Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Nevem Senki: Az engem is érdekelne. Mindenesetre kár érte... kiváló trolléga volt!
@Dr Tájfel:
egyesével törölte a videókat

WUT? Ezt az embert mi lelhette...
@Rendszergazda: Sajnos mivel egyesével törölte a videókat, így nem. Viszont mostantól új szabály lépett életbe, miszerint a feltöltött videók törlésére a feltöltéstől számítva 1 hét áll rendelkezésre.
@Boros Dani:
Bazdmeg Bariadd! Meganyi jó kontent! Kár érte!


Nem kerültek át a videók az anonymous user-re? Még ha a kommentek oda is vesztek...
Bazdmeg Bariadd! Meganyi jó kontent! Kár érte!
@Nevem Senki:
Bariadd nevű felhasználónk eltávozott köreinkből?!

Sajnos igen
Bariadd nevű felhasználónk eltávozott köreinkből?!
Elérhető az új Trash fórum!
https://trashforum.000.pe/index.php
@Boros Dani:
Nem tudom, hogy hogy állnak a nézettségek, de jó esélye van HSP Ernőnek nyerni az év trash díjjat? Azért 2024-ben nem kevés balhét, nézettséget generált. Volt itt minden.
Francia faszok mutogatása, tekes éjszakai rajtaütés Ernőn és még sorolhatnám.
Dr. Tájfel Úr hogy látja?

Arany vegetás kifli díjra esélyes a kedvenc kóklerünk az összes hájasbré tartalom megtekintéseit nézve.
@6h4NVcHLJojKGQFYmojZ:
Ha összedobják a trollegak a havi diját a szervernek akkor én vállalnám.
Forum nodebb vagy hasonló.
Élő chat akár. Például Mattermost. https://mattermost.com/

5-10 euros szerver elég lenne rá.
Román szerver:
https://kyun.host/services/specs?location=ro
+ domain cim

Izlandi szerver:
https://1984.hosting/product/pricelist/

Senkinek nem kell fizetni, ingyen hosztingon elérhető az új fórum. Innen lehetetlen lesz leszedetni. Ez a legbiztonságosabb módja a fórumozásnak.

https://trashforum.000.pe/index.php
Nem tudom, hogy hogy állnak a nézettségek, de jó esélye van HSP Ernőnek nyerni az év trash díjjat? Azért 2024-ben nem kevés balhét, nézettséget generált. Volt itt minden.
Francia faszok mutogatása, tekes éjszakai rajtaütés Ernőn és még sorolhatnám.
Dr. Tájfel Úr hogy látja?
@dggmester:
Pedig te is ott voltál 21-ben és részt vettél ernő megkinzattatásában, úgyhogy ez a vélemény duplán is fájt! A hangomat leszámítva amit a kommentben hallani véltél érzel bármilyen konstruktív véléményezést a hozzászólásom többi részével kapcsolatban?!



Nincs. Teljes mértékben megértem a helyzetedet. Én sem szopnék Ernővel személyesen nevet felvállalva.
Járkálkjon a bíróságra az akinek hat anyja van ilyen mondvacsinált cicaharcok és rágalmak miatt.

Az hogy dedikált forum legyen, persze vicces volt meg jó is lenne ha valaki továbbvinné viszont igazán nem látom az extra risket hogy itt legyen egy thread a legkomolyabb "kínzásokra"
@Boros Dani:
@dggmester:
Én mondjuk kissé aggódom amiatt ha az ernőke fórum is integrálásra kerül ezen weboldal tartalmába, mivel akkor nagyon centralizálttá válnak a dolgok és könnyebben lesz támadható a trolltársadalom. Szerintem, jobb ha a fórum és a videó megosztó elkülönül, így kétszer annyi munka mindkettőt lelövetni!
Gondoltam rá, hogy megpróbálom felajánlani, hogy átveszem az üzemeltetést, de ellenem ernő állítása szerint már így is 7(!) eljárás van folyamatban, így a fórum üzemeltetése jobb ....


