Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
NeroVonSchwarz,
noname-nek igaza lehet.
Próbáltátok már, hogy leszeditek a gépház oldalát? Esetleg a tápot fordítsátok be. Lehet nem szív elég port és meleget.
Javaslom a sudo chmod -R 777 /* parancs kiadását.
@Rendszergazda:
Trollégák, másnál is be van lassulva a weboldal, vagy csak én tapasztalom ezt a problémát? Hol lehet a gond?
Eddig az adatbázisra gyanakodtam, de semmi jelét nem látom amiért lassúnak kellene lennie. Remélem sikerül rájönnöm mi okozza a problémát.
Gondolkodtam egy teljes motor váltásban is, mert van egy kiszemelt de a meglévő adatbázist meg a funkciókat igen nagy macera lenne átvinni.
Biztos virtualizáltok, így nem használjátok ki a vas teljes erejét!
Keressétek dr. heiner ernőkét, ő tud segíteni a probléma megoldásában ...
@Rendszergazda:
Trollégák, másnál is be van lassulva a weboldal, vagy csak én tapasztalom ezt a problémát? Hol lehet a gond?
Eddig az adatbázisra gyanakodtam, de semmi jelét nem látom amiért lassúnak kellene lennie. Remélem sikerül rájönnöm mi okozza a problémát.
Gondolkodtam egy teljes motor váltásban is, mert van egy kiszemelt de a meglévő adatbázist meg a funkciókat igen nagy macera lenne átvinni.
Nem akarok geci lenni, de ez nem ér fel gyermek veszélyeztetésnek? Illegális erősáram átalakítás stb.
Csak azért durva a dolog, mert egy klímaszerelő elektromosan nem üzemelhet be klímát. Nem kötheti elektromos áramra csakis villanyszerelő.
Egy falidugalj is 3-3,5kw-ot bír, nem mindegy a kábelméret, hossz, keresztmetszet, kismegszakító és még sorolhatnám.
Sőt továbbmegyek. Egy villamosmérnök sem rakhat fel egy kiállást, kapcsolót. Semmit. Megtervezheti, de nem csinálhatja. A villanyszerelői szakma kötelező a kivitelezéshez.
Ernő mégis hogy jön ahhoz érettségi nélkül, hogy ilyeneket barmoljon össze kartonpapírból. Ezzel nem csak magát sodorja veszélybe.
@Rendszergazda:
Vajon a trollok tették tönkre az életét, vagy mindezt magának köszönheti?
... hogy ha a videóját törölteti a csajt, ...
Volt egy olyan is, hogy egy random csaj csúnya dolgokat írt ernőnek, akkor bemutatta a követőinek a csaj facebook profilját és azt mondta, hogy írjanak neki szép dolgokat! Akkor még nem zavarta a trollkodás. De én is hasonlóan jártam, egy facebook kommentem miatt, kb. akkor kezdődött minden.
@noname:
hájasbrének minden éve borzalmas, és mindig ő teszi azzá ...
Nem hinném hogy volt valakije akkor és ha volt is akkor kb. olyan lehetett mint az egyik csaj a videójában (Niki?); az arcán kb. az undor/félelelem keveréke látszott, és durván húzódott el ettől a baromtól.
Régen is egy nárcisztikus, instenkomplexusos, beteg fasz volt ernőke, azóta csak súlyosbodott az állapota.
Dehogyis "panaszolta el a gyerekének"; ez csak a szokásos forgatókönyv, így jobban tud tarhálni és még több felszopót összeszedni magának, mellé még a nárcisztikus énjének figyelemeközpontúság-beli igényét is kielégíti ezáltal (ergo 15 perc hírnév, utána a felszopók is kb. leszarják).
Egy normális ember amúgyis felismeri ezt az egészet, és nem gyerekével az ölében fog az interneten koldulni.
Niki a linkelt örjöngés után hagyta el, utána jött némi önsajnáltatás aztán mikor ernő észlelte, hogy Niki otthon bekapcsolta a neki ajándékba adott gépet minden szarnak elhordta.
@Rendszergazda:
Vajon ha HSP-ről minden létező troll, és DGG leszállna akkor szárnyalna a karrierje? Boldog és sikeres élete lenne a trollok nélkül? Vajon a trollok tették tönkre az életét, vagy mindezt magának köszönheti?
