Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@bukum_báku_boxá: Rendkívül érdekes kérdés. Nekem még sosem volt ilyen, ami ön leírt. Olyan volt, amit a Rendszergazda trolléga ír, hogy jött róla értesítés, de mire megnéztem volna, meggondolta magát, aki írta, így nem találtam.
Viszont a moderáció meg abszolút kizárva. Sem én, sem Schwartz úr nem törlünk úgy semmit, hogy ne szóljunk róla az adott felhasználónak.
@bukum_báku_boxá:
Kedves Táfjel!
Múltkor eltűnt egy kommentem egy videó alól (csak "köszi a feltöltést" vagy valami hasonló, szóval semmiféle moderációra szoruló nem volt benne), tegnap pedig eltűnt egy lájkom egy kommentről. Mind a kettő esetében közvetlenül utána az oldalt frissítve láttam hogy bekerült szerveroldalra a lájk/komment, tehát nem az én böngészőm volt hibás. Vettél már észre hasonlót, vagy volt ilyenre panasz? Eltűnnek magától? Van ilyen bug? Vagy mindenképpen moderált események lehettek ezek, csak én nem tudok róla? Nem lehet esetleg, hogy ha mobil böngészőről írtam/küldtem, onnan bugosan veszi be? Vagy mire gondoljak?
Én sokszor tapasztalom azt, hogy az értesítések közt jön, hogy valaki hozzászólt a videómhoz, de a komment viszont sehol. Gyanús, de lehet hogy csak simán sokszor törölnek a felhasználók, vagy bug van, vagy moderálni kellett. Sajnos nekem sincs rá magyarázatom.
Kedves Táfjel!
Múltkor eltűnt egy kommentem egy videó alól (csak "köszi a feltöltést" vagy valami hasonló, szóval semmiféle moderációra szoruló nem volt benne), tegnap pedig eltűnt egy lájkom egy kommentről. Mind a kettő esetében közvetlenül utána az oldalt frissítve láttam hogy bekerült szerveroldalra a lájk/komment, tehát nem az én böngészőm volt hibás. Vettél már észre hasonlót, vagy volt ilyenre panasz? Eltűnnek magától? Van ilyen bug? Vagy mindenképpen moderált események lehettek ezek, csak én nem tudok róla? Nem lehet esetleg, hogy ha mobil böngészőről írtam/küldtem, onnan bugosan veszi be? Vagy mire gondoljak?
@Puro:
Mostanában miért tart ennyi ideig a videók elfogadása? Pedig én felraktam 3 videót a trashcity-re.
Biztos vagyok benne, hogy jelenleg a moderátorok nagyon terheltek, és nincs elegendő szabadidejük amit a TC-re tudnának fordítani. Egyébként ünnepnap, hosszú hétvége, stb. Nekik is jár a pihenés, tisztelem a kitartásuk. Én is tettem fel csomó videót, valószínűleg mások is. Minimum több tíz, de akár száz videó is moderálásra várhat. A korábbiakhoz képest mostanában nagy növekedésbe kezdett az oldal, sok videó kerül feltöltésre.
Sziasztok, lenne egy kérdésem a mélyen tisztelt trollégákhoz. A Trash csoportba miként lehetne belépni? Ha jól emlékszem pár éve volt egy "nyílt nap", amikor szabadon lehetett csatlakozni. Ha ez valóban igaz, várható ilyen a közeljövőben? Válaszukat előre is köszönöm.
@A Kertvárosi Csibész:
Sziasztok, kérdésem lenne a trollégákhoz, Mit lehet tudni pontosan a "Robbant Arcú Jollyról" most néztem egy liveját és mit csinált pontosan hogy ennyien bántják? Nem vagyok képben Addig nem áll szándékomban komolyabban trollkodni vele, amíg megnem tudom kicsit az előéletét. Válaszokat köszönöm.
Azért bántják mert agresszívan ordibál viselkedik liveban mikor ha valaki mond valamit neki ami neki nem tetszik.
@Rendszergazda:
Valamilyen probléma jelentkezett az oldal elérésével. Timeoutol a Cloudflare<--->webszerver kapcsolat. Általában nem szokott ilyen gond lenni.
