Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@kistáska:
Nyomorult Dancsó megint csinált videót a disznóról, pár órája tette ki.
Gondolom ezért (is) bejelentkezett egy kis koldulásra a kancsi nemrég Moszathoz, lehetett látni ahogy a nyelvével piszkálja a fogát. Aztán 25 perc után kilépett halott gyerekezéssel, mert nem dobtak neki a magyarok
Pedig készült az inasoknak Mikulás alkalmából, legkomolyabb bézbóz sapkákkal meg díszítésekkel https://ibb.co/zWx8J38v
Hee, a linket nem merem megnyitni. Félek, h melegpornó
Nyomorult Dancsó megint csinált videót a disznóról, pár órája tette ki.
Gondolom ezért (is) bejelentkezett egy kis koldulásra a kancsi nemrég Moszathoz, lehetett látni ahogy a nyelvével piszkálja a fogát. Aztán 25 perc után kilépett halott gyerekezéssel, mert nem dobtak neki a magyarok
Pedig készült az inasoknak Mikulás alkalmából, legkomolyabb bézbóz sapkákkal meg díszítésekkel https://ibb.co/zWx8J38v
Legutóbb mikor hasonló okokból meg kellett szakítania a koldusturnét a végzetes felcsengetés előtt, akkor is zsebbenyúlós történet volt. Akkor Csehországban vagy Szlovákiában kaptak ki neki egy szétrohadt fogat
OFF: MC Gyogyósnak mi a terve a fogfájással kapcsolatban? Oké hogy fájdalomcsillapítóval tudja csillapítani, de:
- A vény nélküliekből egy fogfájására kb. dupla annyit kéne neki bevennie, mint egy valamire való, vény köteles NSAID alapú fájdalomcsillapítóból,
- Nem fogja tudni hosszabbtávon kezelni még vénykötelessel sem, mert tönkre fogja baszni a máját vagy a gyomrát.
Szóval jelenleg 3 út van előtte:
- Elmegy sürgősségire is kihúzzák neki a kórházban, ami zsebbenyúlós sztori lesz kék EU-s TB kártya nélkül, (több ezer eurós kórházi ellátás)
- Elmegy egy magándokihoz aki szépen le fogja húzkodni több száz euróval, mert látja rajta, hogy fogyatékos.
- Szedi tovább a sok fájdalomcsillapítot amíg a gyomra el nem kezd vérezni vagy a mája nem szenved akkora károsodást,
- A foga mégjobban be fog gyulladni a sok baktérium / legkomolyabb kokák / fogmosás nélküli létben, amiből lesz neki szépen egy szepsis és game over.
Most hogy közeledik a Szeretet Ünnepe, pöttyet elérzèkenyültem itt a Costa Del Sol egyik sötèt lebujàban tàncos lányokra csorgatva a nyàlam hű, igazi Torrentekènt! Ezùton szeretnèm megköszönni a Polgármester Úrnak, a Technikus Team-nek ès természetesen a Mèlyen Tisztelt Trollègàknak ès Trollegínàknak is azt a sok könnyesen, taknyosra röhögött pillanatot amit megèltem az oldal lètezése òta!
Èn szemèly szerint maradok Politikailag mentes a továbbiakban is ès "kultúràlt", màr amennyire lehet!
@Nevem Senki:
Volt egyszer egy Basogape... Törölte a profilját. Vajon mi lett vele?
Én akkor tettem fel ugyanezt a kérdést, amikor az egyik videó alatt nagyon kiakadt és írkálta valakinek hogy találkozzanak a debreceni nagyerdőn és játsszák le, ne az interneten legyen nagy pofája
Valami rémlik. De ez nem valami fél éves történet már?
Akkor lehet többször is előfordult, ez kb 2-3 here történt, de sajnos nem emlékszem már melyik videó alatt
Nem úgy volt hogy bocsánatot kért, mert részeg volt?
Nem fix infó! De úgy néz ki az van, hogy MC Gyerek Spermázó elrothadt fogmaradványai annyira begyulladtak, hogy a fájdalomtól már 2. napja nem tud koldulós élőt indítani.
Innen is kívánjuk a legjobbakat a malacnak
@Nevem Senki:
Volt egyszer egy Basogape... Törölte a profilját. Vajon mi lett vele?
