Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Selim Etkar:
Sziasztok varoslakok. Sokszor emlegettek valami hufnagelt. O tiktokos trash vagy youtubeos? Nem ismerem.
Bar sokaig vadasz gyulat sem ismertem


A Huffnágel egy felhasználó a Trashcity-n aki hírhedt az örjöngéseiről és a fenyegetéseiről és az anti-szociális viselkedéséről az oldalon.
Azt nem tudom de Selim Etkar egy török állampolgár akit állítólag legyőzött Kőrőskényi István
Sziasztok varoslakok. Sokszor emlegettek valami hufnagelt. O tiktokos trash vagy youtubeos? Nem ismerem.
Bar sokaig vadasz gyulat sem ismertem
@PoloskaSzarosAnusza:
MC ISTIt rá kellene beszélni, hogy indítson onlyfanst

Már megpróbálták a trólok, de szerintem ez is el lett sodikázva akarom mondani pityukázva
https://trashcity.net/video/19496
@Dragonháj:
Valaki felvilágosítana, hogy mik ezek a szintek TikTokon, mármint flexelésen kívül jár extra jogosultságokkal? Illetve melyik szinthez mennyi pénzt kell elbaszni? Tiszta szcientológia amúgy


Semmi extra nem jár érte, csak jelzi hogy mennyi pénzt kúrtál el a fingtokon a koldusokra.
Ugye a szintekhez xp kell amit koint dobálással (ajándékozás) tudsz gyűjteni. A szintek növeléséhez nem egyenes arányosan kell az xp, magyarán a 20-as szint elérése megvan 50-60K Ft-ból, addig 20-ról 25-ös szinthez már 70-90K Ft kell, és így tovább.
A 28-as szinthez fél millió felett, 30-ashoz 1 millió felett, 40-eshez milliók, 50-es és afelett meg már több tíz vagy száz millió Ft.

Mindez akkor igaz, ha TE veszed a koint. Mert akkor is növekszik az ajándékozói szinted, ha élőzöl és amit neked dobáltak azt te tovább dobálod valaki másnak.
Így szoktak fiókokat boostolni, hogy egymás között dobálják oda-vissza az ajándékokat.
Moszat a Zongi meg még páran ezt csinálták régebben, így boostoltak maguknak ilyen 30 meg afeletti fiókokat. Moszat az tudom, hogy sok százezret kúrt bele anno ebbe a fiók boostolós faxságba.
Aztán "állítólag" egyik alkalommal valaki kivette a koint pénzt és azóta megy a cicaharc köztük.
(40 pluszos férfiakról van szó btw )
Metropol MC Istiről:

https://metropol.hu/vip/2025/03/mc-isti-plakat-botrany
@Dragonháj:
@Bariadd:
Szeretném kérvényezni ennek a képnek a felvételét az emojik közé:
https://trashcity.net/photo/4018/#/

Én hiányolom az emojik közül Subimalacot és a riherongyos párducgalócát.

Jöhetnek ötletek emoji-k nak, hátha Tájfel úr rábólint 1-2 re.
@Bariadd:
Szeretném kérvényezni ennek a képnek a felvételét az emojik közé:
https://trashcity.net/photo/4018/#/

Én hiányolom az emojik közül Subimalacot és a riherongyos párducgalócát.
@kistáska:
Nem új, egy 28-as fiók volt, tehát már elkúrt pár száz ezret korábban kointra.
Az is lehet, hogy valamelyik korábbi felszopója volt, csak megváltoztatta a fiók adatokat https://ibb.co/9mk9QYYw

Na ezt simán el tudom képzelni. Pl. simonszend-et is nemrég letiltotta, mert privátban írt valamit ami nem tetszett a Miskolci Vadmalacnak.
Szeretném kérvényezni ennek a képnek a felvételét az emojik közé:
https://trashcity.net/photo/4018/#/
@Bariadd:
@Boros Dani:
Valaki nem inna velem egy hideg sört? Jó hideg sört.