@SuperDave:
Én ad-hoc módon töltögetek fel a TrashVod torrentben és archive.org-on talált tartalmakat. Szerintem van értelme ha történelmi jelentőségű videókról van szó TrashVod-on azért volt olyasmi is ami itt nem ütné meg a releváns tartalom mércét
Igen, itt jóval inkább a minőségre mennek a moderátorok, mint a mennyiségre. Mivel korlátozottak az erőforrások is, ezért ez teljes mértékben érthető, és nem is baj. Ha lenne valami szoftverfejlesztő zseni, akkor az kiváló megoldás lenne, hogy az archive.org vagy bármilyen hasonló, ingyenes és tartós oldal tárhelyét lehessen használni az oldalon elérhető videók tárolásához. Erre a részlegre elsősorban a nem releváns, de azért eltenni kívánt tartalmak kerülnének. Mindez a kommentelési, és közösségi lehetőségek miatt lenne jó. Így csakúgy léteznek a tartalmak archive-on, de sehol egy komment rajtuk.
@Rendszergazda:
Bárkinek bármi hozzászólása az ötletekhez? Hogy lehetne jól használni az archive-on található tartalmakat?
Én ad-hoc módon töltögetek fel a TrashVod torrentben és archive.org-on talált tartalmakat. Szerintem van értelme ha történelmi jelentőségű videókról van szó TrashVod-on azért volt olyasmi is ami itt nem ütné meg a releváns tartalom mércét
@Boros Dani:
Bocsánat picit lemaradtam.
VolcanoBoy pontosan milyen törnénetet írt le? Fogást találtak a kakás lukán? Csak hogy okuljak belőle valaki össze tudja fogalalni nekem?
Én is gondolkodtam már azon, hogy a Boros Dani köcsög féreg mögött lévő drogos állat kiléte napvilágot lát egy nap és betalálják. Bár az is igaz, hogy a Boros Dani biztonsági játékos, csupán önnön maga szórakoztatásából írja ki magából a sok bölcselkedő ostobaságokat, viszont láttam már pár videóban, hogy a Boros Dani nevet használták pár rendőrségi feljelentésen más trollok.
Én nem érzem veszélyben az identitásomat, de szerintetek van bármi tartani valóm?
A trolléga meggondolatlan módon olyan felhasználónevet és profilképet választott, amelyet számtalan más platformon is használt, olyan helyeken ahol személyesen is ismerik, ezért veszélybe került anonimitása.
Bocsánat picit lemaradtam.
VolcanoBoy pontosan milyen törnénetet írt le? Fogást találtak a kakás lukán? Csak hogy okuljak belőle valaki össze tudja fogalalni nekem?
Én is gondolkodtam már azon, hogy a Boros Dani köcsög féreg mögött lévő drogos állat kiléte napvilágot lát egy nap és betalálják. Bár az is igaz, hogy a Boros Dani biztonsági játékos, csupán önnön maga szórakoztatásából írja ki magából a sok bölcselkedő ostobaságokat, viszont láttam már pár videóban, hogy a Boros Dani nevet használták pár rendőrségi feljelentésen más trollok.
Én nem érzem veszélyben az identitásomat, de szerintetek van bármi tartani valóm?
Sziasztok Trollégák!
Az Archiváló Tanszék pár trollégája még régebben kísérletet tett a trashvod mentésére, de sajnos nem értek el teljes sikert. Valakinek esetleg lenne kapacitása feltöltögetni ide az oldalra a régi videók közül, ami még nincs fent? Vagy van egyáltalán értelme? (Nagyon jó lenne valamilyen megoldás, amivel elsősorban az archive.org-on hostolt mp4 fájlok innen is elérhetők lennének, és nem kéne feltétlen az oldal tárhelyét foglalni, hiszen az archívon általában fent maradnak a dolgok, csak bizonyos szolgáltatók esetében kritikán aluli a sebessége, meg persze a terheltségüktől is függ.)
Kb 1TB lett mentve 3TB-ből: (akinek lenne bármi plusz tartalma a torrent fájlból, köszönettel fogadjuk)
https://archive.org/details/trashvod_teljes
Összes MC Isti videó a vod torrentből, hiánytalanul:
https://archive.org/details/@importvidhun
Bárkinek bármi hozzászólása az ötletekhez? Hogy lehetne jól használni az archive-on található tartalmakat?
@Dr Tájfel:
@VolcanoBoy: Sajnálom, de nem tudom támogatni az ötletét. Az megint más, ha elírt 1 betűt és csak ennyit szeretne kijavítani a nevében. Maradjunk a megszokott dolgoknál, ugyanis ha önnek átírjuk a nevét, akkor minden egyes user, akár naponta kérhetné ezt ráadásul teljesen jogosan.
Ha mégis mindenképp más felhasználó nevet szeretne használni, akkor azt tudom javasolni, hogy regisztráljon egy új fiókot.
A megértését köszönöm.
