Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Dr Tájfel:
mint valami random influnszerkedni próbáló embernek, aki magát teszi ki a nyílvánosság elé.
Hogy Turi Tamást idézzem egy korábbi videójából a témában: Ha nekem százezerszer elküldik, hogy "baszd szájba a kurva anyádat", akkor el kell tűrnöm, mert közszereplő vagyok.
Tulajdonképpen ez az, amin Büdöskényitől lefele minden trash elbukik. Bizony tűrniük kell a kritikát a törvény betűje szerint. Talán még asodi az, aki nem törődik vele. De hát neki meg tudjuk milyen rinocéroszbőr van a vekni fején.
@NeroVonSchwartz:
A google valamit frissítgetett, azért nem működik. De úgy látom önmagukat is lábon lőtték. Megoldottam úgy ahogy Youtube-on van: Minden fájl kiválasztható, de ha nem video fájl, akkor kiírja hogy érvénytelen fájlformátum.
Rendben, akkor a böngésző volt a hibás. Sejtettem, hogy valahol bug van, csak nem volt egyértelmű, hogy az oldalon, vagy a böngészőben, vagy a telefonban. Köszönjük!
@VolcanoBoy:
"A rendőr kinevet ha bemész azzal, hogy csúnyát írtak a neten" hát nem.
Najó, de azért ez kicsit extrémebb, mint az, hogy valakiről csúnyát írnak a neten kommentben. Meg hát ugye ezek, akiket ön "trollkodott" azért magánszemélyek gondolom és nem a netre gyártanak videókat, így nekik valószínűleg nincs akkor tűrési kötelezettségük, mint valami random influnszerkedni próbáló embernek, aki magát teszi ki a nyílvánosság elé.
Szomorú, hogy idáig fajult a dolog, de egyébként, szerintem is kicsit túltolta a trollszkodást. Mostmár legalább tudja ön is, hol a határ és mondhatni, legalább okosabb lett ezen a téren. Sovány vigasz tudom, de próbáljon így tekinteni rá szerintem.
Egyébként akkor most, mondhatni, hogy önnek priusza is lett ebből? Vagy csak egy komolyabb ejnye bejnye amit kapott?
Kedves városvezetés! Szeretném kezdeményezni a Horváth Martinka kategória átnevezését Horváth Szartinszra, mert rendkívül viccesnek találom Remélem mások is támogatják majd az előterjesztésemet
@Rendszergazda:
Tisztelt Városvezetés!
A feltöltésnél valamit változtattak? Olvastam, hogy volt update. Telefonon a szokásos módon vaamiért nem enged kiválasztani semmilyen fájlt a feltöléshez, másik böngészőben valamiért mégis működik.
A fájl kiválasztása gombra tapicskolva bejön a telefon fájlkezelője, amivel lehet tallózni. Itt minden fájl ki van szürkítve (ha az oldal bizonyos kiterjesztést követel, akkor minden szürke, kivéve az adott fájltípus, vagy fájltípusok. Az oldal ad megkötést .mp4 .mkv vagy bármi ilyen végződésre?
Eddig ilyen gond nem volt. Nálam, vagy az oldalon van a hiba?
Köszönöm a segítséget!
A google valamit frissítgetett, azért nem működik. De úgy látom önmagukat is lábon lőtték. Megoldottam úgy ahogy Youtube-on van: Minden fájl kiválasztható, de ha nem video fájl, akkor kiírja hogy érvénytelen fájlformátum.
Sziasztok!
Valahogy megoldható, hogy feltöltéskor ne cserélje le az eredeti fájlnévben szereplő karaktereket az oldal? Így mindig be kell másolni az eredeti fájlnevet, hogy helyesen szerepeljen a cím.
Példa, amire gondolok:
Turi Tamás Újabb őrült kultúrantropológus 2020.01.22 18-55.mp4
Turi Tamás Újabb őrült kultúrantropológus 2020 01.22 18 55
Kiveszi a pontokat, kötőjeleket. Annyi is elég lenne, ha csak a fájlkiterjesztést szedné le a végéről, de a többi maradna ahogy eredetileg van. Vagy a többieknek jobb a mostani rendszer? Csak mert nekem így mindig javítgatni kell a címeket, ahelyett hogy automatikusan jó lenne.
Tisztelt Városvezetés!
A feltöltésnél valamit változtattak? Olvastam, hogy volt update. Telefonon a szokásos módon vaamiért nem enged kiválasztani semmilyen fájlt a feltöléshez, másik böngészőben valamiért mégis működik.