Én akkor tettem fel ugyanezt a kérdést, amikor az egyik videó alatt nagyon kiakadt és írkálta valakinek hogy találkozzanak a debreceni nagyerdőn és játsszák le, ne az interneten legyen nagy pofája
Valami rémlik. De ez nem valami fél éves történet már?
Akkor lehet többször is előfordult, ez kb 2-3 here történt, de sajnos nem emlékszem már melyik videó alatt
@Nevem Senki:
Volt egyszer egy Basogape... Törölte a profilját. Vajon mi lett vele?
Én akkor tettem fel ugyanezt a kérdést, amikor az egyik videó alatt nagyon kiakadt és írkálta valakinek hogy találkozzanak a debreceni nagyerdőn és játsszák le, ne az interneten legyen nagy pofája
Valami rémlik. De ez nem valami fél éves történet már?
@Boros Dani:
Bár gondolom Huffnágelnél más volt a probléma.
Huffnágel többszöri felszólítás ellenére, szándékosan próbálta szabotálni a weboldalt azzal, hogy kb. 10 random trash videó alá írt torokelvágásra, vonat elé lökésre és hasonló brutális dolgokra való felszólításokat.
Csak kollégáim vajszívének köszönhető az, hogy jelenleg próbaidőszakon van az úriember és erről mondhatni, egyenlőre engem is meggyőztek, hogy talán ez a helyes út.
Eddig úgy fest, tudja moderálni magát, de gondolom azt nem kell külön kiemelnem, hogy amint akár gyűlölködő ritmusban szellent egyet, abban a pillanatban el fog fogyni a maradék türelmem is vele kapcsolatban, amit amúgy eddig is a Zéró úrék tartottak életben.
@Nevem Senki:
Volt egyszer egy Basogape... Törölte a profilját. Vajon mi lett vele?
Én akkor tettem fel ugyanezt a kérdést, amikor az egyik videó alatt nagyon kiakadt és írkálta valakinek hogy találkozzanak a debreceni nagyerdőn és játsszák le, ne az interneten legyen nagy pofája
Ma délután az M5 kivezetőnél a kukás telep kereszteződésénél (hirtelen nem jut eszembe a neve) mikulás ruhába öltözött sánta csöves kéregetett. Értem, hogy mi van a háttérben, de azért mégis másabb mint a "dobjatok, jön a kétszeres sznájp, sznájp."
Most ezt minek írtam le, nem tudom. De ilyenek is vannak, "nyajjátok ki a lyukam"
@Fegyenc:
Nem veszitek észre, hogy etetitek a trollt? Hány hete csináljátok már itt ezt? Eleinte még érdekes volt 1-2 napig, megtörte a ritmust, de mostmár vagy boxoljátok le vagy ignoráljátok már a faszba a gimis gyereket.
+1
Amondó vagyok, hogy zárjuk le ezt az egészet és foglalkozzunk sokkal fontosabb kérdésekkel.
Úgymint: - Most akkor Boján Imre megette a gyöngytyúkot vagy sem?
Szerintem Tájfelék max csak mérlegelhetik, de városunk jogszabályrendszerét nem sérti, mivel nem kívánja senki halálát, kivégzését, nem buzdít öngyilkosságra stb. csak hergel. Csak ezért meg miért tiltanánk ki?
Az mondjuk megint más kérdés, hogyha Huffnágelt kitiltották (aki amúgy nem kötekedett mindenkivel) akkor egy közösség bomlasztó és rohasztó seggfejt miért nem.
Bár gondolom Huffnágelnél más volt a probléma.
Huffnágel halálkívánós hozzászólásokat írt és azért telt be náluk a hócipő.
Szerintem Tájfelék max csak mérlegelhetik, de városunk jogszabályrendszerét nem sérti, mivel nem kívánja senki halálát, kivégzését, nem buzdít öngyilkosságra stb. csak hergel. Csak ezért meg miért tiltanánk ki?
Az mondjuk megint más kérdés, hogyha Huffnágelt kitiltották (aki amúgy nem kötekedett mindenkivel) akkor egy közösség bomlasztó és rohasztó seggfejt miért nem.
Bár gondolom Huffnágelnél más volt a probléma.
