Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Felfújhatós Guminigger:
Valaki tudna nekem valami gyorstalpalót adni ebből a skizo Janka csajból? Sosem láttam még, itt TC-n láttam először, nem volt ismerős sehonnan és amennyit láttam belőle én inkább kicsit sajnálom, meg eléggé kölyöknek is tűnik. Mi az ő bűne?

Sajnos nem ismerem a loret, viszont muszáj leírnom, hogy a profilneveden és képeden hangosan felnevettem. Köszi!
Köszönöm a vàlaszàt Dr. Tàjfel Ùr!
Valaki tudna nekem valami gyorstalpalót adni ebből a skizo Janka csajból? Sosem láttam még, itt TC-n láttam először, nem volt ismerős sehonnan és amennyit láttam belőle én inkább kicsit sajnálom, meg eléggé kölyöknek is tűnik. Mi az ő bűne?
@Nevem Senki:
Bezzeg Kínában oktatási célokra használják.


Tudtad, hogy Kínában nincsen tiktok?

Csak egy klón alkalmazása elérhető, amit 100%-ban a kínai kommunista kormány felügyel és irányít "Douyin" nevű (a fingtok testvér) alkalmazás névvel.
Durva nem, hogy egy kínai fejlesztésű app pont ott van tiltva ahonnan származik... ?
dönci újra tarhál
@Nevem Senki:
@kistáska:
Jelenleg ez az egész rendszer a koldusokat meg a csalókat támogatja, szánalom az egész

És még mondják azt, hogy mi használjuk rosszul. Bezzeg Kínában oktatási célokra használják. Azért ez engem érdekelne, hogy hogyan s miként valósítják meg. Illetve akkor ott mi szükség van a rózsára, a leoncicára, meg az univerzumra? Bedobja a diák az oktatónak vagy hogyan?
Őszintén, szerintem a fejétől bűzlik a hal. És ezt bizony direkt csinálják úgy ahogyan.



Pedig Kínában erre használják valójában ott a TikTokot vagyis a Douyint: https://youtube.com/shorts/UeJygPRKaew?si=j7Uxp_0sDVlTeFKD
@kistáska:
Jelenleg ez az egész rendszer a koldusokat meg a csalókat támogatja, szánalom az egész

És még mondják azt, hogy mi használjuk rosszul. Bezzeg Kínában oktatási célokra használják. Azért ez engem érdekelne, hogy hogyan s miként valósítják meg. Illetve akkor ott mi szükség van a rózsára, a leoncicára, meg az univerzumra? Bedobja a diák az oktatónak vagy hogyan?
Őszintén, szerintem a fejétől bűzlik a hal. És ezt bizony direkt csinálják úgy ahogyan.
@Twinkyboy99:
@McSkziofrén:
(twinki továbbra is d@g@lj@n meg)


Szeretném kérni a moderátorokat, hogy a mások halálát kívánó kommenteket moderálják, a BTK Internetes agresszióról szóló 332/A. paragrafus első cikkeje alapján.
Köszöntem!


Ez legalább valami értelmes volt Twinkyboy99-től.
@A Miskolci Torrente:
Mèlyen tisztelt Polgàrmester Úr!
Olyan kérdéssel fordulnèk Önökhöz hogy a közel jövőben a tervezetük szerint lehetősèg nyílik-e vajon az ètelkihordò, pizzafutàr fanatikus Alexa művésznő kategòriába helyezèsére?

Vàlaszàt előre is köszönöm! Tisztelettel:

a Miskolci Torrente

Üdvözlöm!

A most következő héten rajta leszek az új kategóriákon.
@tosay50519:
ha igazolni kell magad pénz utalás előtt személyi igazolvánnyal, az se dereng nekik, hogy ez a felhasználó már tizedjére igazolja magát, mert már a másik előző kilenc fiókját tiltották.


Szerintem ez 100% csak a pénzről szól. Ha valóban érdekelné a platformot, hogy egy PP fiókhoz ne lehessen végtelen számú fingtok fiókot hozzáadni, akkor már rég tettek volna ez ellen.
Bár a disznó csak porszem ebben a gépezetben, de ha azt nézzük hogy 10 milliónyi ajándék után 7 milliót eltesz a fingtok, akkor már nem is olyan rossz a matek, hogy miért érdemes ezeket a kishalakat is életben tartani a korlátlan számú újra regeléssel.
Szoktam néha nézni nagyobb külföldi koldusokat, nem ritka, hogy egy 5 perces párbaj kör alatt több 10 milliót bedobálnak nekik. Ott úgy repkednek az 50-100 ezeres ajándékok mint Pityukánál a 3 forintos rózsák.

