Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Pont írni akartam valahol, hogy mostanság nagyon leeresztett a trash "minőség" is, kaffka ugyebár eltűnt egy jó időre, ha jól látom most sodi se nagyon aktív videózás terén. Trutyi ha jól látom szintén kevesebbet jelentkezik, bár tegnap pont volt egy bebaszósa. Mci isti teljes érdektelenségbe fulladt számomra, ahogy arra számítottam is, amióta csak párbajozik. Vadász kula is eléggé leeresztett, elvétve van néhány kitörése, de azok sehol nincsenek a régiekhez képest. A többi trash meg 0 érdeklődést kelt mint a hergelő herby, anti alkesz kiki vagy vká az időjárás jelentő stb.
Ja és hájasbré eltűnése is nagy érvágás a trash terén, pedig rajta is nagyokat lehetett nevetni.
Azért vannak feltörekvők is, úgy mint A Lakókocsis. És ahogy elnézem a versenyzőt, tesz is érte, hogy itt lehessen az oldalon.
@Gecisbugyi:
Hol vagytok régi trojjok? Se itt, se youtube-on, de még TikTokon se látok senkit. Pedig pár éve ilyenkor már mentek a premik késő estig.
Pont írni akartam valahol, hogy mostanság nagyon leeresztett a trash "minőség" is, kaffka ugyebár eltűnt egy jó időre, ha jól látom most sodi se nagyon aktív videózás terén. Trutyi ha jól látom szintén kevesebbet jelentkezik, bár tegnap pont volt egy bebaszósa. Mci isti teljes érdektelenségbe fulladt számomra, ahogy arra számítottam is, amióta csak párbajozik. Vadász kula is eléggé leeresztett, elvétve van néhány kitörése, de azok sehol nincsenek a régiekhez képest. A többi trash meg 0 érdeklődést kelt mint a hergelő herby, anti alkesz kiki vagy vká az időjárás jelentő stb.
Ja és hájasbré eltűnése is nagy érvágás a trash terén, pedig rajta is nagyokat lehetett nevetni.
@Nevem Senki:
Van bármi lehetőség arra, hogy a törölt felhasználók hozzászólásai megmaradjanak? Illetve ezzel egyetemben azok a hsz-ek is, amik a törölt felhasználó hsz-eire lettek reagálva?
Ez a funkció valóban hasznos lenne. Az ilyen kommentek átkerülhetnének például Anonymous felhasználóhoz.
Valóban akkor megmaradnának az utókornak a sok sok bölcselkedés a kommentekben. Lehet törlöm a fiókomat mielőtt ez a feature bejön.
@Nevem Senki:
Van bármi lehetőség arra, hogy a törölt felhasználók hozzászólásai megmaradjanak? Illetve ezzel egyetemben azok a hsz-ek is, amik a törölt felhasználó hsz-eire lettek reagálva?
Ez a funkció valóban hasznos lenne. Az ilyen kommentek átkerülhetnének például Anonymous felhasználóhoz.
@szeged88:
Sziasztok hogy lehet videot feltölteni? mert feltöltés gombnál ezt irja ki Adja meg a regisztrációkor használt e-mail címét!
Üdvözlöm. A regisztráció után meg kell erősítenie azt. Az e-mail címre egy aktiváló linknek kellett kimennie. Arra rákattintva aktiválva lesz a fiókja, és a feltöltés is elérhetővé válik.
@Nevem Senki:
Wabererscsicskája->Hufnágel kihullott az első sorból!
Már vagy a 2. accja, amit törölt. Amúgy többször kommentálta videók alá, hogy gyakran részegen jön fel TC-re, valaki beszól neki, esetleg el van utasítva egy videója, mert nem releváns, majd ezeken a dolgokon ittasan besértődik és törli magát. Számomra menthetetlen a tag. (Természetesen meglehet, hogy most nem emiatt törölte magát, bár erre kis esélyt látok az előbbiek alapján.)
Wabererscsicskája->Hufnágel kihullott az első sorból!
Van bármi lehetőség arra, hogy a törölt felhasználók hozzászólásai megmaradjanak? Illetve ezzel egyetemben azok a hsz-ek is, amik a törölt felhasználó hsz-eire lettek reagálva?
