Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Dragonháj:
Tényleg nem akarok beleugatni az életedbe, de ennél még a Pokémon-kártya, meg szalvéta-gyűjtögetés is értelmesebb hobbinak tűnnek nekem, pedig...
Engem komolyan érdekel, hogy mi a célod ezzel az egésszel? Hergelni, trollokat doxxolni? Esetleg larpolsz, és a YT-csatornádra 12 nappal ezelőtt felkerült nyirkai jóslatos videó is a karakterépítés része? Ha szereted ezeket a szerepjátékos szarságokat, játsszál inkább DnD-t, vagy M.A.G.U.S.-t
Szereti megvédeni azokat, akik meztelen gyerekek képeire verik a faszukat, és emiatt pedofilnak bélyegzik őket
@Twinkyboy99:
Kedves Dragonháj,
Nagyon cukker vagy hogy így aggódsz értem, de meg kell hogy nyugtassalak, jelenleg úgy érzem, hogy sínen vagyok minden tekintetben, legyen szó magánéletről, tanulmányokról vagy egyéb dolgokról. Nekem a TC meg a trollok csak egy side quest, egy hobbi. That's it, nothing less, nothing more.
Tényleg nem akarok beleugatni az életedbe, de ennél még a Pokémon-kártya, meg szalvéta-gyűjtögetés is értelmesebb hobbinak tűnnek nekem, pedig...
Engem komolyan érdekel, hogy mi a célod ezzel az egésszel? Hergelni, trollokat doxxolni? Esetleg larpolsz, és a YT-csatornádra 12 nappal ezelőtt felkerült nyirkai jóslatos videó is a karakterépítés része? Ha szereted ezeket a szerepjátékos szarságokat, játsszál inkább DnD-t, vagy M.A.G.U.S.-t
Annyira sínen van az életed, hogy egy sodis képre nyáladzol videóban ha ilyen emberek mennek fizikára akkor nem csoda, hogy lófasz se lesz az egészből. Anyuci meg apuci politikai hátán majd úgyis megoldódik minden felmerülő probléma.
Szüleiddel, nagyszüleiddel milyen a kapcsolatod? Vannak testvéreid? Velük jól kijössz?
Nekem az jön le a hozzászólásaidból, hogy borzalmasan magányos lehetsz, szinte mindent elkövetsz a figyelemért. Sodrák apád is annyira magányos, hogy inkább a max 5 utálójának teregeti ki a szaros életét, hogy érje valami inger. Te is inkább bevállalod itt a közutálatot, meg virtuális lincshangulatot csak hogy pár percre a figyelem középpontjában érezhesd magad. Tök mindegy, hogy az itt leírt dolgokat ironikusan, vagy unironikusan nyomod.
Töröld le a telefonodról a TikTokot, meg a többi szart, felejtsd el egy időre a TC-t, és a Sodifórumot, get a life, bro!
Így is sokkal több karaktert pazaroltam rád, mint amennyit terveztem, de ha a mondanivalóm 1% megérintett, akkor megérte, és talán kevesebb eséllyel leszel egy elbaszott életű kis nyomi.
Neked vannak értelmes hobbijaid? A sodrákvédő videók, meg a fórumos ámokfutás nem számítanak annak.
Mi a célod az életben? Hol látnád magad szívesen 10, 20, 50 év múlva? Reális, elérhető? Mit kell tenned a céljaid érdekében?
Írtad, hogy fizikából fogsz emeltezni, ezek szerint reálos beállítottságú vagy. Matek, kémia, info, biológia, ezekben is jó vagy? Vannak olyan hobbijaid, amelyek ezzel kapcsolatosak? Pl programozás, esetleg szerelgetés fater garázsában? Vannak IRL barátaid? Miért nem jársz velük koncertekre, társasozni, akármi?
Kezdj el zenélni, bár nem tudom, a gitározás pl mennyire szexi manapság. Járj el színjátszózni, automatizálj Raspberry PI-jal vagy Arduinoval dolgokat.
Tanulj meg valami használható programnyelvet, Pythonnak pl fizikusként is hasznát vennéd később, ha pl adatok elemzése a cél.
