Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Azért, mert nyomja a gameplayeket és káromkodik közben? Ezért még nem idevaló. Kifejezetten szórakoztató némelyik videója, mint mikor tanársegédként osztja a diákokat a prog ZH után.
@Gizsdzidzae:
https://www.youtube.com/watch?v=zKxVhqHduBw&ab_channel=MrEarthquaker Ez a faszi miért nincs még az oldalon?
Ez a legkomolyabb videója amikor jakuzziban gémmel. https://www.youtube.com/watch?v=EkNibCEXTvU
hülye, van amikor a nagymamajaval tarsasozik vagy anyukajaval. az durvabb. rengeteg videoja van. es szerintem vele foglalkozni kb olyan lenne mint rucu papaval. De amugy vannak rage ei a csavonak, de sztem ha el lenne kezdve lenni feltoltve miszter foldrenges akkor ennyi erovel feltoltom a maradek budapest tv archivumat meg megannyi mas irrelevans szart
@MegtértHuffnágel:
A vénasszonyt meg lehet nézni a Népszínház TV YouTube csatornáján a "Jóslás" című videóban,
Én régebben rendszeresen összefutottam vele meg a bandájával a budaörsi Auchan-ételudvar részében, (ott dolgozom) ahol folyamatosan lopták az újratölthető poharakat a különböző helyekről, valamint megpróbálták lehúzni a vásárlókat is. Végül a rendőrökkel takaríttatuk el őket.
Újabban minden nap újra be kell jelentkeznem az oldalra, olyan mintha egy nap alatt lejárna a sütemény féleség. Más tapasztalt hasonlót, vagy nálam van eltúrva valami böngésző beállítás? Egyébként lehet jó lenne külön egy tech support téma, hogy ne keveredjen a trash kibeszélővel
@Dr Tájfel:
@Legális Ajzószer: Akkor lehet jönnek az új őrjöngéses bejelentkezések.
Igen! Szerintem ennek a shownak még csak a kezdetén vagyunk. Messze van még a csúcsa. Lesz itt még sírás rívás bőven. Ez a Wolt futár szolgálat sem gondolnám, hogy néhány hónapnál több ideig tartana. Valami történni fog ezen a helyen is, már most tudom. Felteszi az egész nyomorúságos életét a youtube-ra, de ahhoz már túl korlátolt hogy pénzt keressen ebből. Pedig mehetnének a rage kristályos lsd-s live-ok, dobnák neki a cointokat. De ehhez túl büszke, csak senki nem tudja mire. Ön sors rontó idióta.. De be kell valljam az egyik kedvenc trashem lett.
@CarpathianDragon:
Üdvözlet mindenkinek! A minap találtam egy videót, ami felkapta a figyelmemet
https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/2013.03.25-nem-veletlen-oltek-meg-emberek-vlogok-948Go0IWAsJGLFor
Véletlenül ez nem a drágalátos Pedosodi? Ráadásul Molnár F. Árpád haverjával, Titán Józsival csinált interjút!
Ez bizony sodrony. "Felpételve fatyunk, tyerintyem ety értyhetyő."
Köszönöm, akkor jól tudtam! Szerintem ezt én feltöltöm ide, ha nincs itt fent
@CarpathianDragon:
Üdvözlet mindenkinek! A minap találtam egy videót, ami felkapta a figyelmemet
https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/2013.03.25-nem-veletlen-oltek-meg-emberek-vlogok-948Go0IWAsJGLFor
Véletlenül ez nem a drágalátos Pedosodi? Ráadásul Molnár F. Árpád haverjával, Titán Józsival csinált interjút!
Ez bizony sodrony. "Felpételve fatyunk, tyerintyem ety értyhetyő."
Üdvözlet mindenkinek! A minap találtam egy videót, ami felkapta a figyelmemet
https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/2013.03.25-nem-veletlen-oltek-meg-emberek-vlogok-948Go0IWAsJGLFor
Véletlenül ez nem a drágalátos Pedosodi? Ráadásul Molnár F. Árpád haverjával, Titán Józsival csinált interjút!
@Rendszergazda:
Kicsit lemaradtam, várom a legfrissebb jeleneteket! Addig megvan, hogy orrba szájba szídja és gyalázza őket, de mi volt erre a válasz?