A fájl kiválasztása gombra tapicskolva bejön a telefon fájlkezelője, amivel lehet tallózni. Itt minden fájl ki van szürkítve (ha az oldal bizonyos kiterjesztést követel, akkor minden szürke, kivéve az adott fájltípus, vagy fájltípusok. Az oldal ad megkötést .mp4 .mkv vagy bármi ilyen végződésre?
Eddig ilyen gond nem volt. Nálam, vagy az oldalon van a hiba?
csak egy felvetés, de lehetne esetleg egy amolyan hibabejelentő fórumtéma is? vagy hülyeség lenne? pl. most tűnt fel, hogy amikor a kijelző egyik felére húzom a böngészőt, akkor a hangerőcsúszka nem jelenik meg és nem állítható a videó hangereje.
Kedves Tájfel!
Lenne egy videó ami jóváhagyásra vár. Ernő törölte a csatornájáról, exluziv videó fontos információkkal. Kérem hagyják jóvá!
Üdv,
"Boros Bölcselkedő Geci"
Valahol van valamilyen leírás arról, hogy pontosan miből adódnak a felhasználók pontjai? Gondolom a like/dislike biztos befolyásolja, esetleg a videó feltöltések, de még mik? Hogy jönnek ki a pontok, amik a felhasználói profilon vannak?
@MegtértHuffnágel:
Pár napja stuttgartban voltam. 65 méter hosszó szélturbina lapátját vittem a faszomba... Nem is gondolná az ember, de geci nehéz. 34 ,5 tonna volt. Mindegy. Bementem a kauflandba és láttam, h már szaloncukrok és mikulás csokik vannak kirakva. Az jutott eszembe, h tök jó lenne egy trash citys karácsonyi buli. Bariadd Nikit is meghívnánk és csoportosan szétkurnánk! Ez a hülyeség futott át a fejemben. Na jolvan, hali
Megint kezded?
Bebaszva kommentelgetés. Ennek az lesz a vége, hogy megint letörlöd a fiókodat.
@Boros Dani:
Elég ilyesztő. Bár elég common fetish ez a latex rókázás.
Én ezzel a Changed videojátékra utaltam és igen néha eléggé kiábrándító ennek a kínai videojátéknak egyes elemei (főleg a special editionben). Néhányan fétis videojátékként is leírják igaz persze nemcsak erről szól.
@Boros Dani:
Kedves Schwartz,
Maga a való életben is ennyire kövéren tesped a gép előtt mint ahogy a profilképén?
A képen úgy néz ki, hogy renndesen ki van uzsonnázva.
Üdv,
Boros Dani
Emberkínzó Mérnök Bsc.
Na várjunk csak egy percet... a felhasználók itt nem úgy néznek ki a valóságban, mint a profilképükön?
Egy világ omlott most össze bennem...
Miért? Azt gondoltad rólam, hogy egy latex farkas vagyok aki kiszabadult egy kínai laborból ahol latex anyagokból emberi tulajdonságokkal rendelkező állatokat állítanak elő?
Elég ilyesztő. Bár elég common fetish ez a latex rókázás.
@Boros Dani:
Kedves Schwartz,
Maga a való életben is ennyire kövéren tesped a gép előtt mint ahogy a profilképén?
A képen úgy néz ki, hogy renndesen ki van uzsonnázva.
Üdv,
Boros Dani
Emberkínzó Mérnök Bsc.
Na várjunk csak egy percet... a felhasználók itt nem úgy néznek ki a valóságban, mint a profilképükön?
Egy világ omlott most össze bennem...
Miért? Azt gondoltad rólam, hogy egy latex farkas vagyok aki kiszabadult egy kínai laborból ahol latex anyagokból emberi tulajdonságokkal rendelkező állatokat állítanak elő?
@Dr Tájfel:
Na várjunk csak egy percet... a felhasználók itt nem úgy néznek ki a valóságban, mint a profilképükön?
Egy világ omlott most össze bennem...
Rólam is az elmúlt napokban derült ki, hogy Magyarország egyik legnagyobb tiktokkere vagyok, aki két pofára pusztítja a kebáppokat és a legkomolyabb külföldi szállódákban élem luxuséletemet, ahol minden játszik. Ezek után már semmi nem csodálkozok.
@Boros Dani:
Kedves Schwartz,
Maga a való életben is ennyire kövéren tesped a gép előtt mint ahogy a profilképén?
A képen úgy néz ki, hogy renndesen ki van uzsonnázva.