Nézd vissza a 2020-as agymenéseit pl. a Dancsósat, már akkor is nagy mém volt ernő a napiszar-on, a szolnokiak pedig még a randivonalról is elzavarták egy időre.
2019 előtti válalkozásának pl. az lett az eredmlnye, hogy a NAV lefoglalta a kocsit és kapott 6 milla birságot amit anyukáéknak kellet kifizetni!
ernő akkor lenne sikeres ha nem lenne más a földön rajta kívül.
@Rendszergazda:
...2021-es felvétel, ami HSP számára tényleg borzalmas év volt. Szerintem teljesen összeroppanhatott idegileg, nem bírta feldolgozni amit az interneten kapott....
Ekkor még nem voltak a trollok! A kriptósoknak szólt be és ők lementették az éjszakai gyülölködős LIVE-át és visszatöltötték azt a odysee.com-ra.
Neki nem kellettek trollok az ilyen tartalmakhoz, saját maga is megoldotta a közössége meg vigasztalta folyamatosan és ápolta az ego-ját.
Annyin baszta fel magát, hogy érleki jenőnek elküldték a a válalhatalan LIVE-nak a linkjét. A válalhatalan LIVE-ban pedig azon baszta fel magát, hogy valaki azért iratkozott le róla mert az utóbbi videói nem szólnak másról csak arról hogy ernő mennyire csóró és küldjenek pénzt és emiatt leiratkozik és ezt megírta neki emailben! Előtte pedig azon baszta fel magát mert valaki a csoda rendszere helyett a linuxot telepítette a laptopra.
[Láttam, hogy valamit véletlen átírt az idézésnél, így kijavítottam önnek. ~ Tájfelsz.]
@MegtértHuffnágel:
Baromkodás alatt kiderült, hogy az egyik fazon hájasbré ismerőse talán haverja!!! Azt mondta, Ernő napok óta azzal fárasztja többek között őt is, hogy megtudta ki az a DrTájfel! Én úgy csináltam mintha nem tudnám miről van szó. A többiek frankón nem tudták ki az az Ernő, mivel nem ismerik ezt az oldalt.
Nagyon bassza a dagadt csőrét Láda Zsolt ...
Meglátjuk meddig megy a mostani gyenge színjáték hogy megtért, mert egy-két videóban mindig újra visszaül loopolni.
De jönnek az ünnepek, itt az idő mikulás-ernőkét photoshopolni ...
@MegtértHuffnágel:
Baromkodás alatt kiderült, hogy az egyik fazon hájasbré ismerőse talán haverja!!! Azt mondta, Ernő napok óta azzal fárasztja többek között őt is, hogy megtudta ki az a DrTájfel! Én úgy csináltam mintha nem tudnám miről van szó. A többiek frankón nem tudták ki az az Ernő, mivel nem ismerik ezt az oldalt.
Azigen. Valóban kicsi ez a trash világ! Én is ezt szoktam mondani.
P.T? A nyomok lassan már Tomcat-ig vezetnek. Mondjuk nem tudom mire menne azzal, hogy tudja egy weboldal tulajdonosának a nevét. Attól, mert ő kiderít valamit, még nem feltétlen lesz jogerős amiket állít. Pl. Hogy bűnöző vagyok, vagy hogy önbíráskodok. (Nem vagyok és nem önbíráskodtam sosem.)
Amúgy meg viccet elővéve, a monogram sem stimmel. Nem P.T., hanem F.T. FriCC Tájfel. .
@Szakállon rúgott vén hülye:
HSP totál el van tévedve. Már korábban leírták máshol pl. gyakorikérdéseken, hogy a trashcity tulaja nem más mint Gyurcsány Ferenc!
Külön discord szervert is nyitott, csak a Feri lehet az! Már minecraft szervere is van, 40 ezer érdeklődővel!
Örülök hogy ütött a poén Huffnágel! Az a jó, ha pörög a fórum!
@MegtértHuffnágel:
Baromkodás alatt kiderült, hogy az egyik fazon hájasbré ismerőse talán haverja!!! Azt mondta, Ernő napok óta azzal fárasztja többek között őt is, hogy megtudta ki az a DrTájfel! Én úgy csináltam mintha nem tudnám miről van szó. A többiek frankón nem tudták ki az az Ernő, mivel nem ismerik ezt az oldalt.
Amúgy meg viccet elővéve, a monogram sem stimmel. Nem P.T., hanem F.T. FriCC Tájfel. .
