Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Twinky, te tisztára olyan vagy a megnyilvánulásaid alapján, mint pedoapád fiatalabb, etyetemista korában. Kezdem érteni, miért véded a példaképedet.
Na akkor én ki vagyok, Twinkó? He?! Válaszolj mami.
Én nem megyek a troll-Numbersbe?
@PublikusTranyó:
Tényleg igaz hogy az iskolában sokan egy utolsó, antiszociális ,buzeráns köcsögnek tart aki a fiú WC-ben bukott le, ahogy mások gecijét nyalogatja a wc deszkáról?

NOCSAK, NOCSAK! Mik ki nem derülnek rólad Twinky!
@Twinkyboy99:
Csiripelj még kicsit kedves ZOLTÁN PÉTER, megy minden az Numbersbe (mert csak a prolik használnak MS Excelt),

Hűűűha most nagyon ügyes, kitaláltad a keresztnevemet. Tudod mennyi Zoltán Péter keresztnevű ember van még? Megint csak bizonyítottad, hogy egy világi csicska vagy. Egyébként te meg az ingatlanpiac, röhögnöm kell, hiszen tudjuk rólad, hogy még az iskolapadot koptatod te kis kretén! Ha már hazudozol, próbálj meg hitelesebb lenni!
@Fegyenc:
Milyen cége volt antismokenak?

IT-ben utazott, ami azért is ciki, mert az nagyon sok ponton érintkezik a személyes adatok védelmével. Azt pedig mondanom sem kell, hiszen láttad már AS ide felkerült videóit, hogy a fickó nagy ívben tesz mások személyiségi jogaira. Ha pedig magánemberként nem tartja be az adatvédelmi törvényeket (pl.: GDPR) akkor mi a garancia, hogy a cége betartja? Semmi. Ezért amikor elindult vele szemben az adatvédelmi eljárás, akkor a cégét is górcső alá vették.
Az én nevemet miért nem írod le Twinky?
@SneciGeci:
Igen ő volt az, akinek a cége az általam elindított nyomozások és eljárások miatt


Milyen cége volt antismokenak?
@Twinkyboy99:
elettesek szoktak örül


Tényleg igaz hogy az iskolában sokan egy utolsó, antiszociális ,buzeráns köcsögnek tart aki a fiú WC-ben bukott le, ahogy mások gecijét nyalogatja a wc deszkáról?
Vagy csak néhányan csiripelik ezt egy bizonyos 12.B osztályból?

EZEK KOMOLY VÁDAK TWINKI JÁNYOM, REAKCIÓ ÉLŐ LÁJVOT KÉRÜNK RÓLA!!!!!
NYALTAD-E MÁSOK GECIJÉT A FIÚ WC DESZKÁJÁRÓL, IGEN/NEM!
@SneciGeci:
hatósági személy vagyok valójában

GIMI után te is? Na, csak igaza lesz Istvánkának, hogy a rendőrség korrupt és nyakig benne van az üldöztetésében.
@Fegyenc:
@Twinkyboy99:
már high culture, ha Puzsér podcastokat hallgatnak a YouTube-on


Puzsér még jó volt amikor underground volt, budapest tv, csillagszületik, meg amikor az apu elindult, de amióta mainstream lett, jhajj istenem.

Pontosan. Neki a "Na, mi újság?" volt a csúcspontja. Legalább is nálam. Az komoly, ahogyan az utolsó adás teljesen botrányba fulladt, mert a 1bites nézők nem fogták fel a látottakat/hallottakat és habzó szájjal kurva anyázták őket telefonon keresztül.
@Twinkyboy99:
hogy te mekkora egy szánnivaló csicska vagy

Szemtől-szembe nem hinném, hogy ekkora lenne a pofád te kis korcs. Anti Smoke is csak addig volt keménylegény, ameddig nem találkozott velem (Igen ő volt az, akinek a cége az általam elindított nyomozások és eljárások miatt került oda, ahová) Szóval csak óvatosan velem te kis genetikai hulladék, mert lehet, hogy nagyon rá fogsz fázni. Egyébként csak megjegyzem, hogy hatósági személy vagyok valójában.
Légszíves...legyünk ember....
@Twinkyboy99:

És ha gyári munkás? és ha takarító? Mi a faszom közöd van hozzá, hogy más hogyan dolgozik TISZTESSÉGESEN?
Nem mindenkinek a családja áll politikusbűnöző, pedofilpárti álkeresztény geci megélhetési politikusokból, mint EGYESEKÉ.
Mellesleg a legutolsó portás is többet tesz a társadalomért, mint amennyit te valaha tettél, te kis takonypóc.
Anyu/Apu zsebpénzéből finom volt az Eszterházy szelet?
Sikerült megdugnod a csajt?
Ja várjál, te egy homár kis geci vagy.
miért vittél el randizni egy nőt? Menőzni akartál a haverjaidnak?
Mekkora kurva szánalmas kis pöcs vagy.
@Twinkyboy99:
már high culture, ha Puzsér podcastokat hallgatnak a YouTube-on


Puzsér még jó volt amikor underground volt, budapest tv, csillagszületik, meg amikor az apu elindult, de amióta mainstream lett, jhajj istenem.
Ha sötétkék nicked van akkor nem tudtál ott hódolni a kedvenc időtöltésednek, a pedofilsimogatásnak
@Twinkyboy99:
Mert egy tanulatlan gyári munkás droid, akinek az újdonság varázsával hat, ha lát valami új dolgot az interneten.

