Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@SneciGeci:
Ugyan nem kimondottan trash-ekkel kapcsolatos, de van egy ötletem. Kéne az oldalnak valami fasza zene, amit himnusznak használhatunk. Mit gondoltok?
Adnám csak ne AI legyen. Legyen olyasmi amely a 2000-es évek internetének hangulatát adja át.
Látom tegnap folyamatosan hisztizett MC Dömpipi, hogy miért nem dobnak neki. Busák teljesen inasba rakta magát, de már ez se elég a Miskolci Malacnak, egyre idegesebb. Ebből úgy érzem szakítás lesz
Hogy működik ez a karakterlimit a videók alatt?
Többször is láttam, hogy egyes felhasználók egész hosszú litániákat tudnak kommentben leírni, még én csak max a felét, mert karakterlimitbe futok.
https://ibb.co/Lht6pqkf
A kép felső részén az egyik random trolléga hozzászólása látható, legalul az enyém. Látszik hogy a random trolléga majdnem dupla annyi karaktert tudott megosztani mint én.
Nekem viszont ennyi volt a max, amit engedett az oldal, ami alul látható.
eRnőkének is hasonló lázálmai voltak a trollok kormánypuccsolásáról amíg Andi el nem kezdte nyugtatózni. Azóta csak Windows-t telepít meg a magyarokat szidja, de az életveszélyes fenyegetésekkel leállt
Vannak bajok az emeleten. Politika helyett javasolnám, hogy inkább pszichiáterhez fordulj és kezeltesd magad, mert azzal többet tudnál segíteni a társadalomnak!
Hamar bezárult ez a kör is.
@kistáska:
Az, hogy 6 nap alatt -386 pontra intézted magad mindent elárul. Tudtad te is nagyon jól, hogy az aberrált picsogásodra senki nem kíváncsi itt (meg sehol máshol sem), ennek ellenére csak toltad tovább a kretént úgy, ahogy régebben is.
Kíváncsi vagyok, mivel fog előrukkolni ellenünk legközelebb.
Az oldalon történő csoportos lejáratásnak köszönhetően sikeresen doxolva lettem néhány ember által, emiatt pedig, tekintettel a családomra és az elkövetkező hosszú időszakra (politika) felhagyok az internetes jelenlétemmel. Ez nem jelenti azt hogy nyertetek, csak hogy a jelenlegi ellenzéki párt(ok) mindenre is képesek annak érdekében, hogy végérvényesen megpuccsolják a kormányt. A YouTube fiókomról leszedtem a videóimat, a TikTok csatornám kompletten törlöm, a fórumot meghagyom de soha többet nem fogok belépni, annyi gyűlölettel találkoztam itt néhány nap alatt, mint más 2 emberöltő alatt. További jó trollkodást a fertőben, meg szurkoljatok az ex-fideszes The Man faszkalapnak.
Felhívnám a figyelmedet, hogy a videóid vágatlanul kerültek fel, mindenki eldönthette, hogy egyetért-e a tartalmukkal. Te jöttél ide veszekedni és fenyegetőzni, és miután visszanyalt a fagyi rögtön áldozati pózba vágtad magad és elkezdtél vádaskodni meg lejárató kampányokról fantáziálni. Szerintem engedd el a dolgot és keress valami jobb fórumot a nyilvános ötleteléshez
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Én sem AI-ra gondoltam.
Adnám csak ne AI legyen. Legyen olyasmi amely a 2000-es évek internetének hangulatát adja át.
Remélhetőleg soha
Ohh, így már érthető. Én egy videó alatti kommentre válaszoltam (a rövidet) még a random trolléga a videóra kommentelt (a hosszút).
Lehet, hogy a technikus úr külön értéket adott meg annak idején a hozzászólásokra és a válaszokra.
Többször is láttam, hogy egyes felhasználók egész hosszú litániákat tudnak kommentben leírni, még én csak max a felét, mert karakterlimitbe futok.
https://ibb.co/Lht6pqkf
A kép felső részén az egyik random trolléga hozzászólása látható, legalul az enyém. Látszik hogy a random trolléga majdnem dupla annyi karaktert tudott megosztani mint én.
Nekem viszont ennyi volt a max, amit engedett az oldal, ami alul látható.
Én ezt eddig miért nem láttam
Igen
https://youtu.be/ELTtFZ56UJM?si=r0SNKb7ueQWdDrx3
Ilyet is mondott az ember?!
Mire hazaérsz buzi vagy.
- Mucsi Zoltán
https://trashcity.net/video/5865/
A londoni csomópontban megy a balfaszkodás https://www.cloudflarestatus.com/
VPN-ről most faszán fut (nekem) az oldal.
Kis szolid szájzárak valóban voltak
Hamar bezárult ez a kör is.
Kíváncsi vagyok, mivel fog előrukkolni ellenünk legközelebb.
Felhívnám a figyelmedet, hogy a videóid vágatlanul kerültek fel, mindenki eldönthette, hogy egyetért-e a tartalmukkal. Te jöttél ide veszekedni és fenyegetőzni, és miután visszanyalt a fagyi rögtön áldozati pózba vágtad magad és elkezdtél vádaskodni meg lejárató kampányokról fantáziálni. Szerintem engedd el a dolgot és keress valami jobb fórumot a nyilvános ötleteléshez