Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Puro:
Adnám csak ne AI legyen. Legyen olyasmi amely a 2000-es évek internetének hangulatát adja át.

Én sem AI-ra gondoltam.
Ha van betyárbecsülete az oldalnak...akkor közölné, hogy...
@SneciGeci:
Ugyan nem kimondottan trash-ekkel kapcsolatos, de van egy ötletem. Kéne az oldalnak valami fasza zene, amit himnusznak használhatunk. Mit gondoltok?


Adnám csak ne AI legyen. Legyen olyasmi amely a 2000-es évek internetének hangulatát adja át.
Ugyan nem kimondottan trash-ekkel kapcsolatos, de van egy ötletem. Kéne az oldalnak valami fasza zene, amit himnusznak használhatunk. Mit gondoltok?
Látom tegnap folyamatosan hisztizett MC Dömpipi, hogy miért nem dobnak neki. Busák teljesen inasba rakta magát, de már ez se elég a Miskolci Malacnak, egyre idegesebb. Ebből úgy érzem szakítás lesz
@botixx5:
Hello! Bárkinek bármi infója arról, hogy Tibi mikor szabadul?

Remélhetőleg soha
Hello! Bárkinek bármi infója arról, hogy Tibi mikor szabadul?
@Dr Tájfel:
Lehet, hogy a technikus úr külön értéket adott meg annak idején a hozzászólásokra és a válaszokra.


Ohh, így már érthető. Én egy videó alatti kommentre válaszoltam (a rövidet) még a random trolléga a videóra kommentelt (a hosszút).


@kistáska:
Hogy működik ez a karakterlimit a videók alatt?

Lehet, hogy a technikus úr külön értéket adott meg annak idején a hozzászólásokra és a válaszokra.
Hogy működik ez a karakterlimit a videók alatt?
Többször is láttam, hogy egyes felhasználók egész hosszú litániákat tudnak kommentben leírni, még én csak max a felét, mert karakterlimitbe futok.
https://ibb.co/Lht6pqkf
A kép felső részén az egyik random trolléga hozzászólása látható, legalul az enyém. Látszik hogy a random trolléga majdnem dupla annyi karaktert tudott megosztani mint én.
Nekem viszont ennyi volt a max, amit engedett az oldal, ami alul látható.
@SuperDave:
https://trashcity.net/video/5865/

Én ezt eddig miért nem láttam
@Nevem Senki:
@Puro:

Ilyet is mondott az ember?!


Igen

https://youtu.be/ELTtFZ56UJM?si=r0SNKb7ueQWdDrx3
@Puro:

Ilyet is mondott az ember?!
@Nevem Senki:
Az ember elmegy dolgozni és mire hazaér addigra meg már faszolás van?!


Mire hazaérsz buzi vagy.

- Mucsi Zoltán
Az ember elmegy dolgozni és mire hazaér addigra meg már faszolás van?!
Aki nem vágná:
https://trashcity.net/video/5865/
@tosay50519:
Lehet twinkyboy kölcsönkérte vahúr programját, aztán véletlenül a trash city és sodifórum helyett az egész cloudfaret kilőtte?

@SuperDave:
Úgy tűnik valaki mégis írt a CloudFlare-nek és most a fél internet nem elérhető




A londoni csomópontban megy a balfaszkodás https://www.cloudflarestatus.com/
VPN-ről most faszán fut (nekem) az oldal.
Lehet twinkyboy kölcsönkérte vahúr programját, aztán véletlenül a trash city és sodifórum helyett az egész cloudfaret kilőtte?
Úgy tűnik valaki mégis írt a CloudFlare-nek és most a fél internet nem elérhető
@SuperDave:
volt is pár szájzár mikor kapta a korlátozást

Kis szolid szájzárak valóban voltak
Pont a végét elcsíptem hogy Selim Etkarra panaszkodik, volt is pár szájzár mikor kapta a korlátozást
Tegnap is nagyon ideges volt mikor Busika sorolta a támogatóit és ilyen nevek voltak: szájzár, elfogatóparancs, stb
Más: a mangalica már kezdi a vergődést, hogy a Léghajós emlegeti a Tinót. Kezd alakulni az újabb 2 hetes szakítás
Ez remélem nem olyan Sodi-féle STNÍ, mert akkor még évekig hallgathatjuk a loop-ot
Legyen a sors kegyelmes azokkal az emberekkel akik a te családodból való politikussal vannak megáldva. Kitartás!
eRnőkének is hasonló lázálmai voltak a trollok kormánypuccsolásáról amíg Andi el nem kezdte nyugtatózni. Azóta csak Windows-t telepít meg a magyarokat szidja, de az életveszélyes fenyegetésekkel leállt
Vannak bajok az emeleten. Politika helyett javasolnám, hogy inkább pszichiáterhez fordulj és kezeltesd magad, mert azzal többet tudnál segíteni a társadalomnak!
Hamar bezárult ez a kör is.
@kistáska:
Az, hogy 6 nap alatt -386 pontra intézted magad mindent elárul. Tudtad te is nagyon jól, hogy az aberrált picsogásodra senki nem kíváncsi itt (meg sehol máshol sem), ennek ellenére csak toltad tovább a kretént úgy, ahogy régebben is.

Kíváncsi vagyok, mivel fog előrukkolni ellenünk legközelebb.
@Twinkyboy99:
Közlemény:

Az oldalon történő csoportos lejáratásnak köszönhetően sikeresen doxolva lettem néhány ember által, emiatt pedig, tekintettel a családomra és az elkövetkező hosszú időszakra (politika) felhagyok az internetes jelenlétemmel. Ez nem jelenti azt hogy nyertetek, csak hogy a jelenlegi ellenzéki párt(ok) mindenre is képesek annak érdekében, hogy végérvényesen megpuccsolják a kormányt. A YouTube fiókomról leszedtem a videóimat, a TikTok csatornám kompletten törlöm, a fórumot meghagyom de soha többet nem fogok belépni, annyi gyűlölettel találkoztam itt néhány nap alatt, mint más 2 emberöltő alatt. További jó trollkodást a fertőben, meg szurkoljatok az ex-fideszes The Man faszkalapnak.

Felhívnám a figyelmedet, hogy a videóid vágatlanul kerültek fel, mindenki eldönthette, hogy egyetért-e a tartalmukkal. Te jöttél ide veszekedni és fenyegetőzni, és miután visszanyalt a fagyi rögtön áldozati pózba vágtad magad és elkezdtél vádaskodni meg lejárató kampányokról fantáziálni. Szerintem engedd el a dolgot és keress valami jobb fórumot a nyilvános ötleteléshez