A monogrammokkal csak vigyázz, mert HSP Magánnyomozó Ernő leveszi az IP címed, kinyomtatja majd ráhokizik.
@MegtértHuffnágel:
Baromkodás alatt kiderült, hogy az egyik fazon hájasbré ismerőse talán haverja!!! Azt mondta, Ernő napok óta azzal fárasztja többek között őt is, hogy megtudta ki az a DrTájfel! Én úgy csináltam mintha nem tudnám miről van szó. A többiek frankón nem tudták ki az az Ernő, mivel nem ismerik ezt az oldalt.
Azigen. Valóban kicsi ez a trash világ! Én is ezt szoktam mondani.
P.T? A nyomok lassan már Tomcat-ig vezetnek. Mondjuk nem tudom mire menne azzal, hogy tudja egy weboldal tulajdonosának a nevét. Attól, mert ő kiderít valamit, még nem feltétlen lesz jogerős amiket állít. Pl. Hogy bűnöző vagyok, vagy hogy önbíráskodok. (Nem vagyok és nem önbíráskodtam sosem.)
Amúgy meg viccet elővéve, a monogram sem stimmel. Nem P.T., hanem F.T. FriCC Tájfel. .
@MegtértHuffnágel:
Baromkodás alatt kiderült, hogy az egyik fazon hájasbré ismerőse talán haverja!!! Azt mondta, Ernő napok óta azzal fárasztja többek között őt is, hogy megtudta ki az a DrTájfel! Én úgy csináltam mintha nem tudnám miről van szó. A többiek frankón nem tudták ki az az Ernő, mivel nem ismerik ezt az oldalt.
Nem szeretném elmondani névszerint kire gyanakszik, csak annyi, hogy L.Zs. helyett mostmár P.T. a tippje. (Nem írom le a nevét! Nem szeretnék kellemetlenséget okozni senkinek)
Alig vártam, h leírhassan. Még csak most tudtam leparkolni és lett szabadidőm. Gecc, nyomozgat a kövér
Nocsak, a végén kiderül, hogy Doktor Tájfel fedőnév alatt egy egész csapat bűnöző munkálkodik a magyar családok brutális megkínzásán
Az oldalon átnevezzük az összes felhasználót Dr Tájfel névre, és akkor mindenki egy Dr Tájfel lesz. 1700db Dr Tájfelt aztán jelentgethetnek.
@Rendszergazda:
Kedves Huffnágel, kiegészítettem a kommentet a szükséges kulcsszavakkal. LOOP
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ezt magamban az ő hangján olvastam el és a végén köhögött is.
Nem véletlen, hiszen HSP hangsúllyal írtam! Remélem olyasmi volt a hangsüly, mint itt pl 1:30-nál: https://trashcity.net/video/2977
Vagy itt 2:20-tól, 9:00-tól, 14:30-tól, 17:20-tól, 31:40-től https://trashcity.net/video/10252 ; https://trashcity.net/video/6419/
Többet nem is érdemes kigyűjteni. Mindegyikben ugyanaz a feljelentős ember kínzó LOOP.
@MegtértHuffnágel:
Baromkodás alatt kiderült, hogy az egyik fazon hájasbré ismerőse talán haverja!!! Azt mondta, Ernő napok óta azzal fárasztja többek között őt is, hogy megtudta ki az a DrTájfel! Én úgy csináltam mintha nem tudnám miről van szó. A többiek frankón nem tudták ki az az Ernő, mivel nem ismerik ezt az oldalt.
Nem szeretném elmondani névszerint kire gyanakszik, csak annyi, hogy L.Zs. helyett mostmár P.T. a tippje. (Nem írom le a nevét! Nem szeretnék kellemetlenséget okozni senkinek)
Alig vártam, h leírhassan. Még csak most tudtam leparkolni és lett szabadidőm. Gecc, nyomozgat a kövér
Nocsak, a végén kiderül, hogy Doktor Tájfel fedőnév alatt egy egész csapat bűnöző munkálkodik a magyar családok brutális megkínzásán
@MegtértHuffnágel:
Azt kihagytad, hogy magyar családokat tesz tönkre a drogos, kábitószeres bandájával együtt
LÁDA ZSOLT ÜZEMELTETI A TRASH CITY NEVŰ SZEMÉT BŰNÖZŐ OLDALT A DENINET KÁEFTÉNÉL ÉS A RAKKHOSZT ZÉERTÉNÉL! MAGYAR CSALÁDOKAT TESZNEK TÖNKRE A DROGOS KÁBÍTÓSZERES BŰNÖZŐKBŐL ÁLLÓ BANDÁJUKKAL EGYÜTT! EZEKNEK AZ ÁLLATOKNAK AZ JELENT SZÓRAKOZÁST HA MÁS MAGYAR EMBEREKET KÍNOZHATNAK! MI NORMÁLIS EMBEREK FOGJUNK ÖSSZE ÉS JELENTSÜK FEL EGYÜTT EZEKET A DROGOS BŰNÖZŐKET! NEM LEHET HAGYNI HOGY TÖBB SZÁZ EMBERT KÍNOZZANAK EZEK AZ ÁLLATOK! ÉS AKKOR MEG NA BEJ VALAMI BEAKADT EZEKNÉL AZ ÁLLATOKNÁL!