Ok, de el fogja érni idő után a -10000 szintet vajon mi jön utána?
Szerintem Tájfelék max csak mérlegelhetik, de városunk jogszabályrendszerét nem sérti, mivel nem kívánja senki halálát, kivégzését, nem buzdít öngyilkosságra stb. csak hergel. Csak ezért meg miért tiltanánk ki?
Az mondjuk megint más kérdés, hogyha Huffnágelt kitiltották (aki amúgy nem kötekedett mindenkivel) akkor egy közösség bomlasztó és rohasztó seggfejt miért nem.
Bár gondolom Huffnágelnél más volt a probléma.
@Fegyenc:
Nem veszitek észre, hogy etetitek a trollt? Hány hete csináljátok már itt ezt? Eleinte még érdekes volt 1-2 napig, megtörte a ritmust, de mostmár vagy boxoljátok le vagy ignoráljátok már a faszba a gimis gyereket.
Sokkal egyszerűbb dolog: kitiltani a gecibe innen. Közösségi akarat meg lenne hozzá, városvezetésre várunk.
Nem veszitek észre, hogy etetitek a trollt? Hány hete csináljátok már itt ezt? Eleinte még érdekes volt 1-2 napig, megtörte a ritmust, de mostmár vagy boxoljátok le vagy ignoráljátok már a faszba a gimis gyereket.
Gyógyszert bevetted ma? Azt hiszed, hogy az egész világ körülötted forog és mihelyt kiraknád a semmitmondó, AI generált foshulladékod, majd tömegesen fogunk rohanni a rendőrségre feljelenteni téged?
Meg mi a kurva anyádra gondoltál az alatt, hogy "közösség elleni izgatás"? Itt maximum te izgulsz fel a SoDi-ra, nekünk hányingerünk van tőle.
Ha a közösség elleni uszításra gondolt az elmebeteg buzeráns költő, akkor megint el kell keserítselek, a nagyon jogászisten 18 éves buzerator (aki a suli WC-ben nyalogatta le a WC deszkáról valamelyik focimeccs után az gecit, amit bizony a 12. osztály látott és a mai napig közröhej tárgya a scsuban) NINCSEN TISZTÁBAN A JOGGAL!
Olvass utána, buzeránsom, mielőtt elkezdesz olyat haluzni a paranoid skizo ámokfutásod alatt, hogy rád vadásznak a trollok.
Álló fasszal várjuk az újabb hetyetyéd arról, hogy az apád miért nem gyermekmolesztáló pedofil szatír.
A fenébe átláttál a szitán, pedig másra sem vágytam minthogy feltölts még egy videót. Ezt most jól elszúrtam, elnézést kérek a trolloktól Szerencsére arra még nem jöttél rá, hogy miért beszéltetlek folyton
@Twinkyboy99:
Addig szopnám sodi faszát amíg be nem fogad magához a macskaólba
Te ténlyeg ilyeneket irkálsz az interneten?
Komolyra fordítva a szót, mi ez a rengeteg felesleges spam a fórumon? Miért nem mentek valami privát chatszobába barátkozni? A jelenlegi téma teljesen eltér a tárgytól.
csuldigunk, jogos a kritika, részemről nem fog többet előfordulni
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Hee, a linket nem merem megnyitni. Félek, h melegpornó
Gondolom ezért (is) bejelentkezett egy kis koldulásra a kancsi nemrég Moszathoz, lehetett látni ahogy a nyelvével piszkálja a fogát. Aztán 25 perc után kilépett halott gyerekezéssel, mert nem dobtak neki a magyarok
Pedig készült az inasoknak Mikulás alkalmából, legkomolyabb bézbóz sapkákkal meg díszítésekkel https://ibb.co/zWx8J38v
- A vény nélküliekből egy fogfájására kb. dupla annyit kéne neki bevennie, mint egy valamire való, vény köteles NSAID alapú fájdalomcsillapítóból,
- Nem fogja tudni hosszabbtávon kezelni még vénykötelessel sem, mert tönkre fogja baszni a máját vagy a gyomrát.
Szóval jelenleg 3 út van előtte:
- Elmegy sürgősségire is kihúzzák neki a kórházban, ami zsebbenyúlós sztori lesz kék EU-s TB kártya nélkül, (több ezer eurós kórházi ellátás)
- Elmegy egy magándokihoz aki szépen le fogja húzkodni több száz euróval, mert látja rajta, hogy fogyatékos.