Tanulj meg esztergálni, tanulj meg fát faragni, építs egy szekrényt, varrj magadnak egy ruhát, főzz, mászkálj a természetben, utazd be a világot. Tanulj nyelveket. Angolt, németet, franciát, olaszt, vagy spanyolt, mint a púpszászi hülye. Ha ez nem elég kihívás, tanulj meg szanszkrit, vagy arámi nyelven, esetleg mandarin kínaiul, abból még pénzt is tudnál csinálni, mint a Sab Kelemen.
Tanulj ki egy szakmát felnőttképzésben, ha túl sok felesleges energiád van, villanyszerelés, CNC nagyon menő dolgok. Sportolj valamit. Akármit.
Hanyagold ezeket a 4chan, Reddit, femboy, furry, tudja a faszom virtuális "közösségeket".
Mert ez, amit művelsz, nem visz téged előre, csak hátra. Minél hosszabb ideig retardkodsz, annál jobban fog fájni később, mikor rájössz, mennyi értékes időt basztál el az életedből.
Twinky, szerencsére nem vagy a gyerekem - életkor alapján simán lehetnél -, különben már rég elzártam, és lelakatoltam volna a számítógépedet.
Megpróbálok neked segíteni, mint ahogy a púpos pedofilnak is annak idején megpróbáltam többször. Ő senkitől nem fogadott el tanácsot, és ember alatti szintre küzdötte le magát 1-2 évtized kitartó munkájával.
Hogy megfogadod-e egy öreg millenial nyenyergéseit, teljesen a magánügyed.
Az érettségi valóban nem túl nehéz, de azért egy minimális alázat lehetne benned.
Honnan tudod, hogy országszerte diákok százai, ezrei felkészültebbek-e nálad, akik ugyanazokra a szakokra szeretnének bejutni, mint te? Mi van, ha nekik több pontjuk lesz, te pedig emiatt nem kerülsz be? Egyébként én is leszartam az érettségit fiatalon, szerencsés alkat voltam, mert minimális erőfeszítéssel voltak jó jegyeim egy országosan ismert, versenyistálló jellegű gimnáziumban, emiatt végig is szoptam az egyetemet, ahol azért már rendesen tanulni kellett volna, de én azelőtt soha sem tanultam meg tanulni.
Nem volt bennem semmi szorgalom, és alázat, pluszban nagyképű voltam, mint a szar, a végén már be sem jártam előadásokra, inkább retardkodtam.
2 tárgy hiányzott egyébként, otthagytam inkább az egészet a francba.
Utána egy évtizedet húztam le általad mélységesen lenézett munkakörökben. Dolgoztam gyorsétteremben, voltam raktáros -20 fokos kamrákban, cipeltem bútorokat, veszekedtem napi 8-10 órákat technikai-, és funkcionális analfabétákkal call centerben. Amúgy ez azért vicces, mert gimis koromban ugyanúgy lenéztem az ilyen helyeken dolgozókat, mint te. Karma is a bitch.
Minden nap azon agyaltam, mennyire elbasztam az életemet, a bányászbéka segge alatt volt az önbecsülésem, munka után inkább itthon egyedül, vagy a kocsmában vedeltem a sört, meg a fröccsöt a többi elbaszott életű szerencsétlennel. Az volt a nyomasztó valóságom, hogy szinte minden nap keményen dolgozom gombokért mindenféle perspektíva és elismerés nélkül, és elkövettem azt a hibát, hogy az alkoholba menekültem. Elég könnyű amúgy rácsúszni, főleg, ha az embernek nincsenek céljai, hobbijai, barátai. Erre az évtizedre ráment a testi, és mentális egészségem egy része: alkohol és depresszió kapcsán ugye van az a klasszikus dilemma, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb.
A huszas éveim végén tettem le véglegesen a piát, és összeszedtem magamat fejben annyira, hogy végül lediplomáztam egy teljesen másik szakon, lett vállalható munkám, ahová úgy megyek be, hogy reggelente nem az az első gondolotam, hogy inkább a Dunának megyek, nagyszerű embereket ismertem meg - munkán kívül is, ismét szóbaálltak velem az egykori gimis haverok, akiknek egy részével rendszeresen össze is járok a mai napig, lettek értelmes, érdekes hobbijaim, értelmes, teljesíthető céljaim. De az ide vezető út igazi pokoljárás volt. Még neked sem kívánom.