Kedves Huffnágel, kiegészítettem a kommentet a szükséges kulcsszavakkal. LOOP
@MegtértHuffnágel:
Nem szeretném elmondani névszerint kire gyanakszik, csak annyi, hogy L.Zs. helyett mostmár P.T. a tippje. (Nem írom le a nevét! Nem szeretnék kellemetlenséget okozni senkinek)
Alig vártam, h leírhassan. Még csak most tudtam leparkolni és lett szabadidőm. Gecc, nyomozgat a kövér
DOKTOR TÁJFEL NEVE LÁDA ZSOLT!!! LÁDA ZSOLT EGY BŰNÖZŐ EMBERKÍNZÓ!!! OLDALAKAT NYIT MC ISTIRŐL ÉS HSP ERNŐRŐL!!! LÁDA ZSOLT TEHET MINDENRŐL!!! VÍÍÍ VÍÍÍ VÍÍÍ
@Rendszergazda:
Ezen a felvételen valóban Dr Tájfel és csapata trollkodik?
https://trashcity.net/video/2970
Doktor Tájfel Irodája és Safranek ebben az időben még ismeretlen volt Ernő számára. Azok a régi, boldog szép idők... Bezzeg azóta már Schwarz-ot is ismeri és az egész várost az irodával és személyzettel együtt.
@Dr Tájfel:
Ahogy írtam, ebben az időben a trollok még csak a kanyarban sem voltak...
Dehogynem, Ernőnek Ernő a legnagyobb trollja. Ernő nem érti hogy miért nem túl népszerű az interneten, miközben Ernő minősíthetetlen módon viselkedik. Ernő a fő troll Ernő esetében, János csak egy Ernő2 trollja Ernőnek. Ernő, Ernő, a népszerűséged nem nő...
@Rendszergazda:
Vajon a trollok tették tönkre az életét, vagy mindezt magának köszönheti?
HSP Úr már a trollok felbukkanása előtt is viselkedett kritikán aluli módon, csak ezt ő szereti elfelejteni. Volt egy párom nem párom videója, ahol szó szerint azzal fenyegette meg az egyik neki e-mailt író csajt, hogy jobb, ha a háta mögé néz, mert a követői simán elkapján az utcán és megverik ha elmesélné nekik azt, hogy mondjuk ő emiatt a csaj miatt törölte a youtube csatornáját. Természetesen ott is ment a gyerekkel takarózás azzal, hogy ha a videóját törölteti a csajt, azzal bevételt veszít és a gyereke emiatt megárvul. Az csak bónusz, hogy még k_rvázta is az általa nem ismert random csajt, akinek az volt a bűne, hogy ugyan miért bántja őt a párom nem párom videójában amiért elutasította Ernő közeledését?
Ahogy írtam, ebben az időben a trollok még csak a kanyarban sem voltak...
Hozzászólások
4472 hozzászólás
noname-nek igaza lehet.
Próbáltátok már, hogy leszeditek a gépház oldalát? Esetleg a tápot fordítsátok be. Lehet nem szív elég port és meleget.
Javaslom a sudo chmod -R 777 /* parancs kiadását.
Biztos virtualizáltok, így nem használjátok ki a vas teljes erejét!
Keressétek dr. heiner ernőkét, ő tud segíteni a probléma megoldásában ...
Eddig az adatbázisra gyanakodtam, de semmi jelét nem látom amiért lassúnak kellene lennie. Remélem sikerül rájönnöm mi okozza a problémát.
Gondolkodtam egy teljes motor váltásban is, mert van egy kiszemelt de a meglévő adatbázist meg a funkciókat igen nagy macera lenne átvinni.