Tyopronit?


Igen. Akár Tyoproni, de lehet mentes is hogy Puro is tudjon inni velünk.
@Puro:
Mostmár van kategória nélkül... kategória? Köszönjük szépen!

Igen, ide kerülnek majd azok a videók amiknek (még) nincs kategóriája
@Boros Dani:
Valaki nem inna velem egy hideg sört? Jó hideg sört.


Tyopronit?
@Boros Dani:
Valaki nem inna velem egy hideg sört? Jó hideg sört.
@kistáska:
@SuperDave:
Ez tuti valamelyik régi felszopója akire ráírogattak a trólok és ezért valami random névvel csinált egy fiókot


Nem új, egy 28-as fiók volt, tehát már elkúrt pár száz ezret korábban kointra.
Az is lehet, hogy valamelyik korábbi felszopója volt, csak megváltoztatta a fiók adatokat https://ibb.co/9mk9QYYw


Valaki felvilágosítana, hogy mik ezek a szintek TikTokon, mármint flexelésen kívül jár extra jogosultságokkal? Illetve melyik szinthez mennyi pénzt kell elbaszni? Tiszta szcientológia amúgy
@Boros Dani:
Valaki nem inna velem egy hideg sört? Jó hideg sört.


Én innék veled ha alkoholmentes mert gyógyszert szedek (enyhe szorongásra).
Valaki nem inna velem egy hideg sört? Jó hideg sört.
Mostmár van kategória nélkül... kategória? Köszönjük szépen!
Mikor el kezdtem jobban főzögetni, szégyenszemre én is inkább a 20-as éveim második felében, akkor eszméltem rá, hogy egyébként nem kell órákat eltölteni kaja készítéssel, mert egy csomó étel megvan kb. félóra alatt is akár. Egy tükörtojás meg mondjuk 10 perc se. De ez ilyen Bariadd módi, hogy a cukros izébizés kulimásszal el tud baszni órákat is, de egy tükörtojást megcsinálni már rest.
A napi teendőkre amit más ember pár óra alatt elintéz arra neki rámegy az egész napja Dolgozni is csak akkor tudott amikor Polos még főzött meg takarított rá
Kicsit belenéztem a live-ba, azért nem volt 2 napig mert egész nap főzött, de másnap mindig kiöntötte a maradékot Látszik hogy 40 évig Polossal lakott, sose fordult meg a fejében hogy több napra főzzön
@SuperDave:
Ez tuti valamelyik régi felszopója akire ráírogattak a trólok és ezért valami random névvel csinált egy fiókot