Nézzenek oda ki beszél? Egy génselejt kis pisis, akinek még érettségije sincs, aztán beleugat abba, amibe nem kéne! De nem baj, lehet, hogy majd a közeljövőben teszünk páran látogatást a sulidnál és elbeszélgetünk egy kicsit a tanáraiddal, hogy neveljenek meg, ha már a kurva anyád képtelen volt rá. És ne reméld, hogy megúszod, mert nem te vagy az első szarrágó, akit elintéztem. Egyébként elég érdekes lenne gyári munkásként akkora hatalommal bírnom, hogy hatósági eljárások tucatjaival képes voltam bedönteni egy IT-céget, miután annak vezetője sorozatos adatvédelmi jogsértéseket követett el.
@Fegyenc:
de miért releváns most itt ez a Somali, hogy fel legyen töltve? A twinkivel veszekedtek?

Nagyon egyszerű a képlet: Mindkettő jómadár effektíve ugyanezt csinálja. Kontent kedvéért keveri a szart ráadásul mindketten pedofilokat mosdatnak. Twinky esetében nem kell részleteznem, ugyebár Pedo Sodi, de már védi a Záptojásfej Vadász Gyulát valamint Barany Jo-t is, míg Somali Jeffrey Epstein-t mosdatta a Siratófalnál, amiért a japcsik után Izrael is kitiltotta. Az egyetlen különbség, hogy Twinky-t még nem csukták le, bár ami késik nem múlik.
@SneciGeci:
sakhogy az általad emlegetett trash-ek legjobb tudomásom szerint nem okoztak gebaszt


Valószínüleg le vagyok maradva, de miért releváns most itt ez a Somali, hogy fel legyen töltve? A twinkivel veszekedtek?
@Fegyenc:
mi a fasz? Hát akkor menjen már Kingcobrajfs, Cyraxx, Danial Larson, és még sorolhatnám. Azok legalább igazi karakterek, ha már külföld.

Csakhogy az általad emlegetett trash-ek legjobb tudomásom szerint nem okoztak gebaszt más országokban. Somali viszont komolyan tolta, legalábbis ameddig le nem kapcsolták Dél-Koreában.
@SneciGeci:
Johnny Somali nemzetközi trash-karakter ténykedéséről szóló videó mehet-e ide?


mi a fasz? Hát akkor menjen már Kingcobrajfs, Cyraxx, Danial Larson, és még sorolhatnám. Azok legalább igazi karakterek, ha már külföld.
@Twinkyboy99:
Na takarodjál dolgozni, szolga!

A zsidó kurva anyád a rabszolga te génhulladék korcs!
@Puro:
Miért ne gyártanának? Nekem még a Harkányi fürdőből is van egy kártyanaptárom.

10 éve külföldözök. És már előtte is csak a gyerekkoromban kötöttek le ezek a kártyanaptárak. Azóta meg ugye rohamosan elterjedtek az okostelefonok. Bennük a naptárfunkcióval, meg az istenátka tiktokkal.
@SneciGeci:
Kérdés a városvezetés felé:
Johnny Somali nemzetközi trash-karakter ténykedéséről szóló videó mehet-e ide? A fickó ugyanis nagyon megér egy misét, lévén a viselkedése miatt több országból is kitiltották.


Nem tudom mennyire Johnny Somali mivel Twinkyboy99 más országban nem okozott problémát az biztos.
Kérdés a városvezetés felé:
Johnny Somali nemzetközi trash-karakter ténykedéséről szóló videó mehet-e ide? A fickó ugyanis nagyon megér egy misét, lévén a viselkedése miatt több országból is kitiltották.
Twinky anyád biztos büszke rád, hogy te lettél a "magyar" Johnny Somali. Remélem, hogy a pedofil nagyszerelmeddel együtt téged is igen hamar sittre vágnak bűnpártolásért!
Ha megkavargattátok egymás seggében a tegnapi ebédet akkor ne felejtsd el lepöckölni a faszodról a kukoricát.
@Twinkyboy99:
Na készülök a duplarandimra, csá!


Nagyon irigyek vagyunk a buzeránsok dupla randevújáról.
Azért egymás seggéből majd szopkodjátok ki a büfében megvett kukoricás szendvicsből a darabkákat.
@Twinkyboy99:
hiszen a TRASHCSOPORTBA KIKERÜLT TROLLTALÁLKOZÓ KÉPEIN LÁTHATÓ, HOGY 90%-OTOK EGY IGÉNYTELEN BIOLÓGIAI HULLADÉK


Bro az kb 5-8 ember az EGÉSZ csoportból és az is évekkel ezelőtt.
Sajnos nem jutottam el az eseményre akkor
Volt trolltalálkozó? Napaszmek, engem megint nem hívtak Tényleg, az én nevem megvan már? Írok pár smiley-t hogy könnyebb legyen felismerni: 🤣🤣🤣