Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@MegtértHuffnágel:
A Bandit / kamubandit olvasva az jutott eszembe, hogy ha valóban fontos neki a videó letörlése, azt lehetne anyagi haszonnal párosítani? Ugyanis nem tudom eldönteni, hogy ez szimpla szóbeli megállapodás-e a felek közt vagy zsarolás?
Az oldalnak jól jönne a támogatás, neki meg a rejtőzködés. Most akkor mit is mond erre a büntető törvénykönyv? Nem mellesleg a TC vezetősége? Gecc mi ez a szövevényes helyzet. Hiába családos, de a civil munkahelyét elhagyhatta a szponzorok támogatása végett. Az egyik szponzor pénzből csurranna-cseppenne ide is, mi baj vóna?
Ha a videó eltűnne az oldalról, az Archiváló Tanszék trollégái azonnal terjeszteni kezdenék minden létező felületen. Az internet nem felejt, főleg nem egy ilyen tartalmat.
Videóknál minőség állítás nem lehet opció? HD minőség nem mindig fontos pláne ha a inkább a szöveg lényeg, nem a konstans háttér lásd. vlogok. Hamarabb betöltene a videó, ha le lehetne venni a minőséget akár 240p-re. Szervert is tehermentesítené.
@Nevem Senki:
Félreérted. Ez már a bűnöző trollok elleni megtorlása. Bement az archive.org szervertermébe és szétverte a gépeket, ígéretéhez híven. MI EZ, HA NEM KIBERBŰNÜLDÖZÉS?
ernőke a több tíz, üresben járó kotlával sem tudna lyukat ütni az archivumon, ahhoz az ő képességei és eszközei szánalmasan kevesek.
Másrészt, ő három műszakban gürizik, nem ér rá ilyenekre.
@Rendszergazda:
Egy kis érdekesség: Az archive.org is ledöglött a sok trash videótól. Lehet, hogy HSP épp heti karbantartást végez az archive rendszerein, vagy az incelciót telepíti a szerverekre.
Temporarily Offline
Internet Archive services are temporarily offline.
Please check our official accounts, including Twitter/X, Bluesky or Mastodon for the latest information.
We apologize for the inconvenience.
Nem igazán. Igazából DDoS támadást indítottak az internetes archívum ellen így egyelőre az nem elérhető.
@Rendszergazda:
Egy kis érdekesség: Az archive.org is ledöglött a sok trash videótól. Lehet, hogy HSP épp heti karbantartást végez az archive rendszerein, vagy az incelciót telepíti a szerverekre.
Temporarily Offline
Internet Archive services are temporarily offline.
Please check our official accounts, including Twitter/X, Bluesky or Mastodon for the latest information.
We apologize for the inconvenience.
Félreérted. Ez már a bűnöző trollok elleni megtorlása. Bement az archive.org szervertermébe és szétverte a gépeket, ígéretéhez híven. MI EZ, HA NEM KIBERBŰNÜLDÖZÉS?
Egy kis érdekesség: Az archive.org is ledöglött a sok trash videótól. Lehet, hogy HSP épp heti karbantartást végez az archive rendszerein, vagy az incelciót telepíti a szerverekre.
Temporarily Offline
Internet Archive services are temporarily offline.
Please check our official accounts, including Twitter/X, Bluesky or Mastodon for the latest information.
@Ernő Wozniak:
Egy kérés: nem lehetne megoldani, hogy a beküldött videók állapotánál külön jelenjen meg az, ha el lett utasítva, és külön az, ha feldolgozás alatt áll? Jelenleg nem lehet eldönteni, hogy épp mi a helyzet egy függőben lévő feltöltéssel.
Amennyiben lehetséges, nagyon jó lenne egy felület, amit legalább a bejelentkezett felhasználók elérnek. Legalább az elfogadásra váró videók címét, és hosszát kéne látni, minden más csak többlet információ lenne. Talán így a moderátorok munkája is csökenne, mert nem lenne ugyanaz egy csomószor feltöltve. Esetleg a fájlméret még hordozhatna információt, hiszen ha valakinek jobb minőségben is megvan ugyanaz, akkor érdemes lenne mégis feltöltenie.
