Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Bariadd:
Kedves Tájfelszék csapata! Szeretném kezdeményezni, hogy az egyre csak növekvő szereplése miatt, és mert amúgy is a csatornája előtt is holdként követte a kisebb bolygó méretű barátnőjét, hogy a Bariadd kategória legyen frissítve Bariadd & Diki névre.
Üdvözlöm. Teljesen jogos és érthető a kérés. Máris átírom.
@Fegyenc:
Vigyázzatok! Van egy tégla a fórumozók között. Egy beépített zsaru !!!!!!! tegnap felfedte magát nekem!!!!! És ez nem vicc!
Tételezzük fel, hogy ez így igaz. Felfedte magát, rendben. És ebből ő most hol fog profitálni, hogy ez kiderült? Neki épp az volna az érdeke, hogy a tevékenysége rejtve maradjon.
Végül is rejtve maradt, mert a nevét már nem árulta el a trolléga. Egyébként teljesen mindegy hány rendőr van itt, mivel nem folyik illegális tevékenység az oldalon. Inkább ernőke belső csoportjában kellene szétnézniük, ahol a leak-ek alapján bűncselekményeket tervezgettek.
@Fegyenc:
Vigyázzatok! Van egy tégla a fórumozók között. Egy beépített zsaru !!!!!!! tegnap felfedte magát nekem!!!!! És ez nem vicc!
Tételezzük fel, hogy ez így igaz. Felfedte magát, rendben. És ebből ő most hol fog profitálni, hogy ez kiderült? Neki épp az volna az érdeke, hogy a tevékenysége rejtve maradjon.
@Boros Dani:
Egy bug.
https://trashcity.net/video/10580/bi%C3%B2s-pityesz-%C3%A9s-a-wc-re-j%C3%A1r%C3%A1s-nincs-p%C3%A9nzem-kaj%C3%A0ra-hogy-tudjak-szarni
Ennek a videónak a bélyegképén 0:60 videóhosszt ír ami ha jól számoltam 1:00-nek kéne lennie.
Elszomorít, hogy ilyen igénytelen az oldal mérékegység átváltásának a logikája. Talán ernő írta?
Üdvözlöm. Ezt a részét nem mi írtuk, hanem azok akik az eredeti portált fejlesztették (ezt most nem nevezném meg, aki akar úgyis rájön). Sajnos sok "betegsége" van ennek a motornak, például ezt nem is vettem észre hogy így írja ki az időt. Rövidesen rendbe rakom.
@Boros Dani:
Egy bug.
https://trashcity.net/video/10580/bi%C3%B2s-pityesz-%C3%A9s-a-wc-re-j%C3%A1r%C3%A1s-nincs-p%C3%A9nzem-kaj%C3%A0ra-hogy-tudjak-szarni
Ennek a videónak a bélyegképén 0:60 videóhosszt ír ami ha jól számoltam 1:00-nek kéne lennie.
Elszomorít, hogy ilyen igénytelen az oldal mérékegység átváltásának a logikája. Talán ernő írta?
Üdvözlöm.
Ez valóban egy rég létező anomália, azonban mivel nem egy vitális probléma, egyenlőre nem lett javítva. Megemlítem majd Dr. Schwartz, alpolgármester úrnak.
Egy bug.
https://trashcity.net/video/10580/bi%C3%B2s-pityesz-%C3%A9s-a-wc-re-j%C3%A1r%C3%A1s-nincs-p%C3%A9nzem-kaj%C3%A0ra-hogy-tudjak-szarni
Ennek a videónak a bélyegképén 0:60 videóhosszt ír ami ha jól számoltam 1:00-nek kéne lennie.
Elszomorít, hogy ilyen igénytelen az oldal mérékegység átváltásának a logikája. Talán ernő írta?
@Dr Tájfel:
A meztelenség a videókban engedélyezett abban az esetben, ha nem egyértelműen azzal a céllal készült, hogy szexuális izgalmat keltsen
Na és mi van amikor ládika ágyára hugyozik verácska? Már nem azért de ember legyen a talpán aki ne csöppenne el egy ilyen jelenet láttán.