Üdv,
Boros Dani
Emberkínzó Mérnök Bsc.
Na várjunk csak egy percet... a felhasználók itt nem úgy néznek ki a valóságban, mint a profilképükön?
Egy világ omlott most össze bennem...
Kedves Schwartz,
Maga a való életben is ennyire kövéren tesped a gép előtt mint ahogy a profilképén?
A képen úgy néz ki, hogy renndesen ki van uzsonnázva.
Üdv,
Boros Dani
Emberkínzó Mérnök Bsc.
@NeroVonSchwartz:
Ezen én is sokat gondolkodtam, mert pl. így mobil eszközökön ahol lassabb a letöltés, át tudna váltani a user, és igaz krumpli minőségben, de meg tudná nézni a videót. Ám visszamenőleg megcsinálni ezt több mint 8 ezer videóra elég nehéz lenne, valamint helyet akkor is foglalna és sok kicsi sokra megy. Egyelőre ezt a dolgot jegeltem, mivel most a folyamatos fájlmeghibásodásokat szeretném elhárítani feltöltés során (ez akkor következik be, ha nagyon sok videó kerül fel egyszerre).
Tisztelt Technikus Úr!
Igaza van, elsősorban a feltöltések meghibásodását kell orvosolni, ez a legnagyobb probléma jelenleg. Egyelőre a fontosabb bugok javítása áll prioritás alatt, a korábban említett ötletek csak hosszútávú célokként kerültek elő.
Trollégáink várják a feltöltési probléma megoldását, és az Internet Archive visszatérését. Utána lesznek régről előkerült archív videók, amik már be lettek készítve feltöltésre.
@Rendszergazda:
Az alacsony felbontáshoz lehetne szándékosan alacsonyt bitrate-et is használni, ott aztán nem lenne gond, ha nagyobb mozgásnál kockásodna, vagy életlen lenne. H264 240p vagy 360p ideális lehet, max párszáz klióbittel. A szerver is könnyen enkódolná, és sok helyet se foglalna.
Ezen én is sokat gondolkodtam, mert pl. így mobil eszközökön ahol lassabb a letöltés, át tudna váltani a user, és igaz krumpli minőségben, de meg tudná nézni a videót. Ám visszamenőleg megcsinálni ezt több mint 8 ezer videóra elég nehéz lenne, valamint helyet akkor is foglalna és sok kicsi sokra megy. Egyelőre ezt a dolgot jegeltem, mivel most a folyamatos fájlmeghibásodásokat szeretném elhárítani feltöltés során (ez akkor következik be, ha nagyon sok videó kerül fel egyszerre).
Videóknál minőség állítás nem lehet opció? HD minőség nem mindig fontos pláne ha a inkább a szöveg lényeg, nem a konstans háttér lásd. vlogok. Hamarabb betöltene a videó, ha le lehetne venni a minőséget akár 240p-re. Szervert is tehermentesítené.
Természetesen igaza van, viszont a probléma az ezzel, hogy a tárhely jelentősen megtelne, ugyanis a szerver minden egyes videófájlból tárolna egy alacsonyabb felbontású verziót is, így az rengeteg plusz helybe kerülne. Viszont jó hogy említette, mert az ötlet maga jó.
Az alacsony felbontáshoz lehetne szándékosan alacsonyt bitrate-et is használni, ott aztán nem lenne gond, ha nagyobb mozgásnál kockásodna, vagy életlen lenne. H264 240p vagy 360p ideális lehet, max párszáz klióbittel. A szerver is könnyen enkódolná, és sok helyet se foglalna.
Videóknál minőség állítás nem lehet opció? HD minőség nem mindig fontos pláne ha a inkább a szöveg lényeg, nem a konstans háttér lásd. vlogok. Hamarabb betöltene a videó, ha le lehetne venni a minőséget akár 240p-re. Szervert is tehermentesítené.
Természetesen igaza van, viszont a probléma az ezzel, hogy a tárhely jelentősen megtelne, ugyanis a szerver minden egyes videófájlból tárolna egy alacsonyabb felbontású verziót is, így az rengeteg plusz helybe kerülne. Viszont jó hogy említette, mert az ötlet maga jó.
@Rendszergazda:
Az internet nem felejt, főleg nem egy ilyen tartalmat
Pont emiatt nem törlik le saját maguk. Egyrészt mert proli szarok másrészt mert azzal már nem oldanának meg semmmit.