Abban az esetben, ha törölné a jelenlegi fiókját, hogy új néven működhessen, törlődik minden feltöltött tartalma? A videók, képek, kommentek? Törölt felhasználó estében legalább a videók átmehetnének az anonymous felhasználóra, hogy ne vesszenek el a tartalmak.
@VolcanoBoy: Sajnálom, de nem tudom támogatni az ötletét. Az megint más, ha elírt 1 betűt és csak ennyit szeretne kijavítani a nevében. Maradjunk a megszokott dolgoknál, ugyanis ha önnek átírjuk a nevét, akkor minden egyes user, akár naponta kérhetné ezt ráadásul teljesen jogosan.
Ha mégis mindenképp más felhasználó nevet szeretne használni, akkor azt tudom javasolni, hogy regisztráljon egy új fiókot.
A megértését köszönöm.
@VolcanoBoy:
Kedves adminok kellene egy olyan funkció ahol áttudom nevezni magam és profilképet váltani, ha van ilyen írjátok meg hogy tudom, átakarom nevezni magam mert ezt a nevet több helyen használom és van aki tudja a személyazosságom más platformon.
A név változtatásra azért nincs lehetőség, mert így a userek visszaélhetnek egymás nevével. Ezt elkerülvén kivettük ezt a funkciót, ne legyen az hogy kis miska átírja magát Józsira, és a nevében írogat. Természetesen ha igényli, megbeszélem Tájfel úrral a dolgot és mi át tudjuk írni az Ön által kívánt névre.
@VolcanoBoy:
Kedves adminok kellene egy olyan funkció ahol áttudom nevezni magam és profilképet váltani, ha van ilyen írjátok meg hogy tudom, átakarom nevezni magam mert ezt a nevet több helyen használom és van aki tudja a személyazosságom más platformon.
@VolcanoBoy:
És kéne olyan funkció nemtudom van e, hogy bejelentkezés emaillel
Az oldal jó eséllyel a felhasználónevet használja egyedi azonosítóként, gondolom ezért nem változtatható jelenleg. A profilképet át tudod állítani, a beállítások közt van rá lehetőség.
Email címet nem tudom minek kell hitelesíteni, mert sajnos semmilyen értesítéshez nem használható.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Skizo Janka. Ha szedi a gyógyszereit, szerintem teljesen vállalható lehetne.
Itt a live amit csinált https://www.youtube.com/live/k3UgVfXW0Vw
https://youtube.com/@hotgirls666
Ez lehet az?
Ebből találtam meg:
https://youtu.be/K_e7SqnFoa8
Viszont a moderáció meg abszolút kizárva. Sem én, sem Schwartz úr nem törlünk úgy semmit, hogy ne szóljunk róla az adott felhasználónak.
Én sokszor tapasztalom azt, hogy az értesítések közt jön, hogy valaki hozzászólt a videómhoz, de a komment viszont sehol. Gyanús, de lehet hogy csak simán sokszor törölnek a felhasználók, vagy bug van, vagy moderálni kellett. Sajnos nekem sincs rá magyarázatom.
Múltkor eltűnt egy kommentem egy videó alól (csak "köszi a feltöltést" vagy valami hasonló, szóval semmiféle moderációra szoruló nem volt benne), tegnap pedig eltűnt egy lájkom egy kommentről. Mind a kettő esetében közvetlenül utána az oldalt frissítve láttam hogy bekerült szerveroldalra a lájk/komment, tehát nem az én böngészőm volt hibás. Vettél már észre hasonlót, vagy volt ilyenre panasz? Eltűnnek magától? Van ilyen bug? Vagy mindenképpen moderált események lehettek ezek, csak én nem tudok róla? Nem lehet esetleg, hogy ha mobil böngészőről írtam/küldtem, onnan bugosan veszi be? Vagy mire gondoljak?
Nem csak megrángatta
Azta rohadt...
Egyre jobban elszabadulnak az indulatok ott. Eddig is voltak erős alakításai, de most már mindenen túltesz.
Biztos vagyok benne, hogy jelenleg a moderátorok nagyon terheltek, és nincs elegendő szabadidejük amit a TC-re tudnának fordítani. Egyébként ünnepnap, hosszú hétvége, stb. Nekik is jár a pihenés, tisztelem a kitartásuk. Én is tettem fel csomó videót, valószínűleg mások is. Minimum több tíz, de akár száz videó is moderálásra várhat. A korábbiakhoz képest mostanában nagy növekedésbe kezdett az oldal, sok videó kerül feltöltésre.
Azért bántják mert agresszívan ordibál viselkedik liveban mikor ha valaki mond valamit neki ami neki nem tetszik.
