Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Twinkyboy99 basszam meg anyádat! Mi lenne ha eltakarodnál innen a véres gecibe? Kibaszottul szánalmas az erőlködésed, ahogy próbálod hergelni a trollégákat miközben itt ujjazod magad. Unalmas vagy, rohadj meg!
@McSkziofrén:
Voltam kínában de nem birtam megnyitni a trashcityt
Hee, oszt kóstoltál helyi piaci pálcás ételeket? Pl sült százlábú, pirított poliptüdő, száznapos tojás stb? Megnézted azt a kibaszott társasházat, aminek a huszadik emeletére metróállomást basztak?
A világvégin is csak a hülyeség menne.
Hol a kultúra nyaljam meg a zacskótokat?
@MC Stu:
Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.
Még az is lehetséges, hogy nem tökéletes ezen a téren a rendszer. Emlékszik esetleg néhány videó címére, ami az ő profilja alatt volt?
Talán érdemes lehet kibogozni ezt a dolgot, persze csak ha nem gond önnek.
Persze, emlékszem egy csomóra. Az utolsó videója a Félkarú Kajakos (Dezső), Trutyi megszivatja Dezsőt, Trutymó meghúzza a hugyosüveget, Trutyit felhívja részegen az anyja, Trutyit meglátogatja Fullfear az éj leple alatt, De volt Bujáki Edina - hogyan kell jól faszt szopni, Selyem Jázmin kétmillió forintos puncija, akkor voltak Antimédia lájvok, Filmkiller Szilveszteri lájvok stb, Selim Etkar és MC Isti egy órás telefonbeszélgetése, Régi MC Istik, Kancsi, Photoboy videók mind mentek a levesbe, egyetlen videója se maradt fent.
@MC Stu:
Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.
Még az is lehetséges, hogy nem tökéletes ezen a téren a rendszer. Emlékszik esetleg néhány videó címére, ami az ő profilja alatt volt?
Talán érdemes lehet kibogozni ezt a dolgot, persze csak ha nem gond önnek.
@Nevem Senki:
Toguro jól írja. Ez akkor került bevezetésre, miután szemfülesen észrevettem, hogy elvesztettünk egy Bariaddot és vele együtt rengeteg értékes videó ment a levesbe.
Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.
Toguro jól írja. Ez akkor került bevezetésre, miután szemfülesen észrevettem, hogy elvesztettünk egy Bariaddot és vele együtt rengeteg értékes videó ment a levesbe.
@Nevem Senki:
Volt egyszer egy Basogape... Törölte a profilját. Vajon mi lett vele?
Sajnálom, mert jó arc volt és imádtam a feltöltött videóit is, de hátha visszakerülnek egyszer. Emlékszem 2014-15 körül ahogy a Kancsit trollkodták Olajszűrővel, majdnem ideggörcsöt kapott. Egyébként ránéztem Youtubon mind a két csatornája megvan a Tudattalan Tudatalatti és a Baso Gape is és úgy tudom hogy a Filmkillernek még moderátora is. Sejtem a törlésének okát szinte biztos hogy valami személyes sérelem pedig nem az a sértődős fajta, de konkrétum nélkül inkább nem fejtegetem. Nekem mindenesetre hiányzik.
@Dragonháj:
Engem komolyan kiakaszt Bariadd, tuti van valami fogyatékja, ennyire nem lehet életképtelen valaki. Szerintem egy árufeltöltő melóhoz is sík hülye lehet szegényem. Molnár Kikivel mondjuk hajtogathatna dobozokat
Elvileg világéletében flúgos volt pár forrás szerint, de a mostani formáját egy tinédzserkori összeomlásnak köszönheti, amikor elvileg le is kellett őt elég keményen szedálni. Sokak szerint emiatt is hízott be, mint az atom.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Ezek nagyon hülyék
menj fel sodipédiára s ott olvasd szépen el hogy miket művelt stoki.
Remélem tudnak róla, hogy egy pedofilt szopott fel
Ma is basztattak a suliban, zsíros hajú emós buzi?
Hee, oszt kóstoltál helyi piaci pálcás ételeket? Pl sült százlábú, pirított poliptüdő, száznapos tojás stb? Megnézted azt a kibaszott társasházat, aminek a huszadik emeletére metróállomást basztak?
A világvégin is csak a hülyeség menne.
Hol a kultúra nyaljam meg a zacskótokat?
Értem. Köszönöm, hogy részletezte. Kivizsgáljuk a dolgot és igyekszünk ezt a hibát kiküszöbölni.
Persze, emlékszem egy csomóra. Az utolsó videója a Félkarú Kajakos (Dezső), Trutyi megszivatja Dezsőt, Trutymó meghúzza a hugyosüveget, Trutyit felhívja részegen az anyja, Trutyit meglátogatja Fullfear az éj leple alatt, De volt Bujáki Edina - hogyan kell jól faszt szopni, Selyem Jázmin kétmillió forintos puncija, akkor voltak Antimédia lájvok, Filmkiller Szilveszteri lájvok stb, Selim Etkar és MC Isti egy órás telefonbeszélgetése, Régi MC Istik, Kancsi, Photoboy videók mind mentek a levesbe, egyetlen videója se maradt fent.
Biztonsági mentés nem készül? Abból vissza lehetne nézni, hogy mi volt a neve alatt és ha valóban törlődtek akkor visszarakni őket.
Még az is lehetséges, hogy nem tökéletes ezen a téren a rendszer. Emlékszik esetleg néhány videó címére, ami az ő profilja alatt volt?
Talán érdemes lehet kibogozni ezt a dolgot, persze csak ha nem gond önnek.
Akkor meg az adminok törölték, de nincsenek a videói sehol.
Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.
Törölt profillal a videók is törlődnek.
Amúgy nem az van hogy anonymus alá kerül az összes videó amit feltöltött ha törli a profilját? Sőt letörölni sem tudsz már 1-2 hét után videjót.
Sajnálom, mert jó arc volt és imádtam a feltöltött videóit is, de hátha visszakerülnek egyszer. Emlékszem 2014-15 körül ahogy a Kancsit trollkodták Olajszűrővel, majdnem ideggörcsöt kapott. Egyébként ránéztem Youtubon mind a két csatornája megvan a Tudattalan Tudatalatti és a Baso Gape is és úgy tudom hogy a Filmkillernek még moderátora is. Sejtem a törlésének okát szinte biztos hogy valami személyes sérelem pedig nem az a sértődős fajta, de konkrétum nélkül inkább nem fejtegetem. Nekem mindenesetre hiányzik.
Elvileg világéletében flúgos volt pár forrás szerint, de a mostani formáját egy tinédzserkori összeomlásnak köszönheti, amikor elvileg le is kellett őt elég keményen szedálni.
Alex alatt a lovaknak mindenképp.
Behabosodik mint a lovaknak a nyereg alatt.