Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4473 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Boros Dani:
Mindig lesz egy hevesebb vérű troll aki magáraborítja a jogi következményeket. Nem tudom mi ezen annyira meglepő. Ahogy látom a többség 99% nem ilyen.

Én nem azt mondtam, hogy meglepő, hanem hogy nem mindig értem a jelenséget. De virágozzék minden virág, engem úgy egyébként zavarni nem zavarnak ezek a dolog. Na meg nem is az én dolgom, hogy ki mit csinál, amíg rám nincsen hatással.
Mindig lesz egy hevesebb vérű troll aki magáraborítja a jogi következményeket. Nem tudom mi ezen annyira meglepő. Ahogy látom a többség 99% nem ilyen.
@Fegyenc:
en amugy nem ertem minek a halalat kivanni ezeknek, nem erzitek h jogilag ez nem jo? ugy zsigerbol? Kibaszott az elet ezekkel amugy is, nem eleg kirohogni, oltani, hergelni, elkuldeni a picsaba? Persze, amelyik pedofil, stb, azt meg jelenteni megfelelo helyen, mert ez nem vamzersag, ez ilyenkor kotelesseg.

Egyetértek. A vicces basztatást, meg közröhej tágyává tevést (pl. álá Trash Pictures) értem, élvezem, meg támogatom is, de én azt nem mindig tudom hova tenni, mikor valakinek jól láthatóan kb. személyes vendettája van ilyen Kaffmerci, Mc Isti, Sodi, stb. kaliberű emberekkel. Azt meg aztán főleg fel nem fogom, mikor valaki ezek miatt kockáztat egy büntetőügyet. Nem okvetlen az itteni polgárokra gondolok, hanem általában beszélek
en amugy nem ertem minek a halalat kivanni ezeknek, nem erzitek h jogilag ez nem jo? ugy zsigerbol? Kibaszott az elet ezekkel amugy is, nem eleg kirohogni, oltani, hergelni, elkuldeni a picsaba? Persze, amelyik pedofil, stb, azt meg jelenteni megfelelo helyen, mert ez nem vamzersag, ez ilyenkor kotelesseg.
@LangyosKefir:
Kedves trollégák.
Bár a médiában nem kapott nagy figyelmet. Szeretném elmondani, hogy azt a törvényt, ami tiltja, hogy mások erőszakos halálát kívánd az interneten visszavonták. Szóval most már nyugodtan leírhatod a kedvenc trash celebednek, hogy milyen halálnemet ajánlanál számára.
Forrás: https://njt.hu/jogszabaly/2024-78-00-00




Félreérted, nem vontak vissza semmit.

A jogszabályok csoportján belül a törvényeket csak újabb törvény megalkotásával lehet módosítani. Te azt a módosító törvényt linkelted, amivel módosították a Btk.-t.
Értelemszerűen, mivel a módsoítás megtörtént, a módosító törvény természetesen már valóban hatályát veszítette január 02-án, mivel az előző napon betöltötte a feladatát.
De ettől a Btk.-ban továbbra is megtalálod a törvénymódosítás által újonnan beiktatott 'Internetes agresszió' bűncselekményét: 332/A. §

https://njt.hu/jogszabaly/2012-100-00-00.69
Csókolom a szíveteket!
Pityuli 50 perccel ezelőtt életjelet (https://www.tiktok.com/@mc_isti2/video/7462028270054247702) adott magáról, méghozzá az Ostrog kolostor mellől! A kolostor kb. 45 percre található Nikšić városától tehát feltehetőleg éppen ott csövezik. Ha van kedvetek keressétek a szarfétisest
@Puro:
@LangyosKefir:
Kedves trollégák.
Bár a médiában nem kapott nagy figyelmet. Szeretném elmondani, hogy azt a törvényt, ami tiltja, hogy mások erőszakos halálát kívánd az interneten visszavonták. Szóval most már nyugodtan leírhatod a kedvenc trash celebednek, hogy milyen halálnemet ajánlanál számára.
Forrás: https://njt.hu/jogszabaly/2024-78-00-00


Mi? Visszavonták? Hogyhogy?


