A véglény Vadász Gyula Önkormànyzati felszòlítàst kapott a Fű ès a Rossz Híd miatt

A véglény Vadász Gyula Önkormànyzati felszòlítàst kapott a Fű ès a Rossz Híd miatt

00:00
0:00
/
5:59
thumb_up_alt 4 thumb_down_alt 0

6 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
Milyen programot hasznàlsz videoszerkesztéshez? Telefonról vagy gèpről csinàlod?
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Gyulus roskadozó híddal védi a cigányputriját Lejtős meg emelkedős nagyrábé Akkora hájjal ami neki van teljesen megközelíthetetlen Szegényt az ág is húzza. Húzni is fogja ezt a fasszopó pedot. De egyértelműen mástól várja el, hogy segítsen neki fúúúú bazdmeg
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Tojás vámpír teljes név birtokában időutazással leellenőrzi az igazságot Fasszopó pedonak nem adnék én se infókat őszintén
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
Hát persze az önkormányzat még rendezze is a portádat ingyen.
thumb_up_alt1 thumb_down_alt
De egy fasszopó ez az emberszabású tetves cigány. SOHA semmiben nem hibás. Komolyan nem is tudom, hogy mi kellene egy ilyen nárcisztikus embernek, hogy valamennyire észhez térjen. És kúrvára remélem hogy a nagyrábéi hivatal nem fog ennek a pedofil rohadéknak segíteni, és addig fogják ütni ameddig csak lehet és kell.
thumb_up_alt5 thumb_down_alt
Kommenthez ugrás...