Rengeteg feltöltésem sérült a napokban, még fennáll a gond? Érdemes pár nap múlva újra próbálni?
Köszönjük szemétváros fenntartását és fejlesztését!
@Ernő Wozniak:
Egy kérés: nem lehetne megoldani, hogy a beküldött videók állapotánál külön jelenjen meg az, ha el lett utasítva, és külön az, ha feldolgozás alatt áll? Jelenleg nem lehet eldönteni, hogy épp mi a helyzet egy függőben lévő feltöltéssel.
Amennyiben lehetséges, nagyon jó lenne egy felület, amit legalább a bejelentkezett felhasználók elérnek. Legalább az elfogadásra váró videók címét, és hosszát kéne látni, minden más csak többlet információ lenne. Talán így a moderátorok munkája is csökenne, mert nem lenne ugyanaz egy csomószor feltöltve. Esetleg a fájlméret még hordozhatna információt, hiszen ha valakinek jobb minőségben is megvan ugyanaz, akkor érdemes lenne mégis feltöltenie.
Rengeteg feltöltésem sérült a napokban, még fennáll a gond? Érdemes pár nap múlva újra próbálni?
Köszönjük szemétváros fenntartását és fejlesztését!
Egy kérés: nem lehetne megoldani, hogy a beküldött videók állapotánál külön jelenjen meg az, ha el lett utasítva, és külön az, ha feldolgozás alatt áll? Jelenleg nem lehet eldönteni, hogy épp mi a helyzet egy függőben lévő feltöltéssel.
Outdoor tech alex vendégszereplése egy hullagyalázós dalban (fülhallgatós halálos vonatbaleset), várható egy új trash videós Ravencroaks Bandi személyében a trash karakterek gyűjteménybe mert lecsúszóban arra felé akiket kritizált:
https://youtu.be/6miIyJg486o
(Nem fogadta el a reupload-ot a staff, hiába volt Alex)
@NeroVonSchwartz:
Üdvözlöm
Sajnos valamiért elég sok videó megsérül, és mindenkinél. Ezt a hibát próbáltam tegnap elhárítani, de eredménytelenül.
Feltöltés közben lesz velük valami. Igyekszem megoldani a problémát, nem tudom mi lelte mert eddig jól működött.
Kedves Schwartz Fejlesztő Mérnök Úr Trollága!
Köszönjük az erőfeszítéseit, ezesetben a sérült fájlokat ismételten fel fogjuk tölteni. Részemre nézve megnyugtató, hogy nem az Archiváló Tanszék Trollágáinak az informatikai rendszerében van a hiba, ám annál is inkább nyugtalanító, hogy a város vezetékeit rágcsálták meg a patkányok.
A csapat kitartást és sok sikert kíván a hiba javításához!
@Rendszergazda:
Kedves Közösség!
Sok esetben megsérülnek a feltöltött videóim, van valami javaslatotok, hogy mire érdemes figyelni? A korábbi tanácsot megfogadtam, egyszerre csak egy feltöltés van. Teljesen random sérülnek meg vagy mennek fel hibátlanul.
Hári Dániel videóinak itt a helye? A Tanszék archiválta minden online tevékenységét, a trollégák fel tudják tölteni szemétvárosba a videóit. Ha vevő rá a közösség, kérnénk a megfelelő új kategória bevezetését.
Üdvözlöm
Sajnos valamiért elég sok videó megsérül, és mindenkinél. Ezt a hibát próbáltam tegnap elhárítani, de eredménytelenül.
Feltöltés közben lesz velük valami. Igyekszem megoldani a problémát, nem tudom mi lelte mert eddig jól működött.
Nekem megsérültek valamiért a Kaffka Mercis feltöltéseim valamiért pedig nem csináltam semmit. Mind el lettek utasítva.
@Rendszergazda:
Kedves Közösség!
Sok esetben megsérülnek a feltöltött videóim, van valami javaslatotok, hogy mire érdemes figyelni? A korábbi tanácsot megfogadtam, egyszerre csak egy feltöltés van. Teljesen random sérülnek meg vagy mennek fel hibátlanul.