@Dragonháj:
Csak hogy lásd, milyen rendes ember vagyok, nem kívánok neked semmi rosszat, csak Kiss Endre Farkas küldjön neked Messengeren naponta 50-100 hangüzenetet Messengeren, MC Isti legyen a körzeti orvosod, HSP Ernő a rendszergazdád, és Bariadd főzzön rád életed végééig.
Bariadd főz rá, akkor éhen hal, miközben Bariadd hízik még 30 kilót.
@Twinkyboy99:
Itt most konkrétan a Szetey-montázst meg a Sheriff és Sheriffnét fogom kielemezni, hogy miért nem számít antiszemitának és/vagy gyűlöletkeltőnek a két mű.
Arra gondoltál e hogy tanulmányaidba fektesd energiád? Érettségi ilyenek. Hacsak nem akarod úgy végezni mint stoki.
Mate, miről beszélsz? Simán meglesz az érettségi, fizikából emeltezek, utána BME vagy ELTE.
Ez csak egy kis side project
Lowkey multkor is beleírtam SoDi-t az angol dolgozatomba, mint "describe a famous celebrity" "MY NATIONAL HERO IS KISS ENDRE FARKAS AKA SODI, THE ONE WHO FOUGHT AGAINST THE TYRANNY OF THE GYURCSÁNY-GOVERNMENT DURING THE REVOLUTION OF 2006!"
@Twinkyboy99:
Itt most konkrétan a Szetey-montázst meg a Sheriff és Sheriffnét fogom kielemezni, hogy miért nem számít antiszemitának és/vagy gyűlöletkeltőnek a két mű.
Arra gondoltál e hogy tanulmányaidba fektesd energiád? Érettségi ilyenek. Hacsak nem akarod úgy végezni mint stoki.
@Twinkyboy99:
Majd teli szunetben kaptok egy masodik reszt a Sodis sorozatombol
és mit baszunk vele pinki? elmagyarázod, hogy igazából az endre miért beszámíthatatlan annak ellenére hogy még mindig nincs semmi papírja erről? szerinted is a gyerekbaszásról nincs egyértelmű bizonyíték szóval arról sem, hogy ez a fasszopó nem vonható felelősségre. Ezzel meg még mindig nem száltál vitába te hugyagyú debil köcsög hogy basszam kis az összes fogadat teee
@Dragonháj:
Twinky, mindenki tudja, hogy az volt az első erotikus alapélményed, amikor Fidelitas-táborban részegen rámarkolt a combodra az egyik fideszes önkormányzati képviselő a tábortűznél, de ez akkor sem egészséges dolog. Azt is csiripelték a madarak, hogy anyád leszopta ugyanezt a jóembert a művelődési ház WC-jében néhány trafikért cserébe, a cuck apád is tud róla, de nem mer szólni, mert van az a pénz, amiért mindent eltűr. A traumáiddal tényleg menj el szakemberhez, ne itt a fórumon próbáld meg őket feldolgozni.
ha ne adj isten a Tisztelt városvezetés Kategóriát tervezne az ázsiai majomfajták fanatikusának, Alekszisz Vulgárisz művésznőnek javasolnám a "Rodalexa" cimkét
@Dragonháj:
Csak hogy lásd, milyen rendes ember vagyok, nem kívánok neked semmi rosszat, csak Kiss Endre Farkas küldjön neked Messengeren naponta 50-100 hangüzenetet Messengeren, MC Isti legyen a körzeti orvosod, HSP Ernő a rendszergazdád, és Bariadd főzzön rád életed végééig.
Bariadd főz rá, akkor éhen hal, miközben Bariadd hízik még 30 kilót.