Azért nem törlik le, ami a háborúhoz kell. pénz, pénz, pénz 150e körüli megtkeintés bevételszerzés rajta van. Ha elég sokan jelentik talán leveszi a YouTube
@Rendszergazda:
Ha a videó eltűnne az oldalról, az Archiváló Tanszék trollégái azonnal terjeszteni kezdenék minden létező felületen. Az internet nem felejt, főleg nem egy ilyen tartalmat.
Ahogy a mondás tartja, ami egyszer felkerül, az ott is marad. A törlés legalább egy gesztus lenne, hogy nem volt jó ötlet, megbántuk, bocsi, de nemhogy nme törli Regi, még magyarázó videót is felrak, amiben rátesz egy lapáttal, hogy nem érti mi baja mindenkinek ezzel, hát ez így jó. Ha esetleg jogi útra megy az ügy kegyeletsértés vagy más miatt, akkor ezzel fog nagyot koppanni, mert látszik belőle, hogy a megbánás legapróbb szikrája sincs meg. Többi szereplő kérésére sem törli, akik szintén töröltetnék, eső után köpönyeg, de mégis ők legalább már értik, mi a baj ezzel, Regi az nem.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Hogy Turi Tamást idézzem egy korábbi videójából a témában: Ha nekem százezerszer elküldik, hogy "baszd szájba a kurva anyádat", akkor el kell tűrnöm, mert közszereplő vagyok.
Tulajdonképpen ez az, amin Büdöskényitől lefele minden trash elbukik. Bizony tűrniük kell a kritikát a törvény betűje szerint. Talán még asodi az, aki nem törődik vele. De hát neki meg tudjuk milyen rinocéroszbőr van a vekni fején.
Rendben, akkor a böngésző volt a hibás. Sejtettem, hogy valahol bug van, csak nem volt egyértelmű, hogy az oldalon, vagy a böngészőben, vagy a telefonban. Köszönjük!
Najó, de azért ez kicsit extrémebb, mint az, hogy valakiről csúnyát írnak a neten kommentben. Meg hát ugye ezek, akiket ön "trollkodott" azért magánszemélyek gondolom és nem a netre gyártanak videókat, így nekik valószínűleg nincs akkor tűrési kötelezettségük, mint valami random influnszerkedni próbáló embernek, aki magát teszi ki a nyílvánosság elé.
Szomorú, hogy idáig fajult a dolog, de egyébként, szerintem is kicsit túltolta a trollszkodást. Mostmár legalább tudja ön is, hol a határ és mondhatni, legalább okosabb lett ezen a téren. Sovány vigasz tudom, de próbáljon így tekinteni rá szerintem.
Egyébként akkor most, mondhatni, hogy önnek priusza is lett ebből? Vagy csak egy komolyabb ejnye bejnye amit kapott?
A google valamit frissítgetett, azért nem működik. De úgy látom önmagukat is lábon lőtték. Megoldottam úgy ahogy Youtube-on van: Minden fájl kiválasztható, de ha nem video fájl, akkor kiírja hogy érvénytelen fájlformátum.
Valahogy megoldható, hogy feltöltéskor ne cserélje le az eredeti fájlnévben szereplő karaktereket az oldal? Így mindig be kell másolni az eredeti fájlnevet, hogy helyesen szerepeljen a cím.
Példa, amire gondolok:
Turi Tamás Újabb őrült kultúrantropológus 2020.01.22 18-55.mp4
Turi Tamás Újabb őrült kultúrantropológus 2020 01.22 18 55
Kiveszi a pontokat, kötőjeleket. Annyi is elég lenne, ha csak a fájlkiterjesztést szedné le a végéről, de a többi maradna ahogy eredetileg van. Vagy a többieknek jobb a mostani rendszer? Csak mert nekem így mindig javítgatni kell a címeket, ahelyett hogy automatikusan jó lenne.
A feltöltésnél valamit változtattak? Olvastam, hogy volt update. Telefonon a szokásos módon vaamiért nem enged kiválasztani semmilyen fájlt a feltöléshez, másik böngészőben valamiért mégis működik.
A fájl kiválasztása gombra tapicskolva bejön a telefon fájlkezelője, amivel lehet tallózni. Itt minden fájl ki van szürkítve (ha az oldal bizonyos kiterjesztést követel, akkor minden szürke, kivéve az adott fájltípus, vagy fájltípusok. Az oldal ad megkötést .mp4 .mkv vagy bármi ilyen végződésre?
Eddig ilyen gond nem volt. Nálam, vagy az oldalon van a hiba?
