Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Törölte magát a faszarcú.
Na mi a fene? Ratyiboy ki lett tiltva innen végre?
Szábine úrnővel mizu?
@HATÓSÁGI FIZETÉS:
Másrészt egy nagyon fontos kérdés: ez az oldal kiadja az IPÉ- ket? Ha igen, akkor soha többet nem írok ide!

Üdvözlöm.
Őszinte leszek önnel; az oldal annyira "fapados", hogy még ha kérnék, se' tudnánk kiadni a felhasználók IP címeit. Kizárólag a cloudflare IP-je jelenik meg mindenkinél, szóval megnyugodhatnak.
@Basilikum:
@SuperDave:
Ennyi erővel a felszopói is felelősségre vonhatók, mert tőlük is kapott már édességet Gyusza

Itt arra gondoltam hogy ha valaki vissza akarna minket szopatni ez egy reális opció lehet amennyiben valakit lehet azonosítani

Végül is lehetséges, ilyenkor az eljárás maga a büntetés. Gyuluska úgyis édességgel fogja tömni a fejét, ha kap segítséget hozzá ha nem
@KlohekBlacsenko:
yodamester eddig pontosan 43768 coint baszott a malacnak pár nap alatt


Egy fiókról. Összesen több mint 100 ezer koint dobott be yodamester névvel valaki(k).
@Twinkyboy99:
Na most hogy két hét pihenő van, hamarosan jön néhány videó.

remélem elfelejted a jelszavad addig
@SuperDave:
Ennyi erővel a felszopói is felelősségre vonhatók, mert tőlük is kapott már édességet Gyusza

Itt arra gondoltam hogy ha valaki vissza akarna minket szopatni ez egy reális opció lehet amennyiben valakit lehet azonosítani
@tosay50519:
Azért csak nem, az ő egyéni döntése hogy megeszi-e vagy sem, nem mérget ad neki az ember, és cselekvőképes (vagy hogy szokták mondani amikor nem fogyatékos, saját döntést tudni hozó személy)

Nem tudom, valszeg nem lenne semmi de itt egy ügyesebb ügyvéddel ki lehet hozni valamit ebből viszont nyílván senkit nem érdekel annyira a tojás hogy érdemben foglalkozzon trollszopatással
"Ha menekülnél, de nincs hova,
Van a világűrben egy kisszoba,
Ahol a bánat súlytalan..."
Nem olvastam mik itt a témázások, de karácsony van. A kizsákmányonyoló nyugati retekhez kicsit vágjatok jóképet. Még akkor is, ha a daganatos, telebaszott tacskód oda szarik az ikea műmájer szobájába.
Edd meg! Minek vitted oda?
Ennyi erővel a felszopói is felelősségre vonhatók, mert tőlük is kapott már édességet Gyusza
@Basilikum:
@tosay50519:
@Bariadd:
Egyébként valamilyen szinten zseniálisnak tartom pedó Gyulától is, hogy emberektől úgy csal ki pénzt, hogy tolja a guilt-trippinget, és elhiteti emberekkel, hogy mivel őt nézik, ezért aki nem fizet neki, az gyakorlatilag megkárosítja őt. És ezekről az együgyü követőiről azt sem tudom mondani, mint pl. KocaKrisztián esetében, akik kva sok pénzt dobáltak neki, mert az utóbbinál inkább ez a 'tessék bohóc, táncolj!' attitűd volt, míg a Gyuluska effektíve behálózott együgyű embereket, akik a megélhetésüket odadobják neki. A sok csórókoporsó emiatt csórókoporsó.


Igen, egyébként bírom hogy kapja a csomagokat a rengeteg édességgel, és egy nap alatt bezabálja az összeset, még úgy is hogy közte volt egy vödör(!) nápolyi.

Így még nekem is megjött a kedvem csomagot küldeni sok csokival, hiszen ezzel én is csak a miharabbi pusztulását támogatnám, mint a többi támogató. Most a hidegben amúgysem mozog semennyit, csak zabál folyamatosan, ráadásul cukorbeteg, így ilyenkor igazán megtenné a hatását a rengeteg cukor. Még a végén lehet tényleg küldök neki kalóriadús szaloncukrokból ha lesznek a karácsony utáni kiárusítások.

itt azért megjegyzem, ha kivizsgálás alatt bármi azonosítható személyes adatod megkapja a yard akkor szopó mert erre simán rá lehet húzni egy másodfokú gyilkosságot. Bár kétlem hogy ilyen mélyen nyomozna a magyar rendőrség bármi után.