Egyébként ez a Twinky totál deja vu, a fiatal Sodrákot juttatja minden egyes megnyilvánulásával az eszembe:
- Hergelés, okoskodás internetes fórumon főleg politikai témában
- Kétkezi munkások lenézése
- Tehetős családi háttérrel flexelés (Ami aztán vagy igaz, vagy nem, simán el tudom képzelni, hogy egy omladozó Kádár-kocka macskaóljában lakik ez is, mint a szerelme)
- Kamu munka, mint saját megoldás
- 80-90 IQ-val és 0 élettapasztalattal mindenkinél mindent jobban tud (Dunning-Kruger)
- Buzidémon
- Retardjobbos megnyilvánulások, konteózás
Neked is a börtön, meg a Blaha a célod a 40-es éveidre?
Csak hogy lásd, milyen rendes ember vagyok, nem kívánok neked semmi rosszat, csak Kiss Endre Farkas küldjön neked Messengeren naponta 50-100 hangüzenetet Messengeren, MC Isti legyen a körzeti orvosod, HSP Ernő a rendszergazdád, és Bariadd főzzön rád életed végééig.
Twinky, mindenki tudja, hogy az volt az első erotikus alapélményed, amikor Fidelitas-táborban részegen rámarkolt a combodra az egyik fideszes önkormányzati képviselő a tábortűznél, de ez akkor sem egészséges dolog. Azt is csiripelték a madarak, hogy anyád leszopta ugyanezt a jóembert a művelődési ház WC-jében néhány trafikért cserébe, a cuck apád is tud róla, de nem mer szólni, mert van az a pénz, amiért mindent eltűr. A traumáiddal tényleg menj el szakemberhez, ne itt a fórumon próbáld meg őket feldolgozni.
Legalább itt ne legyen szó a politikáról, ha már mindenhol máshol jóformán megkerülhetetlen.
Twinky vagy a magyar liquid chris és troll zseni, vagy nem az, de akkor ez a kognitív disszonancia amit rögeszmés sodrákkal letoltál és kijőttt a fogad fehérje, jézusom.......
Csatlakozva Schwartz úrhoz, én is arra kérem önöket, hogy maradjanak a trash témánál és ne használják politikai vitafórumnak szemétvárost. Ha úgy érzik hogy nem bírják ki ne aggódjanak, én szívesen moderálom önöknek az ide nem illő hozzászólásokat
értelmezési problémáid vannak. számon kérsz valamit, amit fidesztálibként nem nagyon van értelme elővenned. biztos nagyon szar lehet szőrmók buziként szájeri alkotmány árnyékában élni, de azért annyi készséged lehetne (mert ugye geci jó oktatásban részesülsz), hogy felfogd a lényeget. pont leszarom magyar pétert, csak ilyen egyszerű ne legyél már, hogy felületesen azzal akarsz érvelni a változás iránti igénnyel szemben, hogy ez a tüntetés is csak a buszoztatás miatt jött össze és nem reprezentál igazán semmit sem. az elmúlt 2 évben akadt pár tüntetés jóval nagyobb részvétellel. most kb. úgy adod elő, mintha ez lett volna az egyetlen és a részvételi arány is csak azt igazolná, hogy nincs itt semmi látnivaló. nem tudom neked ez mire jó, de teljesen talajvesztett próbálkozás torzítani a valóságot. 2010 óta soha nem volt valós 2/3 és soha nem volt ekkora valódi támogatottság. minden, ami erre épül/épült eddig az jövőre bukni fog.
a whataboutism akkor kezdődött, amikor felhoztad a buszoztatást. tényleg kezdj magaddal valamit. relativizálód a korrupciót. relativizálsz minden olyan jogi történést, ami destabilizálta az államot és a demokratikus működést. rendszerváltás óta senkinek nem hajlott ennyire maga felé a keze. pláne nem ennyi eu-s forrással. kivéreztetik az országot, lol. talán nem kellett volna céghálókon át oligarchiát építeni. mostanában hetente kerül nyilvánosságra valami. gondolom a trump adminisztráció is csak hazudott mindenről, amikor a fidesz narratívájával ellenkező tényeket állított az usá-ban tett parolázás óta. bohócot csinálsz magadból.