Ha már fingtok a téma, az is egy szánalom, hogy 7 naponta változtathatsz fióknevet. Nem nick nevet, hanem konkrétan a fiókod nevét úgy, hogy semmilyen publikus ID nincsen ami alapján beazonosítható lenne, hogy korábban milyen néven futott a fiók...
Ez is mi már? Ezzel gyakorlatilag a boostolt fiók kereskedést támogatják.

Csinálok egy fingtok fiókot, ellopom (letöltöm) mástól az éppen népszerű tartalmát, feltöltöm a fiókomra, majd ha elérem a kívánt követőszámot indítok pár kamu live-ot, hogy megfeleljen a feltételeknek, hogy alkalmas legyen a párbajozásra=koldulásra.
Ezt ha jól csinálod 1-2 hét alatt megvan, és már lehet is eladni a fiókot 20-30 ezerért, az új tulaja meg lazán megváltoztatja a fiók nevet, mert a fostok szabad kezet biztosít ebben.

Jelenleg ez az egész rendszer a koldusokat meg a csalókat támogatja, szánalom az egész
Mélyen tisztelt trollszok, nálatok is bugol (nem látható) feltöltésnél a cím karakter számlálója sötét témánál? https://ibb.co/3mnbVKkL
Egyébként nem tudom mikor került be ez a funkció, de millió pacsi Schwartz Úrnak
Milyen vicces lenne, ha kiskobold sanyika és köröskényi beszélgetne egymással. Szerintem hamar megtalálnák a közös hangot, hiszen szegről-végről sorstársak.
Mèlyen tisztelt Polgàrmester Úr!
Olyan kérdéssel fordulnèk Önökhöz hogy a közel jövőben a tervezetük szerint lehetősèg nyílik-e vajon az ètelkihordò, pizzafutàr fanatikus Alexa művésznő kategòriába helyezèsére?

Vàlaszàt előre is köszönöm! Tisztelettel:

a Miskolci Torrente
Skizofrén úr hozzászólását moderáltam, kérem kerüljék az ilyen halálos fenyegetéseket Enélkül is el lehet küldeni egymást melegebb éghajlatra, amennyiben ki akarják fejezni a nemtetszésüket
@McSkziofrén:
@Bariadd:
Nájk család

az ta büdös tetű cigányt szenvedi látni nekem öröm, remélem nem huzza sokáig bár ezek szívos fajták!

Áh engedd el, csalánba nem üt a ménkű.
@Selim Etkar:
@McSkziofrén:
hallod twinky! a kurva anyádat!


Skizi, régota olvasgatom itt a kommenteket. Te nem szoktál ilyen arrogáns lenni. Há' mit vétett ez a jóember?
Jönnek az ünnepek, költözzön már egy kis szeretet a szívedbe. De a többieknek is bazdmeg!

Iszok valamit az egészségetekre, oszt próbáljunk meg másként viszonyulni egymáshoz! Rövid ez az élet. Ne utálkozzunk.
(Nem tőtikét gurítok le, ahogy mondták... Faszomat. 5-7deci metaxa, meg szintentartásként néhány beck's)
Egészség!

hufi ha tényleg te vagy! egészségedre! remélem üzenetem jó egészségben talál téged (twinki továbbra is baszódjon meg)

