Hájaspé attól ijedt meg, hogy nehogy az azsúrnak kelljen fizetni pár dollárt a minőségi hosztért. Mivel 20 évvel le van maradva, ezért ő csak gyorsan bekattintott 1-2 komponenst, aztán kiköpött neki have 1k dollárt. Hájaspé és a serverless megoldások között nagy a szakadék. Cserébe 1-2 SSD áráért gyújtja magára a házat. Gyermeke beszédkészsége visszamaradott a korához képest, magyar nyelvet nem (vagy csak részben beszéli). Családon belül különbféle Access Policyken keresztül kommunikálnak. Köztudott, hogy a szomszédjaikat nem a nevükön nevezik, hanem kiosztott címek alapján (192.168.1.1 stb.) említik őket. Hájas előszerettettel ringatja illúziókban nézőit, bálványozza magát 1-2 idegen nyelvű kifejezés használatával, mint például bút, rilíz, rót, bézik, szerver. A nyári hőségek ellen újrapasztázással harcol, mellyel maréknyi idle processzeit kívánja védenni.
nekem red fönix special edition van,onnan lehet felismerni hogy Ernö szörös picsája a háttérkép rózsaszín tangába natívan.csak úgy szikrázik a gépem winrar alatt.annyira gyors.néha 50 centis láng csóvákat is köp.nagyon stabil a rendszer.alapértelmezetten telepítve van az ip cím lenyomozó radar is.ezzel is könnyítve a magyar rendörök fáradhatatlan munkáját.be is vannak adva a bizonyitékok máj viktor internetes mafia hálozata ellen.annyit már sikerült is elérni hogy az egyik százados azokkal a kinyomtatott bizonyítékokkal törölte ki a picsáját uzsonna után.tehát halad a nyomozás.csak ajánlani tudom a red fönixet.
Ahogy így nézegettem mostanában videóit itt, kezd nekem kicsit olyan MC Isti érzésem lenni ezzel a beképzelt szövegeléssel, el van ájulva a saját marhaságaitól, a két ananász. Annyi pozitívum, hogy legalább ő próbál melózni.
7 hozzászólás