@Szakállon rúgott vén hülye:
akkor attól máris bűntelen
Egy szóval sem mondtam ezt. Nem vagyok benne a Snecológiában, csak valahol elképesztő az a mennyiségű munka amit belenyomtak már az évek során Sodi életének mirrorozásába egy forumon. Nem szokványos látvány. Hozzá hasonló életdokumentációt még külföldi körökben sem hallottam. Bár lehet csak én vagyok tájékozatlan.
@Boros Dani:
Ngl, nekem már rémisztő az az érdeklődés ami Sodi iránt van azon a forumon.
Nekem meg az rémisztő, ahogy az emberek elfelejtik azt, hogy ki is Sodi?
Attól mert a hatóságoknak fogalmuk sincs Sodika dolgairól, mert a szarházija évek óta jól ért ahhoz, hogyan kell kihetyetyézni magát, (ugyanakkor nyílt titok, hogy az) akkor attól máris bűntelen? Tetyóu... Sodi egy pedofil!!! Hahó! És itt ne arra gondolj, mint a Yaboku vagy a Nosika, akikben vannak hajlamok rá, de még (elvileg) semmi tetlegességet nem csináltak. Sodi igenis fajtalankodott kisfiúkkal és kisgyerekekkel anno, persze nem volt 30+ éves, de bőven tudta mit csinált. Erről szól a bunkibank szócikk pédián. Minden jogos, amit csinálnak vele, hiszen egy pedofilt szivatnak. Hogy lenne ez rémisztő? Az a rémisztő, amit azokkal a kissrácokkal csinált a bokorban zsebpénzért cserébe.
@l0l_ee:
sziasztok a jenes milyen forumrol beszel? sodiforum?? nem ertek hozza de kurva kivancsi vagyok mirol dumal
Igen forum.sodika.org
Sok sodihoz hasonlóan autista emberek gyűjtőhelye, akik a szemüveg tükröződéséből meg ablak zsanérból megmondják, hogy melyik Airbnb-ben van az a hibás génhalmaz (Sodi).
Ngl, nekem már rémisztő az az érdeklődés ami Sodi iránt van azon a forumon.
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy valakinek van e olyan gyűjteménye amikbe mp3 fáljlokba vannak kigyűjtve a hangok itt gondolok pl.a wyads fivem trollkodására vagy a trashpictures sorozaráta.Válaszotokat előre is köszönöm
@Dr Tájfel:
nem üti meg azt az igazi trash szintet
Aha persze. Vallja be Dr. Tájfel Úr, hogy csak be van fosva. Egy rendőrségi ügy gondolom nem hiányzik. Ernő, Sodi jogászistenek és az egyéb sztárügyvédjeivel már önmagában megütheti a bokáját a Dr. úr.
Ez így van. Be is szálltam a Macskond tankba. Onnan írtam a kommentemet is. Biztos, ami biztos.
@Dr Tájfel:
nem üti meg azt az igazi trash szintet
Aha persze. Vallja be Dr. Tájfel Úr, hogy csak be van fosva. Egy rendőrségi ügy gondolom nem hiányzik. Ernő, Sodi jogászistenek és az egyéb sztárügyvédjeivel már önmagában megütheti a bokáját a Dr. úr.
@El Májköl:
Tisztelet Dr Tájfel. Mikor lesz Magyar Viktor kategória? Mert amit már egy ideje művel az interneten hivatalosan trashé lehet avatni.
Nézze, tény, hogy voltak eddig is elég kínos dolgai, (szegedi kád, gamer szék vásárlása twitch "gamer" plázaribizlinek, random csajok simp-elése, kis önégetés) de nekem egyenlőre nem üti meg azt az igazi trash szintet. Persze ha jobban túl tolja a biciklit, pl. bebaszós, gyűlölködős live-ok vagy egyéb extrém dolgok, akkor még bármi megtörténhet. Azt hiszem, mondhatjuk úgy, hogy a lehetőség mindenkinek adott.
@Nevem Senki Új trash karakterek esetében általában akkor, amint jelentősebb trash anyag kerül fel róluk.
Eddig egy olyan trash szerplő volt, aki szinte rekord idő alatt futott fel: A Robbant arcú Jolly. Olyan mértékben ömlött tőle a legvelősebb trash anyag, hogy szinte berobbant TC-re... ()
@NeroVonSchwartz:
"Trashvúd"-al ellentétben mi megfogadtuk, hogy nem koldulunk, és nem tesszük ki a kéregető csíkot sem.