@Twinkyboy99:
Legnagyobb tiszás tüntetés.. az baszdmeg. Úgy nekem is könnyű lenne tüntetést szervezni, ha a sok vidéki birka sziget felutaztatná a Messiás budapesti talijára az embereket. Tüntetés.. DDDDDDD Elmegy magyar péter a büdös picsába, hát melyik országban van még ilyen, hogy vidékről buszoztatják a fővárosba tüntetni az embereket? aztán megpróbálják úgy előadni, hogy a tüntetés résztvevői spontán jöttek el. Spontán, elmész te a kurva anyádba. Messiás geci
ilyet a fidesz ugye sosem csinál semmilyen körülmények között sem. ezt az egészet rég elbuktad. baszakodsz itt, a minimális triggeren kívül gyakorlatilag semmit nem érsz el ezzel. égeted magad minden platformon. lehet, hogy pedro sosem leszel, de személyiségzavart azt produkálod rendesen. bármilyen egészséges társadalomban egy fidesz kaliberű élősködő, leszarom pártnak semmilyen döntéshozási joga nem lenne.
@Twinkyboy99:
Legnagyobb tiszás tüntetés.. az baszdmeg. Úgy nekem is könnyű lenne tüntetést szervezni, ha a sok vidéki birka sziget felutaztatná a Messiás budapesti talijára az embereket. Tüntetés.. DDDDDDD Elmegy magyar péter a büdös picsába, hát melyik országban van még ilyen, hogy vidékről buszoztatják a fővárosba tüntetni az embereket? aztán megpróbálják úgy előadni, hogy a tüntetés résztvevői spontán jöttek el. Spontán, elmész te a kurva anyádba. Messiás geci
Idejössz politizálni, mit érsz el vele? Van itt széjobbos, van fideszes, van tiszás, meg van aki telibeszarja a politikát, mégis megférünk egymás mellett. Ahogy te is megférnél sodrony mellett ahogy a faszát szopkodnád 24/7.
@Twinkyboy99:
Legnagyobb tiszás tüntetés.. az baszdmeg. Úgy nekem is könnyű lenne tüntetést szervezni, ha a sok vidéki birka sziget felutaztatná a Messiás budapesti talijára az embereket. Tüntetés.. DDDDDDD Elmegy magyar péter a büdös picsába, hát melyik országban van még ilyen, hogy vidékről buszoztatják a fővárosba tüntetni az embereket? aztán megpróbálják úgy előadni, hogy a tüntetés résztvevői spontán jöttek el. Spontán, elmész te a kurva anyádba. Messiás geci
twinkym én az istit leszopattam a hajléktalan spanjaimmal mégis te vagy itt a legnagyobb buzi te fasz miért kell itt politizálni ? azért hogy ragebaitelj minket ? hát nem fog sikerülni jó recskázást sodi apukádra
@Twinkyboy99:
Legnagyobb tiszás tüntetés.. az baszdmeg. Úgy nekem is könnyű lenne tüntetést szervezni, ha a sok vidéki birka sziget felutaztatná a Messiás budapesti talijára az embereket. Tüntetés.. DDDDDDD Elmegy magyar péter a büdös picsába, hát melyik országban van még ilyen, hogy vidékről buszoztatják a fővárosba tüntetni az embereket? aztán megpróbálják úgy előadni, hogy a tüntetés résztvevői spontán jöttek el. Spontán, elmész te a kurva anyádba. Messiás geci
Gyenge próbálkozás. Csak tudnám, hogy mi a motiváció itt hergelni az embereket.
Egyre gyengébbek a kommentjeid öcsi.
@Twinkyboy99:
Legnagyobb tiszás tüntetés.. az baszdmeg. Úgy nekem is könnyű lenne tüntetést szervezni, ha a sok vidéki birka sziget felutaztatná a Messiás budapesti talijára az embereket. Tüntetés.. DDDDDDD Elmegy magyar péter a büdös picsába, hát melyik országban van még ilyen, hogy vidékről buszoztatják a fővárosba tüntetni az embereket? aztán megpróbálják úgy előadni, hogy a tüntetés résztvevői spontán jöttek el. Spontán, elmész te a kurva anyádba. Messiás geci
@Twinkyboy99:
Torrente fiam, milyen jogalapon pedofilozol le te másokat?