(MODERÁLT KOMMENT)
@Bariadd:
Nájk család

az ta büdös tetű cigányt szenvedi látni nekem öröm, remélem nem huzza sokáig bár ezek szívos fajták!
Bevallom őszintén jobban szerettem a korai internetes trasheket, mert szerintem a modernebb platformok kihigították a jelenséget. Egyrészt szomorú, hogy hol tart az emberiség, és anno elképzelhetetlen volt, hogy KocaKrisztiántól és VKÁtól jönni fognak mérföldekkel gázabb, de annál perzisztensebb alakok. Nekem pl. a Nájk család amiatt nem jó trash, mert én anno egy cigánytelep közelében nőttem fel, és ott ez volt az átlag színvonal. Persze ne értsetek félre, nem az oldalt kritizálom, de anno sokunk a freak show része miatt nézte ezeket az embereket, mert ritka flúgos figurák voltak. Én emiatt követem Bariaddot annyira, mert ennek a régebbi flúgos archetípusnak a képviselője. Csak ja, ezek a flúgos figurák eltünőben, és inkább a koldus galore van.
@Popovics úr:
Elnézést a tudatlanságomért, mint említettem, nem vagyok jártas a TikTokot illetően, és őszintén köszönöm a felvilágosítást…

Ugyan, azért jó, hogy megosztotta. Sosem baj az, ha vannak új ismereteink a dolgokról.
@MC Stu:
Komolyan ebben az emberben aki bármiféle értelmet lát, az szerintem kösse fel magát, jóból.


Üdv!

Bartos valóban nem releváns, mint értelmiségi ember. Sőt, szerintem úgy igazán sosem volt az. Annyi, hogy a történelemből tisztában volt anno dolgokkal, de ennyi. Az, hogy jelenleg is tisztában van-e a történelmi dolgokkal kérdéses, mert annyira alkoholista lett, hogy gyakorlatilag teljesen kiszámíthatatlanná vált azóta. Gondolok itt arra, amikor a Kretén Regike szerepelteti a csövest úgy, hogy az világát nem tudja, csak üveges tekintettel néz ki a fejéből összehugyozott nadrágban.
Számomra az is tisztán látszott, hogy már valamivel korábban, kb 30+ évesen is csak egy szerepet játszott. Tényleg egy ilyen falu bolondja ember volt, de ennyi. A szerepjátszást azzal is lehet igazolni, hogy valamikor régebben, amikor a támogató társaság, akiknél akkor lakott, kihasználta őt, meg mondták elvileg neki, hogy na kéne ilyen meg olyan videó, majd elrakták a youtube pénzeket utána.
Ugye ebből a nézők semmit sem érzékeltek, mindig hozta a szokásos mindent felzabáló, vicces csöves formát,de a kulisszák mögött meg bántotta ez a dolog őt. Na például innen is látszik, hogy mennyire jó szerepjátszó volt, ha csak kicsit volt bepiálva, mert csak később mesélte el valamikor, hogy azért nem volt jó a viszonya az akkori eltartóival, mondjuk így. Félreértés ne essék, nem az alkoholfüggőségét játszotta meg, hanem a magabiztosságot és azt, hogy milyen nagy bölcs, sokat megélt valaki, amit amúgy sokan el is hittek neki.
Viszont az, hogy ő tudta volna, hogy épp mit csinál, szerintem sosem volt igaz. Az adott napnak élt, fingja nem volt, hogy milyen "elveket" kéne kövessen a "bartosizmus". Napról-napra talált ki új baromságokat, amiket több éves bölcseletekként tálalt. Ugyanannyira mű intelligencia, amit előadott, mint anno a VV Alekosz karaktere, aki bevallom, anno engem is sikeresen megetetett a képernyőn keresztül azzal, hogy ő igazból egy intelligens ember, csak hát -vagy egóból, vagy szerepből- elkezdett proliskodni mellé. Hát, egy idő után leesett, hogy olyan egyszerű az ember, mint a faék és hogy Bartoshoz hasonlóan, ő is csak egy bizonyos intellektuális embernek szeretné mutatni magát, közben valós ész vagy intellektuális érvek, amelyeket próbál előadni a kanyarban sincsenek nála.

U.I.: Tudom csak hogy mindössze, csak egy erősen szarkasztikus kifejezés, de aki a Bartosban bármiféle értelmet lát, az szerintem semmiképpen se' "kösse fel magát" ilyesmiért. Tévedni emberi dolog. Jóból!
@MC Stu:
Pityuli nem gyűlölt, ha az lenne, akkor nem ő lenne a legnézetteb és legnépszerűbb trash karakter, évről évre. Hidd el a Pedó Púpost sokkal jobban utálják, erre mérget vehetsz!

