De egy fasszopó ez az emberszabású tetves cigány. SOHA semmiben nem hibás. Komolyan nem is tudom, hogy mi kellene egy ilyen nárcisztikus embernek, hogy valamennyire észhez térjen. És kúrvára remélem hogy a nagyrábéi hivatal nem fog ennek a pedofil rohadéknak segíteni, és addig fogják ütni ameddig csak lehet és kell.
1 hozzászólás