Azért csak nem, az ő egyéni döntése hogy megeszi-e vagy sem, nem mérget ad neki az ember, és cselekvőképes (vagy hogy szokták mondani amikor nem fogyatékos, saját döntést tudni hozó személy)
@tosay50519:
@Bariadd:
Egyébként valamilyen szinten zseniálisnak tartom pedó Gyulától is, hogy emberektől úgy csal ki pénzt, hogy tolja a guilt-trippinget, és elhiteti emberekkel, hogy mivel őt nézik, ezért aki nem fizet neki, az gyakorlatilag megkárosítja őt. És ezekről az együgyü követőiről azt sem tudom mondani, mint pl. KocaKrisztián esetében, akik kva sok pénzt dobáltak neki, mert az utóbbinál inkább ez a 'tessék bohóc, táncolj!' attitűd volt, míg a Gyuluska effektíve behálózott együgyű embereket, akik a megélhetésüket odadobják neki. A sok csórókoporsó emiatt csórókoporsó.


Igen, egyébként bírom hogy kapja a csomagokat a rengeteg édességgel, és egy nap alatt bezabálja az összeset, még úgy is hogy közte volt egy vödör(!) nápolyi.

Így még nekem is megjött a kedvem csomagot küldeni sok csokival, hiszen ezzel én is csak a miharabbi pusztulását támogatnám, mint a többi támogató. Most a hidegben amúgysem mozog semennyit, csak zabál folyamatosan, ráadásul cukorbeteg, így ilyenkor igazán megtenné a hatását a rengeteg cukor. Még a végén lehet tényleg küldök neki kalóriadús szaloncukrokból ha lesznek a karácsony utáni kiárusítások.

itt azért megjegyzem, ha kivizsgálás alatt bármi azonosítható személyes adatod megkapja a yard akkor szopó mert erre simán rá lehet húzni egy másodfokú gyilkosságot. Bár kétlem hogy ilyen mélyen nyomozna a magyar rendőrség bármi után.
@tosay50519:
Igen, egyébként bírom hogy kapja a csomagokat a rengeteg édességgel, és egy nap alatt bezabálja az összeset, még úgy is hogy közte volt egy vödör(!) nápolyi.


Huhh, ha tudnád, hogy amikor rám jön a zabálhatnék, akkor én is hasonlóan pusztítok Bár én kondizás mellett.
@tosay50519:
@Bariadd:
Egyébként valamilyen szinten zseniálisnak tartom pedó Gyulától is, hogy emberektől úgy csal ki pénzt, hogy tolja a guilt-trippinget, és elhiteti emberekkel, hogy mivel őt nézik, ezért aki nem fizet neki, az gyakorlatilag megkárosítja őt. És ezekről az együgyü követőiről azt sem tudom mondani, mint pl. KocaKrisztián esetében, akik kva sok pénzt dobáltak neki, mert az utóbbinál inkább ez a 'tessék bohóc, táncolj!' attitűd volt, míg a Gyuluska effektíve behálózott együgyű embereket, akik a megélhetésüket odadobják neki. A sok csórókoporsó emiatt csórókoporsó.


Igen, egyébként bírom hogy kapja a csomagokat a rengeteg édességgel, és egy nap alatt bezabálja az összeset, még úgy is hogy közte volt egy vödör(!) nápolyi.

Így még nekem is megjött a kedvem csomagot küldeni sok csokival, hiszen ezzel én is csak a miharabbi pusztulását támogatnám, mint a többi támogató. Most a hidegben amúgysem mozog semennyit, csak zabál folyamatosan, ráadásul cukorbeteg, így ilyenkor igazán megtenné a hatását a rengeteg cukor. Még a végén lehet tényleg küldök neki kalóriadús szaloncukrokból ha lesznek a karácsony utáni kiárusítások.

Én is mindig a late game híve voltam lol-ban, szóval full logikus ez a stratégia.
@Bariadd:
Egyébként valamilyen szinten zseniálisnak tartom pedó Gyulától is, hogy emberektől úgy csal ki pénzt, hogy tolja a guilt-trippinget, és elhiteti emberekkel, hogy mivel őt nézik, ezért aki nem fizet neki, az gyakorlatilag megkárosítja őt. És ezekről az együgyü követőiről azt sem tudom mondani, mint pl. KocaKrisztián esetében, akik kva sok pénzt dobáltak neki, mert az utóbbinál inkább ez a 'tessék bohóc, táncolj!' attitűd volt, míg a Gyuluska effektíve behálózott együgyű embereket, akik a megélhetésüket odadobják neki. A sok csórókoporsó emiatt csórókoporsó.


Igen, egyébként bírom hogy kapja a csomagokat a rengeteg édességgel, és egy nap alatt bezabálja az összeset, még úgy is hogy közte volt egy vödör(!) nápolyi.