Nem teljesen világos hogy következik egymásból a kettő. Endre új flokkját talán nem nézte meg a "max 5" utálója? Nekem úgy tűnt a fórumról mindenki látta, ezek szerint ők már nem utálhatják?
@Popovics úr:
@kistáska:
@Popovics úr:
viszont ha esetleg a raportba be lehetne linkelni a korábbi fiók nevét vagy fiókneveit


A fingtok profil jelentés opciónál 95%-ban nincs lehetőség indoklást írni. Az ilyen szerzői tulajdonjog sértés és hasonlóknál lehet pár sort írni, és ennyi.
Pl. gyűlölet beszéd, rasszizmus, vagy szélsőséges ideológia jelentésnél sem tudod leírni, hogy a disznó amúgy halott gyerekeket rontana meg stb.
Csak az AI van ami majd eldönti, hogy legit a jelentés vagy sem.
Még egy youtube vagy twitch jelentésnél tudsz indoklást is írni, a fingtoknál ez még mindig nem opció.

Elnézést a tudatlanságomért, mint említettem, nem vagyok jártas a TikTokot illetően, és őszintén köszönöm a felvilágosítást… Így már értem, miért nincs (még!) teljesen eltakarítva erről a platformról ez a gazember.


Sajnos a TikTokot annyira rohadtul nem érdekli az úgynevezett ban evasion, hogy hiába van ugyanazon a telefonon 3 fiókba is belépve, akkor is csak azt az egyet tiltják. Simán átmegy a másik fiókba, és folytatja tovább.
Az sem gyanús nekik hogy ugyanarra a paypal email címre utal ki, sőt, ha igazolni kell magad pénz utalás előtt személyi igazolvánnyal, az se dereng nekik, hogy ez a felhasználó már tizedjére igazolja magát, mert már a másik előző kilenc fiókját tiltották.
Na hello, szerintem ez bőven a trash műfajhoz tartozik, hogy új TikTokos botrány van kibontakozóban és sajnálatos módon egy ÁLLÍTÓLAGOS állatk1nzásrol van szó élő adásban, azonban az érintett fél tagad (badangel, honey) és ezt a tagadást kb 10 külön videóban mondta el, és kíváncsi vagyok mi is az igazság pontosan, aki követi a trash életet TikTokon tudja miről van szó.
@kistáska:
@Popovics úr:
viszont ha esetleg a raportba be lehetne linkelni a korábbi fiók nevét vagy fiókneveit


A fingtok profil jelentés opciónál 95%-ban nincs lehetőség indoklást írni. Az ilyen szerzői tulajdonjog sértés és hasonlóknál lehet pár sort írni, és ennyi.
Pl. gyűlölet beszéd, rasszizmus, vagy szélsőséges ideológia jelentésnél sem tudod leírni, hogy a disznó amúgy halott gyerekeket rontana meg stb.
Csak az AI van ami majd eldönti, hogy legit a jelentés vagy sem.
Még egy youtube vagy twitch jelentésnél tudsz indoklást is írni, a fingtoknál ez még mindig nem opció.

Elnézést a tudatlanságomért, mint említettem, nem vagyok jártas a TikTokot illetően, és őszintén köszönöm a felvilágosítást… Így már értem, miért nincs (még!) teljesen eltakarítva erről a platformról ez a gazember.
@Popovics úr:
viszont ha esetleg a raportba be lehetne linkelni a korábbi fiók nevét vagy fiókneveit


A fingtok profil jelentés opciónál 95%-ban nincs lehetőség indoklást írni. Az ilyen szerzői tulajdonjog sértés és hasonlóknál lehet pár sort írni, és ennyi.
Pl. gyűlölet beszéd, rasszizmus, vagy szélsőséges ideológia jelentésnél sem tudod leírni, hogy a disznó amúgy halott gyerekeket rontana meg stb.
Csak az AI van ami majd eldönti, hogy legit a jelentés vagy sem.
Még egy youtube vagy twitch jelentésnél tudsz indoklást is írni, a fingtoknál ez még mindig nem opció.
@kistáska:
@Popovics úr:
ha legközelebb jelenteni akarjátok Pistát TikTokon, akkor erre kell hivatkozni


Ha ez valóban működne, akkor Pityulitól függetlenül az összes 7/24 kolduló fingtok koldus, akiket tiltanak, menne a levesbe, nem?
Ehelyett mi van? Egy másik, korábban már előkészített/vagy kapott boostolt fiókról ugyanúgy tud társházigazdában párbajozni=pénzt koldulni, aztán PayPal-on keresztül kivenni nyereséget.
Eddig még mindig egyik fingtok koldust sem sikerült ellehetetleníteni ebben a formában.