Attól még az nem azzal a céllal készült. Az ilyenért viszont nem tudok felelősséget vállalni.
Pl. olyan is van, aki a befordított farkú, büdös hajléktalanokra izgul fel. ()
@Dr Tájfel:
A meztelenség a videókban engedélyezett abban az esetben, ha nem egyértelműen azzal a céllal készült, hogy szexuális izgalmat keltsen
Na és mi van amikor ládika ágyára hugyozik verácska? Már nem azért de ember legyen a talpán aki ne csöppenne el egy ilyen jelenet láttán.
Attól még az nem azzal a céllal készült. Az ilyenért viszont nem tudok felelősséget vállalni.
Pl. olyan is van, aki a befordított farkú, büdös hajléktalanokra izgul fel. ()
@Dr Tájfel:
A meztelenség a videókban engedélyezett abban az esetben, ha nem egyértelműen azzal a céllal készült, hogy szexuális izgalmat keltsen
Na és mi van amikor ládika ágyára hugyozik verácska? Már nem azért de ember legyen a talpán aki ne csöppenne el egy ilyen jelenet láttán.
Attól még az nem azzal a céllal készült. Az ilyenért viszont nem tudok felelősséget vállalni.
Pl. olyan is van, aki a befordított farkú, büdös hajléktalanokra izgul fel. ()
@Dr Tájfel:
A meztelenség a videókban engedélyezett abban az esetben, ha nem egyértelműen azzal a céllal készült, hogy szexuális izgalmat keltsen
Na és mi van amikor ládika ágyára hugyozik verácska? Már nem azért de ember legyen a talpán aki ne csöppenne el egy ilyen jelenet láttán.
Attól még az nem azzal a céllal készült. Az ilyenért viszont nem tudok felelősséget vállalni.
Pl. olyan is van, aki a befordított farkú, büdös hajléktalanokra izgul fel. ()
@Csókolom_a_szíveteket: Hogy reagáljak a felhozott példáira is:
A felvétel, ahol Mayer Laura falja a barátnőjét, nos ott annyi a meztelenség, hogy amikor hátra dől a Lamantin, akkor egy pillanatra látszik a melle, de annyi. Smárolás meg önmagában nem számít pornónak. A vér és kula témák meg valóban +18as kategóriába esnek, de ez a szabály azért jött létre ehhez a kettőhöz, mert nem akarjuk, hogy egy gyanútlan felhasználó rosszul legyen az ilyenektől.
Az ön videója maradhatna, ha a felvételen annyi látszódna, hogy a Kancsi úr smárol az öregasszonnyal. Még az is oké, ha nadrágon keresztül fogdossa a szerszámát a mami. (Csak hát ott oboa is ment ezerrel.)
@BuSuck József:
Hát van akinek lehet tudod
Ezt tisztelettel visszautasítom. Senkivel sincs kivételezés.
@Csókolom_a_szíveteket:
Tisztelt Tájfel úr
A mai nap próbáltam feltenni egy videót amin Mc Isti szerepel, háttérben egy alig látható Kancsi pornó videóval. Meg jelöltem hogy 18+-os tartalom és mégis el lett utasítva. Miért?
Ha Majjer laura tekeszart teste fent lehet ahogy a barátjával nyalják falják egymást, és Medvemaci Tibor összeszari a tévét akkor ezt miért nem?
Üdvözlöm önöket!
Bár úgy tűnhet, hogy véletlenszerűen vannak elbírálva a meztelenséggel kapcsolatos dolgok, ez nem így van.
A szabályzat így szól pontosan:
,,(+) A meztelenség a videókban engedélyezett abban az esetben, ha nem egyértelműen azzal a céllal készült, hogy szexuális izgalmat keltsen.
Példa 1 - A meztelenkedő Sodi véletlenül belógatja a kamerába a döglött pitonszt: [OK...]