Annyival kiegészíteném kollégám hozzászólását, hogy természetesen mi ezzel nem ítélkezni szeretnénk az egykori TrashVOD módszerei és szokásai felett, egyszerűen arról van szó, hogy egy másik megközelítésből szerettünk volna létrehozni egy úgymond, trash rajongó / videó megosztó weboldalt.
@Huffnágel:
Primitív magyar proletárként tisztelettel rákérdeznék a vezérkarra, hogy mi az amire jelenleg szükségük van a weboldaluk fejlesztéséhez és az mennyibe kerül tételenként? Nekem fogalmam sincs egy ilyesmi fenntartási költségeiről. Nagyon kedvelem ezt a családias, egyedi platformot és ezt szeretném anyagilag is kifejezni valahogy, de nem tudom milyen mértékű fejlesztésekről lenne szó. Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!
Üdvözlöm.
A szerver fenntartási költsége kb 40 ezer Magyar Forint. A legfőbb fejlesztést viszont az jelentené ha az adattárolókat gyorsabbra tudnánk cserélni, viszont ez elég borsos mivel kettő darabra is szükség lenne a redundancia végett. Itt bőven 100 ezer forintos tétel felett vagyunk. Nem akarok konkrétumokat mondani túlzottan, mert a "Trashvúd"-al ellentétben mi megfogadtuk, hogy nem koldulunk, és nem tesszük ki a kéregető csíkot sem.
@DonFak: Üdvözlöm!
Többnyire (95%-ban) saját költségből tartjuk fent az oldalt, ezért a fejlesztések időbe és pénzbe is kerülnek nekünk, azonban folyamatosan igyekszünk egyre élvezhetőbbé formálni "városunkat", ezért az esetleges és időszakos lassulások miatt szíves elnézését kérjük.
@Huffnágel:
A sitten seggbebaszott lagzi lajcsi lánya szakított a 30 évvel idősebb bikájával. Mátyás keblére ölelte a fűrészt és nem halt meg. Trumpnak fültágítója lett.
A magyar bírók panaszkodnak a nettó 950 ezres fizetésükre. A mizo tej 650 ft...
Szüzmáriám, mi jöhet még ebben a hónapban?
50 forintos betétdíj a műanyag flakonokra, amit az aldiba vissza tudsz vàltani ilyen benyomkodós üvegvisszavàltos szarba mint a csovesek!
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Azért vannak feltörekvők is, úgy mint A Lakókocsis. És ahogy elnézem a versenyzőt, tesz is érte, hogy itt lehessen az oldalon.
Pont írni akartam valahol, hogy mostanság nagyon leeresztett a trash "minőség" is, kaffka ugyebár eltűnt egy jó időre, ha jól látom most sodi se nagyon aktív videózás terén. Trutyi ha jól látom szintén kevesebbet jelentkezik, bár tegnap pont volt egy bebaszósa. Mci isti teljes érdektelenségbe fulladt számomra, ahogy arra számítottam is, amióta csak párbajozik. Vadász kula is eléggé leeresztett, elvétve van néhány kitörése, de azok sehol nincsenek a régiekhez képest. A többi trash meg 0 érdeklődést kelt mint a hergelő herby, anti alkesz kiki vagy vká az időjárás jelentő stb.
Ja és hájasbré eltűnése is nagy érvágás a trash terén, pedig rajta is nagyokat lehetett nevetni.
Valóban akkor megmaradnának az utókornak a sok sok bölcselkedés a kommentekben. Lehet törlöm a fiókomat mielőtt ez a feature bejön.
Ez a funkció valóban hasznos lenne. Az ilyen kommentek átkerülhetnének például Anonymous felhasználóhoz.
Üdvözlöm. A regisztráció után meg kell erősítenie azt. Az e-mail címre egy aktiváló linknek kellett kimennie. Arra rákattintva aktiválva lesz a fiókja, és a feltöltés is elérhetővé válik.
Már vagy a 2. accja, amit törölt. Amúgy többször kommentálta videók alá, hogy gyakran részegen jön fel TC-re, valaki beszól neki, esetleg el van utasítva egy videója, mert nem releváns, majd ezeken a dolgokon ittasan besértődik és törli magát. Számomra menthetetlen a tag.
Van bármi lehetőség arra, hogy a törölt felhasználók hozzászólásai megmaradjanak? Illetve ezzel egyetemben azok a hsz-ek is, amik a törölt felhasználó hsz-eire lettek reagálva?