Elv. feljelentette Pistikét és legalább 5 verőembert akar leküldeni Montenegróba
Csupa jó hír, nagyon helyes! Végre valaki, aki nem engedi hogy szarakodjon vele. Megérdemelné hogy megtanítsák emberként viselkedni, bár mivel szellemileg csökkent ez úgyse fog sikerülni.
@samsepi0l:
Nálam broken a signup.
"Hibás hitelesítő kód!" error toast jobb allul.
Próbáltam több böngészőt, inkongítóban is, stb.
Talán csrf token hiba lehet.
Hozzászólások
4476 hozzászólás
Amennyi videó felkerült már róla, érdemes lenne bevezetni.
Ki akarja, hogy legyen Anti Smoke kategória?
Telekomnál vagy? Használsz Cloudflare VPN-t? Miben nyilvánul meg a lassulás?
https://one.one.one.one/
Azért, mert nyomja a gameplayeket és káromkodik közben? Ezért még nem idevaló. Kifejezetten szórakoztató némelyik videója, mint mikor tanársegédként osztja a diákokat a prog ZH után.
Imperium Galacticás videóin is jókat röhögötem.
Ugyan nem vagyok a lakókocsik nagy szakértője, de úgy mégis mennyire kell hibbantnak lenni, hogy 375ezret adjon valaki ezért a kalap
hülye, van amikor a nagymamajaval tarsasozik vagy anyukajaval. az durvabb. rengeteg videoja van. es szerintem vele foglalkozni kb olyan lenne mint rucu papaval. De amugy vannak rage ei a csavonak, de sztem ha el lenne kezdve lenni feltoltve miszter foldrenges akkor ennyi erovel feltoltom a maradek budapest tv archivumat meg megannyi mas irrelevans szart
Én régebben rendszeresen összefutottam vele meg a bandájával a budaörsi Auchan-ételudvar részében, (ott dolgozom) ahol folyamatosan lopták az újratölthető poharakat a különböző helyekről, valamint megpróbálták lehúzni a vásárlókat is. Végül a rendőrökkel takaríttatuk el őket.
Ez a legkomolyabb videója amikor jakuzziban gémmel. https://www.youtube.com/watch?v=EkNibCEXTvU
Eladó a szentély, KoldusTechnika Espirit koldus mobilja.
https://www.facebook.com/marketplace/item/1734250437150474
Igen! Szerintem ennek a shownak még csak a kezdetén vagyunk. Messze van még a csúcsa. Lesz itt még sírás rívás bőven. Ez a Wolt futár szolgálat sem gondolnám, hogy néhány hónapnál több ideig tartana. Valami történni fog ezen a helyen is, már most tudom. Felteszi az egész nyomorúságos életét a youtube-ra, de ahhoz már túl korlátolt hogy pénzt keressen ebből. Pedig mehetnének a rage kristályos lsd-s live-ok, dobnák neki a cointokat. De ehhez túl büszke, csak senki nem tudja mire. Ön sors rontó idióta.. De be kell valljam az egyik kedvenc trashem lett.
Köszönöm, akkor jól tudtam! Szerintem ezt én feltöltöm ide, ha nincs itt fent
Ez bizony sodrony. "Felpételve fatyunk, tyerintyem ety értyhetyő."
https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/2013.03.25-nem-veletlen-oltek-meg-emberek-vlogok-948Go0IWAsJGLFor
Véletlenül ez nem a drágalátos Pedosodi? Ráadásul Molnár F. Árpád haverjával, Titán Józsival csinált interjút!
Csupa jó hír, nagyon helyes! Végre valaki, aki nem engedi hogy szarakodjon vele. Megérdemelné hogy megtanítsák emberként viselkedni, bár mivel szellemileg csökkent ez úgyse fog sikerülni.
Elv. feljelentette Pistikét és legalább 5 verőembert akar leküldeni Montenegróba
Kicsit lemaradtam, várom a legfrissebb jeleneteket! Addig megvan, hogy orrba szájba szídja és gyalázza őket, de mi volt erre a válasz?
Megoldottuk, most már jónak kell legyen.
Vajon csak Genyamama fenyegetőzött volna ilyenekkel?
Igen. A kormány megoldotta a rejtélyt. Egy internetes felhasználó volt.