Példa 2 - Mayer Laura nyögdécselve mutatja a punettáját, miközben a kádba hugyozik: [NO!!!]"
Talán ez kissé világosabbá teszi a dolgokat. Ha egyéb kérdésük van, nyugodtan tegyék fel.
@Csókolom_a_szíveteket:
Tisztelt Tájfel úr
A mai nap próbáltam feltenni egy videót amin Mc Isti szerepel, háttérben egy alig látható Kancsi pornó videóval. Meg jelöltem hogy 18+-os tartalom és mégis el lett utasítva. Miért?
Ha Majjer laura tekeszart teste fent lehet ahogy a barátjával nyalják falják egymást, és Medvemaci Tibor összeszari a tévét akkor ezt miért nem?
Érdekes tud lenni néha az elbírálás valóban, nekem is nemegy olyan feltöltésem volt már aminél bőven vannak fent durvábbak, de nem akartam ezmiatt összeveszni az oldal üzemeltetőivel.... mindenesetre érdekes....... Hát van akinek lehet tudod
Tisztelt Tájfel úr
A mai nap próbáltam feltenni egy videót amin Mc Isti szerepel, háttérben egy alig látható Kancsi pornó videóval. Meg jelöltem hogy 18+-os tartalom és mégis el lett utasítva. Miért?
Ha Majjer laura tekeszart teste fent lehet ahogy a barátjával nyalják falják egymást, és Medvemaci Tibor összeszari a tévét akkor ezt miért nem?
@Huffnágel:
Ma hajnalban a Mária rádiót hallgatva, félig elaludva hajtottam az autópályán. A szentbeszéd után azon töprengtem, hogyan tudnám elcsábítani és megparáználkodni Fásy Zsüliettet? Tudom ez nem a gyakori kérdések, de onnan már számtalan alkalommal kitíltottak. Van valakinek ötlete, esetleg haditerve miként házasodhatnék be a Fásy családba? Áldássék a gyümölcs mindörökké ámen!
indul PUA kurzusom, még legalàbb 4-5 balf... akarom mondani kedves klienst kell keresnem hogy a kurzust elinditsam, toborozzuk meg. és akkor fàsy dzsulikénél merhetsz nagyobba gondolkodni, mint én azzal a rendőrnővel öcsém. Hú olyanom meg nem volt azt nagyon megneznem mit muvelne velem
@Boros Dani:
Jobb lesz ha elkezd félni a város vezetősége, mert úgy olvastam, hogy Ernő átcsapott jogászistenbe. Az akaratához hajlítja a valóságot és sorra kapocsolja le a neki nem tetsző oldalakat. Van egy sejtésem, hogy Tájfel és Nero nem győzik a szart lapátolni a gatyájukból.
Ezt inkább a Trash kibeszélőbe kellett volna írnia.
Jobb lesz ha elkezd félni a város vezetősége, mert úgy olvastam, hogy Ernő átcsapott jogászistenbe. Az akaratához hajlítja a valóságot és sorra kapocsolja le a neki nem tetsző oldalakat. Van egy sejtésem, hogy Tájfel és Nero nem győzik a szart lapátolni a gatyájukból.
Off: Esztétikailag kicsit átszerkesztettem a hozzászólását, mert valamit félrenyomhatott az idézésnél és kilométer hosszú lett véletlen. Csak ezért írom, hogy amúgy nem kellett moderálni semmit.
@NeroVonSchwartz:
Jelenleg csak támogatás formájában tudnak segíteni, mást nem tervezünk bevezetni. A hirdetőtáblák (reklámok)nagyon idegesítőek lennének, ennek nem szeretnénk kitenni a városlakókat. Az adók nem kivitelezhetőek, senkit sem kötelezhetünk fizetésre havonta.
Kedves Nero Úr!
Köszönöm a válaszát. Idén Önre fogok szavazni!
@Boros Dani:
Valami bevételi forrást tervez a városunk vezetői bevezetni? Adók vagy hírdetőtáblák formájában?
