SuperDave:
Úgy látom még feleznek, mert Busikának nagyságrendekkel több pontja volt, "ellenségek" is dobtak, de nem volt ragequit és még a tétet is megcsinálta a Miskolci Koca.


Ha nem is feleznek, de valamennyit mostanában biztos utalhat a kamu arab cigány a debilnek. Mondjuk ilyen kör után egy forintot sem érdemelne a disznó https://ibb.co/zhkNGhQ9
15-20 ezer megvan neki 5 perc alatt.