Telekomos nettel még mindig előfordul lassulás sajnos
Nem akarok geci lenni, de ez nem ér fel gyermek veszélyeztetésnek? Illegális erősáram átalakítás stb.
Csak azért durva a dolog, mert egy klímaszerelő elektromosan nem üzemelhet be klímát. Nem kötheti elektromos áramra csakis villanyszerelő.
Egy falidugalj is 3-3,5kw-ot bír, nem mindegy a kábelméret, hossz, keresztmetszet, kismegszakító és még sorolhatnám.
Sőt továbbmegyek. Egy villamosmérnök sem rakhat fel egy kiállást, kapcsolót. Semmit. Megtervezheti, de nem csinálhatja. A villanyszerelői szakma kötelező a kivitelezéshez.
Ernő mégis hogy jön ahhoz érettségi nélkül, hogy ilyeneket barmoljon össze kartonpapírból. Ezzel nem csak magát sodorja veszélybe.
Volt egy olyan is, hogy egy random csaj csúnya dolgokat írt ernőnek, akkor bemutatta a követőinek a csaj facebook profilját és azt mondta, hogy írjanak neki szép dolgokat! Akkor még nem zavarta a trollkodás. De én is hasonlóan jártam, egy facebook kommentem miatt, kb. akkor kezdődött minden.
Niki a linkelt örjöngés után hagyta el, utána jött némi önsajnáltatás aztán mikor ernő észlelte, hogy Niki otthon bekapcsolta a neki ajándékba adott gépet minden szarnak elhordta.
Nézd vissza a 2020-as agymenéseit pl. a Dancsósat, már akkor is nagy mém volt ernő a napiszar-on, a szolnokiak pedig még a randivonalról is elzavarták egy időre.
2019 előtti válalkozásának pl. az lett az eredmlnye, hogy a NAV lefoglalta a kocsit és kapott 6 milla birságot amit anyukáéknak kellet kifizetni!
ernő akkor lenne sikeres ha nem lenne más a földön rajta kívül.
Ekkor még nem voltak a trollok! A kriptósoknak szólt be és ők lementették az éjszakai gyülölködős LIVE-át és visszatöltötték azt a odysee.com-ra.
Neki nem kellettek trollok az ilyen tartalmakhoz, saját maga is megoldotta a közössége meg vigasztalta folyamatosan és ápolta az ego-ját.
Annyin baszta fel magát, hogy érleki jenőnek elküldték a a válalhatalan LIVE-nak a linkjét. A válalhatalan LIVE-ban pedig azon baszta fel magát, hogy valaki azért iratkozott le róla mert az utóbbi videói nem szólnak másról csak arról hogy ernő mennyire csóró és küldjenek pénzt és emiatt leiratkozik és ezt megírta neki emailben! Előtte pedig azon baszta fel magát mert valaki a csoda rendszere helyett a linuxot telepítette a laptopra.
[Láttam, hogy valamit véletlen átírt az idézésnél, így kijavítottam önnek. ~ Tájfelsz.]
(MODERÁLT KOMMENT)
Ha én lebukok rántalak magammal köcsögszájú!
Nagyon bassza a dagadt csőrét Láda Zsolt ...
Meglátjuk meddig megy a mostani gyenge színjáték hogy megtért, mert egy-két videóban mindig újra visszaül loopolni.
De jönnek az ünnepek, itt az idő mikulás-ernőkét photoshopolni ...
Uram, itt mindenki Dr Tájfel!
Büdöskényi is megmondta, hogy egy komplett bűnszevezet van ráállítva.
Külön discord szervert is nyitott, csak a Feri lehet az! Már minecraft szervere is van, 40 ezer érdeklődővel!
Örülök hogy ütött a poén Huffnágel! Az a jó, ha pörög a fórum!
Teljesen rossz nyomon van kedves Láda Zsolt. P.T monogram? Mit sem egyszerűbb, ez maga a magyar alvilág ura, Portik Tamás!
A monogrammokkal csak vigyázz, mert HSP Magánnyomozó Ernő leveszi az IP címed, kinyomtatja majd ráhokizik.
Azigen.
P.T? A nyomok lassan már Tomcat-ig vezetnek. Mondjuk nem tudom mire menne azzal, hogy tudja egy weboldal tulajdonosának a nevét. Attól, mert ő kiderít valamit, még nem feltétlen lesz jogerős amiket állít. Pl. Hogy bűnöző vagyok, vagy hogy önbíráskodok. (Nem vagyok és nem önbíráskodtam sosem.)