Köszönöm a segítséget!
Lenne egy videó ami jóváhagyásra vár. Ernő törölte a csatornájáról, exluziv videó fontos információkkal. Kérem hagyják jóvá!
Üdv,
"Boros Bölcselkedő Geci"
Megint kezded?
Bebaszva kommentelgetés. Ennek az lesz a vége, hogy megint letörlöd a fiókodat.
Én ezzel a Changed videojátékra utaltam és igen néha eléggé kiábrándító ennek a kínai videojátéknak egyes elemei (főleg a special editionben). Néhányan fétis videojátékként is leírják igaz persze nemcsak erről szól.
Elég ilyesztő. Bár elég common fetish ez a latex rókázás.
Miért? Azt gondoltad rólam, hogy egy latex farkas vagyok aki kiszabadult egy kínai laborból ahol latex anyagokból emberi tulajdonságokkal rendelkező állatokat állítanak elő?
Rólam is az elmúlt napokban derült ki, hogy Magyarország egyik legnagyobb tiktokkere vagyok, aki két pofára pusztítja a kebáppokat és a legkomolyabb külföldi szállódákban élem luxuséletemet, ahol minden játszik. Ezek után már semmi nem csodálkozok.
Na várjunk csak egy percet... a felhasználók itt nem úgy néznek ki a valóságban, mint a profilképükön?
Egy világ omlott most össze bennem...
Már ne is haragudjon SuperDave Úr, de az összes magyar család kínzásával már végeztem.
Semmi tennivalóm.
Maga a való életben is ennyire kövéren tesped a gép előtt mint ahogy a profilképén?
A képen úgy néz ki, hogy renndesen ki van uzsonnázva.
Üdv,
Boros Dani
Emberkínzó Mérnök Bsc.
Tisztelt Technikus Úr!
Igaza van, elsősorban a feltöltések meghibásodását kell orvosolni, ez a legnagyobb probléma jelenleg. Egyelőre a fontosabb bugok javítása áll prioritás alatt, a korábban említett ötletek csak hosszútávú célokként kerültek elő.
Trollégáink várják a feltöltési probléma megoldását, és az Internet Archive visszatérését. Utána lesznek régről előkerült archív videók, amik már be lettek készítve feltöltésre.
Ezen én is sokat gondolkodtam, mert pl. így mobil eszközökön ahol lassabb a letöltés, át tudna váltani a user, és igaz krumpli minőségben, de meg tudná nézni a videót. Ám visszamenőleg megcsinálni ezt több mint 8 ezer videóra elég nehéz lenne, valamint helyet akkor is foglalna és sok kicsi sokra megy. Egyelőre ezt a dolgot jegeltem, mivel most a folyamatos fájlmeghibásodásokat szeretném elhárítani feltöltés során (ez akkor következik be, ha nagyon sok videó kerül fel egyszerre).
Az alacsony felbontáshoz lehetne szándékosan alacsonyt bitrate-et is használni, ott aztán nem lenne gond, ha nagyobb mozgásnál kockásodna, vagy életlen lenne. H264 240p vagy 360p ideális lehet, max párszáz klióbittel. A szerver is könnyen enkódolná, és sok helyet se foglalna.
Természetesen igaza van, viszont a probléma az ezzel, hogy a tárhely jelentősen megtelne, ugyanis a szerver minden egyes videófájlból tárolna egy alacsonyabb felbontású verziót is, így az rengeteg plusz helybe kerülne. Viszont jó hogy említette, mert az ötlet maga jó.
Azért nem törlik le, ami a háborúhoz kell. pénz, pénz, pénz 150e körüli megtkeintés bevételszerzés rajta van. Ha elég sokan jelentik talán leveszi a YouTube
Ahogy a mondás tartja, ami egyszer felkerül, az ott is marad. A törlés legalább egy gesztus lenne, hogy nem volt jó ötlet, megbántuk, bocsi, de nemhogy nme törli Regi, még magyarázó videót is felrak, amiben rátesz egy lapáttal, hogy nem érti mi baja mindenkinek ezzel, hát ez így jó. Ha esetleg jogi útra megy az ügy kegyeletsértés vagy más miatt, akkor ezzel fog nagyot koppanni, mert látszik belőle, hogy a megbánás legapróbb szikrája sincs meg. Többi szereplő kérésére sem törli, akik szintén töröltetnék, eső után köpönyeg, de mégis ők legalább már értik, mi a baj ezzel, Regi az nem.