Hári Dániel videóinak itt a helye? A Tanszék archiválta minden online tevékenységét, a trollégák fel tudják tölteni szemétvárosba a videóit. Ha vevő rá a közösség, kérnénk a megfelelő új kategória bevezetését.
Üdvözlöm
Sajnos valamiért elég sok videó megsérül, és mindenkinél. Ezt a hibát próbáltam tegnap elhárítani, de eredménytelenül.
Feltöltés közben lesz velük valami. Igyekszem megoldani a problémát, nem tudom mi lelte mert eddig jól működött.
Kedves Közösség!
Sok esetben megsérülnek a feltöltött videóim, van valami javaslatotok, hogy mire érdemes figyelni? A korábbi tanácsot megfogadtam, egyszerre csak egy feltöltés van. Teljesen random sérülnek meg vagy mennek fel hibátlanul.
Hári Dániel videóinak itt a helye? A Tanszék archiválta minden online tevékenységét, a trollégák fel tudják tölteni szemétvárosba a videóit. Ha vevő rá a közösség, kérnénk a megfelelő új kategória bevezetését.
@Dr Tájfel:
@Bariadd: Volt egy kis probléma a feltöltésekkel. Dr. Schwartz technikus úr, már orvosolta a hibát, lassan helyreállnak a dolgok. Amint tudok valamit a feltöltéséről értesítem.
Hát ez durva Tájfel uram.
Remélem hamarosan helyreállnak a feltöltések mert találtam 2021 őszéről Kaffka Tibcédesz liveokat és azokat feltöltöm az oldalra amióta megtaláltam őket egy archív oldalon. Az volt a második aranykora Kaffka Merci csatornájának.
Archive.org-on és egyéb helyeken igazi kincseket lehet lelni, amik nem feltétlen vannak fent TC-n. Az Archiváló Tanszék Trollégái folyamatosan dolgoznak a trash tartalom mindenki számára elérhetővé tételén. A Tankszék is töltene fel az oldalra fellelt videókat, amint helyreáll a funkció. Addig más oldalakon terjesztik a tartalmakat.
@Dr Tájfel:
@Bariadd: Volt egy kis probléma a feltöltésekkel. Dr. Schwartz technikus úr, már orvosolta a hibát, lassan helyreállnak a dolgok. Amint tudok valamit a feltöltéséről értesítem.
Hát ez durva Tájfel uram.
Remélem hamarosan helyreállnak a feltöltések mert találtam 2021 őszéről Kaffka Tibcédesz liveokat és azokat feltöltöm az oldalra amióta megtaláltam őket egy archív oldalon. Az volt a második aranykora Kaffka Merci csatornájának.
@Bariadd: Volt egy kis probléma a feltöltésekkel. Dr. Schwartz technikus úr, már orvosolta a hibát, lassan helyreállnak a dolgok. Amint tudok valamit a feltöltéséről értesítem.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Pont emiatt nem törlik le saját maguk. Egyrészt mert proli szarok másrészt mert azzal már nem oldanának meg semmmit.
Ha a videó eltűnne az oldalról, az Archiváló Tanszék trollégái azonnal terjeszteni kezdenék minden létező felületen. Az internet nem felejt, főleg nem egy ilyen tartalmat.
Videóknál minőség állítás nem lehet opció? HD minőség nem mindig fontos pláne ha a inkább a szöveg lényeg, nem a konstans háttér lásd. vlogok. Hamarabb betöltene a videó, ha le lehetne venni a minőséget akár 240p-re. Szervert is tehermentesítené.
OK
Én is örömmel láttam az új kategóriát, köszönjük! Kiváló új lakója szemétvárosnak!
ernőke a több tíz, üresben járó kotlával sem tudna lyukat ütni az archivumon, ahhoz az ő képességei és eszközei szánalmasan kevesek.
Másrészt, ő három műszakban gürizik, nem ér rá ilyenekre.
Nem igazán. Igazából DDoS támadást indítottak az internetes archívum ellen így egyelőre az nem elérhető.