Nem új, egy 28-as fiók volt, tehát már elkúrt pár száz ezret korábban kointra.
Az is lehet, hogy valamelyik korábbi felszopója volt, csak megváltoztatta a fiók adatokat https://ibb.co/9mk9QYYw
Ez tuti valamelyik régi felszopója akire ráírogattak a trólok és ezért valami random névvel csinált egy fiókot
A spermázó disznónak az újabb eltartója https://ibb.co/KcGx83FW
Nagyon örül a pocokfejű, hogy valami random agyhalott bedobta a heti fizetését neki
Lényeg a lényeg ő menthetetlen, 10éve hiába írogatták neki hogy mit kéne hogyan, nyugaton járt ahol a pszichiátriai egészségügy is fényévekkel jobb lehet de szart rá
Meg sodi lényegében szerintem a saját életét kúrta el úgy ahogy van, régen 15éve egyetemi szakokra/szakra járt amit el se végzett kivágták, évekig hálózsákban irodában csövezett, kirohadtak fogai, alkesz lett, tönkre tette szüleivel való kapcsolatát és életét, sérvel ment ki külföldre amit meg is szopott mert évekig szart orvoshoz menni, sőt kijelentette "ő maga megoldotta", meg a romos macskaólba visszaszorulás, börtön évad, ezeket mind magának köszönheti, ami a pdf dolgot illeti, elvileg merci is panaszkodott rá hogy a szaunában gyerekekre működött a piton úgy akart utána sz*elni mercivel, meg anyukája szinte nyomorban élt miközben neki milliós/százezres okos eszközei voltak amiket elvileg nem is használt ps4et párszor kapcsolta be, mondjuk az igaz hogy ő maga sem tehet erről, vagy születési betegség vagy genetika vagy atom szar nevelés traumák okoznak ilyen csernobil személyiségeket
Sodival kapcsolatban sokan keverik az okot és okozatot. Ő nem egy jobb sorsra érdemes fiatalember, akit őrületbe kergettek a gonosz fórumos trollok, mindig is egy rosszindulatú elmebeteg volt. Emellett rengeteg életvezetési tanácsot kapott a trolloktól az évek során, de persze mindennek az ellenkezőjét csinálta így navigálta magát oda ahol most van. Aki ismeri az élettörténetét annak világos, hogy fórum katalizátor volt ebben a folyamatban és nem a kiváltó ok.
A pedofíliáról csak annyit, hogy ő maga ismerte el, hogy családi nudista képekre verte a faszát. Imád ezzel hergelni, hogy talált egy legális kiskaput arra hogyan nézhet képeket meztelen gyerekekről, krokeszt is ő okosította ki eben a témában. Szóval lehet vitatkozni a definíciókról meg a döglött pitonszról, de aki ilyet csinál az számomra mindig is pedofil lesz.
Annyira nem akartam ebbe beleszólni, de mint ilyen Sodi tekintetében relatíve pártatlan ember így azt kell hogy mondjam: igazából Sodi saját magát kergette őrületbe. Rengeteg embert magára haragított, de minden szart megosztott magáról. Ez kb. olyan, mint hogy valaki rád támad, de te még kést is adsz a kezébe, hogy na ezzel aztán jól le tudnál szúrni.

Twinkyboy99 neked meg egy tanács: régóta követem a trash jelenséget, meg trash entitásokat, a csoportban is benne voltam stb. és hidd el nekem, ne próbálj közel kerülni trashekhez. Egyáltalán, még ha a jó szándékod is vezényel. Ennek az az oka, hogy a trasheknek van egy ilyen mágikus aurájuk, és amibe ha belekerülsz, akkor a szarból, ami ömlik rájuk, a te nyakad is kapni fog, illetve itt is néhány trash trash csoportosként indult, csak aztán a trashekhez való túlzottan közel kerülés meg dörgölőzés végett az ő mocskuk is felszínre került (lásd pl. Mayer Lamantin). De láttam én már egy talán woltos futár hülyegyereket is, akit kirugattak a helyéről, mert a munkaidejében elment egyszer Kaffkáékhoz bemutatni a Varangynak. Ezt én tényleg jó tanácsnak mondom, mert ez egy ilyen közeg.
@Twinkyboy99:
@Toguro: Az alaptalan, provokatív és zaklató jellegű dolgoktól védtem Endrét mindig is. Sose védtem azokat a dolgait (pl. Bándy Kata, rendőrlistázás), ami miatt sokan utálják, sőt. Nem tudjátok, de privátban rengetegszer felhoztam neki, hogy ezek miatt kérjél konkrétan bocsánatot, mert sokaknak ez baromira visszatetsző és rengeteg olyan ember úgy került be a zaklató fórumba, hogy először innen értesült Endréről. Ahogyan az is tény, hogy a blogján antiszemita megnyilvánulásokat tett, amivel én keresztényként baromira nem értek egyet. Tehát én soha nem védtem "mindentől" Endrét. Én attól védtem, hogy egyesek keresztes hadjáratot indítottak ellene és - egészen konkrétan - az őrületbe kergették. Nyilván mentális beteg, nyilván baromi magányos, az internetes megjelenés neki kvázi egy emberi kapcsolat volt. Számtalanszor mondtam neki, hogy sokkal jobban járnál, ha hagynád az egész internetes jelenléted a fenébe, elmennél terápiára és onnantól kezdenél magaddal valamit, mindig voltak körülötte hozzám hasonló, alapvetően jószándékú nézők, akik támogatták, de rendszeresen vagy elmarta őket maga mellől vagy a trollok őket is "átállították".