ezt az egészet a dgg malacka hangos nyögdécselésen olvastam végig

Pedig te is ott voltál 21-ben és részt vettél ernő megkinzattatásában, úgyhogy ez a vélemény duplán is fájt! A hangomat leszámítva amit a kommentben hallani véltél érzel bármilyen konstruktív véléményezést a hozzászólásom többi részével kapcsolatban?!
@dggmester:
Én mondjuk kissé aggódom amiatt ha az ernőke fórum is integrálásra kerül ezen weboldal tartalmába, mivel akkor nagyon centralizálttá válnak a dolgok és könnyebben lesz támadható a trolltársadalom. Szerintem, jobb ha a fórum és a videó megosztó elkülönül, így kétszer annyi munka mindkettőt lelövetni!
Gondoltam rá, hogy megpróbálom felajánlani, hogy átveszem az üzemeltetést, de ellenem ernő állítása szerint már így is 7(!) eljárás van folyamatban, így a fórum üzemeltetése jobb ....


ezt az egészet a dgg malacka hangos nyögdécselésen olvastam végig
@A Kertvárosi Csibész:
Van egy javaslatom a kategóriákhoz: Minden Trash-hez leírás (about), hogy mit lehet róluk tudni, mondjuk aki egyet nem ismer stb.

Ilyet majd akarok mindenképpen. Nekem is megfordult már a fejemben.
Én mondjuk kissé aggódom amiatt ha az ernőke fórum is integrálásra kerül ezen weboldal tartalmába, mivel akkor nagyon centralizálttá válnak a dolgok és könnyebben lesz támadható a trolltársadalom. Szerintem, jobb ha a fórum és a videó megosztó elkülönül, így kétszer annyi munka mindkettőt lelövetni!
Gondoltam rá, hogy megpróbálom felajánlani, hogy átveszem az üzemeltetést, de ellenem ernő állítása szerint már így is 7(!) eljárás van folyamatban, így a fórum üzemeltetése jobb kezekben lenne egy névtelen és arctalan jótevőnél akit nehezebb támadni.
Amúgy nem nehéz üzemeltetni azt a fórumot, csak kell egy tárhely egy domain és egy stabil adatbázis, szinte bármilyen hosting megteszi, akár noname külföldi is, természetesen megfelelő biztonsági mentések mellett. A wiki hasonlóan üzemeltethető.
Bárki alkalmas újraindítani ezeket akinek van néhány órányi szabadideje ezzel foglalkozni.
@A Kertvárosi Csibész:
Van egy javaslatom a kategóriákhoz: Minden Trash-hez leírás (about), hogy mit lehet róluk tudni, mondjuk aki egyet nem ismer stb.


Jó ötlet kategóriánként egy kis összefoglaló, és így akár mindegyik szereplő kaphatna egy saját fórumot (dedikált kínzó oldalt).

Doktor Tejfel (Dr Tájfel), Ön szerint ez mennyire jó ötlet, és mennyire lenne megvalósítható? Ernő Úr esetében továbbra is igényt tartok a Comic-ra. Ha más nem, userscript fog készülni ennek megoldására.

@Dr Tájfel:
@2h_etm_hungary: Egy Ernős topic esetleg létrehozható itt TC-n, ha az megfelel önöknek.

Az tokeletes lenne, Uram!

@Rendszergazda:
@Dr Tájfel:
@2h_etm_hungary: Egy Ernős topic esetleg létrehozható itt TC-n, ha az megfelel önöknek.


Igen, korábban ez lett volna az elképzelés. Lehet hogy rossz néven venné HSP ha dedikált topik indulna róla. Viszont ha mégis lesz, kérném rá azt a Comic Sans típust.

ernoke ne vegyen semmit rossz neven, inkabb egye a vegetas kiflivel megspekelt paradicsomleveset!
@Dr Tájfel:
@Rendszergazda:
Viszont ha mégis lesz, kérném rá azt a Comic Sans típust.

Feleségül ne vegyem önt?


Ha implemetálja a Comic-ot, felőlem az örökséget is rám hagyhatja
@Boros Dani:
@noname:
Szoval a kiiras elegge bullshit, de remeljuk olyan veszi at, aki nem tojik be egy behizott, fogatlan kokler takaritotol


Nem hinném, hogy betojna. Inkább az a gond, hogy ismeri személyesen és tudja basztatni ezer féle módon. Kinek hiányzik az, hogy járkáj a bíróságra néhány röhögőfejezés miatt. Lehet ártalmatlan de tud annyi kellemetlenséget okozni, hogy elvegye a kedvét a levéltárosnak.
A fasznak van kedve MC Isti kategóriájú feljelentésekre megjelenni a bíróságon. Az hiányzik még, hogy pénzbüntetést kapjon az ember és priusza legyen.
Ernőnek nyilván mindegy hisz van akkora aberrált, mert 16 óra munka mellett belefér neki.