Félreérted. Ez már a bűnöző trollok elleni megtorlása. Bement az archive.org szervertermébe és szétverte a gépeket, ígéretéhez híven. MI EZ, HA NEM KIBERBŰNÜLDÖZÉS?
Temporarily Offline
Internet Archive services are temporarily offline.
Please check our official accounts, including Twitter/X, Bluesky or Mastodon for the latest information.
We apologize for the inconvenience.
Nagyon terheltek a moderátorok, a napokban rengeteg videó került fel az oldalra, és a feltöltési hiba miatt sok fájl megsérült.
Reméljük rövidesen helyreáll a rend szemétvárosban.
Én annak örülnék!
Amennyiben lehetséges, nagyon jó lenne egy felület, amit legalább a bejelentkezett felhasználók elérnek. Legalább az elfogadásra váró videók címét, és hosszát kéne látni, minden más csak többlet információ lenne. Talán így a moderátorok munkája is csökenne, mert nem lenne ugyanaz egy csomószor feltöltve. Esetleg a fájlméret még hordozhatna információt, hiszen ha valakinek jobb minőségben is megvan ugyanaz, akkor érdemes lenne mégis feltöltenie.
Rengeteg feltöltésem sérült a napokban, még fennáll a gond? Érdemes pár nap múlva újra próbálni?
Köszönjük szemétváros fenntartását és fejlesztését!
El lett fogava. Lehet, hogy más megelőzte önt a feltöltéssel, így mindig az először feltöltött videót engedjük ki.
https://youtu.be/6miIyJg486o
(Nem fogadta el a reupload-ot a staff, hiába volt Alex)
Filmkiller a N1 TV-ben 2018.
Sajnos sorra sérülnek a fájlok, de véletlenszerűen. Van ami gond nélkül felmegy, vagy ugyanaz a fájl második nekifutásra jó lesz.
Kedves Schwartz Fejlesztő Mérnök Úr Trollága!
Köszönjük az erőfeszítéseit, ezesetben a sérült fájlokat ismételten fel fogjuk tölteni. Részemre nézve megnyugtató, hogy nem az Archiváló Tanszék Trollágáinak az informatikai rendszerében van a hiba, ám annál is inkább nyugtalanító, hogy a város vezetékeit rágcsálták meg a patkányok.
A csapat kitartást és sok sikert kíván a hiba javításához!
Nekem megsérültek valamiért a Kaffka Mercis feltöltéseim valamiért pedig nem csináltam semmit. Mind el lettek utasítva.
Üdvözlöm
Sajnos valamiért elég sok videó megsérül, és mindenkinél. Ezt a hibát próbáltam tegnap elhárítani, de eredménytelenül.
Feltöltés közben lesz velük valami. Igyekszem megoldani a problémát, nem tudom mi lelte mert eddig jól működött.
Sok esetben megsérülnek a feltöltött videóim, van valami javaslatotok, hogy mire érdemes figyelni? A korábbi tanácsot megfogadtam, egyszerre csak egy feltöltés van. Teljesen random sérülnek meg vagy mennek fel hibátlanul.
Hári Dániel videóinak itt a helye? A Tanszék archiválta minden online tevékenységét, a trollégák fel tudják tölteni szemétvárosba a videóit. Ha vevő rá a közösség, kérnénk a megfelelő új kategória bevezetését.
Archive.org-on és egyéb helyeken igazi kincseket lehet lelni, amik nem feltétlen vannak fent TC-n. Az Archiváló Tanszék Trollégái folyamatosan dolgoznak a trash tartalom mindenki számára elérhetővé tételén. A Tankszék is töltene fel az oldalra fellelt videókat, amint helyreáll a funkció. Addig más oldalakon terjesztik a tartalmakat.
Hát ez durva Tájfel uram.
Remélem hamarosan helyreállnak a feltöltések mert találtam 2021 őszéről Kaffka Tibcédesz liveokat és azokat feltöltöm az oldalra amióta megtaláltam őket egy archív oldalon. Az volt a második aranykora Kaffka Merci csatornájának.
Olaszország.