Így még nekem is megjött a kedvem csomagot küldeni sok csokival, hiszen ezzel én is csak a miharabbi pusztulását támogatnám, mint a többi támogató. Most a hidegben amúgysem mozog semennyit, csak zabál folyamatosan, ráadásul cukorbeteg, így ilyenkor igazán megtenné a hatását a rengeteg cukor. Még a végén lehet tényleg küldök neki kalóriadús szaloncukrokból ha lesznek a karácsony utáni kiárusítások.
yodamester eddig pontosan 43768 coint baszott a malacnak pár nap alatt
Egyébként valamilyen szinten zseniálisnak tartom pedó Gyulától is, hogy emberektől úgy csal ki pénzt, hogy tolja a guilt-trippinget, és elhiteti emberekkel, hogy mivel őt nézik, ezért aki nem fizet neki, az gyakorlatilag megkárosítja őt. És ezekről az együgyü követőiről azt sem tudom mondani, mint pl. KocaKrisztián esetében, akik kva sok pénzt dobáltak neki, mert az utóbbinál inkább ez a 'tessék bohóc, táncolj!' attitűd volt, míg a Gyuluska effektíve behálózott együgyű embereket, akik a megélhetésüket odadobják neki. A sok csórókoporsó emiatt csórókoporsó.
@kistáska:
Vajon ki a geci lehet az a yodamester kutya, aki az elmúlt napokban több yodamester (legalább 3 fiók) nevű profilról dobálja be a megtakarítását a gyerekező disznónak?
Csak ma 150.000Ft értékben dobott koint a mangalicának, összesen meg kb. olyan 600-700 ezer forint értékben kúrt már el koint a malacra pár nap alatt.

Én már azt is el tudom képzelni, hogy valami kointmosás van a háttérben az állandó fióktiltások miatt
Vajon ki a geci lehet az a yodamester kutya, aki az elmúlt napokban több yodamester (legalább 3 fiók) nevű profilról dobálja be a megtakarítását a gyerekező disznónak?
Csak ma 150.000Ft értékben dobott koint a mangalicának, összesen meg kb. olyan 600-700 ezer forint értékben kúrt már el koint a malacra pár nap alatt.
tetszik, hogy egységesen utáljuk ezt a ratyit, nem csalódtam a trash city közösségben
@HATÓSÁGI FIZETÉS:
Minden egy nagy nagy paródia.


Twinkyboy99 önmagában is egy nagy paródia
@Twinky99:
Most komolyan az eredeti dinkaboy99 idejött a TC-re osztani a passzátszelet? DD
TE ROSSZ BUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Twinky99 Twinkyboy99 paródiája?
@Lusta Dick:
Kozma Vahúrról mit lehet tudni? Aktív még a videózásban, vagy most hogy PedoSodi-t nem lehet lehúzni, visszavonult? Vagy csak a szokásosnál is unalmasabbak a videói, hogy feltöltésre sem érdemes?


Szokott még pár TikTok liveokba bemenni okoskodni, fenyegetőzni. Most nemrég volt live is a YouTube csatornáján https://www.youtube.com/live/RELJNI3PX8I

Próbál menőzni, hogy hibakód mentes az autó, miközben a kijelzőn írja, hogy "top-up oil level"
Kozma Vahúrról mit lehet tudni? Aktív még a videózásban, vagy most hogy PedoSodi-t nem lehet lehúzni, visszavonult? Vagy csak a szokásosnál is unalmasabbak a videói, hogy feltöltésre sem érdemes?
Egri Ecetes Bélának mi a lore-ja egyébként? Néha szoktam látni tőle videókat, de nem tűnik olyan klasszikus értelemben vett trash szarházinak, mint az oldalra felkerülők 99%-a.
@Nevem Senki:
NSZKSZ, hogy megelőzték az újabb testvérháború kirobbanását


Annak a liveból kivágott részletnek az apropója az volt, hogy az élő úgy indult, hogy a tróger pedzegette, hogy hamarosan ellesznek távolítva a róla feltöltött becsületsértő videók a szemétvárosból. Hogy hogyan, azt nem részletezte.
Aztán elkezdte a cigányozás, niggerezés stb. rasszelméleti baromságait, miközben szokás szerint az ázsiaiakat istenítette. Így lyukadtunk ki a meggyilkolt 82 éves magyar származású zsidó nőhöz, aki az alkesz szerint azért nem lehet holokauszt túlélő mert 45-ben 2 évesen amúgysem dobták volna a kemencébe. Meg amúgyis több millió német katonát gyilkoltak meg - mondta érvként.
Ez volt az az érzékeny téma, amiért törölve lett a videó.
@Dr Zéró:
Ha Kellemetlen Sab úr kivételesen józan videójára gondolnak az azért lett törölve, mert elég parázs politikai vita kezdett kialakulni a hozzászólások között. Mivel érzékeny témát érint nem érte meg megtartani csak azért, hogy utána napokig moderáljuk a hozzászólásokat. A macska is csak ember, így néha győz a pragmatizmus

NSZKSZ, hogy megelőzték az újabb testvérháború kirobbanását.
Ha Kellemetlen Sab úr kivételesen józan videójára gondolnak az azért lett törölve, mert elég parázs politikai vita kezdett kialakulni a hozzászólások között. Mivel érzékeny témát érint nem érte meg megtartani csak azért, hogy utána napokig moderáljuk a hozzászólásokat. A macska is csak ember, így néha győz a pragmatizmus