Az indokot nem tudom, de szép csendbe Január 2.ára visszavonták.
Valószínűleg rájöttek, hogy egyrészt nem igazán lehet betartatni, másrészt az ő szavazótáborukat hamarabb tizedelné meg.
@LangyosKefir:
Kedves trollégák.
Bár a médiában nem kapott nagy figyelmet. Szeretném elmondani, hogy azt a törvényt, ami tiltja, hogy mások erőszakos halálát kívánd az interneten visszavonták. Szóval most már nyugodtan leírhatod a kedvenc trash celebednek, hogy milyen halálnemet ajánlanál számára.
Forrás: https://njt.hu/jogszabaly/2024-78-00-00


Mi? Visszavonták? Hogyhogy?
Kedves trollégák.
Bár a médiában nem kapott nagy figyelmet. Szeretném elmondani, hogy azt a törvényt, ami tiltja, hogy mások erőszakos halálát kívánd az interneten visszavonták. Szóval most már nyugodtan leírhatod a kedvenc trash celebednek, hogy milyen halálnemet ajánlanál számára.
Forrás: https://njt.hu/jogszabaly/2024-78-00-00
@samsepi0l:
Nálam broken a signup.
"Hibás hitelesítő kód!" error toast jobb allul.
Próbáltam több böngészőt, inkongítóban is, stb.
Talán csrf token hiba lehet.

Köszönöm, hogy jelezte! Átadom Schwartznak.
@Adani12345:
@Puro:
@Eszménykép:
Markó fitymát kajak berakták a köztörvényesek közé?

Igen. Én intéztem el neki e-mailben.

https://trashcity.net/video/14078

Ennyi idő alatt nemhogy itéletet nem hoznak tárgyalást se tűznek ki. Vigyorgóban van valószínűleg, gyógyszereit beálíltják aztán majd kivágják ismét, ameddig ismét be nem kerül. Gyógyszer adag beállítása után már viselkedik, kivágják ,hogy szedje a gyógyszereket és kész. De persze nme fogja, mert szerinte nem beteg, így előbb-utóbb visszakerül. Végtelen ciklus.


Igen arra gondoltam, hogy elmegyógyintézetbe zárták.
@Rendszergazda:
Lesz erről az egészről valami felvétel vagy lék, vagy oda kéne menni személyesen átélni?

Sajnos még nem tudok senkiről sem, aki felvételt fog róla csinálni. Ráadásul kedden lesz a tárgyalás és a melócsá a trollszoknak is melócsá. Bízom benne, hogy fel fogja venni valaki de a decemberi tárgylásról is csak egy live keretei között hallottunk
@pipi:
@vegetas_kiflicsucsok:Hány órakor kezdődik? Ott tali teshaó!

Még se Pisti se Selim nem közölte de dolgozunk rajta, hogy a lehető legtöbb infót kiszedjük belőlük

Lesz erről az egészről valami felvétel vagy lék, vagy oda kéne menni személyesen átélni?
@vegetas_kiflicsucsok:Hány órakor kezdődik? Ott tali teshaó!

Még se Pisti se Selim nem közölte de dolgozunk rajta, hogy a lehető legtöbb infót kiszedjük belőlük
@pipi:
Kedves trollszok!
Ha bárki még nem tudná: Isti elmondása szerint a következő tárgyalására február 25-én a Miskolci Járásbíróság 109-es üléstermében fog sor kerülni


Hány órakor kezdődik? Ott tali teshaó!
@Eszménykép:
Markó fitymát kajak berakták a köztörvényesek közé?



merhogy??
Bár nem az, mert signin-nél sincs csrf. A világ összes jelszó kombinációját próbáltam, hogy hátha nincs benne nagy betű, vagy túl rövid, stb.
Nálam broken a signup.
"Hibás hitelesítő kód!" error toast jobb allul.
Próbáltam több böngészőt, inkongítóban is, stb.
Talán csrf token hiba lehet.
@Puro:
@Eszménykép:
Markó fitymát kajak berakták a köztörvényesek közé?