Jelenleg csak támogatás formájában tudnak segíteni, mást nem tervezünk bevezetni. A hirdetőtáblák (reklámok)nagyon idegesítőek lennének, ennek nem szeretnénk kitenni a városlakókat. Az adók nem kivitelezhetőek, senkit sem kötelezhetünk fizetésre havonta.
@Gecisbugyi:
Folyamatos tárhely bővítési problémák lesznek valóban, ha felengedtek minden szart, elsősorban MC Isti nevű rohadékra gondolok. Aztán ott a Privát szabina nevű gennyláda. Ki a geci kíváncsi ezekre? Komolyan. Objektív tények ezek uraim.
Nem lesz folyamatos a probléma. Most valóban van egy ilyen átállási időszak, de utána már nem kell ilyennel számolni. Most először történik majd egy ilyen jelentősebb tárhely bővítés. Türelmét kérném addig is. Ha minden jól megy, akkor napokon belül megoldódik a probléma.
A Privát Szabolcs valóban egy irritáló lény, ugyanakkor azt gondolom nem probléma az, ha a trollégák időről-időre lebuktatják a hazugságait. (pl.: Férje halálának elkamuzása donate reményében stb.)
Az MC Isti szintén igen negatív szereplője a trash világnak, azonban elég sokakat érdekel, mivel 2023-ban a legkeresettebb trash szereplő volt az oldalon.
Folyamatos tárhely bővítési problémák lesznek valóban, ha felengedtek minden szart, elsősorban MC Isti nevű rohadékra gondolok. Aztán ott a Privát szabina nevű gennyláda. Ki a geci kíváncsi ezekre? Komolyan. Objektív tények ezek uraim.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Üdvözlöm. Teljesen jogos és érthető a kérés. Máris átírom.
A trash kibeszélő témához kellene, ha nem gond.
Végül is rejtve maradt, mert a nevét már nem árulta el a trolléga. Egyébként teljesen mindegy hány rendőr van itt, mivel nem folyik illegális tevékenység az oldalon. Inkább ernőke belső csoportjában kellene szétnézniük, ahol a leak-ek alapján bűncselekményeket tervezgettek.
Tételezzük fel, hogy ez így igaz. Felfedte magát, rendben. És ebből ő most hol fog profitálni, hogy ez kiderült? Neki épp az volna az érdeke, hogy a tevékenysége rejtve maradjon.
Uhh.
Üdvözlöm. Ezt a részét nem mi írtuk, hanem azok akik az eredeti portált fejlesztették (ezt most nem nevezném meg, aki akar úgyis rájön). Sajnos sok "betegsége" van ennek a motornak, például ezt nem is vettem észre hogy így írja ki az időt. Rövidesen rendbe rakom.
Üdvözlöm.
Ez valóban egy rég létező anomália, azonban mivel nem egy vitális probléma, egyenlőre nem lett javítva. Megemlítem majd Dr. Schwartz, alpolgármester úrnak.
https://trashcity.net/video/10580/bi%C3%B2s-pityesz-%C3%A9s-a-wc-re-j%C3%A1r%C3%A1s-nincs-p%C3%A9nzem-kaj%C3%A0ra-hogy-tudjak-szarni
Ennek a videónak a bélyegképén 0:60 videóhosszt ír ami ha jól számoltam 1:00-nek kéne lennie.
Elszomorít, hogy ilyen igénytelen az oldal mérékegység átváltásának a logikája. Talán
Egy bizonyos transznemű magyar ápolónő
az ki?
Mint például Kaffka Mercédeszre.
Attól még az nem azzal a céllal készült.
Pl. olyan is van, aki a befordított farkú, büdös hajléktalanokra izgul fel. (
Na és mi van amikor ládika ágyára hugyozik verácska? Már nem azért de ember legyen a talpán aki ne csöppenne el egy ilyen jelenet láttán.