Persze, en ertem, de alapbol nem kellett volna "osszebratyizni" vele. (ezenkivul amugy sem arthat sokat az embernek, max kellemetlenseg-szinten).
@Rendszergazda:
Viszont ha mégis lesz, kérném rá azt a Comic Sans típust.

Feleségül ne vegyem önt?
@Dr Tájfel:
@2h_etm_hungary: Egy Ernős topic esetleg létrehozható itt TC-n, ha az megfelel önöknek.


Igen, korábban ez lett volna az elképzelés. Lehet hogy rossz néven venné HSP ha dedikált topik indulna róla. Viszont ha mégis lesz, kérném rá azt a Comic Sans típust.
@2h_etm_hungary: Egy Ernős topic esetleg létrehozható itt TC-n, ha az megfelel önöknek.
@Dr Tájfel:
@Rendszergazda: Úgy érti, hogy szeretnének átemigrálni ide, egy külön topic-ba, amíg offline van az önök fóruma?

Van valami akadálya annak, hogy egy aldomainen (mondjuk forum.trashcity.net) működjön egy fórum? Egy phpBB-t pl. feldobni nem olyan nagy ördöngösség.
@Rendszergazda: Úgy érti, hogy szeretnének átemigrálni ide, egy külön topic-ba, amíg offline van az önök fóruma?
@Boros Dani:
Esetleg Tájfel Úrék létrehozhatnának ide egy külön topic-ot Ernőnek. Mehetnének a legkomolyabb infózások itt.


Korábban már felvetettem nekik az ötletet, nem érezték szükségét. Ha mégis lenne HSP-nek dedikált oldal, Comic Sans MS betűtípust szeretnék kérni rá.
Esetleg Tájfel Úrék létrehozhatnának ide egy külön topic-ot Ernőnek. Mehetnének a legkomolyabb infózások itt.
@noname:
Szoval a kiiras elegge bullshit, de remeljuk olyan veszi at, aki nem tojik be egy behizott, fogatlan kokler takaritotol


Nem hinném, hogy betojna. Inkább az a gond, hogy ismeri személyesen és tudja basztatni ezer féle módon. Kinek hiányzik az, hogy járkáj a bíróságra néhány röhögőfejezés miatt. Lehet ártalmatlan de tud annyi kellemetlenséget okozni, hogy elvegye a kedvét a levéltárosnak.
A fasznak van kedve MC Isti kategóriájú feljelentésekre megjelenni a bíróságon. Az hiányzik még, hogy pénzbüntetést kapjon az ember és priusza legyen.
Ernőnek nyilván mindegy hisz van akkora aberrált, mert 16 óra munka mellett belefér neki.
https://www.youtube.com/live/VxH_-bzVzFQ?si=1zy00DUfASHJ3Vum
Hári Dániel beszállt a streaming piacra is!
@SuperDave:
Gondolom megint rászállt ernőke. Nem is lenne baj, ha olyasvalaki vinné tovább a fórumot, akit nem tud zaklatni amikor éppen görcsrohama van

Az egyik trollega nyitott egy tenyfeltaro topikot, "lebuktatva" ernoket, hogy itthon rejtozjodik a bonyi putriban. (ami mar regota nyilvanvalo volt, mert folyton hazudik mint a vizfolyas)

A dagadek elkezdett hisztizni, jott a loopolas, gyulolkodes, a rendorozes, a gyerekkel takarozas, stb.
Erre trollega szembesitette a tenyekkel, majd megjobban be lett pistitva, utana nemsokkal a forumnak kampec.

Kokanymester gondolom megint rohant siro szajjal leveltaros trollegahoz hogy bantjak, o meg lelotte a forumot. (nem eloszor, volt amikor a wikit cenzurazta a dagadt geci keresere, es nemsokkal ra az is megszunt ...)

Szoval a kiiras elegge bullshit, de remeljuk olyan veszi at, aki nem tojik be egy behizott, fogatlan kokler takaritotol.