Írjad csak le szépen.
Válaszra sem méltatlak annyira gagyi vagy
Ez nagyon gyenge védekezés, kisfiam.
Na hallgatlak, miért vagyok én pedofil?
Én például azon a jogalapon pedofilozlak, hogy sem én, sem te sem vagy beazonosítható, tehát nem történt bűncselekmény. Na takarodj a kurva anyádba, köszi.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Szereti megvédeni azokat, akik meztelen gyerekek képeire verik a faszukat, és emiatt pedofilnak bélyegzik őket
Tényleg nem akarok beleugatni az életedbe, de ennél még a Pokémon-kártya, meg szalvéta-gyűjtögetés is értelmesebb hobbinak tűnnek nekem, pedig...
Engem komolyan érdekel, hogy mi a célod ezzel az egésszel? Hergelni, trollokat doxxolni? Esetleg larpolsz, és a YT-csatornádra 12 nappal ezelőtt felkerült nyirkai jóslatos videó is a karakterépítés része? Ha szereted ezeket a szerepjátékos szarságokat, játsszál inkább DnD-t, vagy M.A.G.U.S.-t
Nekem az jön le a hozzászólásaidból, hogy borzalmasan magányos lehetsz, szinte mindent elkövetsz a figyelemért. Sodrák apád is annyira magányos, hogy inkább a max 5 utálójának teregeti ki a szaros életét, hogy érje valami inger. Te is inkább bevállalod itt a közutálatot, meg virtuális lincshangulatot csak hogy pár percre a figyelem középpontjában érezhesd magad. Tök mindegy, hogy az itt leírt dolgokat ironikusan, vagy unironikusan nyomod.
Töröld le a telefonodról a TikTokot, meg a többi szart, felejtsd el egy időre a TC-t, és a Sodifórumot, get a life, bro!
Így is sokkal több karaktert pazaroltam rád, mint amennyit terveztem, de ha a mondanivalóm 1% megérintett, akkor megérte, és talán kevesebb eséllyel leszel egy elbaszott életű kis nyomi.
Mi a célod az életben? Hol látnád magad szívesen 10, 20, 50 év múlva? Reális, elérhető? Mit kell tenned a céljaid érdekében?
Írtad, hogy fizikából fogsz emeltezni, ezek szerint reálos beállítottságú vagy. Matek, kémia, info, biológia, ezekben is jó vagy? Vannak olyan hobbijaid, amelyek ezzel kapcsolatosak? Pl programozás, esetleg szerelgetés fater garázsában? Vannak IRL barátaid? Miért nem jársz velük koncertekre, társasozni, akármi?
Kezdj el zenélni, bár nem tudom, a gitározás pl mennyire szexi manapság. Járj el színjátszózni, automatizálj Raspberry PI-jal vagy Arduinoval dolgokat.
Tanulj meg valami használható programnyelvet, Pythonnak pl fizikusként is hasznát vennéd később, ha pl adatok elemzése a cél.
Tanulj meg esztergálni, tanulj meg fát faragni, építs egy szekrényt, varrj magadnak egy ruhát, főzz, mászkálj a természetben, utazd be a világot. Tanulj nyelveket. Angolt, németet, franciát, olaszt, vagy spanyolt, mint a púpszászi hülye. Ha ez nem elég kihívás, tanulj meg szanszkrit, vagy arámi nyelven, esetleg mandarin kínaiul, abból még pénzt is tudnál csinálni, mint a Sab Kelemen.
Tanulj ki egy szakmát felnőttképzésben, ha túl sok felesleges energiád van, villanyszerelés, CNC nagyon menő dolgok. Sportolj valamit. Akármit.
Hanyagold ezeket a 4chan, Reddit, femboy, furry, tudja a faszom virtuális "közösségeket".
Mert ez, amit művelsz, nem visz téged előre, csak hátra. Minél hosszabb ideig retardkodsz, annál jobban fog fájni később, mikor rájössz, mennyi értékes időt basztál el az életedből.