Igen. Én intéztem el neki e-mailben.

https://trashcity.net/video/14078

Ennyi idő alatt nemhogy itéletet nem hoznak tárgyalást se tűznek ki. Vigyorgóban van valószínűleg, gyógyszereit beálíltják aztán majd kivágják ismét, ameddig ismét be nem kerül. Gyógyszer adag beállítása után már viselkedik, kivágják ,hogy szedje a gyógyszereket és kész. De persze nme fogja, mert szerinte nem beteg, így előbb-utóbb visszakerül. Végtelen ciklus.
Kedves trollszok!
Ha bárki még nem tudná: Isti elmondása szerint a következő tárgyalására február 25-én a Miskolci Járásbíróság 109-es üléstermében fog sor kerülni
Kedves trollégák!

Lehet bontani a pezsgőket, glankronszokat stb. kinek mi csúszik. USA-ban lekapcsolták a tiktokot. Talán hozzánk is begyűrűzik ez a kivételesen jó húzása a nyugatnak.

u.i.:Rettegj Miskolci kukák réme!
Üdv!
Kacserről tud valaki valamit esetleg? Van róla valami friss vagy eddig nem látott, nem közismert anyag?
@Eszménykép:
Markó fitymát kajak berakták a köztörvényesek közé?

Igen. Én intéztem el neki e-mailben.

https://trashcity.net/video/14078
Markó fitymát kajak berakták a köztörvényesek közé?
@Rendszergazda:
Kedves Tájfel!

Tettem fel néhány HSP archív felvételt, amelyeknek egy része már eleve fent lehet az oldalon. Kérlek, ellenőrizd, hogy a frissen feltöltött fájlok jobb minőségűek-e, és érdemes-e lecserélni a jelenlegi verziót, vagy van-e közte új anyag.

Köszönöm!

Kedves Dr Táfjel!

Köszönöm a feltöltéseim ellenőrzését és elfogadását, kiváló munkát végzett! Csak így tovább!

Üdv, Rendszergazda
Archiváló Tanszéki trolléga
@MegtértHuffnágel: Egy szóval sem mondtam, hogy elnézést kellene ezért kérnie. Nincs szerintem semmi gond a látásával. Egyszerűen csak nem dobta fel önnek eddig ezt az értesítést, mert általában a leiratkozás egy ritkább esemény.
@MegtértHuffnágel: Ez igazság szerint a kezdetek (2023 április) óta benne van.
@Boros Dani:
Kedves Pipi,
Még elérhető rengeteg infó a régi ernőke.org archiv oldalán. Remélem minden infó ki fog kerülni onnan.
Ha nem akkor számon lesztek kérve.
Az archivum itt található: https://web.archive.org/web/20240512130510/https://ernoke.org/index.php?title=Sz%C3%B3cikkek

Jelenleg még nagyon kezdetleges a wiki de folyamatosan dolgozunk rajta. Az elmúlt pár napban Pisitke oldalával foglalkoztam de természetesen Ernyőról is minden infó fel fog kerülni
Kedves Pipi,
Még elérhető rengeteg infó a régi ernőke.org archiv oldalán. Remélem minden infó ki fog kerülni onnan.
Ha nem akkor számon lesztek kérve.
Az archivum itt található: https://web.archive.org/web/20240512130510/https://ernoke.org/index.php?title=Sz%C3%B3cikkek
@SneciGeci:
Természetesen csatlakoztam és rögtön javasolnék is egy bővítést.

Köszönjük, hogy te is részt veszel a wiki bővítésében! A wiki fejlesztésével kapcsolatos ötleteket a forum supporthoz (trashforum.org/home) írjátok. Ott biztosan látni fogja a wikiért felelős trollsz is.