Ez nálam is jelentkezett.
Igen, itt jóval inkább a minőségre mennek a moderátorok, mint a mennyiségre. Mivel korlátozottak az erőforrások is, ezért ez teljes mértékben érthető, és nem is baj. Ha lenne valami szoftverfejlesztő zseni, akkor az kiváló megoldás lenne, hogy az archive.org vagy bármilyen hasonló, ingyenes és tartós oldal tárhelyét lehessen használni az oldalon elérhető videók tárolásához. Erre a részlegre elsősorban a nem releváns, de azért eltenni kívánt tartalmak kerülnének. Mindez a kommentelési, és közösségi lehetőségek miatt lenne jó. Így csakúgy léteznek a tartalmak archive-on, de sehol egy komment rajtuk.
Én ad-hoc módon töltögetek fel a TrashVod torrentben és archive.org-on talált tartalmakat. Szerintem van értelme ha történelmi jelentőségű videókról van szó
A trolléga meggondolatlan módon olyan felhasználónevet és profilképet választott, amelyet számtalan más platformon is használt, olyan helyeken ahol személyesen is ismerik, ezért veszélybe került anonimitása.
VolcanoBoy pontosan milyen törnénetet írt le? Fogást találtak a kakás lukán? Csak hogy okuljak belőle valaki össze tudja fogalalni nekem?
Én is gondolkodtam már azon, hogy a Boros Dani köcsög féreg mögött lévő drogos állat kiléte napvilágot lát egy nap és betalálják. Bár az is igaz, hogy a Boros Dani biztonsági játékos, csupán önnön maga szórakoztatásából írja ki magából a sok bölcselkedő ostobaságokat, viszont láttam már pár videóban, hogy a Boros Dani nevet használták pár rendőrségi feljelentésen más trollok.
Én nem érzem veszélyben az identitásomat, de szerintetek van bármi tartani valóm?
Az Archiváló Tanszék pár trollégája még régebben kísérletet tett a trashvod mentésére, de sajnos nem értek el teljes sikert. Valakinek esetleg lenne kapacitása feltöltögetni ide az oldalra a régi videók közül, ami még nincs fent? Vagy van egyáltalán értelme? (Nagyon jó lenne valamilyen megoldás, amivel elsősorban az archive.org-on hostolt mp4 fájlok innen is elérhetők lennének, és nem kéne feltétlen az oldal tárhelyét foglalni, hiszen az archívon általában fent maradnak a dolgok, csak bizonyos szolgáltatók esetében kritikán aluli a sebessége, meg persze a terheltségüktől is függ.)
Kb 1TB lett mentve 3TB-ből: (akinek lenne bármi plusz tartalma a torrent fájlból, köszönettel fogadjuk)
https://archive.org/details/trashvod_teljes
Összes MC Isti videó a vod torrentből, hiánytalanul:
https://archive.org/details/@importvidhun
Bárkinek bármi hozzászólása az ötletekhez? Hogy lehetne jól használni az archive-on található tartalmakat?
Tök jó, akkor megnyugodtam! Legalább a videók nem vesztek oda
Igen. Ez pontosan így van jelenleg is.
Abban az esetben, ha törölné a jelenlegi fiókját, hogy új néven működhessen, törlődik minden feltöltött tartalma? A videók, képek, kommentek? Törölt felhasználó estében legalább a videók átmehetnének az anonymous felhasználóra, hogy ne vesszenek el a tartalmak.
Ha mégis mindenképp más felhasználó nevet szeretne használni, akkor azt tudom javasolni, hogy regisztráljon egy új fiókot.
A megértését köszönöm.
A név változtatásra azért nincs lehetőség, mert így a userek visszaélhetnek egymás nevével. Ezt elkerülvén kivettük ezt a funkciót, ne legyen az hogy kis miska átírja magát Józsira, és a nevében írogat. Természetesen ha igényli, megbeszélem Tájfel úrral a dolgot és mi át tudjuk írni az Ön által kívánt névre.
Igen, a botok szűrésére ez egy jó mószer. Nekem csak az email értesítés funkció hiányzik. Egyébként jelszó resethez is biztos, hogy kell az email cím.
Szerintem azért kell mert lehetnek botok is akik visszaélhetnek az oldal regisztrációs funkciójával is.
Az oldal jó eséllyel a felhasználónevet használja egyedi azonosítóként, gondolom ezért nem változtatható jelenleg. A profilképet át tudod állítani, a beállítások közt van rá lehetőség.
Email címet nem tudom minek kell hitelesíteni, mert sajnos semmilyen értesítéshez nem használható.