Megpróbálok neked segíteni, mint ahogy a púpos pedofilnak is annak idején megpróbáltam többször. Ő senkitől nem fogadott el tanácsot, és ember alatti szintre küzdötte le magát 1-2 évtized kitartó munkájával.
Hogy megfogadod-e egy öreg millenial nyenyergéseit, teljesen a magánügyed.
Az érettségi valóban nem túl nehéz, de azért egy minimális alázat lehetne benned.
Honnan tudod, hogy országszerte diákok százai, ezrei felkészültebbek-e nálad, akik ugyanazokra a szakokra szeretnének bejutni, mint te? Mi van, ha nekik több pontjuk lesz, te pedig emiatt nem kerülsz be? Egyébként én is leszartam az érettségit fiatalon, szerencsés alkat voltam, mert minimális erőfeszítéssel voltak jó jegyeim egy országosan ismert, versenyistálló jellegű gimnáziumban, emiatt végig is szoptam az egyetemet, ahol azért már rendesen tanulni kellett volna, de én azelőtt soha sem tanultam meg tanulni.
Nem volt bennem semmi szorgalom, és alázat, pluszban nagyképű voltam, mint a szar, a végén már be sem jártam előadásokra, inkább retardkodtam.
2 tárgy hiányzott egyébként, otthagytam inkább az egészet a francba.
Utána egy évtizedet húztam le általad mélységesen lenézett munkakörökben. Dolgoztam gyorsétteremben, voltam raktáros -20 fokos kamrákban, cipeltem bútorokat, veszekedtem napi 8-10 órákat technikai-, és funkcionális analfabétákkal call centerben. Amúgy ez azért vicces, mert gimis koromban ugyanúgy lenéztem az ilyen helyeken dolgozókat, mint te. Karma is a bitch.
Minden nap azon agyaltam, mennyire elbasztam az életemet, a bányászbéka segge alatt volt az önbecsülésem, munka után inkább itthon egyedül, vagy a kocsmában vedeltem a sört, meg a fröccsöt a többi elbaszott életű szerencsétlennel. Az volt a nyomasztó valóságom, hogy szinte minden nap keményen dolgozom gombokért mindenféle perspektíva és elismerés nélkül, és elkövettem azt a hibát, hogy az alkoholba menekültem. Elég könnyű amúgy rácsúszni, főleg, ha az embernek nincsenek céljai, hobbijai, barátai. Erre az évtizedre ráment a testi, és mentális egészségem egy része: alkohol és depresszió kapcsán ugye van az a klasszikus dilemma, hogy a tyúk vagy a tojás volt előbb.
A huszas éveim végén tettem le véglegesen a piát, és összeszedtem magamat fejben annyira, hogy végül lediplomáztam egy teljesen másik szakon, lett vállalható munkám, ahová úgy megyek be, hogy reggelente nem az az első gondolotam, hogy inkább a Dunának megyek, nagyszerű embereket ismertem meg - munkán kívül is, ismét szóbaálltak velem az egykori gimis haverok, akiknek egy részével rendszeresen össze is járok a mai napig, lettek értelmes, érdekes hobbijaim, értelmes, teljesíthető céljaim. De az ide vezető út igazi pokoljárás volt. Még neked sem kívánom.
Bariadd amúgy még hogy a fenébe nem dzugorbeteg?
Négy egyetyemre fogsz te is járni?
Arra gondoltál e hogy tanulmányaidba fektesd energiád? Érettségi ilyenek. Hacsak nem akarod úgy végezni mint stoki.
és mit baszunk vele pinki? elmagyarázod, hogy igazából az endre miért beszámíthatatlan annak ellenére hogy még mindig nincs semmi papírja erről? szerinted is a gyerekbaszásról nincs egyértelmű bizonyíték szóval arról sem, hogy ez a fasszopó nem vonható felelősségre. Ezzel meg még mindig nem száltál vitába te hugyagyú debil köcsög hogy basszam kis az összes fogadat teee
LOL
Bariadd főz rá, akkor éhen hal, miközben Bariadd hízik még 30 kilót.