Van egy mentális betegsége, nincs betegségtudata, innentől kezdve a jószándékú javaslatokkal hiába bombáztam, nem hallgatott rám egyetlen egyszer sem. Ugyanakkor annak látom az értelmét, hogy a Szemétvárosos oldalon "nyavalyogjak" a zaklató fórum ellen, ugyanis szerintem ezen az oldalon vannak olyan visszatérő nézők, akik pl. jót röhögnek MC Istin és társain, ugyanakkor nem ártó szándékúak mint a fórumos trollok, csak röhögni vagy szörnyülködni járnak fel. Ha az ilyen emberekből legalább egy embert elér az üzenetem és elgondolkozik azon, hogy végeredményben az Endrét üldöző 200 fős brigád, aki 24/7 azon dolgozik több mint 10 éve, hogy keresztbe tegyen egy mentálisan sérült embernek, semmitől sem különb attól az Endrétől, aki antiszemita módon nyilvánult meg a nyilvánosság előtt többször, morálisan és erkölcsileg.


Sajnos így működik a társadalom. Egy ilyen mentális retardnak hiába próbálsz segíteni, mivel nem vagy szakember. Mondhatod neki éjt nappallá téve mit ne csináljon. Ezeket nem csak te, de más trollok is mondogatták neki, hogy Endre, ezt meg azt nem kéne. Mivel viszont agybeteg, nem fogja megérteni. Markó Gergővel is hiába állnál vitába, meg a többi ilyennel. Mivel nincs vigyorgó ahol foglalkoznának vele, ezért megpróbál kint maradni a társadalomban, de az meg ki fogja vetni magából, mert nem oda való (pl fórumot hoznak létre ellene). Sajnos ezekre az agyi zakkantságokra nem is nagyon van gyógymód, max 1-2 félét lehet kezelni gyógszerrel, amit a legtöbb zakkant nem vesz be, mert nincs betegség-tudata. Felesleges időt pazarolni rá. A Börtön most megváltás neki mert addig sem teszi ki magát a saját hülyeségeinek (nem videózza a retard életét).
@SneciGeci:
Egyébként Sodi pont egy ilyen linkkel bukott le, ha jól tudom, mert a keresőjében felvillant a "Young twink boy wank hard and cum" kifejezés. Hoppáré!

Aaron Cute-ot se felejtsük ki! Tehát nála már 2013-ban releváns lett volna egy rendőrség általi teljes átvilágítás.
Sodrony valami nagy szívességet tett neked hogy ennyire véded? Ez az ember mentálisan zakkant, ezt te magad is leírtad valamelyik hozzászólásodban. Tény hogy valahol kicsit "sok" egy egész fórumot köré építeni ennek a retardnak, de akkor miért nem ott nyavalyogsz? Az a baj, hogy a "vigyorgókat" egy jó ideje nagyon leépítették, ezért keringhetnek szabadon olyan egyének mint a Sodrák, meg a Bujáki Edina, Bartos, stb. De ezt ne rajtunk kérd számon. Még ha nem is bizonyítható hogy pedo, társadalomba akkor sem való. Csak ugye a vigyorgó híjján ahova bezárhatnák, marad a börtön, vagy az hogy éppen szabadon retardoskodik az utcán/munkahelyén, amit le is videóz, mert miért ne. Köszönd meg a kedves kormányunknak, hogy az ilyen egyénekkel nem megfelelően foglalkoznak.