Egy szóval sem mondtam ezt. Nem vagyok benne a Snecológiában, csak valahol elképesztő az a mennyiségű munka amit belenyomtak már az évek során Sodi életének mirrorozásába egy forumon. Nem szokványos látvány. Hozzá hasonló életdokumentációt még külföldi körökben sem hallottam. Bár lehet csak én vagyok tájékozatlan.
Nekem meg az rémisztő, ahogy az emberek elfelejtik azt, hogy ki is Sodi?
Attól mert a hatóságoknak fogalmuk sincs Sodika dolgairól, mert a szarházija évek óta jól ért ahhoz, hogyan kell kihetyetyézni magát, (ugyanakkor nyílt titok, hogy az) akkor attól máris bűntelen? Tetyóu... Sodi egy pedofil!!! Hahó! És itt ne arra gondolj, mint a Yaboku vagy a Nosika, akikben vannak hajlamok rá, de még (elvileg) semmi tetlegességet nem csináltak. Sodi igenis fajtalankodott kisfiúkkal és kisgyerekekkel anno, persze nem volt 30+ éves, de bőven tudta mit csinált. Erről szól a bunkibank szócikk pédián. Minden jogos, amit csinálnak vele, hiszen egy pedofilt szivatnak. Hogy lenne ez rémisztő? Az a rémisztő, amit azokkal a kissrácokkal csinált a bokorban zsebpénzért cserébe.
Igen forum.sodika.org
Sok sodihoz hasonlóan autista emberek gyűjtőhelye, akik a szemüveg tükröződéséből meg ablak zsanérból megmondják, hogy melyik Airbnb-ben van az a hibás génhalmaz (Sodi).
Ngl, nekem már rémisztő az az érdeklődés ami Sodi iránt van azon a forumon.
Ez így van. Be is szálltam a Macskond tankba. Onnan írtam a kommentemet is. Biztos, ami biztos.
Aha persze. Vallja be Dr. Tájfel Úr, hogy csak be van fosva. Egy rendőrségi ügy gondolom nem hiányzik. Ernő, Sodi jogászistenek és az egyéb sztárügyvédjeivel már önmagában megütheti a bokáját a Dr. úr.
Nézze, tény, hogy voltak eddig is elég kínos dolgai, (szegedi kád, gamer szék vásárlása twitch "gamer" plázaribizlinek, random csajok simp-elése, kis önégetés) de nekem egyenlőre nem üti meg azt az igazi trash szintet. Persze ha jobban túl tolja a biciklit, pl. bebaszós, gyűlölködős live-ok vagy egyéb extrém dolgok, akkor még bármi megtörténhet. Azt hiszem, mondhatjuk úgy, hogy a lehetőség mindenkinek adott.
Eddig egy olyan trash szerplő volt, aki szinte rekord idő alatt futott fel: A Robbant arcú Jolly. Olyan mértékben ömlött tőle a legvelősebb trash anyag, hogy szinte berobbant TC-re... (
Annyival kiegészíteném kollégám hozzászólását, hogy természetesen mi ezzel nem ítélkezni szeretnénk az egykori TrashVOD módszerei és szokásai felett, egyszerűen arról van szó, hogy egy másik megközelítésből szerettünk volna létrehozni egy úgymond, trash rajongó / videó megosztó weboldalt.
Üdvözlöm.
A szerver fenntartási költsége kb 40 ezer Magyar Forint. A legfőbb fejlesztést viszont az jelentené ha az adattárolókat gyorsabbra tudnánk cserélni, viszont ez elég borsos mivel kettő darabra is szükség lenne a redundancia végett. Itt bőven 100 ezer forintos tétel felett vagyunk. Nem akarok konkrétumokat mondani túlzottan, mert a "Trashvúd"-al ellentétben mi megfogadtuk, hogy nem koldulunk, és nem tesszük ki a kéregető csíkot sem.
Többnyire (95%-ban) saját költségből tartjuk fent az oldalt, ezért a fejlesztések időbe és pénzbe is kerülnek nekünk, azonban folyamatosan igyekszünk egyre élvezhetőbbé formálni "városunkat", ezért az esetleges és időszakos lassulások miatt szíves elnézését kérjük.
50 forintos betétdíj a műanyag flakonokra, amit az aldiba vissza tudsz vàltani ilyen benyomkodós üvegvisszavàltos szarba mint a csovesek!
Ezen a linken tudja a profilképet megváltoztatni :
https://trashcity.net/user/avatar