A felvétel, ahol Mayer Laura falja a barátnőjét, nos ott annyi a meztelenség, hogy amikor hátra dől a Lamantin, akkor egy pillanatra látszik a melle, de annyi. Smárolás meg önmagában nem számít pornónak. A vér és kula témák meg valóban +18as kategóriába esnek, de ez a szabály azért jött létre ehhez a kettőhöz, mert nem akarjuk, hogy egy gyanútlan felhasználó rosszul legyen az ilyenektől.
Az ön videója maradhatna, ha a felvételen annyi látszódna, hogy a Kancsi úr smárol az öregasszonnyal. Még az is oké, ha nadrágon keresztül fogdossa a szerszámát a mami. (Csak hát ott oboa is ment ezerrel.)
Ezt tisztelettel visszautasítom. Senkivel sincs kivételezés.
Üdvözlöm önöket!
Bár úgy tűnhet, hogy véletlenszerűen vannak elbírálva a meztelenséggel kapcsolatos dolgok, ez nem így van.
A szabályzat így szól pontosan:
,,(+) A meztelenség a videókban engedélyezett abban az esetben, ha nem egyértelműen azzal a céllal készült, hogy szexuális izgalmat keltsen.
Példa 1 - A meztelenkedő Sodi véletlenül belógatja a kamerába a döglött pitonszt: [OK...]
Példa 2 - Mayer Laura nyögdécselve mutatja a punettáját, miközben a kádba hugyozik: [NO!!!]"
Talán ez kissé világosabbá teszi a dolgokat. Ha egyéb kérdésük van, nyugodtan tegyék fel.
Érdekes tud lenni néha az elbírálás valóban, nekem is nemegy olyan feltöltésem volt már aminél bőven vannak fent durvábbak, de nem akartam ezmiatt összeveszni az oldal üzemeltetőivel.... mindenesetre érdekes....... Hát van akinek lehet tudod
A mai nap próbáltam feltenni egy videót amin Mc Isti szerepel, háttérben egy alig látható Kancsi pornó videóval. Meg jelöltem hogy 18+-os tartalom és mégis el lett utasítva. Miért?
Ha Majjer laura tekeszart teste fent lehet ahogy a barátjával nyalják falják egymást, és Medvemaci Tibor összeszari a tévét akkor ezt miért nem?
indul PUA kurzusom, még legalàbb 4-5 balf... akarom mondani kedves klienst kell keresnem hogy a kurzust elinditsam, toborozzuk meg. és akkor fàsy dzsulikénél merhetsz nagyobba gondolkodni, mint én azzal a rendőrnővel öcsém. Hú olyanom meg nem volt azt nagyon megneznem mit muvelne velem
Ezt inkább a Trash kibeszélőbe kellett volna írnia.
Off: Esztétikailag kicsit átszerkesztettem a hozzászólását, mert valamit félrenyomhatott az idézésnél és kilométer hosszú lett véletlen. Csak ezért írom, hogy amúgy nem kellett moderálni semmit.
Kedves Nero Úr!
Köszönöm a válaszát. Idén Önre fogok szavazni!
(MODERÁLT KOMMENT)
Jelenleg csak támogatás formájában tudnak segíteni, mást nem tervezünk bevezetni. A hirdetőtáblák (reklámok)nagyon idegesítőek lennének, ennek nem szeretnénk kitenni a városlakókat. Az adók nem kivitelezhetőek, senkit sem kötelezhetünk fizetésre havonta.
Nem lesz folyamatos a probléma. Most valóban van egy ilyen átállási időszak, de utána már nem kell ilyennel számolni. Most először történik majd egy ilyen jelentősebb tárhely bővítés. Türelmét kérném addig is. Ha minden jól megy, akkor napokon belül megoldódik a probléma.
A Privát Szabolcs valóban egy irritáló lény, ugyanakkor azt gondolom nem probléma az, ha a trollégák időről-időre lebuktatják a hazugságait. (pl.: Férje halálának elkamuzása donate reményében stb.)
Az MC Isti szintén igen negatív szereplője a trash világnak, azonban elég sokakat érdekel, mivel 2023-ban a legkeresettebb trash szereplő volt az oldalon.