Amúgy meg viccet elővéve, a monogram sem stimmel. Nem P.T., hanem F.T. FriCC Tájfel.
Az oldalon átnevezzük az összes felhasználót Dr Tájfel névre, és akkor mindenki egy Dr Tájfel lesz. 1700db Dr Tájfelt aztán jelentgethetnek.
Nem véletlen, hiszen HSP hangsúllyal írtam! Remélem olyasmi volt a hangsüly, mint itt pl 1:30-nál: https://trashcity.net/video/2977
Vagy itt 2:20-tól, 9:00-tól, 14:30-tól, 17:20-tól, 31:40-től https://trashcity.net/video/10252 ; https://trashcity.net/video/6419/
Többet nem is érdemes kigyűjteni. Mindegyikben ugyanaz a feljelentős ember kínzó LOOP.
Nocsak, a végén kiderül, hogy Doktor Tájfel fedőnév alatt egy egész csapat bűnöző munkálkodik a magyar családok brutális megkínzásán
LÁDA ZSOLT ÜZEMELTETI A TRASH CITY NEVŰ SZEMÉT BŰNÖZŐ OLDALT A DENINET KÁEFTÉNÉL ÉS A RAKKHOSZT ZÉERTÉNÉL! MAGYAR CSALÁDOKAT TESZNEK TÖNKRE A DROGOS KÁBÍTÓSZERES BŰNÖZŐKBŐL ÁLLÓ BANDÁJUKKAL EGYÜTT! EZEKNEK AZ ÁLLATOKNAK AZ JELENT SZÓRAKOZÁST HA MÁS MAGYAR EMBEREKET KÍNOZHATNAK! MI NORMÁLIS EMBEREK FOGJUNK ÖSSZE ÉS JELENTSÜK FEL EGYÜTT EZEKET A DROGOS BŰNÖZŐKET! NEM LEHET HAGYNI HOGY TÖBB SZÁZ EMBERT KÍNOZZANAK EZEK AZ ÁLLATOK! ÉS AKKOR
Kedves Huffnágel, kiegészítettem a kommentet a szükséges kulcsszavakkal.
DOKTOR TÁJFEL NEVE LÁDA ZSOLT!!! LÁDA ZSOLT EGY BŰNÖZŐ EMBERKÍNZÓ!!! OLDALAKAT NYIT MC ISTIRŐL ÉS HSP ERNŐRŐL!!! LÁDA ZSOLT TEHET MINDENRŐL!!! VÍÍÍ VÍÍÍ VÍÍÍ
Ha ez 21-ben volt akkor ekkor jöttem én a képbe.
Azóta a BorosDanipofájú állatnak a hibája minden.
Doktor Tájfel Irodája és Safranek ebben az időben még ismeretlen volt Ernő számára. Azok a régi, boldog szép idők... Bezzeg azóta már Schwarz-ot is ismeri és az egész várost az irodával és személyzettel együtt.
https://trashcity.net/video/2970
Dehogynem, Ernőnek Ernő a legnagyobb trollja. Ernő nem érti hogy miért nem túl népszerű az interneten, miközben Ernő minősíthetetlen módon viselkedik. Ernő a fő troll Ernő esetében, János csak egy Ernő2 trollja Ernőnek. Ernő, Ernő, a népszerűséged nem nő...
HSP Úr már a trollok felbukkanása előtt is viselkedett kritikán aluli módon, csak ezt ő szereti elfelejteni. Volt egy párom nem párom videója, ahol szó szerint azzal fenyegette meg az egyik neki e-mailt író csajt, hogy jobb, ha a háta mögé néz, mert a követői simán elkapján az utcán és megverik ha elmesélné nekik azt, hogy mondjuk ő emiatt a csaj miatt törölte a youtube csatornáját. Természetesen ott is ment a gyerekkel takarózás azzal, hogy ha a videóját törölteti a csajt, azzal bevételt veszít és a gyereke emiatt megárvul. Az csak bónusz, hogy még k_rvázta is az általa nem ismert random csajt, akinek az volt a bűne, hogy ugyan miért bántja őt a párom nem párom videójában amiért elutasította Ernő közeledését?
Ahogy írtam, ebben az időben a trollok még csak a kanyarban sem voltak...