- Hergelés, okoskodás internetes fórumon főleg politikai témában
- Kétkezi munkások lenézése
- Tehetős családi háttérrel flexelés (Ami aztán vagy igaz, vagy nem, simán el tudom képzelni, hogy egy omladozó Kádár-kocka macskaóljában lakik ez is, mint a szerelme)
- Kamu munka, mint saját megoldás
- 80-90 IQ-val és 0 élettapasztalattal mindenkinél mindent jobban tud (Dunning-Kruger)
- Buzidémon
- Retardjobbos megnyilvánulások, konteózás
Neked is a börtön, meg a Blaha a célod a 40-es éveidre?
Twinky vagy a magyar liquid chris és troll zseni, vagy nem az, de akkor ez a kognitív disszonancia amit rögeszmés sodrákkal letoltál és kijőttt a fogad fehérje, jézusom.......
értelmezési problémáid vannak. számon kérsz valamit, amit fidesztálibként nem nagyon van értelme elővenned. biztos nagyon szar lehet szőrmók buziként szájeri alkotmány árnyékában élni, de azért annyi készséged lehetne (mert ugye geci jó oktatásban részesülsz), hogy felfogd a lényeget. pont leszarom magyar pétert, csak ilyen egyszerű ne legyél már, hogy felületesen azzal akarsz érvelni a változás iránti igénnyel szemben, hogy ez a tüntetés is csak a buszoztatás miatt jött össze és nem reprezentál igazán semmit sem. az elmúlt 2 évben akadt pár tüntetés jóval nagyobb részvétellel. most kb. úgy adod elő, mintha ez lett volna az egyetlen és a részvételi arány is csak azt igazolná, hogy nincs itt semmi látnivaló. nem tudom neked ez mire jó, de teljesen talajvesztett próbálkozás torzítani a valóságot. 2010 óta soha nem volt valós 2/3 és soha nem volt ekkora valódi támogatottság. minden, ami erre épül/épült eddig az jövőre bukni fog.
a whataboutism akkor kezdődött, amikor felhoztad a buszoztatást. tényleg kezdj magaddal valamit. relativizálód a korrupciót. relativizálsz minden olyan jogi történést, ami destabilizálta az államot és a demokratikus működést. rendszerváltás óta senkinek nem hajlott ennyire maga felé a keze. pláne nem ennyi eu-s forrással. kivéreztetik az országot, lol. talán nem kellett volna céghálókon át oligarchiát építeni. mostanában hetente kerül nyilvánosságra valami. gondolom a trump adminisztráció is csak hazudott mindenről, amikor a fidesz narratívájával ellenkező tényeket állított az usá-ban tett parolázás óta. bohócot csinálsz magadból.
Legyen szíves témánál (trash) maradni a fórumban.
ilyet a fidesz ugye sosem csinál semmilyen körülmények között sem. ezt az egészet rég elbuktad. baszakodsz itt, a minimális triggeren kívül gyakorlatilag semmit nem érsz el ezzel. égeted magad minden platformon. lehet, hogy pedro sosem leszel, de személyiségzavart azt produkálod rendesen. bármilyen egészséges társadalomban egy fidesz kaliberű élősködő, leszarom pártnak semmilyen döntéshozási joga nem lenne.
Idejössz politizálni, mit érsz el vele? Van itt széjobbos, van fideszes, van tiszás, meg van aki telibeszarja a politikát, mégis megférünk egymás mellett. Ahogy te is megférnél sodrony mellett ahogy a faszát szopkodnád 24/7.
twinkym én az istit leszopattam a hajléktalan spanjaimmal mégis te vagy itt a legnagyobb buzi te fasz miért kell itt politizálni ? azért hogy ragebaitelj minket ? hát nem fog sikerülni jó recskázást sodi apukádra
Gyenge próbálkozás. Csak tudnám, hogy mi a motiváció itt hergelni az embereket.
Egyre gyengébbek a kommentjeid öcsi.
0/10 ragebait
Én például azon a jogalapon pedofilozlak, hogy sem én, sem te sem vagy beazonosítható, tehát nem történt bűncselekmény. Na takarodj a kurva anyádba, köszi.