- Szedi tovább a sok fájdalomcsillapítot amíg a gyomra el nem kezd vérezni vagy a mája nem szenved akkora károsodást,
- A foga mégjobban be fog gyulladni a sok baktérium / legkomolyabb kokák / fogmosás nélküli létben, amiből lesz neki szépen egy szepsis és game over.
Èn szemèly szerint maradok Politikailag mentes a továbbiakban is ès "kultúràlt", màr amennyire lehet!
Köszönöm hogy van egy Trash Citynk!
Nem úgy volt hogy bocsánatot kért, mert részeg volt?
Innen is kívánjuk a legjobbakat a malacnak
Akkor lehet többször is előfordult, ez kb 2-3 here történt, de sajnos nem emlékszem már melyik videó alatt
Valószínű. Mi nem töröltük/függesztettük fel őt.
Valami rémlik. De ez nem valami fél éves történet már?
Huffnágel többszöri felszólítás ellenére, szándékosan próbálta szabotálni a weboldalt azzal, hogy kb. 10 random trash videó alá írt torokelvágásra, vonat elé lökésre és hasonló brutális dolgokra való felszólításokat.
Csak kollégáim vajszívének köszönhető az, hogy jelenleg próbaidőszakon van az úriember és erről mondhatni, egyenlőre engem is meggyőztek, hogy talán ez a helyes út.
Eddig úgy fest, tudja moderálni magát, de gondolom azt nem kell külön kiemelnem, hogy amint akár gyűlölködő ritmusban szellent egyet, abban a pillanatban el fog fogyni a maradék türelmem is vele kapcsolatban, amit amúgy eddig is a Zéró úrék tartottak életben.
Én akkor tettem fel ugyanezt a kérdést, amikor az egyik videó alatt nagyon kiakadt és írkálta valakinek hogy találkozzanak a debreceni nagyerdőn és játsszák le, ne az interneten legyen nagy pofája
Most ezt minek írtam le, nem tudom. De ilyenek is vannak, "nyajjátok ki a lyukam"
+1
Amondó vagyok, hogy zárjuk le ezt az egészet és foglalkozzunk sokkal fontosabb kérdésekkel.
Úgymint: - Most akkor Boján Imre megette a gyöngytyúkot vagy sem?
Huffnágel halálkívánós hozzászólásokat írt és azért telt be náluk a hócipő.
Ok, de el fogja érni idő után a -10000 szintet
Szerintem Tájfelék max csak mérlegelhetik, de városunk jogszabályrendszerét nem sérti, mivel nem kívánja senki halálát, kivégzését, nem buzdít öngyilkosságra stb. csak hergel. Csak ezért meg miért tiltanánk ki?
Az mondjuk megint más kérdés, hogyha Huffnágelt kitiltották (aki amúgy nem kötekedett mindenkivel) akkor egy közösség bomlasztó és rohasztó seggfejt miért nem.
Bár gondolom Huffnágelnél más volt a probléma.
Sokkal egyszerűbb dolog: kitiltani a gecibe innen. Közösségi akarat meg lenne hozzá, városvezetésre várunk.
Meg mi a kurva anyádra gondoltál az alatt, hogy "közösség elleni izgatás"? Itt maximum te izgulsz fel a SoDi-ra, nekünk hányingerünk van tőle.
Ha a közösség elleni uszításra gondolt az elmebeteg buzeráns költő, akkor megint el kell keserítselek, a nagyon jogászisten 18 éves buzerator (aki a suli WC-ben nyalogatta le a WC deszkáról valamelyik focimeccs után az gecit, amit bizony a 12. osztály látott és a mai napig közröhej tárgya a scsuban) NINCSEN TISZTÁBAN A JOGGAL!
Olvass utána, buzeránsom, mielőtt elkezdesz olyat haluzni a paranoid skizo ámokfutásod alatt, hogy rád vadásznak a trollok.
Álló fasszal várjuk az újabb hetyetyéd arról, hogy az apád miért nem gyermekmolesztáló pedofil szatír.
csuldigunk, jogos a kritika, részemről nem fog többet előfordulni