Nincs TikTokom, uram, következésképpen nem értek hozzá, viszont ha esetleg a raportba be lehetne linkelni a korábbi fiók nevét vagy fiókneveit, akkor talán több sikerrel járnának a proaktív Pista-„rajongók”. Egy biztos: egy ilyen rosszindulatú, irigy, agresszív, elmebeteg egyént mindenképp kívánatos lenne eltávolítani az online térből. További szép estét!
@Popovics úr:
ha legközelebb jelenteni akarjátok Pistát TikTokon, akkor erre kell hivatkozni


Ha ez valóban működne, akkor Pityulitól függetlenül az összes 7/24 kolduló fingtok koldus, akiket tiltanak, menne a levesbe, nem?
Ehelyett mi van? Egy másik, korábban már előkészített/vagy kapott boostolt fiókról ugyanúgy tud társházigazdában párbajozni=pénzt koldulni, aztán PayPal-on keresztül kivenni nyereséget.
Eddig még mindig egyik fingtok koldust sem sikerült ellehetetleníteni ebben a formában.
Amúgy, ha legközelebb jelenteni akarjátok Pistát TikTokon, akkor erre kell hivatkozni. Így teljesen mindegy, mennyire fogja vissza magát, elvileg tiltani fogják az összes fiókját a TikTokon.

"According to TikTok's Terms of Use and Community Guidelines applicable in Europe, a banned user is not allowed to create a new account. This is considered ban evasion or circumvention, which violates the platform's rules on integrity and authenticity. Attempting it can lead to immediate suspension or permanent bans on any new accounts, as TikTok uses advanced AI and machine learning to detect patterns like shared devices, IP addresses, or behavioral similarities across accounts.TikTok's Community Guidelines explicitly prohibit creating multiple accounts to evade enforcement actions, such as suspensions or bans, and this applies globally, including in the EU where operations align with the Digital Services Act (DSA) for user safety and platform accountability. The Terms of Service reinforce that users must not engage in deceptive practices, including misrepresenting identity or bypassing restrictions, and repeated violations can result in device-level blocks to prevent further access.If your account was banned, you can appeal through TikTok's in-app process by providing context and evidence of compliance, but success depends on the violation's severity. For EU users, unresolved issues can also be escalated to national DSA enforcers for review."
Ez mikori hangüzenet lehet arról, hogy a Léghajós utal, és kinek küldhette a gyerekátkozó disznó?
https://vocaroo.com/1ifYrv6cLDcO
@kutyulimutyuli123:
Twinkyboynak szól ez a válasz (Nemtudom itt hogy kell válasz kommentet írni) De amugy pláne hogy nem is a Sodi a leggyűlöltebb trash celeb, hanem MC Isti de oké, hidd el hogy őt "sokkal jobban zaklatják" de nemtudom te hogy vagy vele én PDF eket nem igazán védenék, azok a trash celebeket akikkel mondhatni együttérzek, vagy akikkel például simán meginnák egy üveg bort, pl azok azok a trashek akik amugy talán a légynek sem ártottak (még) de eléggé látni lehet rajtuk hogy tényleg a lezüllés és a mentális lejtőn vannak, Loca Panteráék csalók azért nem védjük őket, Vadász Gyula PDF, Táky egy gyilkos, Nájkék macskakinzók, Trutymó Titán ugy beszél a gyerekéről mint a kutyárol stb. Igaz van de nagyon kevés olyan Trash celeb van akik tényleg csak a mentális lejtőn vannak és szakemberre van szükségük, ide sorolnám Jollyt, esetleg Jankát aki amugy egy fain csaj is lenne ha szakembert esetleg keresne pl a szkizofréniára ilyesmik. SZÓVAL EZ AZ ÉN ÁLLÁSPONTOM.

Pityuli nem gyűlölt, ha az lenne, akkor nem ő lenne a legnézetteb és legnépszerűbb trash karakter, évről évre. Hidd el a Pedó Púpost sokkal jobban utálják, erre mérget vehetsz!