Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
https://www.tiktok.com/@mc_isti_eredeti3/video/7582982422166293782

Ezek nagyon hülyék
@Twinkyboy99:
Torrente fiam, milyen jogalapon pedofilozol le te másokat?
Írjad csak le szépen.

menj fel sodipédiára s ott olvasd szépen el hogy miket művelt stoki.
@Dragonháj:
@Twinkyboy99:
Torrente fiam, milyen jogalapon pedofilozol le te másokat?
Írjad csak le szépen.

Ma is basztattak a suliban, zsíros hajú emós buzi?


Remélem tudnak róla, hogy egy pedofilt szopott fel
@Twinkyboy99:
Torrente fiam, milyen jogalapon pedofilozol le te másokat?
Írjad csak le szépen.

Ma is basztattak a suliban, zsíros hajú emós buzi?
Twinkyboy99 basszam meg anyádat! Mi lenne ha eltakarodnál innen a véres gecibe? Kibaszottul szánalmas az erőlködésed, ahogy próbálod hergelni a trollégákat miközben itt ujjazod magad. Unalmas vagy, rohadj meg!
2026 Január 31-én lesz a következő pofozó gála, Mészáros Anett remélem csinál egy jó disznóvágást
Mikor pofozzák meg a Subit újra? Már alig várom újra, hogy valaki felborítsa újra azt a malacot.
Ez piszony becsületsértés, azonnal pereld be A Miskolci Torrentét!
mc dömpike
Most is koldul Muszáddal Pityek, jól fej van dagadva fél oldalt az ananász
@McSkziofrén:
Voltam kínában de nem birtam megnyitni a trashcityt


Hee, oszt kóstoltál helyi piaci pálcás ételeket? Pl sült százlábú, pirított poliptüdő, száznapos tojás stb? Megnézted azt a kibaszott társasházat, aminek a huszadik emeletére metróállomást basztak?
A világvégin is csak a hülyeség menne.
Hol a kultúra nyaljam meg a zacskótokat?
Mossad már kincsem, hát ez borzasztó milyen lassúú vaaaagy.
: https://www.youtube.com/shorts/0OseQC7x6YM
@MC Stu:
Főleg régi videók voltak de a kedvenceim közül is eltűnt mindent. Kár érte remek katona volt!

Értem. Köszönöm, hogy részletezte. Kivizsgáljuk a dolgot és igyekszünk ezt a hibát kiküszöbölni.
Azt hittem nem érdekelnek a dislikeok, akkor miért kérsz most mégis többet?
@Dr Tájfel: Főleg régi videók voltak de a kedvenceim közül is eltűnt mindent. Kár érte remek katona volt!
@Dr Tájfel:
@MC Stu:
Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.

Még az is lehetséges, hogy nem tökéletes ezen a téren a rendszer. Emlékszik esetleg néhány videó címére, ami az ő profilja alatt volt?
Talán érdemes lehet kibogozni ezt a dolgot, persze csak ha nem gond önnek.

Persze, emlékszem egy csomóra. Az utolsó videója a Félkarú Kajakos (Dezső), Trutyi megszivatja Dezsőt, Trutymó meghúzza a hugyosüveget, Trutyit felhívja részegen az anyja, Trutyit meglátogatja Fullfear az éj leple alatt, De volt Bujáki Edina - hogyan kell jól faszt szopni, Selyem Jázmin kétmillió forintos puncija, akkor voltak Antimédia lájvok, Filmkiller Szilveszteri lájvok stb, Selim Etkar és MC Isti egy órás telefonbeszélgetése, Régi MC Istik, Kancsi, Photoboy videók mind mentek a levesbe, egyetlen videója se maradt fent.
Amúgy gyanúsan kevés Bujáki Edina videó van fent. Vagy csak ennyi volt régebben is?
@Dr Tájfel:
Még az is lehetséges, hogy nem tökéletes ezen a téren a rendszer.


Biztonsági mentés nem készül? Abból vissza lehetne nézni, hogy mi volt a neve alatt és ha valóban törlődtek akkor visszarakni őket.
@MC Stu:
Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.

Még az is lehetséges, hogy nem tökéletes ezen a téren a rendszer. Emlékszik esetleg néhány videó címére, ami az ő profilja alatt volt?
Talán érdemes lehet kibogozni ezt a dolgot, persze csak ha nem gond önnek.
@Toguro:
Anonimus alá kerül minden, ha törlöd a profilt.

Akkor meg az adminok törölték, de nincsenek a videói sehol.
@Nevem Senki:
Toguro jól írja. Ez akkor került bevezetésre, miután szemfülesen észrevettem, hogy elvesztettünk egy Bariaddot és vele együtt rengeteg értékes videó ment a levesbe.

Akkor miért nincsenek ott Baso Gape videói? Törölt csatornával a videók is elvesztek.
Toguro jól írja. Ez akkor került bevezetésre, miután szemfülesen észrevettem, hogy elvesztettünk egy Bariaddot és vele együtt rengeteg értékes videó ment a levesbe.
Anonimus alá kerül minden, ha törlöd a profilt.
@Boros Dani:
@MC Stu:
hátha visszakerülnek egyszer


Amúgy nem az van hogy anonymus alá kerül az összes videó amit feltöltött ha törli a profilját? Sőt letörölni sem tudsz már 1-2 hét után videjót.

Törölt profillal a videók is törlődnek.
@MC Stu:
hátha visszakerülnek egyszer


Amúgy nem az van hogy anonymus alá kerül az összes videó amit feltöltött ha törli a profilját? Sőt letörölni sem tudsz már 1-2 hét után videjót.
@Nevem Senki:
Volt egyszer egy Basogape... Törölte a profilját. Vajon mi lett vele?

Sajnálom, mert jó arc volt és imádtam a feltöltött videóit is, de hátha visszakerülnek egyszer. Emlékszem 2014-15 körül ahogy a Kancsit trollkodták Olajszűrővel, majdnem ideggörcsöt kapott. Egyébként ránéztem Youtubon mind a két csatornája megvan a Tudattalan Tudatalatti és a Baso Gape is és úgy tudom hogy a Filmkillernek még moderátora is. Sejtem a törlésének okát szinte biztos hogy valami személyes sérelem pedig nem az a sértődős fajta, de konkrétum nélkül inkább nem fejtegetem. Nekem mindenesetre hiányzik.
@Dragonháj:
Engem komolyan kiakaszt Bariadd, tuti van valami fogyatékja, ennyire nem lehet életképtelen valaki. Szerintem egy árufeltöltő melóhoz is sík hülye lehet szegényem. Molnár Kikivel mondjuk hajtogathatna dobozokat


Elvileg világéletében flúgos volt pár forrás szerint, de a mostani formáját egy tinédzserkori összeomlásnak köszönheti, amikor elvileg le is kellett őt elég keményen szedálni. Sokak szerint emiatt is hízott be, mint az atom.
@Boros Dani:
Behabosodik mint a lovaknak a nyereg alatt.


Alex alatt a lovaknak mindenképp.
@kistáska:
@Bariadd:
gigavalag el kezd szottyosodni idősebb korára


Egy augusztusi 40 fokos kánikulában tesómsz, akkor mi lehet ott a vágányban


Behabosodik mint a lovaknak a nyereg alatt.
Te is biztos sajnálod, hogy Endre a gyerekeknek szánt gecijét nem beléd verte, de sajnos a pitonsz már döglött